چهارشنبه، اردیبهشت ۱۱، ۱۳۹۲

پیروان کدام دین، کمک بیشتری به افراد بی خانمان می کنند...؟! روشی هوشمندانه برای کسب درآمد بیشتر!

۴ نظر:

 1. جناب گمنامیان یه سر به الکسا بزنی بد نیست.
  سانسور = از دست دادن مخاطب

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. هیچ کامنتی من حذف نکرده ام، گاهی خود سایت، کامنت برخی از افراد را به بخش اسپم می فرستد، چون آی پی آنها، قبلا در جاهای مختلف اسپم کرده اند (معمولا متعلق به ارتش سایبری رژیم هستند) و

   یک سالی است که سایت گوگل (که بلاگ اسپات را دارد)، برای هر کشور، با سایت مخصوص آن کشور کار می کند، اگر در آلمان بخواهید به وبلاگ گمنامیان بروید، با این آدرس روبرو می شوید:


   gomnamian.blogspot.de
   در انگلیس:

   gomnamian.blogspot..co.uk

   در فرانسه:
   gomnamian.blogspot.fr

   یعنی این وبلاگ به جای یک پروفایل در سایت الکسا، ده ها پروفایل دارد. این شامل تمامی وبلاگ های بلاگ اسپات شده است.


   ضممنا، شما باید خیلی از تعداد بازدید کننده های این وبلاگ ناراحت باشی که مرتب به الکسا سر می زنی...!!

   حالا بسوز...!!

   حذف
 2. جناب گمنامیان اگر مورد از آی پی باشد باید همه کامنتها حذف شوند نه هر کدوم که باب دلت نیست.حذف کردی عمو جون مثل یه مرد(که نسلش منقرض شده) پاش واستا بگو حذف کردم. آیا چند روز پیش کامنتی که درباره لینک مضحک آلفرد جیره خوار گذاشتم حذف کردی یا نه؟
  در مورد الکسا هم تا موقعی که وبلاگت برو بیایی داشت اگه مطلب درباره حضرت عفیر(دامت فضولاة) هم مینوشتی بازم یه رفرنس به سایت الکسا میدادی حالا الکسا هم برای جنابعالی معتبر نیست؟!! عجبا که تو چه ابن الوقتی هستی!
  در پایان من چون با برخی مواضعت همسو هستم قصد خیرخواهی داشتم اگر بحث سوزش بود به داروخانه میرفتم.
  روز خوش

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. گرامی،
   من کامنتی را حذف نکرده ام، مگر اینکه ترولر بوده باشد...!
   وقتی کامنت فحش به خودم را حذف نمی کنم، چرا باید کامنت شما را حذف کنم؟!

   حذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.