شنبه، شهریور ۱۸، ۱۳۹۱

چرا نگاه محمد پیامبر به زنان، نگاهی غیر انسانی است؟ جنایات محمد پیامبر در حق زنان کدام است؟!


بدون هیچ شکی، محمد یکی از زن ستیزترین افراد تاریخ بشریت است، و طنز تاریخ اینجاست که می بینیم نیمی از جمعیت مسلمان، به این فرد زن ستیز، احترام می گذارند.

دلایل شخصی محمد برای زن ستیزی

-         محمد در میان اعرابی رشد کرده بود که مردسالار بوده اند. لذا به شکل پیش فرض، هنگام - رشد او با افکاری مردسالارانه بزرگ شده است.

-         هنگام حضور در مکه و در ابتدای پیامبری، او به دلیل نداشتن نیروی نظامی، بشدت زیر فشار قرار می گیرد، لذا از منظر او، نیروی نظامی و جنگجو (که عموما مردان هستند) بشدت با اهمیت و با ارزش است.

-         هنگامی که او به مدینه می رود و فعالیت خود را با راهزنی کاروان های تجاری ادامه می دهد، باز نیازمند نیروی نظامی و جنگجو بوده است. در اینجا نیز باز مردان بوده اند که برای او ارزش داشته اند.

-         زمانی که محمد قصد جنگ و غارت دیگر قبایل را داشته، باز نیازمند مردان بوده، نه زنان!

-         از همه مهمتر، محمد نمی توانسته صاحب فرزندی پسر شود، و حتی الله نیز به او کمکی نمی کرده است. تنها صاحب فرزند پسری به نام ابراهیم شد که او هم در کودکی مرد. محمد که یک فرد بی سواد بوده، زنان خود را مقصر می دانسته است.

جنایات محمد در حق زنان کدام است؟

-         ازدواج های مکرر و زنبارگی محمد بن عبدالله:
محمد با چهل و هشت زن ( بر اساس منابع اسلامی) رابطه جنسی داشته است.
این رفتار، با هیچ کدام موازین اخلاقی سازگار نیست، حتی در میان اعراب وحشی هزار و چهارصد  سال پیش، این رفتار، زشت و زننده بوده است.

-         برده داری محمد، خرید و فروش زنان به عنوان کنیز:
محمد خود رسما هم برده می خریده و هم می فروخته است! او پس از حمله به قبیله بنی قریظه، بعد از آنکه قبیله به محمد تسلیم شد، محمد مردان قبیله را کشت و زنان را به عنوان برده فروخت!

-         محمد خودش یک متجاوز بوده است:
بعد از کشتار مردان قبیله بنی قریظه، محمد به زنای به نام صفیه تجاوز کرد، آنهم در حالی که شوهر و پدر و برادر آن زن را همان شب کشته بود!

-          ناقص دانستن  زنان
محمد با بی شرمی، دستور می دهد که مردان، زنان خود را کتک بزنند.
در حدیث زیر می بینید که محمد با بی شرمی تمام، زنان را ناقص العقل می خواند:

بخاري، عربي ــ انجليزي خزء 1 حديث 301 /
رسول خدا باري به گروهي از زنان گفت: من هرگز مانند شما زنان ناقص در عقل و ايمان نديده ام. يک مرد مؤمن و آگاه ميتواند به وسيله شما گمراه گردد. يکي از زنان پرسيد: اي رسول خدا نقص در عقل و ايمان ما چيست ؟ او گفت: آيا مگر شهادت دو زن برابر شهادت يک مرد نيست ؟ آنها تکرار کردند که اثبات. او گفت: اين هم نقص عقل شما ... آيا درست نيست که شما زن ها نميتوانيد در دوران قاعدگي نه روزه بگيريد و نه عبادت نمائيد ؟ ... او گفت: اين هم دليل بر نقص ايمان شماست ..."

نوشته قبلی: 


۷۵ نظر:

 1. نیم میلیارد انسان مسلمان هستن تقریبا نصف این جمعیت زن هستن
  اگه اسلام ضد زن بود اینهمه پیرو زن نداشت
  http://en.wikipedia.org/wiki/Muslim
  ضد زن آتئیست هایی هستن که زن را تا حد فیلمهای پورن پایین آوردن

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ببخشید اشتباه تایپی یک و نیم میلیارد انسان مسلمان هستند

   حذف
  2. اتفاقاً زنان مسلمان از روی ناچاری و فلاکت در دین اسلام مانده اند. اگر قدرت و ثروت می داشتند، مطمئن باش هرگز حاضر نمی شدند برده جنسی شوهرانشان باشند و در ازای دریافت مقداری پول، آلت جنسی شون رو در اختیار مردها قرار بدهند و همین طور بدینی که آنها را برده جنسی مردها کرده است پایبند باشند

   حذف
  3. با همین حرفهای کمونیستی و آتئیستی بود که هشتاد سال نیمی از دنیا را به جهنم تبدیل کرده بودید
   دوست عزیز دوران این شعارهای فریبنده به پایان رسیده
   شما هم اگر بدنبال چنین جامعه ای میگردی بهتره به کره شمالی مهاجرت کنی
   نه زن برده جنسی مرد هستش نه مرد حمال زن
   این تفکرات منحرف کمونیستی-آتئیستی رو از مغزت بیرون بریز
   http://en.wikipedia.org/wiki/Communism

   حذف
  4. این جفنگیاتی که ردیف کردی رو از کجات میاری ؟
   زن در اسلام برده مرد است و اصولاً در اروپا بهش می گن baby maker از بس بچه پس می اندازه. تو هم به جای شر و ور گفتن مقاله کمونیست و آئیتیست رو در ویکی پدیا بخون تا فرقشون رو بفهمی احمق جان . در ضمن شوروی و چین روی همدیگه ثلث خشکی های دنیا رو گرفته بودند نه نیمی . تو که سواد نداری مجبوری چرت و پرت بگی ؟

   حذف
  5. « در ضمن شوروی و چین روی همدیگه ثلث خشکی های دنیا رو گرفته بودند نه نیمی »
   آی کیو اولا فقط شوروی و چین کمونیست نبودن دوما منظورم جمعیت جهان هستش نه کوهها و قطب و
   بیابانها ( جمعیت چین به تنهایی از اروپاو آمریکا بیشتره ) سوما اینکه گفتم نیمی از جهان حتما منظورم این نبود که کره زمین به دو نیم کره دقیقا مساوی تقسیم شده میخواستم بهت بفهمونم که بخش بزرگی از جمعیت جهان با افکار حضرت مارکس (یکی از امامان شما آتئیست ها) بد بخت شدن
   « اصولاً در اروپا بهش می گن baby maker از بس بچه پس می اندازه »
   البته خوبه که آتئیست ها (قبله عوض کردن )تلاش زیادی میکنن که خودشون رو به اروپایی ها بچسبونن
   آی کیو قرار نیست مرد بچه بیاره خب این تو طبیعت خانومهاست که میتونن مادر بشن و واقعا این تفکر بیمار و زن ستیز شماست که از لفظ « بچه پس می اندازه » برای بانوان محترم ( از جمله مادر خودت )استفاده می کنید
   شاید فکر کردی اگه خانومها بچه دار شن دیگه ابزار جنسی خوبی نیستن یا دیگه به درد فیلم های پورنو شما آتئیست های منحرف ( که به زن فقط نگاه جنسی دارین )نمی خورن
   البته توی همین اروپا (که بعد از شوروی قبله گاه جدیدتونه) تعداد حرامزاده ها داره زیاد میشه ( اونجا رهم دارین به گند میکشین )

   حذف
  6. « زن در اسلام برده مرد است »
   زن دست شما آتئیست های منحرف برده است که مثل کالا مصرفش میکنید وقتی براتون کهنه شد دور میندازینش ( بخاطر همین از ازدواج متنفرید )
   ازش توی تبلیغات اجناس و فیلم های پورنو و هزارتا کثافتکاری دیگه استفاده میکنین
   زن برای شما فقط وسیله سرگرمی و خوشی هستش
   برای شما فقط جاذبه های جنسی زن مهمه ( زنی خوبه که زیباتره از نظر آتئیست های منحرف )
   اما یه زن خداپرست ومومن هیچوقت تسلیم آتئیست های کثافت نمیشه
   من فکر میکنم علت نفرتتون از اسلام همینه

   حذف
 2. مغلطه توسل به عدد! این ۱.۵ میلیارد مسلمون، چیزی از در واری بودن این خرافه کم نمیکنه و پاسخ بر ضّد زن بودن محمد بچه باز نیست! (البته، گویا ایشون آبگوشت زیاد دوست داشته، و با نگاه به قوزک پای زنان به پر گوشت بودن فرج ایشون پی‌ میبرده! این هم علم لدنی!)

