یکشنبه، آذر ۰۵، ۱۳۹۱

لااقل یزید که باید می دانست سجاد، امام واقعی و امام بعدی است، چرا در روز عاشورا او را نکشت تا قال قضیه امامت، کنده شود؟!


لااقل خود یزید، باید می دانسته که حسین راست می گوید و او خلیفه واقعی و امام است. یعنی وقتی کسی مسندی را غصب می کند، لااقل می داند که خودش به زور آنجا نشسته و خلیفه کس دیگری است.

سوال خیلی ساده است، مگر نه آنکه یزید حتی بچه شش ماهه حسین بن علی را کشته است، از طرفی تمامی دعوا، بر سر خلافت و امامت مسلمانان است.

چرا یزید، وقتی حاضر می شود بچه شش ماه ای را بکشد، حاضر نشد سجاد را بکشد تا داستان امامت برای همیشه تمام شود؟! یعنی یزید نمی دانست که امام بعدی، قرار است فرزند حسین بن علی باشد؟!

واقعیت ماجرا این است که ایرانیان، اسلام را با سلطنت ترکیب کردند و مورثی بودن تخت شاهی را به پیامبری و نماینده خدا بودن، گره زدند...!

یزید که هیچ، حتی خود حسین بن علی هم تصور نمی کرد روزی ایرانیان، دینی را بسازند و معتقد باشند که امامت نیز از طریق بیضه ها منتقل شود و از پدر به فرزند برسد...!!


۲۲ نظر:

 1. کیر جوانان سوریه تو حلق تک تک شما حرومزاده ها

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. خودت مگه نداری که از جوونای سوریه مایه میذاری:)))))))))

   حذف
  2. ای گفتی... بس کنید این عربها رو ول کنید...
   بیشعور میگه کیر عری تو حلق هموطنم

   حذف
  3. کیر جوانان ایرانی تو روح امام حسین زنازاده و هر دوازده قورومساقش

   حذف
 2. آقای عزیز
  یزید در خود جنگ مستقیما نظارتی نداشت
  وقتی بالای سر امام سجاد(ع) رسیدن ایشون رو در حالت احتضار دیدن، گفتن این خودش میمیره نیاز به کشتنش نیست. از طرفی اگه یزید و دارودسته ش اعتقادی به امامت و جایگاه غصب شده داشتن که اصولا نباید وارد جنگ می شدن.
  در مورد موروثی بودن امامت، اشتباه فهمیدین، امامت موروثی نیست چون بعد امام حسن(ع) فرزند ایشون امام نشد اما خوب پسر مرجانه هم مث شما فک میکرد...

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. نابغه اونیکه تو شام افشاگری میکرد رو میگی که در حال احتضار بوده!؟یزید که ایشالا شام تشریف داشتن دیگه.والا

   حذف
  2. کسی میدونه چرا واسه حسن نوحه سرایی نمیکنن . اگه حسین بیعت نکرد و در راه اسلام به لعنت ابدی رفت پس چرا حسن بیعت کرد؟

   حذف
  3. - شرایطِ صُلحِ امام حَسن با معاویه و سَهم حسین از این قَرارداد:

   - آنچه در بیت المالِ کوفه هَست به امام حَسن تعلق گیرد و همچنین خَراجِ شهر دارابگرد (از شهرهای ایران) متعلق به امام حسن شود. (تاریخ طبری ، جلد ۷ ، صفخه ۲۷۱۵)

   - هر سال مبلغ دو میلیون درهم نیز به امام حسین پرداخت شود. (اخبارالطوال ، صفحه ۲۴۱)

   - مقرری امام حسن و امام حسین در زمان عُمر سالیانه ۵ هزار درهم بود که در زمان خلافتِ مُعاویه به سالی یک میلیون درهم (معادل ۴ هزار کیلو نقره) رسید. (تاریخ تمدن اسلام ، جلد ۴ ، صفحه ۸۸)

   - رابطه امامان حَسن و حُسین با مُعاویه پَس از صُلح:

   - دَر سَفر هایِ مُعاویه به مکه و مدینه امام حسن و امام حسین از نُخستین کسانی بودند که به پیشوازِ مُعاویه می شتافتند و معاویه را در آغوش می گرفتند. (اخبار الطوال،صفحه ۲۴۳) (روضه الصفا ، جلد ۳ ، صفحه ۸۰ . ۸۳ )

   - رابطه امام حُسین با معاویه به شکلی بود که در سالِ ۴۹ هجرت به فَرمانِ مُعاویه دَر جَنگِ قسطنطنیه شرکت کرد. (زندگانی امام حُسین، صفحه ۱۲۲)

   - امام حُسین در نامه ای که به معاویه نوشت تأکید کَرد که مَن خواهان مقابله و جنگ با تو نیستم و یه یارانش فَرمود: “تا زَمانی که مُعاویه زنده است، باید خانه نشینی را پیشه خود سازید. (اخبار الطوال، صفخه ۲۴۴) (روضه الصفا، جلد ۳ ، صفحه ۱۵)

