چهارشنبه، دی ۰۶، ۱۳۹۱

آقای وزیر راه، مگر بلال حبشی قرار است خلبان هواپیما ها باشد که پرواز هواپیما در زمان اذان را ممنوع کرده اید؟!

در حالی که سی و چند سال پیش، «هما»، خط هوایی سال دنیا شده بود، امروزه می بینیم که صنعت مسافرت هوایی در ایران، در آستانه نابودی کامل است، چرا که دولت ایران نمی تواند هواپیما بخرند، زیرا  کشور تحریم است.

بعنی هواپیمای جدید که خریداری نشده هیچ، همین هواپیماهای قراضه ای که از زمان شاه باقی مانده، طبق دستور العمل جدید، در زمان اذان اجازه پرواز ندارند!!

به گزارش رادیو فرد، در «بخشنامه سازمان هواپیمایی» ، پرواز هواپیماها در زمان اذان ممنوع است، یعنی در سه سه نوبت، هواپیماها باید یک ساعت زمین گیر شوند!

در صنعت مسافرت هوایی، هر ساعت عمر هواپیما، به معنای مبلغ مشخصی پول است، حال بامزه این است که در ایران، در حالی که هواپیمای کافی نیست، اینچنین منابع را به هدر می دهند!

در مملکتی که آخوند بخواهد با قانون اسلام و تخلی، کشور را اداره کند، عاقبت کار بهتر از این نمی شود...!! 

چنین رفتاری، تنها نشان می دهد که چقدر عمر و وقت مردم ایران، برای سران این رژیم اهمیت دارد...!!


۳ نظر:

 1. دوستان این مطلب را به اشتراک بگذارید :

  بارها در مورد بالاکون ها در بالاترین حرف زده ایم . این حرامزاده ها بالاکون 17 با نام کاربری amirreader و بالاکون 18 که یدکی همان دو حرامزاده است

  در حالیکه کاربر زحمتکش کامی ایران kamyiran با تلاش شبانه روزی با زالوهای مسلمان میجنگد و ساشتیانی هم در کنار او جواب خرافات را میدهد در یک حمله هماهنگ توسط بالا کون 17 و 18 حساب هردونفر را مسدود کردند تا آخرین صدای های مبارز را در بالاترین خفه کنند ... اینم اسکرینش
  http://i48.tinypic.com/29kug0i.jpg


  لطفا بی تفاوت نباشید و به همه اعلام نمایید

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. این سیستم اتوماتیک بالاترین هم به درد لای جرز می خوره. حساب کاربری من هم به فاصله یک هفته دو بار بسته شد.
   در واکنش به دو لینک که در مخالفت با کوسه زاده محترم گذاشته بودم عده ای در اقدامی هماهنگ لینک رو report کردن و حسابم بلاک شد. امیدوارم این اقدامات باعث دلسردی این عزیزان نشه و به روشنگری ادامه بدن

   حذف
 2. دوست عزیز

  بستن حساب ها و حذف کاربران و حتی کامنت ها تماما توسط بالاکون ها انجام میشود. سیستم اتوماتیک دروغی است برای رفع مسئولیت و خر کردن کاربران .

  بالاکون ها کاربران مبارز را یکی یکی حذف کردند ... کاربر kamyiran بازوی پرقدرت مبارزه علمی با زالوی های مسلمان و آدم خواران اسلامی بود که با چکش دانش کله همه آنها را مثل طالبی آب لمبو کرده بود .

  مرگ بر بالاکون های آدم فروش

  درود بر کامران روشنگر .....
  درود بر گمنامیان که وبلاگش خار چشم همه زالو ها و بالاکون ها و تروریست ها و ماله کشان دینی است

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.