  نگاهی‌ دقیق تر به آمار نشون میده که کیفیت زندگی‌ این مسلمین چگونه هست. نیمی از این جمعیت مسلمون، در کشورهای فقیر جنوب و جنوب شرق آسیا زندگی‌ میکنند که من باهاشون آشنایی کامل دارم. فقط چند مثال:

  از این جمعیت، فقط بیش از ۳۶۰ میلیون در دو کشور اندونزی و بنگلادش زندگی‌ مکنند، که زنانشون از شدت فقرو بدبختی، معمولا به کشورهای مرفه منطقه مثل سنگاپور جهت کلفتی، یا به شیخ نشینهای عرب جهت ارائه خدمات جنسی‌ به برادران مثلمان خودشون متواری هستند.

  از قول دوستی‌ بنگلادشی که دارم: "این مسلمین در بنگلادش مثل موش بچه میزایند و مثل کرم شبها در کنار خیابانهای داکار در هم می‌لولند ". به آمار و سایت زیر در همین ویکی نگاه کنید:

  "طبق آخرین گزارش‌ها از بانک توسعه آسیایی، ۹۵ درصد از زنان در بنگلادش زیر خط فقر زندگی می کنند و با شرایط دشواری روبرو هستند.[۶]
  (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A8%D9%86%DA%AF%D9%84%D8%A7%D8%AF%D8%B4#.D9.85.D8.B1.D8.AF.D9.85)
  از دوستم می‌پرسم چرا اونجا همچینه؟ یه جورایی مفهوم ضرب المثل ما رو بیان میکنه که این مسلمین عقیده دارند که "هر آنکه دندان دهد، نان دهد"!

  و آیا این بدبختها اصلا دلیل فلاکت خود رو میدونند؟ و آیا حتا در کشورهای اسلامی، حتا مردان میتوانند از اسلام برگردند و مسلمین اونا رو زنده میذارن، که حال بخواهیم بحث از آزادی زنان در انتخاب عقیده بکنیم؟

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. حتم دارم این جناب mn اعتیاد شدیدی به پورن داره و فکر میکنه آتیست ها اونا رو می سازن ناراحته اولا که ربطی به اتیست ها نداره مثلا داوکینز پورن ساخته ؟ بعدشم زنی که تو فیلم پورن هست به میل خودشه پول میگیره نه اینکه برده باشه خونوادشو کشته باشن خودشو لخت تو بازار مدینه فروخته باشن و مجبور باشه بعدش شما پورن تماشا نکن کسی زورت کرده ؟

   حذف
 3. جناب mn‏ با عرض سلام و خسته نباشید بنده مدتی است که زن شما را از کون میگایم خواستم اطلاع بدهم اگر خدای ناکرده شما راضی به این عمل نیستید از این کار دست بکشم.

  پاسخحذف
 4. د نشد دیگه mn‏ جان اومدی نسازی ها !!
  البته شایدم راست بگی پس حتما مادرت به من دروغ گفته چون من اول مخ مادرت رو زدم بعد یه مدت که گاییدمش از کیرم خوشش اومد و گفت من پسرم کونی تشریف داره و مدتیه کیرش بلند نمیشه چون نمیخوام عروسم به غریبه بده میارم خودت ترتیبش رو بده منم یه بار طرف رو دیدم کون ردیفی داره قبول کردم.
  حالا که mn‏ جان میگی زن نداری حتما طرف خواهرت بوده که مادرت روش نشده بگه این دخترمه
  mn‏
  الان حتما میخوای بگی من اصلا مادر ندارم و تو شهر نو از زیر بته عمل اومدم

  پاسخحذف
 5. ‏ ‏mn‏ خارکسه یادم رفت بگم اگه الان غیرتی شدی و رگ گردنت باد کرده برو سرت رو محکم بزن به دیوار آروم شی
  هاهاهاهاها

  پاسخحذف
 6. کیر من و تمام مسلمانان عزیز تو کون مادرت بی شرف. اخه کون کله کله کیری اون من بودم که گذاشتم کون مادرت.

  بی ناموس من زیاد تو خط اسلام نیستم ولی این دیگه خیلی زیاده که به محمد(ص)این انگ رو ببندی.

  اخه الان یعنی تو خیلی پول داری اره؟ کیری تو کیر منو هم نداری بکنی کونت حالا اینجا اومدی

  میگی مسلمانان خیلی فقیرن.

  نمیدونم کی گذاشته کس مادرت دیگه نمیدونی چطور خودتو خالی کنی اومدی اینجا کس میگی.

  به قول داداش mn این شمای بی ناموسین که زن هارو تا حد فیلمهای پورن پایین آوردین.

  خوب من دیگه رفتم ولی وقی مادرت به کیر نیاز داشت رو به غریبه نزن کیر من همیشه در جیب شماست

  وقتی نیاز داشتی بکن کونت.

  هاهاهاهاهاهاهاها


  نیازت

  پاسخحذف
 7. چی شد mn خارکسه کم آوردی اسمت رو عوض کردی ولی حواست نبوده یه جا سوتی دادی مادرقحبه اونجا که گفتی( به قول داداش mn)
  خب اگه اون حرومزاده داداش تو باشه هنوزم من خواهر و مادر و زن داداشت رو گاییدم.
  در ضمن بلند نخند از توش درمیاد
  هاهاهاهاها

  پاسخحذف
 8. جناب گمنامیان لطفا اگر ممکنه در زمینه این فحش های رکیک آزادی بیان رو بیخیال شید و پاک کنید، حالا از هر طرفی که هستن...این جا جای بحث بزرگسال هاست!

  پاسخحذف
 9. خارکسه زر اضافه نزن که زنت رو از کون آبستن میکنم
  گمنامیان اهل سانسور نیست اگه دوست نداری برو سایت تبیان
  شما حرومزاده ها گوه میخورید میاین اینجا
  درود بر آزادی بیان

  پاسخحذف
 10. کون کله وقتی گفتم داداش یعنی برادر اسلامی کیری ببین من میدونم تو مدیر این وبلاگ کیری تر خودت هستی این کاملا مشخصه درضمن خارکسه تویی من بشخصه تماتم فامیلت رو گاییدم خوب در این حرفم شکی نیست.

  راستی توکه هیچی تو مغزت نیست ولی بزار اینم بهت بگم اون شخص(mn)کاملا مشخص بود که دختره ولی توی بی ناموس اینو متوجه نشدی تعجب نمیکنم چون ب جای مغز کیر تو سرته.

