یکشنبه، آبان ۱۴، ۱۳۹۱

امام نقی معتقد بود علاوه بر اقتصاد، فرهنگ نیز مال خر است!


امام نقی معتقد بود علاوه بر اقتصاد، فرهنگ نیز مال خر است! 

لذا در دوران ولایت نقیه نقوی در سامرا، عفیر را به صورت همزمان به سمت وزارت اقتصاد و همینطور وزارت فرهنگ منصوب کردند. در نتیجه  علاوه بر اینکه ارزش نیقار در سامرا به یک دویستم کاهش یافت، بنا به دستور عفیر، تمامی کتاب فروشی ها را سوزانند و اینترنت نیز فیلتر کردند، اهالی هنر نیز به صورت «قتل های زنجیره ای» کله پا کردند، خلاصه کلام اینکه، صد برابر بلایی که بر سر اقتصاد ایران آوردند، بر تن مجروح فرهنگ ایران روا داشتند...!


مطلب دیروز:

۴ نظر:

 1. مگه خرتر از محمد و دوازده امام شیعه هم داشتیم

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. آقایی که خودتو یک آدم با فرهنگ میدونی بدون که آغاز بحث با فحش و توهین تنها کار یک آدم نا به خرد و بی عقل است و نه بیشتر !

   حذف
 2. بدون شرح! خودتان قضاوت کنید
  http://www.youtube.com/watch?v=GQgFN30fl70

  پاسخحذف
 3. تف به روح ملعون خمینی حزب اللهی کثافت بی پدر و مادر

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.