شنبه، دی ۱۶، ۱۳۹۱

آقای کدیور، روشنفکر دینی ، ماله کش عزیزم! باور کن استمنا کردن هیچ ضرری ندارد، اما کنیز داشتن و برده داری کاری «زشتی» است...!

آقای کدیور، در این نوشته خود، فرموده اند که استمنا (یا همان جلق زدن) بد است، و با آوردن آیه قران که در آن حرف از رابطه جنسی با کنیزان و زنان زده شده است، به صورت غیر مستقیم، فرموده اند که بهتر است که کنیز داشته باشید!

از جهت اطلاع آقای کدیور، به استحضار آن بزرگوار می رسانیم که سالها است، روانشناسان و پزشکان، به صراحت می گویند استمنا هیچ ضرری ندارد.

اما هر آدم عاقلی می داند که برده داری و کنیز داشتن، کار بدی است!

آقای کدیور، باور بفرمایید کار زشتی است که یک انسان را بدزدند، و بعد او را مانند کالا بفروشند، و صاحبش حق داشته باشد هر چقدر خواست از او به صورت مجانی کار بکشد، بعد هم هر موقع خواست، با او رابطه جنسی داشته باشد! این رابطه جنسی، رسما به معنای تجاوز است و در بسیاری از کشورهای متمدن، به اندازه قتل یک انسان، مجازات دارد!

به دیگر عبارت، آقای کدیور به عنوان یک روشنفکر(!) دینی، و به استناد به آیه قران، معتقد است که  استمنا بد است، اما تجاوز کار خوبی است...!!

فرمایش اخیر حجت السلام کدیور، خود تاکیدی بر این نکته است که  اسلام با اخلاق در تضاد است و نماد پیلدی و پلشتی است. در حقیقت، «اخلاق اسلامی» نیز مانند «روشنفکر اسلامی» عبارت خنده آوری است!

ساخت عبارتی مانند «روشنفکر دینی» مانند ساخت عبارتی چون «آدم کش دلرحم» یا «دزد امین»، مضحک است.

همانطوری که هیچ دزدی امین نیست، هیچ فرد دینداری نیز روشنفکر نمی تواند باشد، اصولا روشنفکر تعریف مشخصی دارد و به کسی گفته می شود که به همه چیز به دیده انتقاد می نگرد، حال آنکه روشنفکر دینی، تنها وظیفه اش ماله کشی بر عیب های اسلام است.

قبلا در اینجا به تفضیل نوشته بودم که: 
اصولا روشنفکر دینی وجود خارجی ندارد، چه آنکه اصولا این عبارت، جمع نقیضین است و روشنگری و آزادی اندیشی با دینداری جور در نمی آید./روشنفکر معنای مشخصی دارد، روشنفکر کسی است که از تفکر و تعقل نمی ترسد، حتی اگر نظرش با نظر قشر عامی جامعه در تعارض باشد، و اینچنین رفتاری در تناقض است با دینداری./دین اسلام چیزی که است که صدها سال است که خود را تیرگی و تاریکی نگه داشته است و جوهره این دین، بر اساس نیاندیشیدن و نپرسیدن است/روشنفکر دینی به شکلی مضحک در پی توجیه دین است، و صد البته که توجیه با روشنگری و روشنفکری زمین تا آسمان تفاوت دارد، چه آنکه روشنفکری بی هیچ قید و بندی در پی اندیشیدن بی قید و بند صحیح است
حال بپردازیم به عبارت مسخره دیگری به نام اخلاق اسلامی!

تعریف اخلاق مشخص است، تعریف خوب از بد در رفتار و کردار انسان ها.

حال اگر به اسلام و الله آن نگاهی بیاندازیم، می بینیم که هر دو با اخلاقیات، به شدت در  تناقض هستند.