  حلا بیا ازش بخور میخندم تا جونت از تو کونت بکنه بیرون.
  هاهاهاهاهاها

  پاسخحذف
 11. د نشد دیگه میگن گوه رو هر چی بیشتر هم بزنی بوگندش بیشتر همه جا را بر میداره حالا تو هم حواست پرت سینه های خواهر کوچیکت شده بود و سوتی دادی دیگه همش نزن که بوش همه جا را ورنداره.
  در ضمن کیرم تو حلق برادر اسلامیت
  کم آوردی مغلطه نکن کس و کون خار مادرت را چرب کن که امشب داریم چند نفری میایم خونتون حواست باشه سور و سات ردیف باشه نگران هزینه ها نباش پول خوبی گیرت میاد طوری که حداقل یه مدتی مجبور نشی برا خرج مواد کونت رو هوا کنی
  بچه مزلف زن قحبه مادربه خطا تو که عددی نیستی من کونی تر از تو را به روش افغانیا بلایی سرشون آوردم که تا دو ماه طرف نمیتونست راه بره تو یکی هم روت رو زیاد کنی با روش سطل گچ آشنات میکنم

  پاسخحذف
 12. دیگه کم اوردی حرفی واسه گفتن نداری ضر ضر میکنی ببین کونی من روزی هزار نفر مثل تورو حامله میکنم
  درضمن من نمیگم خواهر مادر ندارم چرا دارم ولی صد شرف دارن به خواهر مادر صلواتی تو حتما پدرت کونیه ومادرت فاحشه که بچه حرومزاده مثل تو رو انداختن تو جامعه.
  راستی یادت نره امشب با بچه ها بیای چند روزه کون درست حسابی نکردم میزارم کون تو و بچه های همرات و تمام هفت پشتت دیدی کیری فکر نکن لاتی کیر من رو هم نداری بکنی کونت دیدی وقتی تونستی حرفی بزنی که جواب نداشته باشه من بهش میکم حرف حساب ودیگه حرفی نمیزنم ولی این ضر ضر هایی که تو میکنی من خوب جوابی واسشون دارم.

  راستی چرا اسمت رو تغییر میدی؟چیه گمنامیان چرا با اسم ناشناس کامنت میزاری؟(خنده)اینکه مشخصه که بیشتر کامنت هاور خود میزاری از طرز نگارشت میشه فهمید باید کمی بیشتر روشون کار کنی.

  پاسخحذف
 13. خارکسه تو اگه حامله کن بودی زنت به جوونای محل رو نمینداخت که آبستنش کنن.
  آخه بچه مزلف تو که اوج تمایل جنسیت میل به کون دادن بود به گور پدر سگ پدرت خندیدی که دختره مردم رو بیچاره کردی ولی اشکالی نداره بعد از اینکه خواهرت زنت رو بهم معرفی کرد تو آغوش گرم و دستان تنومندم گرفتمش و حسابی دارم ارضاش میکنم.
  مادرقحبه من وقتی میگم کون مادرت رو چرب کن حرف حساب میزنم یا تو که توهم زدی امشب میخوای هفت جد من را بگایی؟ خارکسه اگه یه شب تو خواب جد منو ببینی وقت نمیکنی به خودت بشاشی چون فورا از ترس سکته میکنی.
  حالا کی حرف ناحساب میزنه بچه کونی؟
  در ضمن امشب در خونه رو باز بنداز کلیدی که خواهرت بهم داده بود رو گم کردم دیر وقت میام پشت در نمونم
  الان رگ گردنت باد کرده نه؟غیرتی شدی دیگه؟
  کیر شمقدر تو همون رگ گردنت
  هاهاهاهاهاهاهاها

  پاسخحذف
 14. ایول ناشناس بالا دمت گرم خداییش خوب خار مادر این زن جنده که هی اسمشو عوض میکنه را یکی کردی
  جناب‎ mn‏ یا amir کیر کرگدن تو دهنت

  پاسخحذف
 15. باز شروع کردی کس شعر گفتن تو اگه کیر داشتی بابات واست زن حامله نمی گرف پس انقدر حرف کردن نزن تو هنوز شاشت کف نکرده بچه جون کیر بزرگ تر دهنت ور ندار راستی نادر کپک رو میشناسی؟نکنه خودتی؟اره؟حالا بزار جریان رو واسه بینندگان توضیح بدم:یادمه 12...13 ساله بودم یه پسر تو محله ما بود بچه ها بهش میگفتن نادر کَپَک خلاصه این یارو کارش تو محل ما سرویس دادن به بچه ها بود(مثل خواهر جنده این ناشناس) خوب خلاصه این یارو روزی نبود که بکسی سرویس نده بعد اینکه نیاز بچه هارو تامین میکرد میرف محله بالایی میگف من فلان کس رو کردم اونو کردم اینو کردم خلاصه به هرکی داده بود میگفت اون منو نکرده من اون کردم حالا این ناشناس منو یاد نادر کپک میندازه فکر کنم این اقای ناشناس همون نادر کَپَک خودمونه تو کوچیکیش عقده(عقده یعنی ناراحتیها و رنجهای شدید و درونی که بر اثر عدم ارضای امیال سرکوفته وانجام نشدن آرزوها بر انسان عارض می‌شوند.) گرفتتش کسی رو بکنه حالا وقتی بزرگ شده این عقده خودشو نشون داده هی خیال میکنه داره اینو اونو میکنه یا بعضی وقتا تو خواب فکر میکنه خواهر یکی از بچه ها بهش کلید داده صبح که بلند میشه تا صبح روز بعد دنبال کلید میگرده(مشخرش نکنید بیچاره بیماره) چند روز پیش خبرش رو گرفتم گفتن رفته تو دشتو بیابونو علفزار کمین کرده وقتی گوسفند و بزی میاد رد میشه حمله میکنه به این حیون های بیچاره و از اونا کام میگیره.
  حالا میخوام جدش رو به شما معرفی کنم:جدش کسی نبود جز کون کله خان قاجار اقایون این مرد چه مرد درست کاری بوداین هم مثل نوادگانش تو کار سرویس دهی بود.خدا بیامرزتش(البته تو خواب)این مرد چنان درست کار بود که بصورت صلواتی سرویس میداد انقدر کردنش تو دهنش که کلش شبیه کونش شد خدا این مرد انقدر صورتش کیری شده بود که اگه کسی قیافه نکبتش رو می دید دیگه وقت نمیکرد بشاشه در جا سکته میکردانقدر قیافش کیری بود(همونطور که یکی از نوادگانش در بالا اشاره کرده بود که اگه کسی نگاه بهش میکرد درجا سکته میکرد)دیگه از اون موقه به بعد به هرکسی کون میداد دیگه اون فرد نگا به ریخت بی ریختش نمیکرد خدا رحمت کنه جد من جمشید خان این مرد چه مرد درستی بود وقتی کون کله خان رو میکرد بهش یکم پول هم می داد میگفت گناه داره بیچاره خلاصه یه رو که این کون کله خان در حال سرویس دادن به جد من بود(جمشید خان)به اشتباه نگاه جد من به قیافه کیری این کون کله خان افتاد جد بیچارم در جا رحمت خدا رفت(روحش شاد)پس از مرگ جمشید خان دیگه کسی به این کون کله پول نداد سر 6روز این کون کله ریق رحمت رو سر کشید.
  حالا من میتونم با یک دلیل ثابت کنم که این نادر کَپَک همین ناشناس بی ناموسه:1-یادتونه بالا تر گفتم این نادر کَپَک رفته تو دشتو بیابون؟حالا از خواهر جندش پرسیدم دیگه چیکار میکنه این نادرکَپَک گفت تو دشت رفته اینترنت کشیده داره اونجا تو گمنامیان کس شعر میگه.
  درضمن انقدر نخند بو دهنت کشتم(لامصب دهنش نمیدونم بو کیر میده بو خر مرده میده خلاصه بوش ادم رو بیهوش میکنه البته رو حیوانات اثر نداره)
  عزیزم حالا برو بمیر...............
  راستی چرا اول نظر میدی بعد یه ساعت میای جواب نظر خودتو میدی کس مغز فکر کردی مردم مثل تو کس مغزن؟اگه خری از اینجا رد شه این رو متوجه میشه که نویسنده دوتا نظر بالایی خود کس مغزت هستی..........
  دیگه اگه ضرضر کنی خودتو جدت رو از کون اویزون میکنم به برج میلاد بی ناموس.....برج میلاد تو کس مادرت

