چهارشنبه، مهر ۰۵، ۱۳۹۱

حقوق همجنسگرایان، بخش جدانشدنی حقوق بشر است!/ نماینده خدا روی زمین:لطفا درباره اندام جنسی دیگران فضولی نکن!

وای به حال جامعه ای که رییس جمهورش اینچنین بی شرمانه بر آزار اقلیتی از جامعه تاکید می کند...!

همانطوری که دیده اید احمدی نژاد، در سخنرانی خود، همجنسگریان را تبعات سرمایه داری(!) می داند، یا چند سال پیش با بی شرمی تمام، اصولا وجود همجنسگرایان در ایران را منکر شده بود!

در مصاحبه اخیرش، احمدی نژادگفته است:

"احمدی‌نژاد ادامه داد: همجنس بازی به تایید همه ادیان الهی ممنوع و کاری بسیار زشت است و جای تعجب است که چطور به خاطر چند رای و راضی کردن بعضی افراد عده‌ای از این کار زشت حمایت می‌کنند.رییس‌جمهور خاطر نشان کرد: مشکلات جامعه بشری بسیار فراتر از مشکلات این‌چنینی است و در حالی که هنوز حقوق اساسی انسان‌ها از جمله آزادی، عدالت و احترام محقق نشده است، سخن گفتن از چنین مسائلی هیچ توجیهی ندارد.احمدی‌نژاد با طرح این سوال که آیا کسی از همجنس بازی متولد می‌شود، گفت: این کار بستن راه تداوم نسل‌هاست و اگر کسی به کار زشتی علاقه داشت نباید مخالفان آن را مخالف آزادی توصیف کند."

اینکه دو انسان بزرگسال، بر اساس دوست داشتن و رضایت، یک رابطه جنسی داشته باشند، حق آن دو نفر است و به هیچ انسان دیگری مربوط نیست! 

تصور کنید زن و شوهری، دوست دارند مثلا در آشپزخانه خانه خود، با یکدیگر رابطه جنسی داشته باشند، این حق آنها است، به کسی مربوط نیست، هم آن آشپز خانه متعلق به خودشان است و هم اختیار بدن خود را دارند! به ملای محله ربطی ندارد که بیاید و درباره آن نظر بدهد!

حال تصور کنید که مثلا به جای آن زن، ما شاهد حضور یک مرد دیگر در این رابطه باشیم، یعنی دو مرد، از روی رضایت  و دوست داشتن، بخواهند رابطه جنسی داشته باشند. باز نیز آنها اختیار اندام و بدن خود را دارند، به هیچ کس دیگری نیز مربوط نیست که آنچه چه می خواهند بکنند!

اصولا احمقانه است که شخصی مثل احمدی نژاد، وارد میدان شود و درباره رابطه جنسی دو انسان اظهار نظر کند!

به نظر شما احمقانه نیست که مثلا دو انسانی که یکدیگر را نمی شناسند را مجبور به ازدواج به یکدیگر کنند؟! آیا غیر مصفانه نیست اگر دولت قانونی را بگذارد و بگوید مثلا کردها حق ازدواج با لرها را ندارند؟!

همانطوری که می بیند، دخالت در رابطه دو انسان دیگر، کار زشت و ناپسندی است، بدون هیچ شکی نقض حقوق بشر و نادیده گرفتن ساده ترین حقوق انسانی آنها و زیر پا گذاشتن همه  اصول انسانی است.

حال چطور است که دولت و یا برخی از انسان های جامعه (خصوصا افراد دیندار) به خود حق می دهند در رابطه دو انسان همجنسگرا دخالت کنند و بگویند شما چون از یک جنس هستند، حق داشتن رابطه ندارید؟! این دخالت هیچ فرقی با دخالت های بالا ندارد.

لطفا به یاد داشته باشیم که همجنس گرایی، بیماری نیست:ده ها سال است که دانشمندان روانشناس و روانپزشک، همجنسگرایی را بیماری و اختلال روانی نمی دانند.  بر اساس آمار، قریب هفت تا ده درصد از انسان ها، همجنس گرا هستند.

برخی از پژوهش ها نشان می دهد که همنجسگرایی، منشا ژنتیک دارد(منبع)در این ژورنال های پزشکی آمریکایی می خوانیم:

Sexual orientation probably is not determined by any one factor but by a combination of genetic, hormonal, and environmental influences.

>

۷ نظر:

 1. باسلام

  دوست عزیز عجب فرمایشی میکنید ،این نمایندگان الله که فرمودید به رابطه حلال زن و شوهر هم کاردارند و روش ها و ساعات و حالت ان و حتی جنس و آینده بچه حاصله را هم اینها برایش حرف و حدیث وروایات و آیات و مشاهدات و معاینات دارند ،شما تصور بفرمایید اینها میگویند که اگر مابین

  زن و مرد [ دقت بفرمایید ،زن و مرد و طبیعی و نا همجنس و مورد قبول الله و آخوند ] اگر بدون خواندن

  خطبه صیغه [ بفرمایید دلالی الله و ایجاد بنگاه شادمانی و پاندازی ] چهار کلام عربی بلغور کردن را نخوانند ،بچه حاصله ،حرامزاده و از کلیه ارثیه و حق و حقوق های دینی و اجتماعی و خانوادگی محروم

  میگردد !! یعنی خدا هیچکاره است و در رحمت و رفتش را مهر و موم کردند و کلید را هم در چاه شب انداختند و آینده و وضعییت بچه ای که هنوز به دنیا نیامده را تعین و تکلیف کردند و فاتحه .......

