شنبه، بهمن ۰۷، ۱۳۹۱

هموطن خارج نشین، یاد آور که هم میهن ما برای دمکراسی، تن نازنین خود را جلوی گلوله گذاشتند، در گلریزان شورای ملی مشارکت کن!

این گلریزانی است برای آزادی کشورمان، از کمک دریغ نکنیم. / مقدار کمک مهم نیست، بلکه مهم این مشارکت ایرانیان در این حرکت ملی است.

قریب سه ماه است ده ها گروه سیاسی و افراد مستقل، گرد هم جمع شده اند، یک منشور برای تشکیل شورای ملی انتشار داده اند (اینجا) و خواستار تشکیل یک شورای ملی، متشکل از تمامی گروه های سیاسی شده اند.

اکنون، گلریزانی برای تشکیل اولین جلسه رسمی این شورا، آغاز گردیده است (اینجا) و  همانطوری که مطلع هستید، تلوزیون های اندیشه، پارس و چند تلوزیون دیگر، یک کمپین بین المللی شروع کرده اند تا با جمع آوری کمک مالی، زمینه برگزاری اولین اجلاس شورای ملی را فراهم کنند.

این شورا، برای ملی بودن و ملی باقی ماندنش، باید مستقل باشد، از هیچ دولت خارجی نباید کمک مالی بگیرد، هیچ شخص پولداری (چه ایرانی و چه خارجی) نیز نباید به تنهایی اسپانسر آن باشد، چه آنکه بعدا زمینه انحراف یا فساد آنرا فراهم می کند.

تصور کنید آقای ایکس، به تنهایی تمام هزینه های این کنفرانس و اجلاس را به عهده بگیرد، طبیعی است که کل این شورا، بعد از آن زیر دین آقای ایکس خواهد ماند.

اما اگر هزاران ایرانی، هر کدام با کمک های کوچک خود، این چرخ را به حرکت در آورند، دیگر این شورا زیر دین کسی نخواهد بود و جلوی هر گونه فسادی را خواهد گرفت. از همه مهمتر، چون خود مردم ایران پول داده اند، بر کار آن و نتیجه جلسات و شیوه عمکرد اعضای شورا، نظارت خواهند کرد.
کمک مالی به این شورا، قدمی است که باید برای آزادی کشورمان برداریم، مقدار پولی که کمک می کنیم نیز مهم نیست، بلکه نفس کمک کردن ما (که بعد نظارت ما را بر شورا به وجود می آورد)، مهم است.

برای کمک از طریق پی پال و یا ارسال چک و یا  اطلاعات بیشتر، به این صفحه مراجعه فرمایید.

هیچ شبهه ای در مورد سو استفاده از این کمک های مالی وجود ندارد، شرکتی کانادایی با قریب یکصد سال سابقه بر کارش نظارت می کند و فرد معتبری چون آقای درمانی نیز معتمد این حساب گشته است. 

نوشته ای دیگر از نگارنده، در نشریه فضول محله، در اینباره: 

/---------/چرا شورای ملی نباید از کشورهای خارجی یا یک سرمایه دار، کمک مالی دریافت کند؟

مطالب قبلی: نوشته های دیگر:

۵ نظر:

 1. لینک بالاترین:
  https://balatarin.com/permlink/2013/1/27/3248656

  پاسخحذف
 2. Roya: کمک میکنیم که ریشه حکومت فاسد ایران نابود بشه، فقط اتحاد
  لطفا" اطلاع رسانی کنید شب ولادت پیامبر اسلام یعنی دوشنبه ساعت 10 شب همه مردم در اعتراض به گرانی و تورم الله اکبر بگند. از رموز موفقیت این جنایتکارها تبلیغات زیاد و هدفمند و هوچی گری توسط تعداد کمی اراذل و اوباش ساندیس خوره (زن و مردای خراب و فاسد تو خیابونا که برا حمایت از ولایت وقیح خامنه ای یه چادر سر میکنند و میریزند تو خیابونا)
  مخالفین این نظام فاسد و جنایتکار همیشه فکر کردند همه چیزو میدونند ولی اینطور نیست. این جنایتکارا شیطانم درس میدند. دعوای خامنه ای با احمدی نژاد و مشاعی و رفسنجانی و ... از چند ماه قبل شروع شده، درست چند ماه قبل از انتخابات! اینها همه فیلمه، سرگرم کردن مردمه! تا قبل از انتخابات وقت دارند مشخص کنند کدومیک از این مخالفین ظاهری تونسته مردمو جذب کنه! حتی فکر کردند اگه با این مزدوران موفق نشدند از موسوی و خصوصا" کروبی استفاده کنند که چند ساله تو آب نمک خوابوندنشون برا همچین روزی! (عسگراولادی و سلیمی نمین و ... بدون اجازه خامنه ای هیچ غلطی نمیکنند، صحبت هاشون اینو ثابت میکنه) اینقدر ساده نباشیم و هدف را بذاریم روی عدم شرکت در انتخابات و نابودی رژیم.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. "شب ولادت پیامبر اسلام در اعتراض به گرانی تورم الله اکبر" گفتن همانند از چاه مستراح درآمدن و افتادن در چاه خلاست.
   هر چه می کشیم از همین پیامبر پلید و کثافت اسلام و دین و مکتب کثیف تر از خودش است. حال بیاییم در شب نکبت بار تولد این جنایتکار ضدبشر شعار مسخره و مسخ کنندۀ "الله الکثافت" سر بدهیم؟
   ریدم به محمد بن عبدالله و دین پلید اسلامش.
   ای دو صد خاک بر سر آن ایرانی که دم از اسلام و محمد بچه باز بزند.

   حذف
 3. برو گیرم تو دهن کس گشتون. شما کثافتها فقط چشم به پول مردم دارید

  پاسخحذف
 4. کیر کیر نکن لبات ترک برمیداره
  بگو دودول تا لبات غنچه شه
  در ضمن کیرم تو کس و کون خارمادرت
  اجرتم با آقا شمقدر

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.