  پاسخحذف
 16. میبینم که این کامنت آخری که فرستادم بدجور آتیشت زده جناب امیر خارکسه طوری آتیش گرفتی که دیگه از مرحله توهم رد شدی به شیزوفرنی رسیدی.
  میبینی مادرقحبه این هنر کامنت گذاشتن منه که تو چند جمله چنان بلایی سرت میارم که مجبور بشی یه طومار بنویسی تا خودت را خالی کنی بابا این قدر عصبی نشو که مادرت مجبور نباشه برا خرج دوا درمونه توی زن جنده کیر هر کس و ناکسی رو ساک بزنه.
  در ضمن من نیاز ندارم کامنت بدم از خودم تعریف کنم چون مثل تو از شیزوفرنی رنج نمیبرم یه آدم عاقل کامنتای سنجیده من رو با خزعبلات تو مقایسه کنه مشخصه از کی تعریف میکنه
  امثال تو رو خوب میشناسم تو از اون خارکسه هایی هستی که خودت آبجی خوشگلتو میشونی رو ترک موتور میبری در خونه بندازش تحویل میدی و اونجا دو سه ساعت که زمانش بستگی به سفتی کمر طرف و گشادی کون خواهرت داره رو موتور تخمه ژاپنی میشکونی و خوب که طرف کس و کون خواهرت رو یکی کرد پولشو میگیری و سوارش میکنی میبری خونه که کسی بهش متلک نندازه یا نگاه نامحرم بهش نیفته
  هاهاهاهاهاهاها

  پاسخحذف
 17. معلومه هنوز تو کف کامنت قبلی هستی منو خوب نشناختی.
  ولی یه حرفت رو راست گفتی درسته من تو کار کس کشی هستم اما فقط کس کشی خواهر تو رو میکنم اون که دیدی پشت متور، خواهر جنده تو بود(چیه داری میسوزی؟)درضمن اگه قرار باشه من بخاطر مادر جنده های مثل تو اعصاب خودمو خراب کنم دیگه تا الان زنده نبودم.
  درضمن خصوصیات مادر صلواتی تو به مادر من نمی چسبه.
  کس مغز های مثال تو نیاز به شناخت ندارن شمارو تاریخ شناخته(شما کله کونی های کله کیری هستید)

  چند بار باید بگم نخند بچه جون دهنت بو کیر میده بوش تمام گمنامیان رو ورداشته.
  کیر تو دهن ادم عاقلی که اسم تو رو ادم بزاره(یه آدم عاقل کامنتای سنجیده من رو با خزعبلات تو مقایسه کنه مشخصه از کی تعریف میکنه)
  درضمن کامنتی که تو توش از خودت تعریف کردی گوسفند از اینجا رد شه متوجه میشه خود کس مغزتی.

  بی شرف اگه این داستان کوتاهی که من نوشتم رو به چاپ برسونم فروش میلیاردی میکنه انقدر استادانه نوشتم که نمیدونی دیگه چه ضری بزنی.
  یادبگیری حرومزاده به مقدسات ادما توهین نکنی.
  ازت ندارم باکی من شاشیدم رو همه قانونات ادم هایی مثل تو پا میدن به غرب.ببین بی ناموس انقدر گنده نشدی به مقدسات ادما توهین کنی.

  پاسخحذف
 18. آقا amir بحث رو تمام کن اینها به ناموس اعتقادی ندارن و حتی اگه پاش بیفته به خواهر و مادر و دختر خودشون هم رحم نمیکنن
  فروید ( یکی از رهبران آتئیست ) معتقد بود که بچه بین سه تا پنج سالگی به مادرش کشش جنسی نداره که از اون با عنوان « عقده ادیپ » یاد میکنه
  فروید اعتقاد داشت که بعد از پنج سالگی پسر به مادرش کشش جنسی داره امااونها رو سرکوب میکنه ( به دلایل دینی )
  میبینی دوست عزیز طبق نظر فروید علاقه به سکس با مادر طبیعیه و انسان ها بدلا یل دینی سرکوبش میکنن
  یعنی آتئیست ها ( که دین ندارن )اگه به مادر خودشون نگاه جنسی داشته باشن و انجام بدن کاملا منطقی و طبیعیه
  شما از موجوداتی که چنین تفکراتی دارن چه انتظاری داری
  اینا که به مادر خودشون رحم نمیکنن میخوای با ما ها مودب برخورد کنن
  http://en.wikipedia.org/wiki/Oedipus_complex
  http://en.wikipedia.org/wiki/Incest

  پاسخحذف
 19. دوست عزیز حرفت از هر نظر درسته امروز داشتم با خودم فکر میکردم من اگه مثل اینا اینطور فحاشی کنم چه فرقی با اینا دارم؟ولی یکی باید باشه که دروغ های اینا رو مشخص کنه.

  دوست عزیز اینو در نظر بگیر که بیشتر کامنت های این وبلاگ توسط خود مدیر وبلاگ و فقط برای بزرگ نمایی نوشته میشه.
  درضمن معنی ادم بی دین یعنی ادمی که پیرو راه شیطانه پس درنتیجه نمیشه گفت این ادم بی دینه باید گفت شیطان پرسته این حرف رو قبول داری؟

  پاسخحذف
 20. اینجا رو داشته باشین یه بچه کونی که به اختلال شیزوفرنی مبتلاست دو تا شخصیت واسه خودش ساخته با یکی کامنت میده با یکی دیگه برا خودش نوشابه باز میکنه
  آهای amir یا mn خارکسه دیدی چند تا تکنیک جنگ روانی روت پیاده کردم رسما به کس کشی اعتراف کردی مطمئنم الان مثل سگ پشیمونی ولی خوشبختانه کامنت بالا سیو شده و به دست الدنگی مثل تو که به اندازه یک بز از آی تی سر در نمیاری قابل پاک شدن نیست.
  میخوای بدونی از کی مشکلات روانی که داری شروع شد الان بهت میگم دیشب بعد از اینکه سه بار مادرت را از کون گاییدم درباره تو ازش پرسیدم گفت سه سال پیش یه شب با 8 نفر از رفقای صمیمیت یه مکان گیر آورده بودین و نشسته بودین مواد مصرف میکردین که دیدین از اتاق کناری صدای آخ و اوخ بلند شده بعد نیم ساعت مرد تنومندی از اتاق بیرون میاد و میگه من که کارم رو کردم طرف کون ردیفی داره نفری ده تومن میگیره هر کی میخواد بره تو که همتون داوطلب شدین رفقات یکی یکی تو میرفتن ولی چون نشئه بودند و کمرشون سفت بود دیر بیرون می اومدند ولی به دلیل این که چاقال اون جمع تو بودی همه از تو زودتر رفتند و آخرین نفر تو رفتی ولی داخل اتاق که شدی صحنه ای دیدی که تا لحظه مرگ یادت نمیره آره خواهرت رو دیدی که به حالت گوسفندی رو تخت منتظره و دو دستی دوتا باسنش رو از هم وا کرده تا مشتری بعدی که جنابعالی بودی راحتتر کونش بذاره.
  همون لحظه خواستی همه رفقات رو بکشی ولی چون بهره ای از شرف و اصالت خانوادگی نبرده بودی به روی خودت نیاوردی.
  از آن روز مشکلات روانیت بسیار تشدید شد و به شیزوفرنی حاد مبتلا شدی و دیگر به سایه خودت هم شک داری که از کامنتات مشخصه جالبه که میگی اگه توهماتت را چاپ کنی فروش میلیاردی میکنه.
  کیر شمقدر تو کس و کون هر کی دوسش داری و خاطرش برات عزیزه
  هاهاهاهاهاهاها

  پاسخحذف
 21. من میخوام تموم کنم ولی تو نمیزاری.
  اول اینکه تعداد ما انقدر زیاد هست که نیاز به این کارا نداشته باشیم(همین روشی که خود کس مغزت پیش گرفتی همین که میای با هزار تا اسم کامنت میزاری)
  دوم مگه یه روانی میدونه جنگ روانی چیه(باز کیر بزرگ تر دهنت ورداشتی)حالا نگفتی چرا باید مثل سگ پشیمون باشم؟تو اصلا میدونی کس کش یعنی چی؟اره من کس کشی میکنم اما فقط کس کشی خواهر مادر تو رو.
  سوم تو نمی تونی جواب کامنت های منو بدی تا حالا موضوع رو سه بار تغییر دادی حالا که دیدی کار به جایی نمی بری داری از روش من استفاده میکنی.

