سه‌شنبه، بهمن ۰۳، ۱۳۹۱

یکی برای من توضیح بدهد، امامزاده ای که هزار سال پیش مرده، چطور می تواند از دولت جمهوری اسلامی طلبکار باشد!؟


خواندن اخبار جمهوری اسلامی، آدمی را هم به گریه می اندازد و هم به خنده! هم باید به حال زار کشور گریست و هم ، افکار و اعمال احمقانه سران رژیم، آدمی را به خنده می اندازد.

در خبرها آمده است که رییس سازمان اوقاف، گفته دولت، مبلغ هشتاد میلیارد تومان به امامزاده ها بدهکار است!

یک شخصی که اصلا معلوم نیست وجود داشته یا نه (!)، و بر فرض وجود داشتن، هزار و سیصد سال پیش مرده است، چگونه ممکن است از دولت، پول طلب داشته باشد؟! این آدم مرده، چه کاری برای دولت انجام داده است؟!

هزار و چهارصد سال قبل، اعراب وحشی به این کشور مصیب زده حمله کردند، به زنان تجاوز کردند، بعد از هزار و چهار سال، دولت ایران باید به مرده ها اینها هم باج بدهد و چون باج مربوطه عقب افتاده، اکنون دولت ایران بدهکار محسوب می شود!

ممکن است یکی برای من توضیح بدهد، این جماعت لاشخور (امامزاده ها را عرض می کنم!)، غیر از حمله و غارت ایران و تجاوز به زنان، چه کار مفید دیگری انجام داده اند!؟ چه فایده ای برای این کشور داشته اند که هنوز بعد از هزار و چهارصد سال، ما به آنها بدهکاریم!؟

مطهری کتابی دارد که عنوانش این است «خدمات متقابل ایران و اسلام!»، می شود این خدمات اسلام به ایران خاتمه یابد و بعد از هزار و چهارصد سال، اسلام عزیز، لطف نموده و خدماتش را متوف کند!؟ 


نوشته های اخیر من:
نوشته دیگر امروز من: 


 داستانی کوتاه در سایت خودنویس:

نوشته های دیگر چند روز گذشته این وبلاگ: 
۴ نظر:

 1. کیر اسب تو کون نسرین ستوده
  یه اسهال طلب جنده بیش نیست

  پاسخحذف
 2. کیر گور خر تو کون فاطمه زهرا جنده دو عالم و زینب کبری فاحشه کربلا لعنت بر حسین ملعون شاش هفتاد میلیون ایرانی بر قبر شش گوشه حسین زنازاده سگ بشاشه تو ایه های قران

  پاسخحذف
 3. اطلاع رسانی کنید شب ولادت پیامبر اسلام یعنی دوشنبه ساعت 10 شب همه مردم در اعتراض به گرانی و تورم الله اکبر بگند. از رموز موفقیت این جنایتکارها تبلیغات زیاد و هدفمند و هوچی گری توسط تعداد کمی اراذل و اوباش ساندیس خوره (زن و مردای خراب و فاسد تو خیابونا که برا حمایت از ولایت وقیح خامنه ای یه چادر سر میکنند و میریزند تو خیابونا)
  مخالفین این نظام فاسد و جنایتکار همیشه فکر کردند همه چیزو میدونند ولی اینطور نیست. این جنایتکارا شیطانم درس میدند. دعوای خامنه ای با احمدی نژاد و مشاعی و رفسنجانی و ... از چند ماه قبل شروع شده، درست چند ماه قبل از انتخابات! اینها همه فیلمه، سرگرم کردن مردمه! تا قبل از انتخابات وقت دارند مشخص کنند کدومیک از این مخالفین ظاهری تونسته مردمو جذب کنه! حتی فکر کردند اگه با این مزدوران موفق نشدند از موسوی و خصوصا" کروبی استفاده کنند که چند ساله تو آب نمک خوابوندنشون برا همچین روزی! (عسگراولادی و سلیمی نمین و ... بدون اجازه خامنه ای هیچ غلطی نمیکنند، صحبت هاشون اینو ثابت میکنه) اینقدر ساده نباشیم و هدف را بذاریم روی عدم شرکت در انتخابات و نابودی رژیم.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.