یکشنبه، بهمن ۲۹، ۱۳۹۱

الله می تواند مبصر اتاق خواب محمد بشود و نوبت سکس زنان او را مشخص کند، اما نمی تواند بگوید بعد از مرگ محمد، چه کسی امام است؟!

شیعیان معتقدند که الله به کنایه در سوره احزاب، گفته است که از پیامبر و کسانی که بر شما حاکمیت دارند، پیروی کنید و حرف آنها را گوش کنید، لذا معنای این حدیث این است که بعد از پیامبر، علی بن ابی طالب امام شیعه است و بعد از او نیز فرزندانش، به مانند شاهان، امام می شوند...!

یعنی امامت از طریق اسپرم و بیضه امام حاضر، به دستگاه تناسلی همسرش منتقل شده و سپس امام بعدی در آنجا تشکیل می شود..!

جدای از اینکه این روش انتقال امامت، خیلی احمقانه است، ولی سوال اینجاست، چرا الله در قران، به مانند بچه آدم (!)، نگفته که امام بعدی چه کسی است ؟!

لطفا دقت کنید که:

-          مسلمین بنا به گفته قران و پیامبر، این کتاب را کاملترین کتاب می دانند.
-          بنا به اعتقادات اسلامی، الله از همه چیز با خبر است.
-           
مساله وقتی بامزه می شود که می بینیم در قران، برای اینکه محمد با کدام زنش بخوابد، دستور و آیه وجود دارد، در سوره احزاب (آیه 51)می خوانیم:

تُرْجِي مَن تَشَاء مِنْهُنَّ وَتُؤْوِي إِلَيْكَ مَن تَشَاء وَمَنِ ابْتَغَيْتَ مِمَّنْ عَزَلْتَ فَلَا جُنَاحَ عَلَيْكَ ذَلِكَ أَدْنَى أَن تَقَرَّ أَعْيُنُهُنَّ وَلَا يَحْزَنَّ وَيَرْضَيْنَ بِمَا آتَيْتَهُنَّ كُلُّهُنَّ وَاللَّهُ يَعْلَمُ مَا فِي قُلُوبِكُمْ وَكَانَ اللَّهُ عَلِيمًا حَلِيمً

نوبت هر كدام از آن زنها را كه مى‏خواهى به تاخير انداز و هر كدام را كه مى‏خواهى پيش خود جاى ده و بر تو باكى نيست كه هر كدام را كه ترك كرده‏اى [دوباره] طلب كنى اين نزديكتر است براى اينكه چشمانشان روشن گردد و دلتنگ نشوند و همگى‏شان به آنچه به آنان داده‏اى خشنود گردند و آنچه در دلهاى شماست‏خدا مى‏داند و خدا همواره داناى بردبار است

اولین نکته که به ذهن آدمی متبادر می شود  این است که این کتاب، چقدر بی ارزش است! این چگونه کتابی است که نویسنده آن، در نقش مبصر اتاق خواب محمد ظاهر می شود و می گوید امشب محمد می تواند با این یکی زنش بخوابد، یا اینکه نوبت را جلو عقب کند!

اما سوال اساسی تر این است، وقتی در این کتاب، به مسایلی چون نوبت زنان محمد پرداخته شده است، چرا یک کلام از امام بعدی سخن به میان نیامده است؟!

آیا ارزش سکس محمد با فلان زن، از آینده یک میلیارد انسان کمتر است؟!

دلیل آن مشخص است، محمد بن عبدالله خودش هم به خواب نمی دیده که این دین مسخره، بعد از مرگش دوام بیاورد، لذا اصولا به اینجای قضیه فکر نکرده است...!! 

۲۹ نظر:


 1. کافری بر امام نقی وارد شد و گفت:
  «یا نقی، نوبت سکس زنان محمد با او چه اهمیتی داشته که الله در سوره احزاب، درباره آن آیه نازل کرده است؟»

  امام نقی آهی جانسوز برکشیدند، به جنازه دختری که در حیاط افتاده بود اشاره کردند و فرمودند:

  «ابله، تو چه می دانی از اهمیت این آیه، دیروز جنگی بین زنان و کنیزان حرمسرا بر سر نوبت جماع با من در گرفت، کنیزی هشت ساله ای که تازه خریده بودم، و برای تعطیلات آخر هفته ذخیره اش کرده بودم، زیر دست و پا له شد...!»

  آنگاه دشداشه مبارک را در آوردند و برای «جماع الوداع» به سمت آن جنازه رفتند...!

