چهارشنبه، اردیبهشت ۰۴، ۱۳۹۲

اعضای شورای ملی به نمایندگی از مردم برای رسیدن به انتخابات آزاد، تلاش خواهند کرد، نه اینکه بر مردم ایران حکومت کنند...!


سوال: آیا اعضای این شورا، نمایندگان واقعی مردم ایران هستند؟

پاسخ: انتخاباتی کاملا آزاد برگزار شده است، انتخاباتی که به معنای واقعی کلمه، دمکراتیک بوده و شاید، سه اصل مهم در انتخابات برگزار شده، به شرح ذیل باشد:
      الف) هر کسی می توانسته نامزد شود (اسم هیچ کسی حذف نشده اسـت)
      ب) هر کسی می توانسته رای بدهد (حق رای از هیچ کسی گرفته نشده است)
      ج)گروهی حقوق دادن مستقل و قسم خورده فرانسوی، به عنوان ناظر بی طرف، بر روند انتخابات نظارت کرده اند و سلامت انتخابات را تایید کرده اند.

سوال: اعضای این شورا، مشروعیت خود را از کجا می گیرند؟

پاسخ: مشروعیت اعضای این شورا، بر سه اصل استوار است:
      الف- انتخابات آزادی که برگزار شده است،
      ب- منشور این شورا، که بر اساس اعلامیه جهانی حقوق بشر و دمکراسی بنا شده است.
حقوقی مانند نفس کشیدن هر انسان، به خودی خود، مشروعیت دارند، این منشور نیز چون مطابق اعلامیه جهانی حقوق بشر است، به خودی خود، مشروعیت دارد.
      ج- از همه مهمتر: هدف از تشکیل شورای ملی، تلاش برای برگزاری انتخاباتی آزاد در ایران است و قرار نیست اعضای این شورا، بر ایران حکومت کنند...!

سوال: بسیاری از مردم داخل، از برگزاری این انتخابات، بی خبر بوده اند، چگونه این شورا معتبر است؟!

پاسخ: بدون شک، بدلیل عدم دسترسی به مردم داخل کشور، بسیاری از ایرانیان، از این انتخابات بی خبر بوده اند و در آن شرکت نکرده اند، اما این از مشروعیت شورای ملی نخواهد کاست. چه آنکه این شورا، مشروعیت خود را از هدف خود می گیرد ، که همانا برگزاری انتخابات آزاد و اعتلای حقوق بشر و دمکراسی در ایران است. هر فرد منصفی خواهد گفت که اهداف این شورا، برابر با خواسته اکثریت مردم ایران است.

به یاد داشته باشید که قرار نیست اعضای این شورای ملی، بر مردم ایران حکومت کند، بلکه قرار است به نمایندگی از مردم داخل کشور،  برای برگزاری انتخابات آزاد، تلاش کند.

اینکه رژیم اجازه برگزاری انتخابات آزاد را نمی دهد، و لذا مردم ایران، نمی توانند مثلا در انتخابات اعضای مجمع موسس شورای ملی، شرکت کنند، دلیل نمی شود که تلاش برای برگزاری انتخابات در ایران، متوقف شود.
رفتار رژیم ایران، مبنی بر نقض حقوق انسانی شهروندان  و ممانعت از حضور آنانا در هر گونه انتخابات آزاد، دلیل تشکیل چنین شورایی است.

چند نوشته اخیر این وبلاگ: 

۳ نظر:

 1. آدرس در بالاترین
  http://balatarin.com/permlink/2013/4/24/3302631

  پاسخحذف
 2. برو گمشو چرا خالی میبندی؟
  اگر ای ن انتخاب شما هم آزاد بود حداقل یه اطلاع رسانی درست و حسایب در فصای مجازی می کردین
  نه اینکه فقط به گذاشتن یک پست در دو هفته قبل سر و تهش رو هم بیارین
  شما هم مثل بقیه فقط فکر خودتن هستین و اصلا به فکر امثال من که در ایران هستیم نیستین
  مطمئن باشس اگر روزی تو و امثال تو هم بیاین داخل ایران فقط برای قدرت و مال اندوزی خودتون تلاش می کنین و امثال ندا آقا سلطان ها براتون دست مایه تبلیغی میشن
  شما هدفتون رو می ترسین درست معرفی کنین اون وقت از ما مردم مایه میذارین
  بگین هدف ما قدرت، پول،قدرت،پول هست ولا غیر
  مشروعیت شما از این هدفتون کاملا مشخصه!!!!!!!!!!!!!!!!!

  پاسخحذف
 3. ناشناس قبلی که میگی برو گمشو با اجازت دیشب داشتم زنت را از کون میگاییدم یه دفعه کاندوم دراومد و تو کون همسر عزیزت گم شد. بدو برو پیداش کن

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.