  از روی کس شعرت پی بردم روانی که هستی هیچ تازه معتادم هستی.

  حالا من جریان رو واسه بینندگان این کامنت میگم»:
  این جریان رو که این ناشناس بی ناموس تعریف کرد
  در اصل گفته های مادرش به من بود خیلی سال پیش من درحالی که کس و کون مادر این ناشناس رو یکی کردم ازش درباره برادر بزرگ تر ناشناس پرسیدم(یعنی پسر بزرگش)اون هم یکی از جریان هاشو برام به این صورت تعریف کرد

  (یه شب با 8 نفر از رفقای صمیمیش یه مکان گیر آورده بودن و نشسته بودن مواد مصرف میکردن که میبینن از اتاق کناری صدای آخ و اوخ بلند شده بعد نیم ساعت مرد تنومندی از اتاق بیرون میاد و میگه من که کارم رو کردم طرف کون ردیفی داره نفری ده تومن میگیره هر کی میخواد بره تو که همشون داوطلب میشن رفقاش یکی یکی تو میرفتن ولی چون نشئه بودند و کمرشون سفت بود دیر بیرون می اومدند ولی به دلیل این که چاقال اون(برادر بزرگ ناشناس) جمع اون(برادر بزرگ ناشناس) بود همه از اون(برادر بزرگ ناشناس) زودتر رفتند و آخرین نفر اون(برادر بزرگ ناشناس) رفت ولی داخل اتاق که شد صحنه ای دیدد که تا لحظه مرگ یادش نمیرفت آره خواهرش رو دیدی که به حالت گوسفندی رو تخت منتظره و دو دستی دوتا باسنش رو از هم وا کرده تا مشتری بعدی که اون بود راحتتر کونش بذاره). مادر ناشناس داشت این جریان رو تعریف میکرد غافل از اینکه پسر کوچیکش یعنی همین ناشناس تمام مدت داشته یواشکی به حرفای منو مادرش گوش میداده.
  پس از اون این ناشناس عقده میگیردش میخواد جریان رو طوری نشون بده که این انگ رو به خواهر من بچسبونه.حالا کی روانیه؟ عقده ای.

  تو هر حرفی بزنی من بر ضد خودت ازش استفاده میکنم.

  وای خدا دارم میمیرم از این بوی دهن این ناشناس کس مغز دهنش بو خر مرده میده اون وقت میاد اینجا میخنده.

  بی ناموس چرا میترسی واسه خودت اسم انتخاب کنی؟

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. « درضمن معنی ادم بی دین یعنی ادمی که پیرو راه شیطانه پس درنتیجه نمیشه گفت این ادم بی دینه باید گفت شیطان پرسته این حرف رو قبول داری؟ »
   نه قبول ندارم بخاطر اینکه حتی شیطان پرستها به یه اصولی اعتقاد دارن وهیچوقت شبها با مادر خودشون نمیخوابن
   شیطان پرستی یه اعتقاد جداگانه ای هستش که با تمام بدیهاش یه سری اصول خاصی داره
   اما آتئیستها هیچی رو نمیپرستن به هیچی اعتقاد ندارن هیچ هدف و انگیزه ای ندارن و اکثرا افسرده میشن تعدادی مجنون و تعدادی دست به خود کشی میزنن
   این ناشناسی هم که فحاشی میکنه مشخصه کاملا افسرده هست و بیماری شدید روحی داره و معلومه آدم بدبختیه شما هم به اینکه میگه من و شما یکی هستیم توجهی نکن اونم خودش اینو میدونه فقط میخواد اعصاب شما رو بهم بریزه
   امیر جان امیدوارم همیشه شاد و موفق باشی

   حذف
 22. خارکسه نگو میخوام تموم کنم واقعیت را بگو
  بگو حاضرم ده بار کیرت رو ساک بزنم تا دیگه با کامنتات جیگرمو به آتیش نکشی
  دیگه رسما قاطی کردی اول میگی با هزار تا اسم کامنت میذاری بعدش میگی چرا با اسم ناشناس میای
  میبینم که امروز ورداشتی کامنت قبلی من رو کپی کردی وقتی قرصات رو نشسته میخوری همین میشه دیگه هر چی به مغز پر از پهنت فشار آوردی نتونستی جوابم رو بدی یعنی رسما کم آوردی و هر آدم عاقلی که بحث ما را دنبال کرده باشه تایید خواهد کرد که توی مادرقحبه کم آوردی
  اگه شک داری این صفحه رو به یه نفر بیطرف نشون بده بگو داوری کنه کی کم آورده
  من دیگه به هدف خودم رسیدم و از نظر روحی منهدمت کردم ولی برای سرگرمی هم که شده گاهی به سراغت میام و اگه بابای دیوثت عملی بود و نتونست تربیتت کنه من آدمت میکنم
  کیرم تا دسته تو کون هر کی دوسش داری و خاطرش برات عزیزه
  پهن شمقدر تو قبر تمام رفتگانت
  عصبی شدی نه؟ به تخم چپ خری که مادرت رو حامله کرد
  هاهاهاهاهاها
  در پایان از جناب گمنامیان تشکر ویژه ای میکنم تا این امکان رو فراهم کردند تا خارمادر بچه مزلف هایی مثل این کونی پدر حرومزاده رو یکی کنم

  پاسخحذف
 23. من امروز بیکار بودم همه کامنتها را خوندم اولا کس خواهر amir و کس خواهر ناشناس تا بفهمین طرف کسی نیستم.
  ولی خداییش amir معلومه از این کونده پررو ها هستی که به ده نفر کون میدی بعد میگی صد نفر رو گاییدم آخه بچه کونی وقتی میبینی زورت به یکی نمیرسه یا سر و زبون نداری گوه میخوری باهاش کل کل میکنی این یارو ناشناسه معلومه از این قالتاق هفت خطاست که خودش مادرش رو گاییده عمل اومده اونوقت جالبی قضیه اینجاست که اونقدر کم آوردی که کامنتشو دوباره کپی کردی فقط اسم خودت رو با اسم اون عوض کردی!!
  من خودم بارها تو دعوا دیدم طرف زورش حسابی میچربه زدم به چاک ولی کونده پررویی مثل تو طرف زده با کامنت خارمادرت رو یکی کرده بازم از رو نمیری
  حیواناتی مثل تو را باید بست به گاری اونقدر باهاتون بار کشید تا شاید آدم بشید

  پاسخحذف
 24. خارکسه خود بی ناموستی.من حاضرم ده با کیرم رو تو دهن نجست بکنم که این بازی رو ادامه بدی.

  من این سوال رو از بینندگان این کامنت میپرسم:جواب فحاشی چیه؟مگه نه اینکه جواب فحاشی فحاشیه؟اینو قبول

  ندارین؟اگه این اقا(بلا نسبت اقا)تا سال دیگه فحاشی کنه من میام اینجا و جوابش رو با فحش میدم

  پس درنتیجه کم اوردنی در کار نیست خوب اگه از بالا کامنت های مارو دنبال کردید باید فهمیده باشید که تمام مدت این کیری سوال طرح میکرد من جواب درست میدادم حالا که دیگه دیده کار به جایی نمیبره داره فرار میکنه چون میدونه فحاشی جواب داره فحاشی جوابش خیلی اسونه فحاشی جوابش فحاشی هستش پس کس شعر نگو من میتونم تمام فحش های فارسی رو واست لیست کنم کس مغز حالا داری فرار میکنی پس دیگه ضر ضر نکن.
  من میدونستم تو اون قدر کس مغز هستی که منظور من رو درباره اسمت نفهمی من منظورم این بود که چرا اسم اصلیت رو نمیزاری.
  کس مخ من باید بگم تو از روش من استفاده کردی حالا اومدی میگی تو کامنت من رو کپی کردی ولی خوب جواب کامنتت رو دادم ضر اضافی نزن.
  هر ادم عاقی که طرف تو رو بگیره دیگه اسمش ادم عاقل نیست.