  حالا شما توقع دارید اینها به رابطه دو همجنس [ که میگویند در فیضیه هم از قدیم بسیار رایج و باب بوده ]] رضایت دهند و عرش الهی نلرزد و فرشتگان به عر و عر نیفتند و بالهای جبرئیل خاکستر نشود و ۱۲۴ هزار پیغمبر بیهوش و ۱۴ معصوم به CCU نروند و گناه نشود !!!! ..........

  پاسخحذف
 2. جدا از طرز فکر مذهبی همجنسبازی بین دو زن شاید از نظر منطقی و پزشکی قابل توجیه باشد ولی همجنسبازی دو مرد از نظر پزشکی مشکلاتی را ایجاد می کند و در ذهن فرد حتی غیر مذهبی ها عمل زشتی به نظر می آید فرو کردن آلت تناسلی مرد در مقعد مرد دیگر که محل خروج مدفوع است از نظر عقلی و پزشکی کار شایسته ایی نیست و و از نظر خیلی ها حتی غیر مذهبی ها نوعی کثافت کاری است و باعث مشکلات زیادی از نظر پزشکی می شود مانند گرفتن بواسیر و بزرگ شدن پروستات و بواسطه بزرگ شدن پروستات عفونت مجاری اداری و مثانه و فراخ شدن مقعد و عدم کنترل مدفوع و باد معده از جمله عوارض همجنسبازی بین مردان است همچنین بیماری های جنسی در همجسنبازی بین مردان بواسطه نوع عمل جنسی که پر خطر تر است و پاره شدن مقعد که ترشح خون می کند و مدفوع فرد که منتقل کننده انواع بیماری است بیشتر مستعد گرفتن بیماری است این عوارض شخصیت یک مرد را نا خود آگاه در چشم دیگران ضایع می کند

  پاسخحذف
 3. دوست من یکبار اومد به یه کیر کلفتی کون داد حالا هر وقت میره دستشویی میگه از کونش خون میاد!! بدبخت روش نمیشه بره دکتر از ترس آبروش اومده بو دپیش من پول می خواست بره عمل کنه ! 2 ملیون بهش دادم رفت کونشو عمل کرد به شرطی هم بهش دادم که دیگه هوس نکنه بره کون بده پاره بشه ! همجنس بازی بین مردان واقعا کثافت کاریه و عوارض زیادی داره بیشتر از 10 سال کسی کون بده مقعدش پاره و گشاد میشه و راه میره می گوزه و میرینه ! همانطور که از حق همجنسبازی دفاع می کنید باید از حق عوارض همجنسبازی و آسیبی که فرد به خودش هم میزند آگاه کنید و و از زشت بودن این عمل در عین حق داشتن و آزاد بودن او صحبت کنید نه اینکه کون پاره شدن را عمل زیبا و عشق بازیه دو مرد بدانیم! دوست داشتن کجا بود عزیز من اکثر کونی ها اصلا طرف مقابلشون رو نمیشناسن و هر کس کیر کلفتی داشت میره بهش میده دوست داشتن رو با کیر وکون قاطی نکن دوست داشتن جزو ضفات اخلاقی هست نه اندام جنسی

  پاسخحذف
 4. اظهار شما درمورد حقوق همجنسگرایان بی اساس است .می دانیم که براساس دوست و رضایت یک رابطه جنسی داشته باشد به ما مربوط نیست اما حقوق همجنسگرایان نیست وفرهنگ و اخلاق سالم نیست .زندگی انها زیبا نیست و ازدواج نامبارک است !....

  پاسخحذف
 5. ببخشید یک سوال اساسی؟! اینجا میگی خیلی احمقانه هست که ملای محل در رابطه ۲ نفر بیاد دخالت کنه که اونها از روی رضایت رفتند با هم حال کردند که البته بگم از نظر پزشکی برخی عوارض اون بیان شد و البته باید از نظر روانشناسی هم عوارضش برای جامعه بیان بشه اما سوال اینجاست که چطور یک عده آدم نفهم میان تو کار ۲ نفر که ۱۴۰۰ سال پیش زندگی می کردند دخالت می کنند؟ مگر نه اینکه پیابر و عایشه با رضایت هم ازدواج کرده بودند؟ حتی عایشه در بزرگسالی نیز به ازدواج خود با پیامبر که قبلا داشته بود افتخار می کرد. اما شما از اینجا می خوای تو کار ۲ نفر ماله ۱۴۰۰ سال پیش دخالت کنی! کدوم کار ضایع تره؟!

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. تا زمانی که فرد به سن بزرگسالی نرسیده است، رابطه جنسی با آن، سو استفاده از او است.

   در همه جای دنیا، مثلا وقتی یک کودک یک ثروت کلان به دستش می رسید، یک نفر را مسول رسیدگی به آن می کنند، وگرنه بچه همه پول را اسباب بازی می خرد...!!!!

   رابطه جنسی با یک کودک (که نه توان تصمیم گیری درست و نه توان دفاع از خود را دارد) سو استفاده از یک انسان نا توان است.

   حذف
 6. همجنسباز یعنی چه ؟ همون کونی خودمونه ؟

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.