   حذف
 3. اولا توی جنگ علی بن حسین بیمار بود وقتی به کوفه رسید توی مجلس ابن زیاد دستور داد بکشنش که زینب جلو میاد میگه باید اول مو بکشی(تاریخ بلعمی ص 2730)بعد ابن زیاد از کشتن یه زن شرم میکنه بی خیال میشه.وقتی پیش یزید رفتند یزید از ظلمی که بر حسین رفت خجالت زده بود در ثانی درجواب زینب که گفت این انصافه که پدر و پدر بزرگ تو آزاد شده ی جد من بودند وتو مارا اسیر گرفتی .شرمسار شد چطور توی اون همه آدم از موضع ضعف یه اسیر رو میکشت؟بعدشم یزید و حسین پسر عمو بودن واینها رو پسران عبد مناف صدا میکردند(برو تحقیق کن4نسل بالاتر) کسی پسر عموی اسیر خودش رو با اینهمه بلا که سرش آمده نمیکشه.در آخرین حالت یزید اصل نبوت رو قبول نداشت چطور میتونه امامت رو قبول داشته باشه.اگه منظورت داعیه خلافته که دیدی بعد از حسین هیچ امامی مدعی خلافت نشد .پس یزید کار اشتباهی نکرد.آخرین جمله:محمد بن علی بن حسین امام پنجم در کربلا حاضر بود و 3 سالش بود اگر پدرش کشته میشد باز هم نسل حسین باقی بود.درضمن بیماری علی بن حسین که مادام العمر نبود دلیلی نمیشه که چون کربلا بیمار بوده پس توی شام هم 20 روز بعد مریض باشه.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. از بلغور کردن مداوم این کس شعرها خسته نشدی؟ به تخمم که امام سجاد از شدت هرزگی و زنبارگی از کون نفس می کشید و دائم مریض بود یا امام حسین خواهرجنده از فرط الواتی و بلاهت مضاعف همه چیز رو با هم قاطی کرده بود و فکر میکرد که یه گهیه. ای موجود خاک بر سر، همین رژیم منفور و پلید جمهوری ریدمانی تا حالا صد بار به امثال خواهر و مادر تو وحشیانه تجاوز کرده، شکنجه کرده و زیر شکنجه کشته. ولی تو هنوز داری کون خودت رو بخاطر اون امام حسین پفیوز جر میدی. ای دو صد خاک بر سرت. ای کاش می فهمیدی چه می گویم.

   حذف
  2. ای قربون دهنت . به ما چه این قورومساقا چه گهی خوردن یا تخم کدوم حرامزاده بودن مثلا سجاد تو عمر نکبتش چه خدمتی به بشریت کرده ریدم تو گور همشون

   حذف
 4. تقریباً روزی یکی دو بار، گاهی بیشتر، گاهی کمتر، خواسته یا ناخواسته چشمم به امام حسین و حسن و زینب و امثالهم می افتد. اما بجای خودزنی و گریه و زاری کردن، سیفون را می کشم و بیرون می آیم.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. یک موی نسرین ستوده به صد زینب و فاطمه زهراش می ارزه . سجاد و حسین که گه ستار بهشتی هم نیستن

   حذف
  2. منم میگم: یک موی گلشیفته به همه امامهاو زنها و بچه هاشون و 124000 پیامبر جاک...تون می ارزه که برای هنر و علاقه اش و البته به قول شما نون فقط از خودش مایه میزاره نه از جان مال وآبروی دیگران.

   حذف
 5. خدا رو شکر که دشمنان اسلام و خدا از انسانهای نادان و سبک مغزند!!
  سرنوشت رو خدا رقم میزنه نه یزید و امثاله گمنامیانهای گور بگوری!!هر چی خدا بخواد همونه.باید امام بعد از حسین(ع) امام سجاد باشه چون تقدیر خدا اینه کسی نمیتونه عوض کنه جبر خدارو.
  خدا بخواد کری بخونه میخونه .حضرت موسی رو از خونه فرعون میکشه بیرون!!!فرعونی که همه بچه هارو میکشت پیامبر خدا رو بزرگ کرد که گورشو بکنه.حالا گمنامیان و امثالتون بشینید تو جهلتون تا مرگتون فرا برسه!!راستی اگه میتونید نذارید مرگتون فرا برسه خدایی وجود نداره که علم هم پیشرفت کرده چرا نمیتونید جلم مرگ رو بگیرید؟؟؟!!!!

