پنجشنبه، آذر ۱۶، ۱۳۹۱

امام نقی: این حکومت ولایت فقیه، جز اعدام و سنگسار و کشتار، کشتار مخالفین و دست بریدن، هیچ شباهت دیگری به اسلام ندارد...!


امام نقی: به خدا قسم که شباهت بین حکومت ولایت فقیه و حکومت پیامبر اسلام، محدود است به چیزهایی مانند سنگسار، اعدام، دست بریدن، کشتن مخالفین، تفحیذ با کودکان، کتک زدن زنان!! اصولا این رژیم ولایت فقیه از اسم اسلام دارد سو استفاده می کند و خیلی کم شبیه حکومت واقعی اسلامی است...!۴ نظر:

 1. گمنام عزیز، چنین اشتباه محاسبه ای از شما بعید است.
  یعنی چه "حکومت ولایت فقیه جز اعدام و سنگسار و... هیچ شباهت دیگری با اسلام ندارد"؟ مگر اسلام واقعی چیزی غیر از اعدام و سنگسار و سرکوب و تجاوز و خشونت است؟ مگر عین این تجاوزات و جنایات و حق کشی ها در زمان محمدابن عبدالله پلید و به فرمان وی صورت نمی گرفت؟
  اگر چه مضمون مطلب جدید شما بیشتر طنز و هجو است، اما طنز نیز شکل و قرائتی دیگر است از واقعیتی انکار ناپذیز.
  با ارادت فراوان.

  پاسخحذف
 2. اینها از اسلام سو استفاده میکنند اسلام چنین چیزی نگفته مرد مومن واقعی امیرکبیر بود اقای گمنامیان عزیز اگه پیدا کردی ازش ایراد بگیر!

  پاسخحذف
 3. سلام اقای گمنامیان عزیز یه سوال بی ربط داشتم اگه بختیار خوب بود چرا قراردادهای نظامی ایران و امریکا رو یه طرفه لغو کرد و تمام مبلغ اون قرارداد رفت تو جیب امریکاییها؟

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.