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. آخ که چقدر شما هم این جماع را دوست ندارید و از آن لذت نمی برید.نظرتان با جماع الشروع چیست!
   یک کافر جماع دوست

   حذف
  2. ای مسلمان تروریست ریاکار دروغگو دزد.

   نوروز عید تو نیست.

   به دو دلیل:
   ۱- پیامبر راهزن تو هیچگاه نوروز را جشن نگرفت.
   ۲- مردم عربستان هیچگاه نوروز را جشن نمی گیرند.
   تو برو همان عید فرزند کشی و عید گشنگی خودت را جشن بگیر.
   اگر نمی دانی برو بخوان یا بپرس.

   حذف
  3. فیلم های برنده جایزه اسکار ۲۰۱۳

   ۱- فیلم واقعی گائیده شدن امام زمان مهدی (عج) در عصر غیبت صغری و کبری توسط آیت الله العظمی مکارم شیرازی و اثبات کونی بودن آن حضرت.

   http://rezaazad4u.blogspot.ca/2011/07/blog-post_2228.html

   ۲- فیلم واقعی گائیده شدن نرجس مادر امام زمان مهدی (عج) توسط آیت الله العظمی نوری همدانی.

   http://rezaazad4u.blogspot.ca/2012/05/18_30.html

   حذف
 2. محمد یک مفعول مثل سید علی بود که تو خواب هم نمی دید ایرانی خر مسلمان بشه چه برسه به اینکه سالروز به درک رفتشو هم تعطیل کنه

  پاسخحذف
 3. داداش من با دین کسی کاری ندارم ولی با زن و بچه همتون کار دارم آنها را پیش من بفرستید و اجر بگیرید

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. خانم فاطمه زهرا ارزونیت اجرت با محمد مفعول

   حذف
  2. زن.بچههای خودت کجا هستند عزیز جون .حتما" رفتهاند پهلوی برادران بسیجیات حال کنند تورا تنها گذاشتند

   حذف
 4. من نمیدونم علیرضا اکبری چی نوشته ولی فقط دیگه گمنام ترکمون گه نخور و ادعای آزادی اندیشه و بیان رو تو این وبلاگ تخمیت نداشته باش وقتی نمیتونی نظر کسی رو چاپ کنی تاپاله

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. آدم باشعور اگر دقت کنی نوشته این نظر توسط نویسنده حذف شده. نویسنده یعنی همون کسی که اون نظر رو نوشته. افتاد حالا؟؟؟؟؟

   حذف
 5. محمد محبوب یک و نیم میلیارد انسان هستش
  تمدن امروز جهان مدیون هوش محمد و شجاعت علیست
  در زمانیکه جهان در تاریکی بود محمد با پیام نجاتبخش جهان را به روشنایی رساند و تمدن اسلامی را پایه ریزی کرد
  خدایا این آتئیست ها را هدایت کن و اگر قابل هدایت نیستند زودتر مرگشان را برسان تا بار گناهانشان از این سنگینتر نشود. آمین

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. پس شاشیدم تو روح محمد با اضافه یک و نیم میلیارد ان سان

   حذف
  2. قربون کلام زیبا ومودبانه ات .

   حذف
  3. اوه این یارو چه شاش تندی داره خب مادرت که نزدیکتره چرا اینقدر دور می ری.

   حذف
  4. اخه احمق جون در قرن بیست یکم زندگی میکنیم و تا کی می خواهید این جرن دیا ت را قبول کنید. ادم بدبخت اگر اقای رفسنجانی وخامنه ای میدانستند اخرتی وجود دارد اینقدر دزدی وادمکشی وخیانت به مردمی که مملکتشان را در اختیار انها گذاشته اند یا بگو از طریق ادمهای احمقی چون تو در دست گرفته اند نمی کردند.دزدی میلیاردی ترور . در دتیا این است دین اسلام البته دین یعنی خرافات

   حذف
 6. ناموستون رو یک هفته به من بسپارید تا بهتر از خود شما ازش نگهداری کنم قول میدم حتی یه خش روش نیفته و تپل و مپل بشه نمیذارم دست به سیاه و سفید بزنه در آخر هفته هدیه گرانبهایی برایش خریداری خواهم کرد فقط هر شب یک بار از کون باهاش جماع میکنم اونم با لوبریکانت ژل که دردی احساس نکند

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ما"سفم برات که چقدر شعور داری البته شعور مسلمانان فقط زیر شکمشان است البته حضرت محمد هم برای زیر شکمش این دین کثافت را اختراع ولیکن من متا"جبم که چرا ما ایرانی ها بیشتر از همه یرای این دین حاضریم به هموطنان خودمان توهین کنیم

   حذف
 7. هیچ دقت کردین شماهایی که از محمد به خاطر زناش ناراحتین که چرا 60 زن داشته( اونم از سر حسودی که شما نمیتونین داشته باشین) افکارتون از محمد سکسی تره؟ کل فکر و ذکرتون و حرفتون رو سکس میچرخه؟ کلا 2دقیقه به این فکر کنین که شما که دم از دموکراسی و آزادیخواهی و تجدد میزنین حتی حاظر نیستین به عقاید دیگران احترام بزارین! خاک بر سر این مملکت که جوونای تحصیل کردش و آزادیخواهش عین آخونداش شدن.