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. هان ای مرتیکۀ خرکس،
   چرا کس شعر میگوئی؟ این مزخرفات چیه اینجا قطار میکنی؟ خدا و پیغمبر و امام و امثالهم سگ کی باشند که مرگ و زندگی آدمیان را رقم بزنند؟ مگه علم و تکنولوژی تابحال کوچکترین ادعایی در مورد تعیین مرگ و زندگی انسانها نموده که یه گاوی مثل تو از عدم تحقق آن ایراد میگیرد؟
   از اون گذشته اون الله پفیوز و جنایتکار تو تا حالا در مورد زندگی و مرگ دیگران چه گهی خورده که اینچین به گوه خوردنش می نازی؟ اگر الله گوه قابلداری بود، جلوی سقط شدن علی و حسینش را میگرفت. آخه احمق، این خدای عنتر و بی لیاقت تو نمی تونست به امام رضای کس خلش بگه هی از این انگور لعنتی کوفت نکن تا سقط نشی. همین امام رضا تا سه روز و سه شب بعد از دلگی انگور مسموم به اسهال واستفراغ دچار شده و بقولی سه روز و سه شب در مدفوع خویش غرق بود. آخه این خدای کس خل تو نمی تونست حداقل امام رضایش را طور دیگه ای سقط کنه که موجب آبروریزی نشه؟
   ای بیچاره، هزارو چهارصد ساله که سر کاری. ای کاش می فهمیدی چه می گویم.

   حذف
  2. <>
   ضرب المثلی هست که میگه: گوز به شقیقه چی؟
   چه ربطی بین مرگ و اثبات وجود خدا هست به جز همان ...، تازه بدون در نظر گرفتن این مساله اگر خدایی هست از کجا معلوم که توی تیم ما و با ما و برعلیه شما نباشه.
   چرا فکر میکنی خدا سره ی شماست.

   حذف
 6. واسه چی از ماله مسلمونا میرید بالا؟؟؟
  باب مگه قدرت ندارید؟مگه موشک و تکنولوژی ندارید؟مگه مسلونا عقب مونده و جهان سومی نیستن؟
  چرا از پس مسلمونا بر نمییایین؟مگه چی دارن این مسلمونا؟امثال غزه و لبنان مگه چی دارن که نمیتونید شکست بدید؟مگه ایران چی داره که از اسمش وحشت دارید؟
  دینی که خدا پشتشه تا قیام قیامت بر تارک دنیا خواهد درخشید.شما یکم اراجیف بگید ما بخندیم دلمون خوشه به جهل و نادانیه شما.اصلا گمنامیان و امثالش نباشن که ادم پی به عظمت خدا و اسلام نمیبره که.
  حضرت علی(ع) تو نهجالبلاغه میفرماید: چنگ به دامن قران مزنید تا هرکس که ان را رها کرده بشناسید.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. خواستم جوابیۀ تو را نیز همانند همقطار بالائیت با عنوان: "هان ای مرتیکۀ خرکس" آغاز کنم، دیدم حال و احوال تو از او بمراتب وخیم تر و پریشان تر است. شرمندۀ وجودت، صف طولانیه و خرکس بی شمار.

   حذف
 7. درود بر شرفت که حرف دل همه مردم ایران و بویژه نوجوانان و جوانان را میزنی.
  گمنامیان گرامی هماره پاینده و شادمان باشی.
  درود بر آنان که تو را تربیت و بزرگ کرده اند با نان درستی و پاکی.
  بیگمان بزرگوارانی بلند پایه و فرهیخته و باشرف بوده اند.من در برابر آنان و تو سر تعظیم فرو می آورم نه بعنوان انسانهایی مقدس(که هر مقدسی از خرافات سرچشمه دارد) بلکه به عنوان انسانهایی بزرگ و شریف.

  پاسخحذف
 8. آیا تاکنون مسلمانان عزیز به این توجه کرده اند که چرا پیامبر و بیشتر امامانشان که ادعای خدایی بودن دارند با شربت زهرآلود مرده اند و آنهم توسط یک زن/
  بی گمان عاقلان می دانند که شربت شیرین و زهر بسیار تلخ است و شراب نیز تلخ و بیگمان زهر در شراب ریخته میشده نه در شربت که شیرین است و تلخی زهر بلافاصله خورنده آنرا مشکوک به مسموم بودن شربت می کند و آنرا نخواهد خورد.اما در شراب و مسکرات که خود تلخ هستند تلخی سم و زهر معلوم نیست و بدون جلب توجه خورنده او را می کشد.
  حال شراب با زن و سم را در یک جا جمع کنید، اشتباه نکنید من با خود زهر خوراندن کاری ندارم بلکه به وجود یک زن در این میانه که همیشه حاضر است دارم که در لحظات اوج لذت جنسی مرد ناگهان به او شراب تعارف میکند.
  همین نشاندهنده زنباره بودن امامان و پیامبر عزیزشان میباشد.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. یادم رفت بگویم که امامان شراب و عرق می خورده اند و متوجه سم درآن نمیشده اند و نه شربت که مزه تلخ درآن مشکوک و غیرمعمول است.
   در ضمن اینکه همه اینها توسط زنان کشته شده اند به این دلیل است که زنان به خاطر حسادت زنانگی که بسیار طبیعی است از چشمداشتن این امامان به زنان دیگر، ناراحت شده و کینه به دل می گرفته اند و سر فرصت با استفاده از نقطه ضعف امامها و پیامبر که در برابر زن و شراب بی اختیار بوده اند آنان را زهرخور می کرده اند.

   حذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.