  کس مغز مگه ادم روانی میتونه تو زندگی هدف داشته باشه ادم هایی مثل تو اگه هدف داشتن از اسلام بیرون نمیرفتن.
  منو از نظر روحی منهدم کردی؟نه عزیزم من الان که دارم این کامنت رو میزارم دارم به افکارات کیری تو میخندم من تا حالا تو عمرم جلو حیواناتی مثل تو کم نیاوردم و از این به بعد هم نمیارم.
  درضمن از طرز حرف زدن هر ادمی میشه تشخیص داد بابای کی دیوثه( بابای تو دیوثه)

  من اونقد درست کار هستم که به مرده فحش ندم ولی رفتگان تو مجازه پس کیر خر تو دهن هفت پشتت.

  یعنی ناشناس این رو بهت بگم که من هیچ کس رو اندازه تو دوست ندارم خاطرت رو میخوام، چون فوق العاده کس مغزی.

  (خنده)نه چرا باید عصبی شم ادم نباید برای حیوانات عصبی ش.

  اگه نمیدونستی بدون حیوانات فقط با حیوانات رابطه دارن پس حتما خر مادر حیون تو رو حامله کرده.

  در پایان پیشنهاد میکنم به گمنامیان کیری که انقدر این حیون خندید که این وبلاگ بوی خر گرفته باید یه عطری چیزی اینجا بزنی البته نه واسه خودت واسه بینندگان این وبلاگ میگم چون از اون جایی که تو با این کیری(ناشناس)فامیلید هر دو حیوان هستید پس این بو رو شما تأثيري نداره.

  سخن پایانی:تو اول برو خار مادر حرومزادت رو که یکی شده رو جمع کن بعد بیا ضرضرکن.

  راستی امروز چه با ادب شدم.

  در جواب دوست عزیز(mn)باید بگم هرکی یه نظری داره و به نظر من اینا فرق زیادی با شیطان پرستا ندارن.

  پاسخحذف
 25. کون کله (DarK Knight) اون فقط بلده فحاشی کنه امار فحش های من نصف اون هم نمیشه میدونم گمنامیان خود کس مغزت این کامنت رو نوشتی و برای دفاع از فامیل حیونت.

  DarK Knight با این حرفت فهمیدم تو از ناشناس هم کس مغز تری چون ادم موقع دعوا فرار نمیکنه مگر کیری های مثل تو اما از نظر خودم خار مادر این ناشناس رو کردم تو قوطی حالا دیگه میخواد فرار کنه.

  گمنامیان(DarK Knight) کیری کسی از تو نظر نخواست.

  پاسخحذف
 26. کس مغز(DarK Knight)میخوای مادر تو رو هم حامله کنم؟

  میدونم یا خود ناشناس کیری هستی یا گمنامیان.

  ادم صفت های مثل شما تو دعوا که کم میارن شروع میکنن فحاشی.

  پاسخحذف
 27. DarK Knightتو فقط طرف کیر منی طرف کس دیگه ای نیستی من روزی هزار نفر مثل شما رو میکنم.

  پاسخحذف
 28. با اینکه Dark knight بهم فحش خواهر داد ولی زیاد ازش ناراحت نیستم چون حرف حق را زد ولی توی خارکسه چنان آتیش گرفتی که تو یه کامنت فحاشی کردی آروم نشدی دومی رو نوشتی بازم دیدی داره دود از کونت بلند میشه یک کامنت دیگه فرستادی
  کونی بچه چرا این قدر اعصاب خودت را خراب میکنی؟
  اگه آتیش کونت هنوز خاموش نشده یه اتوبوس از بچه ها را بفرستم خونتون با آب کیرشون کونت را اطفا حریق کنند ولی یه شرط داره باید تمام محارمت رو به خط کنی تا کیر بچه ها را خوب ساک بزنند در عوض موقعی که آبشون اومد رو کون تو پمپاژ کنند
  هاهاهاهاهاهاهاهاهاها

  پاسخحذف
 29. "بااینکه Dark knight بهم فحش خواهر داد ولی زیاد ازش ناراحت نیستم"
  میدونی برا چی ناراحت نیستی؟به دو دلیل:1-چون Dark knight خود مادر جندت هستی فقط اسمت رو تغییر دادی2-حیون هایی مثل تو خودشون خواهر خودشون رو حامله میکنن حالا دلیلی نداره تو نارحت شی.

  اثبات اینکهDark knightخودتی:همونطور که اون شخص تو کامنتش ذکر کرد که تمام کامنت های این پست رو خونده چرا یه راست اومد وست دعوای ما؟12 تا کامنت قبل از اینکه من اولین کامنت رو بزارم نوشته شده چرا در مورد اونا نظر نداد؟اصلا چرا در مورد موضوع این پست کامنت نزاشت؟خوب معلومه چون خود بی ناموست بودی.

  بیچاره تو حتی واسه اینکه مثلا ثابت کنی بی طرفی به خودت هم فحش دادی تو یه حیون به تمام معنا هستی.

  خیلی واست نوشته بودم(فحش) ولی ب اشتباه پاک شد منم دیگه حوصله ندارم دوباره بنویسم.

  اگه دیدی سه تا کامنت پشت هم دادم به این خاطر بود که بعضی جملات رو جا گذاشتم.

  میبینم که اون کامنت که قبل اون سه تا گذاشتم خیلی کونت رو سوزونده که داری اینطور بال بال میزنی.

  پاسخحذف
 30. راستی یادم رفت بگم تو اصلا مسواک نمیزنی نه؟اخه بو دهنت پیچیده تو گمنامیان میدونم اولین باری که این حرف رو زدم بهت داشتی میمردی(انشاالله)

  پاسخحذف
 31. مادرقحبه تو چند بار در کامنتهای بالا Dark knight را مورد خطاب قرار دادی مثلا بهش گفتی من ازت سوال میکنم و تو جواب میدی یا بهش گفتی فحشهای تو نصف فحشهای من هم نیست و چند مورد دیگه ولی حالا که دیدی به ضررته و کم آوردی داری هویت Dark knight را انکار میکنی البته با توجه به اینکه از اختلال شیزوفرنی رنج میبری این رفتارت اصلا عجیب نیست البته اگه پدر مادر درست حسابی بالاسرت بود بیماریت قابل درمان بود ولی با اون بابای مفنگی که تو داشتی این که تا به حال زنده ای مدیون کس و کون مادرت هستی که زیر بقال و قصاب و نانوای محلتون میخوابه.
  خارکسه اینقدر نشستی جلوی فیلمای پورن جلق زدی که لرزش دست گرفتی و هر چی تایپ کردی رو پاک کردی حتما موقع جلق زدن به کون خواهرت فکر میکنی که اینقدر اوضاعت وخیمه بابا کاری نداره بر طبق اعتقاداتت پیش برو با چهار تا کلمه خواهرت رو صیغه کن و ازش لذت ببر آخه خواهرت که جنده قهاریه نصف محل کردنش مال تو هم روش فقط حواست باشه تا ختنه گاه دخول کنی که ثواب بیشتری ببری.
  حتما بارها جلوی آینه این سوال برات پیش اومده چرا قیافت شبیه کیر بعد از جلق هستش الان کمکت میکنم به جواب برسی :
  پدر و مادرت چند سال از ازدواجشان میگذشت ولی صاحب اولاد نمیشدند هر چه دوا درمان کردند فایده ای نداشت به طوری که پدرت رضایت داد که جوانان برومند محله یک به یک با مادرت جماع کردند تا شاید حرامزاده ای حاصل شود ولی این هم سودی نداشت.
  شبی مادرت در خواب دید که در بیابانی سرگردان است و از فرط تشنگی رو به موت است که ناگهان از دوردست یک شتر و یک الاغ پدیدار میشوند مادرت به سوی آنها میرود و در خورجین الاغ مشک آبی پیدا کرده و خود را سیراب میکند.
  مادرت فردای آن شب به نزد رمالی میرود و تعبیر خوابش را جویا میشود مرد رمال ابتدا با مادرت جماع سختی میکند و سپس میگوید برای بچه دار شدن باید همزمان با یک الاغ عرب و یک شتر سرخ موی جماع کنی.
  مادرت با الاغی از نوادگان عفیر و شتری از نوادگان شمقدر جماع کرد و تو را آبستن شد.
  فکر کنم اکنون دلیل اینکه در مدرسه به تو لقب (خر لب شتری) داده بودند را فهمیده باشی
  هاهاهاهاهاهاهاها