در قران به صراحت دستوراتی مبنی بر کتک زدن زنان (منبع)، بچه بازی(منبع)، دستور به قطع کردن دست(منبع)، کشتن انسان ها(منبع)، آزار کسانی که طرز دیگری می اندیشند وجود دارد(منبع)، هر کودک شش ساله ای می داند که این اعمال، به صورت مشخص در تضاد با اخلاق هستند.

در حقیقت اسلام، ملغمه ای از دستورات بشدت غیر اخلاقی و غیر انسانی است و عمل به دستورات این دین، فاجعه ای را به بار می آورد که در ایران امروز، آنرا می بینیم.

دینی که پیامبرش بچه بازی می کرده و برده داشته است (منبع)، به زن شوهر دار تجاوز کرده است(منبع)، چطور می تواند مدعی اخلاق باشد!؟

برای بازگرداندن اخلاق به جامعه، باید درباره این دین روشنگری صورت پذیرد.

نوشته دیگر امروز من: با دیدن این بنر تبلیغاتی، درباره سخنرانی دکتر سروش با عنوان «خدمات متقابل اخلاق و دین»، به یاد کتاب مسخره و مضحک حجت السلام مطهری افتادم که نامش «خدمات متقابل اسلام و ایران» بود!

آخر کحا اسلام به ایران خدمت کرده است!؟ اعراب به ایران حمله کردند، مردان را کشتند، زنان و کودکان را به کنیزی و بردگی بردند، کشور را غارت کردند، به همه زنان تجاوز کرده اند، آنوقت ماله کشان دینی، با پر رویی تمام سخن از خدمات متقابل اسلام و ایران می گویند!۶ نظر:

 1. کتر اسدی یکی از متخصصان نورولوژی به نام ایران است. ایشان در یکی از بیمارستان های واشنگتن به درمان بیماران مشغول هستند. صاحب چندین کتاب هستند. آخرین کتاب ایشان تحت عنوان "خلقت و تکامل مغز و روان" توسط نشر نگاه معاصر در حدود 1000 صفحه در ایران منتشر شده است.


  توضیحات علمی در مورد استمنا در اینجا

  http://www.youtube.com/watch?v=jGp5OSidNOs

  پاسخحذف
 2. به فرموده امام راحل (ره) : الجَلَقُ السُنّتی فمن رغب عن سنتی فلیس منی

  پاسخحذف
 3. پیش نهاد میشود:برای تبلیغ دین متین اسلام،در هر شهری به تسبت مساحت،نهاد هائی بنام "بهشت مسلمین" یا "کدیور اباد" بسازیم و وزارت خانه ای هم بنام وزارت کدیور درست کنیم که با سوبسید دولتی اداره شوند و ورودیه کدیور ابادها صلواتی باشد که با خواندن یک اشهد "اشهد ان لا اله الا الله و اشهد ان محمد الرسول الله" به جای کارت شناسائی! و "الهم صل علی محمد وال محمد" به دعنوان ورو دیه بوده و مر مسلم و مسلمه ای بتواند وارد شده واز ان بقول فاطمه عزیز کائنات "صیغه بزرگترین وبهترین لذتی است که خداوند نصیب زن مسلمان میکند!" متنعم شده و بقول قران "یدخلون فی دین االه افواجا!" را هم تحقق بخشند.

  پاسخحذف
 4. دادا لینک‌های پست کار نمیکنه. میشه یه نگاه بندازید؟

  پیشاپیش سپاس

  پاسخحذف
 5. جناب گمنامیان مطمئنم که زنت جنده بوده و ازت طلاق گرفته چون کیرت بلند نمیشه عقده ای شدی

  پاسخحذف
 6. من در زیرنویس‌های این نوشتار توضیحات راجع به جواز کنیز داشتن در شرع اسلام و همچنین جنده‌فروشی توسط مؤمنان توضیحات مستند و جالبی داده‌ام. خواندن آن را توصیه می‌کنم:
  .
  صدور جواز زنا و تجاوز جنسی به زنان شوهردار در قرآن
  http://nabard.wordpress.com/2011/06/23/tajaavoz

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.