جمعه، فروردین ۱۶، ۱۳۹۲

چگونه قرآن را مقدس می دانید، زمانی که این کتاب بی ارزش، اجازه تجاوز مردان به زنان را می دهد...!؟

تجاوز جنسی، تنها لخت کردن یک انسان به زور و یک تماس جنسی نیست، بلکه رفتاری وحشیانه است که کرامت و شخصیت انسان را در همه ابعادش، لگدمال می کند. قربانی تجاوز، برای همیشه دچار بحران روانی است، برای همه عمرش وحشت زده باقی می ماند و هیچگاه، ترس او را رها نخواهد کرد. طول عمر او به دلیل استرس، کاهش می یابد،  و او دیگر نمی تواند برای همان عمر کوتاه نیز از زندگی خود لذت ببرد.

به همین دلیل است که در کشورهای پیشرفته، تجاوز، یکی از سخت ترین مجازات ها را به همراه دارد و دولت ها تلاش می کنند بیشترین خدمات ممکنه را به فرد قربانی ارایه دهند.

تجاوز جنسی، فقط این نیست که یک مرد، زنی را به زور چاقو در خیابان برباید، بلکه اگر رابطه جنسی زن و شوهر بر اساس زور باشد و زن به رابطه جنسی رضایت نداده باشد، آن رابطه جنسی، تجاوز محسوب می شود.

Marital rape یا تجاوز در رابطه زناشویی

در کشورهای پیشرفته، زن می تواند به پلیس مراجعه کند و بگوید که شوهرش به او تجاوز کرده و پلیس، فورا آن شوهر را دستگیر می کند، اما اصولا در کشورهای اسلامی، ما چنین تعریفی نداریم...! یعنی اصولا در رابطه جنسی زن و مرد، رضایت زن ملاک نیست و اصولا در قانون کشورهای اسلامی، از جمله ایران، چیزی به نام تجاوز شوهر به زن، تعریف نشده است...!

حال نگاهی به این آیه قران بیاندازید:

در آیه بیست و چهار سوره نسا، به صراحت قران اجازه می دهد به زنانی که اسیر می شوند ، حتی اگر شوهر نیز داشته باشند، تجاوز صورت گیرد، آیه را بخوانید:   

وَالْمُحْصَنَاتُ مِنَ النِّسَاء إِلاَّ مَا مَلَكَتْ أَيْمَانُكُمْ كِتَابَ اللّهِ عَلَيْكُمْ وَأُحِلَّ لَكُم مَّا وَرَاء ذَلِكُمْ أَن تَبْتَغُواْ بِأَمْوَالِكُم مُّحْصِنِينَ غَيْرَ مُسَافِحِينَ ﴿۲۴ النسا﴾
ترجمه:  و [همچنين‏ بر شما حرام شده است] زنان شوهردار، مگر ملك يمين [كنيز]تان، اين فريضه الهى است كه بر شما مقرر گرديده است..... ﴿۲۴ النسا﴾

لطفا نفرمایید که ممکن است آن کنیز، خودش تمایل به رابطه جنسی داشته باشد!! آن  زن بیچاره، از انسانیت ساقط شده و خرید و فروش می شود، اصولا نظر او در هیچ موردی پرسیده نمی شود...!

مسلمان عزیز، در این ایه، پیامبر و الله و کتاب مقدس شما، اجازه می دهد مرد مسمان به کنیز خود، حتی اگر شوهر نیز داشته باشد، تجاوز کند. کاملا مشخص است که یک زن، تمایلی ندارد با مردی که او را برده خود کرده و او را به مالکیت خود درآورده است، همبستر شود، خصوصا وقتی که آن زن شوهر نیز دارد...!


یک سوال از شما دارم، آیا این اخلاقی است؟ جواب من آری یا نه است.

یک مثال دیگر: 

در سوره بقره آیه ۲۲۳ ، قرآن به صراحت زنان را ملک و کشتزار مردان معرفی می کند، آیه و ترجمه آنرا ببینید:

سوره بقره آیه ۲۲۳:   نِسَآؤُكُمْ حَرْثٌ لَّكُمْ فَأْتُواْ حَرْثَكُمْ أَنَّى شِئْتُمْ وَقَدِّمُواْ لأَنفُسِكُمْ وَاتَّقُواْ اللّهَ وَاعْلَمُواْ أَنَّكُم مُّلاَقُوهُ وَبَشِّرِ الْمُؤْمِنِينَ.
ترجمه : زنانتان کشتزار شما هستند. هرجا که خواهید به کشتزار خود درآیید. و برای خویش از پیش چیزی فرستید و از خدا بترسید و بدانید که به نزد او خواهید شد. و مومنات را بشارت ده. 

وقتی قران از زنان به عنوان کشتزار یاد می کند در حقیقت می گوید که شما مردان اجازه دارید به هر طریقی که می خواهید با آن زن بخوابید و اصولا رضایت او دیگر ملاک عمل نخواهد بود. به صورت مشخص، کسی برای ورود به زمین خودش ، از زمین اجازه نمی گیرد...!