  پاسخحذف
 32. من واسه حرفم مدرک دارم اگه یادته یکم بالا تر بازهم خودت واسه خودت نوشابه باز کرده بودی ولی میگفتی من نبودم:

  """ایول ناشناس بالا دمت گرم خداییش خوب خار مادر این زن جنده که هی اسمشو عوض میکنه را یکی کردی
  (جناب)‎ mn‏ یا amir کیر کرگدن تو دهنت""""

  حالا چند تا کامنت از تو میزارم که تو همشون کلمه جناب هستش.

  """"(جناب) mn‏ با عرض سلام و خسته نباشید بنده مدتی است که زن شما را از کون میگایم خواستم اطلاع بدهم اگر خدای ناکرده شما راضی به این عمل نیستید از این کار دست بکشم."""""

  """""در پایان از (جناب) گمنامیان تشکر ویژه ای میکنم تا این امکان رو فراهم کردند تا خارمادر بچه مزلف هایی مثل این کونی پدر حرومزاده رو یکی کنم"""'"

  ناشناس حرومزاده تو کلمه (جناب)سوتی دادی بد جوری.

  حالا میرسیم به نقد این داستانت: """"آفرین گمنام جون! از حضرت شمقدر با احترام یاد کن چون حقی بس عظیم بر گردن تو دارد. جریان از این قرار است که پدر و مادرت چند سال از ازدواجشان میگذشت ولی صاحب اولاد نمیشدند هر چه دوا درمان کردند فایده ای نداشت به طوری که پدرت رضایت داد که جوانان برومند محله یک به یک با مادرت جماع کردند تا شاید حرامزاده ای حاصل شود ولی این هم سودی نداشت.
  شبی مادرت در خواب دید که در بیابانی سرگردان است و از فرط تشنگی رو به موت است که ناگهان از دوردست یک شتر و یک الاغ پدیدار میشوند مادرت به سوی آنها میرود و در خورجین الاغ مشک آبی پیدا کرده و خود را سیراب میکند.
  مادرت فردای آن شب به نزد رمالی میرود و تعبیر خوابش را جویا میشود مرد رمال ابتدا با مادرت جماع سختی میکند و سپس میگوید برای بچه دار شدن باید همزمان با یک الاغ عرب و یک شتر سرخ موی جماع کنی.
  مادرت با الاغی از نوادگان عفیر و شتری از نوادگان شمقدر جماع کرد و تو را آبستن شد.
  فکر کنم اکنون دلیل اینکه در مدرسه به تو لقب (خر لب شتری) داده بودند را فهمیده باشی"""""  عزیزم(خودت میدونی چقدر واسم عزیزی) من تمام کامنت های این وبلاگ رو خوندم اخه کس مغز چرا رفتی کامنت کسی رو که ضد شما بود رو تغییر دادی؟کم اوردی حرفی واسه گفتن نداری؟خوب دوستان همون طور که دیدید دیگه مغزش نمیکشه این کامنت داخل پست(حکایت دزدیدن شمقدر)هستش خودتون میتونید برید نگاه کنید.


  """""خارکسه اینقدر نشستی جلوی فیلمای پورن جلق زدی که لرزش دست گرفتی و هر چی تایپ کردی رو پاک کردی حتما موقع جلق زدن به کون خواهرت فکر میکنی که اینقدر اوضاعت وخیمه بابا کاری نداره بر طبق اعتقاداتت پیش برو با چهار تا کلمه خواهرت رو صیغه کن و ازش لذت ببر آخه خواهرت که جنده قهاریه نصف محل کردنش مال تو هم روش فقط حواست باشه تا ختنه گاه دخول کنی که ثواب بیشتری ببری"""""

  یالغوز(بی قید و بند) تا اونجا که من میدونم توی کونی هرشب زیر پتو جلق میزنی(به گفته ی خواهر جندت).

  من اگه نوشته هام پاک شدن به خاطر قفل کردن مرورگر بود.

  نمیخواستم اینو بگم ولی دیگه باید همه واقعیت ها روشن بشه اقایون مادر این ناشناس حامله هستش(بچه منه)ناشناس وقتی برادرت اومد دنیا خوب ازش مراقبت کن.

  راستی عادت شما بی دین هاست که با خواهرتون ازدواج میکنید.

  این خواهر جندت رو انقدر نکن که ایدز میگیری.درضمن این خواهر تو هستش که تمام اهالی محل ازش کام گرفتن.

  میدم خواهر زادم کیرشو بکنه تو کون خواهرت.


  سخن پایانی:من اگه حرفی واسه گفتن نداشته باشم دیگه ادامه نمیدنم ولی چون تو خیلی مغروری کیر کردی ب هیکل خودت بیچاره دیگه اینجا نیا تا بیشتر این ضایع نشدی.

  امروز دیگه با خودم عطر اوردم تا بوی گند دهن کیریت حالم رو خراب نکنه(نخند بزمجه بو دهنت داره میاد).
  پاسخحذف
 33. خارکسه که با مدرک به درک رفتی 99 درصد افرادی که اینجا میان از تو و زن جنده هایی مانند تو متنفرند و موقعی که میبینند یکی مثل من خارمادرتون رو یکی میکنه خیلی حال میکنند و کامنت میدند.
  در مورد بعدی خب حرومزاده من خودم میگم اون دو تا جمله رو من نوشتم که تو هر دو تاش خارمادرت رو یکی کردم تو الان چی رو ثابت کردی مثلا؟ البته از کره الاغی با ضریب هوشی شتر از این بیشتر انتظاری نمیره.
  در مورد پدران واقعیت یعنی شتر و الاغی که مادرت رو حامله کردند اون کامنت در لینک قبلی رو من خودم نوشته بودم چون گمنامیان مدتی بود کامنتهای آتشین مرا که در جواب خارکسه هایی مثل تو مینوشتم به خاطر الفاظ رکیک پاک میکرد و رابطه مان شکراب شده بود ولی خوشبختانه چند روزیست دوباره آزادی بیان را رعایت میکند.تو بچه مزلف دو روزه اینجا رو پیدا کردی من چند ساله که اینجا خارمادر امثال تو رو یکی میکنم.
  مادر قحبه گفتی مرورگرت قفل کرد اشتباه میکنی چون اون کس و کون خواهرته که قفل میکنه چند شب پیش که با دو تا از رفقا به خونتون اومده بودیم فقط اتاق تو خالی بود بنابراین خواهرت رو بردیم تو اتاقت یکی دراز کشید و از زیر به کون خواهرت جا کرد من رو خواهرت خوابیدم و تو کس تنگش جا کردم دوست دیگرم هم داد به دهن خواهرت تا براش ساک بزنه نیم ساعتی به همین حالت به خواهرت تلمبه زدیم ولی چون خواهرت ساک زن قهاری هست اون رفیقم که به دهنش داده بود ارضا شد. من هم چون به شدت تلمب میزدم کاندوم پاره شد و من هم به ناچار به دهن خواهرت دادم تا ارضا شدم. منتظر بودیم رفیقمون که به کون خواهرت جا کرده بود ارضا بشه که ناگهان کون خواهرت قفل کرد من بسیار تعجب کردم چون قفل کردن اندام جنسی فقط در حیوانات مشاهده شده البته خانواده شما هم از نسل الاغ و شتر هستید و چون خودتان توانایی باردار کردن زنانتان را ندارید آنها را به جوانان برومند و کف کرده اجاره میدهید.
  الان غیرتی شدی نه؟ رگ گردنت باد کرده؟ کیر شمقدر تو همون رگ گردنت
  هاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاها

