جمعه، دی ۱۵، ۱۳۹۱

شگفت انگیزترین خصوصیت اسلام این است که شرط مسلمانی، نشاختن اسلام است و تا وقتی مسلمان باشی، نمی توانی آنرا بشناسی...!

برای شناختن اسلام، باید این اجازه را داشته باشی که سخن مخالفین اسلام را بشنوی، و بعد بعد از شنیدن سخن موافقین و مخالفین، درباره اسلام قضاوت کنی. وقتی در اسلام، شنیدن سخن مخالفین اسلام نهی شده و مثلا به همراه داشته کتاب آیات شیطانی (اینجا)، مجازات مرگ به همراه دارد، چگونه می توان اسلام را شناخت؟!

کتاب آیات شیطانی یک نمونه است، کافیست به یاد بیاوریم که در سنت پیامبر اسلام، کشتن منتقدین و مخالفین، یک رویه کاملا جا افتاده است، مثلا به یاد داشته باشید که پیامبر، خود شخصا دستور به ترور منتقدینش را داده است، چند نمونه آن را در زیر می آورم:


-          ابوعفک، که مرد بسیار پیری بود، تنها به دلیل سرودن یک شعر طنز علیه محمد، با شکنجه بسیار کشته می شود! منبع:   the sirat rasul allah (the life of the prophet of god), by ibn ishaq (1), page 675:
-          کعب بن اشرف :کعب تنها چند شعر علیه محمد سروده بود، اما به دستور محمد پیامبر، به بدترین وجهی ترور شد. (منبع: صحیح بخاری)
-          عبدالله بن أُبّی بن سلول العوفی :این شخص صرفا به دلیل اینکه به زنان محمد تهمت زده بوده، بنا به دستور شخص محمد، کشته می شود. (منبع: صحیح بخاری شماره 462)
برای شناخت یک پدیده ای مانند اسلام، باید در باره همه ابعاد آن غور و بررسی کرد، چگونه می توان درباره اسلام، به تعمق و تفکر پرداخت، وقتی سزای کسی که از دین خارج می شود، مرگ است؟! (اینجا را بخوانید) یعنی تیغی را بر گردن شخص می گذارند و می گویند اگر از اسلام خارج شدی، تو را می کشیم، حال چه کسی جرات می کند به صورت آزادانه به فکر درباره اسلام اندیشه کند، وقتی که نتیجه آن اندیشه، می تواند به کشته شدنش بیانجامد!؟

از همه مهمتر، زمانی که کسی اسلام را بشناسد، دیگر مسلمان باقی نخواهد ماند، چون به چشم خود می بیند که دین اسلام، یک منجلاب متعفنی بیش نیست! اگر انسانی چشمش باز باشد و تیغ تیز نیز بر گردنش نباشد، بعد از دیدن قوانین برده داری، سنگسار، ترور، کتک زدن زنان ...، فورا از این دین غیر انسانی خارج می شود. 

لذا براحتی می توان گفت که یک مسلمان، اسلام را نمی شناسد...!

نوشته دیگر امروز من: 
/------------/آقای ملی-مذهبی، با وجود نظام مذهبی، امکان ایجاد دمکراسی نیست، هیچ انتخاباتی نیز به این نظام مشروعیت نمی دهد..!


کافری ملعون به امام نقی وارد شد و پرسید:«یا نقی، مهمترین معجزه اسلام چیست؟» امام نقی فرمود: «مهمترین معجزه اسلام این است که تا وقتی مسلمان هستی، نمی توانی اسلام را بشناسی...!»ابالاشی راویت می کند که دهان آن کافر، به قاعده دو وجب باز مانده بود، لذا امام نقی از فرصت استفاده کرد و او را باغ وحش سامرا، به جای اسب آبی فروخت...! 


۳ نظر:

 1. البته! تنها تعریف از شیرینی فلفل نچشیدن ان و تعریف از بوی خوش گه نبوئیدن ان و تعریف از اشرف مخلوقات ندیدن ان است!

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. حرفتون غلطه چون خدا در قرآن صدها بار از عقل و ارزشش سخن میگه

   حذف
 2. حرفتون غلطه چون خدا در قرآن صدها بار از عقل و ارزشش سخن میگه

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.