  پاسخحذف
 8. اقا یا خانم گمنامیان شما عقده خود کم بینی داری فکر کنم گذشته بسیار اسف انگیزی داشته ای راه مطرح شدن را در توهین به این وآن مخصوصا افرادی که در اذهان مردم جایگاه بسیار رفیعی دارند می دانی خودت هم میدانی با این اهانتها گردی به دامن پیامبر نمی نشیند به دو روز دیگر فکر کن که پیک اجل سراغت می آید وتاوان یک عمر گناه وپرده دری را باید بدی شاید به این موضوع باور نداشته باشی وجهان را همین دنیای فانی بدانی ولی اگرحتی به فرض بسیار ضعیف قرآن راست گفته باشد انبیا حقیقی بوده واز طرف خدا آمده باشند بهشت وجهنم و عذاب وعقاب واقعی باشد می دانی چه ریسکی کردی ؟

  پاسخحذف
 9. نجات ایران فقط با نابودی اسلام و رشد مسیحیت امکان پذیر است.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ملت مغز خر خوردن خودشون رو از چاله در بیارن تو چاه بنذازن؟ کلاً دین یعنی تعطیل عقل. اسلام و غیر اسلام هم نداره.

   حذف
  2. آه چه خوب تو انجیل آمده "مسیح زن نگرفت (جماع نکرد)پس بهتر است شما هم زن نگیرید (جماع نکنید)". نمی دونم تا حالا چرا این جماعت میسحی نسلشون منقرض نشده همه هم سکس دوست دارند و مدام روش و دارو درست می کنند خب سکس نکنید تا یه چیزی تقریبی تو مایه پسر خدا بشید باز به محمد که مجوز سکس داده است.
   یک کافر جماع دوست

   حذف
 10. ای کاش تمام پاسخ های مستحجن را حذف می کردی تا دیگر عقده دار های جنسی که در عمرشان سلامشان را یک زن پاسخ نداده، وقت خودشان را تلف وصف العیش، نصف العیش نمی کردند.

  پاسخحذف
 11. برای همه کسانی که اینجا نظر دادن یه جور متاسفم ( حتی خودم) .
  خدا همه ما رو به راه راست هدایت کنه /

  پاسخحذف
 12. زنده باد اسلام درود بر محمد(ص)اشرف مخلوقات و لعنت بر دشمنان محمد(ص) و دات اقدس اللهی

  پاسخحذف
 13. جناب فتنه گر: لطفا براي خودتون آرزوي مرگ كنيد تا زودتر برويد بهشت و از حوريها و غلمان بهره مند شويد. ما آتئيستها جان خود و گوشه گرم جهنم موعود را بسيار دوست داريم.

  پاسخحذف
 14. این یک نوع خودزنی است، تاریخ تمدن ویل دورانت را بخوانید. ایشان نه مسلمان بود و نه ایرانی و نه عرب.
  تاریخ زندگی کوروش و داریوش را بخوانید.
  تاریخ زمان ساسانی، مزدک و مانی را بخوانید.
  سخنان آشو زرتشت را بخوانید.ایرانیان هرگز بدون آیین زندگی نکرده اند. دنیای خدا آنقدر بزرگ است که هر فرد می تواند زندگی سالمی را برای خود فراهم کند
  بدون مطالعه و دانش در دنیای امروز صحبت کردن مانند به جنگ رفتن بدون سلاح است.
  از ریشه های ایرانی حقیقت را بیابید.

  "آموزگاران دروغ، تعالیم مقدس را تحریف می کنند و با آموزش های نادرست خویش، اساس زندگی مردم را به هم می زنند. چنین کسانی همه را از بخشش گرانبهای عقل و خرد و بکار بردن اندیشه درست و راست بازمی دارند. ای مزدا از دست چنین کسانی با روح و قلب خود، به تو پناه می برم."
  آشو زرتشت-یسنا هات 32 بند نهم

  پاسخحذف
 15. به امید انروز که مملکتمان از دست این ادم کشان و متجاوزین و مفتخورهای غارتگر یعنی اخوندها ازاد گردد

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.