همانطوری که می دانید طبق اصل اسلامی، زن موظف به (تمکین) از شوهرش است و موظف است هر گاه که شوهرش بخواهد، با او رابطه جنسی برقرار کند.

اینکه رابطه ازدواج بین زن و مرد برقرار باشد، دلیل نمی شود که زن گونی پیاز تلقی شود و مرد هر موقع که خواست سراغش برود! برای یک رابطه جنسی، اگر موافقت یکی از طرفین وجود نداشته باشد، آن رابطه جنسی تجاوز است. اینکه مرد نیز شوهر آن زن است، چیزی از زشتی این کار و تجاوز بودنش کم نمی کند.

البته به صورت مشخص هیچ کسی برای وارد شدن به زمین و ملک خود ، از مزرعه خود اجازه نمی گیرد! این آیه غیر انسانی یعنی مجوز رسمی تجاوز به همسر. 

چنین کتابی، مقدس نیست، بلکه کتابی است بی ارزش، و کسی که آن کتاب را نوشته، از انسانیت و اخلاقیات، هیچ بویی نبرده است...! 

نوشته پیشین: 


۹ نظر:

 1. لطفا از مراجع تقلید درباره عربده کشیدن در بیابان با فرض عدم حضور شخص دیگر رااستفساء کنید.
  با تشکر

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. مسلمان عزیز

   آخر اگر اندکی عقل داشتی که مسلمان نمیشدی

   همین ادعای مسلمان بودن یعنی قبول قرآن و توحش و تجاوز و کثافت و حماقت

   امیدوارم که کیر کلفت و بوگندوی محمد بن عبدالله توی کس و خواهر مادر هر مسلمانی در بهشت برود که فیض خوردن آب منی محمد نصیب همه مسلمانان شود ..

   ناراحت نشوید آب کیر محمد آبی به گوارای زمزم است و یک مسلمان لذت میبرد

   حذف
  2. ۱- فیلم واقعی گائیده شدن امام زمان مهدی (عج) در عصر غیبت صغری و کبری توسط آیت الله العظمی مکارم شیرازی و اثبات کونی بودن آن حضرت.

   http://rezaazad4u.blogspot.ca/2011/07/blog-post_2228.html

   ۲- فیلم واقعی گائیده شدن نرجس مادر امام زمان مهدی (عج) توسط آیت الله العظمی نوری همدانی.

   http://rezaazad4u.blogspot.ca/2012/05/18_30.html

   حذف
 2. با سلام خدمت بانوی مومنه سرکار خانم زهرا مقدم
  آیا شما قصد ازدواج دارید؟

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. این را بخوانید
   http://gomnamian.blogspot.co.uk/2011/12/blog-post_4404.html

   حذف
 3. سلام گمنامیان عزیز
  یاد یک استفتائی افتادم که خودم انجام داده بودم ، برای اسکل کردن ِ مکارم شیرازی ، ولی چون در اون زمان جواب جالبی بهم ندادند ، اون رو منتشر نکردم
  سوال من این بود:

  با سلام صلوات به روح بلند حضرت آيت الله مکارم شيرازي بنده متاهلم و سوالي خدمتتان داشتم و آن اين است که با توجه به اينکه علم پيشرفت کرده است و وسايل و ابزار جديدي ابداع شده است که باعث تاخير در انزال(خروج مني) ميگردد،مانند اسپري هاي بي حسي و ساير ابزار، ميخواستم ببنيم که اولا استفاده از چنين ابزاري آيا مجاز است يا خير؟ دوم اينکه اگر زن ، به مرد اجازه ندهد که از اين ابزار استفاده کند يا اظهار نارضايتي بکند ، چه رفتاري با او بايد انجام شود؟ با تشکر از شما

  جواب اسستفتاء دفتر مکارم:
  بسم الله الرحمن الرحيم
  کد رهگیری:
  :: با اهداء سلام و تحيت؛
  1- در صورتی که برای طرفین ضرری نداشته باشد اشکالی ندارد.
  2- رضایت او شرط نیست ولی به هر باید از اختلاف بپرهیزند.
  همیشه موفق باشید
  دفتر آيت الله العظمی مکارم شيرازی: / بخش استفتائات

  شما بند شماره 2 رو نگاه کن و شیوه ی تجاوز رو داشته باش !

  پاسخحذف
 4. به زنان ترک تجاوز کنید چون آنها دوست دارند که به زور گاییده شوند

  پاسخحذف
 5. تجاوز به زنان ترک رو از کون انجام دهید تا لذت بیشتری ببرید مشکلی نیست آنها هم خوششان میاید من زن ترک زیاد گاییدم حرفم سنده

  پاسخحذف
 6. این بنده خدا راست میگه هیچ کونی به کون زن ترک نمیرسه.
  من تو دبی کار میکنم از هر نژادی بگین رو اینجا گاییدم. زنان ترک از لحاظ کس تعریفی ندارند چون زیاد میدند کسشون مثل یه گوجه فرنگیه که عفیر لگد کرده باشه ولی کون سالاری دارن.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.