یکشنبه، بهمن ۰۸، ۱۳۹۱

لزوم استقلال: چرا شورای ملی نباید از کشورهای خارجی یا یک سرمایه دار، کمک مالی دریافت کند؟

نوشته امروز من در نشریه فضول محله، درباره تشکیل شورای ملی: 

.....تامین پول برای برگزاری اجلاس شورای ملی، پاشنه آشیل این شورا است؛ چه آنکه اگر از کشورهای خارجی کمک بگیرد، دیگر مستقل نخواهد بود و اگر از یک اسپانسر به عنوان سرمایه گذار بپذیرد، تا اَبد در زیر دین آن سرمایه گذار باقی خواهد ماند و زمینه فساد فراهم می شود..... ادامه مطلب در این لینک: چرا شورای ملی نباید از کشورهای خارجی یا یک سرمایه دار، کمک مالی دریافت کند؟

نوشته های دیگر:

۴ نظر:

 1. جواب سوال :
  چون از کس دادن زن شاهزاده و کون دادن دو دختر عزیزشان پول کافی فراهم خواهد شد.
  البته مادر گرانقدرشان هم حاضر به همکاری شدند ولی متاسفانه مشتری برای ایشان پیدا نشد.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ملت ایران و دانشگاهیان و حتی شاه در ابهام ایدولوژیک و فکری بودند و هنوز هم عده ای در ابهام هستند ، و در این میان یک عده کمونیست و مسلمان تروریست ضد آزادی و بیگانه، مردم ایران را با نام و شعار آزادی و انقلاب به گروگان و اسارت ۳۰ ساله گرفتند. و ملت ایران نتوانستند برخورد موثری با آنها بکنند.
   و الا چهره اسلام همین طالبان و جمهوری اسلامی و چهره کمونیسم همین کره شمالی است.

   حذف
 2. من حاضرم زحمت گاییدن مادرشان را تقبل کنم. اجرم با آقا شمقدر

  پاسخحذف
 3. من هم حاضرم زن شاهزاده رو بگایم البته از کون
  اگر فرزند خردسالش را هم بیاورد باهاش تفخیذ کنم پول بیشتری به شورای میلی کمک میکنم
  هر کی دیگه کمک کنه اجرش با آقامون عفیر

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.