  پاسخحذف
 34. خطاب به ناشناس:
  شتر تو دهنت آروغ بزنه.(البته کفر کنم قبلا این کار رو انجام داده).
  تف عنتر یا بوزینه(یکی از این دوتا) تودهنت.
  گوسفند تو دهنت بگوزه.
  خر تو دهنت استفراغ کنه.
  پشم بز تو دماغت.  واقعا چه خوشحالم هست و جار میزنه که رفته بکنه و به جاش داده(حتما شوهرش گذاشته کون خودت و دوستت)

  آخه جاکش این چیه نوشتی بیشرف؟(چیه خواهرتو اینطوری گاییدن؟)

  بدبخت عقده ای آخه گی (یا شاید داستان سکس تو و دوستت با یه سری تغییرات اوردی گذاشتی اینجا).

  اه نجس کثافت حالم به هم خورد از توهم تو که هرروز 24ساعته درحال سرویس دادن هستی کی وقت میکنی کونت رو تکون بدی؟کس مغز برو کونت رو بده ضرضر نکن.

  کیر خر هم واستون حیفه


  تخم هپاتیت B:(شدیدا مسری)
  تخم ویروس اچ آی وی:(عامل ایدز شدیدا خطرناک ومسری)
  تخم نایسریا گنوره ا:(عامل سوزاک در مردان)
  تخم تریپونما پالیدوم:(عامل سیفلیس تقریبا مثه ایدز)
  تخم ... همینا کافیه واست که بگیری و به اون دوستت هم منتقل کنی(نه اینکه دوتا کونیه گی هستید)و بترکی و ریق رحمت رو سر بکشی دیگه اینجا نیای.

  حیونات زمین هم شرف دارند به توی احمق که معلوم نیست جزء حیوانات کدوم سیاره هستی.

  با خوک سکس کنی بهتر به هم میاین!

  این فرمول رو مخصوص تو ساختن:

  ناشناس= مُجتلقُ لمَغزه کونی مونی !
  ناشناس= جَلقوز ه مُجلق اُبنیی !
  ناشناس= جالق و مالق کونی!
  ناشناس= جولقکُ لجَلق کونی!
  ناشناس= مَـجلوق ُ لجالِــق کونی!
  ناشناس=جُلـقَـکُ لسَر کونی!
  ناشناس= جَــقَــل کونی!
  ناشناس= جَـقول کونی!
  ناشناس= جَلوق کونی!
  ناشناس= پسره ی جَــلاق کونی!
  ناشناس= اُجـلِــق کونی!
  ناشناس= یَجتَلقون کونی!
  ناشناس= اُجتَلق کونی!
  ناشناس= جَلیق کونی!
  ناشناس= جَلیق و مَلیق و نَلیق کونی!
  ناشناس= جاقل و جالق کونی!
  ناشناس= اُجـلُق کونی!
  ناشناس= جَلقـون کونی!
  ناشناس=جلقولیست کونی!
  ناشناس= جَلقو نویس کونی!
  ناشناس= مُجلق و لمغز کونی!
  ناشناس= مُجلاق کونی!
  ناشناس= جَـقو کونی!
  ناشناس= مُـجلیق کونی!
  ناشناس= إجلیق کونی!
  ناشناس= جَـلَـق مَـغزی کونی!
  ناشناس=جَلقوزه کونــــــــــــی


  هنوز تموم نشده کارت دارم.

  تو با گاییدن خر از خود بیخود میشی(اوج تمایل جنسیت همینه کونی)
  اگه کسی بگایه با وی دوست میشی(مثل دوستت که معلوم نیست چند بار کردتت).

  يخچال سايد باي سايد به عرض تو كونت ريدي با اين نوشتنت.
  و همانا كير دوستت ميره تو كون احمقايي كه به تو میگن ادم.

  کونی لاشی تو اصلا کیر داری که بخای کسی رو بکنی؟تو فقط کارت دادن هستش.
  اینقدر تو بچگی پیرمردها گاییدنت دچار توهم شدی کس مغز.


  خودت بگو بابت کدوم کیری که خوردی فحش حرومت کنم؟
  1_ توهم هات
  2_ یا اینکه خصلت خانواده یالغوزت رو به خانواده من میچسبونی؟


  كس مغزه پتياره آشوپته آشولاش.

  وقتی نمیتونی حرف درستی بزنی کی مجبورت كرده كس شعر بنويسي.

  كس اول آخرت با فاميل هاي وابسته ات رو گاييدن با اين روان پريشيت.

  کس شعر بود کره خر کیری..ودیگه هیچ.

  کس مغز فکر نکن تو تنها بلدی فحش بدی وقت زیادی صرف نوشتن این کامنت کردم ولی ارزشش رو داشت.

  بو دهنت طبیعت رو الوده میکنه باید به مسئولان محیط زیست گذارش بدم تا بیان حیواناتی مثل تو رو جمع کنن.

  کیر رستم تو کون کسی که تخم تو رو گذاشت.

  چیه داری میسوزی؟

  به درجه انفجار رسیدی؟

  نمیتونی اب دهنت رو قورت بدی؟

  اگه اره پس باید بگم کم اوری کس مغز.

  پاسخحذف
 35. ببین amir خارکسه خیلی دوستانه بهت توصیه میکنم این کامنت را نخونی چون وقتی ببینی چطوری مچت رو گرفتم اگه هنوز به اندازه یک ارزن برات غیرت مونده باشه از شدت ناراحتی سکته میکنی دیگه خود دانی خواهی پند گیر وگرنه کس خواهرت
  عزیزانی که بحث من با این خارکسه را دنبال کردین حتما بهتر میدونید که این حرومزاده و امثال این که اینجا میان میگن به اعتقادات ما توهین نکنید چه جانورانی هستند حالا با مدرک بهتون ثابت میکنم :
  این خارکسه جلقی از صبح تا شب تو سایتهای پورن و سکسی به سر میبره و به خواهرش نظر داره و با فکر کردن به کس و کون محارمش جلق میزنه.
  مدرک شماره 1:
  لطفا به این لینک کامنت سوم که در سایت سکسی شهوانی هست مراجعه کنید:
  www.shahvani.com/content/اولین-کون-دادن-من-1
  میبینید که چند جمله اول کامنت قبلیش رو از اینجا برداشته(شتر تو دهنت و...)
  مدرک شماره 2:
  لطفا به کامنتهای انتهای این لینک که از سایت پورن شهوانی هست مراجعه کنید:
  www.shahvani.com/content/درد-کیــــر
  بقیه خزعبلاتش رو هم از لینک بالا کپی کرده مشاهده کردین عزیزان این خارکسه که ادعای اعتقاداتش کون خر رو پاره کرده بود تمام وقتش رو در سایتهای پورنوگرافی که مملو از داستانهای سکس با محارم و سکس با حیوانات هست میگذرونه اونوقت به آتئیستها اتهام سکس با محارم میزد.
  خب حالا چطوری امیر خان؟کامنتهای قبلیم مثل تیر تفنگ بادی بود ولی این یکی رو درست مثل یه موشک بالستیک به طرفت شلیک کردم طوری که تیکه بزرگت گوشت باشه.
  مسئله جالب اینه که فقط به سراغ داستانهای مخصوص گی ها و کونی ها میری که البته چیز عجیبی نیست چون کونی خرابی هستی و با خوندن داستان (اولین کون دادن من) خواستی به یاد اولین باری که کون دادی بیفتی ولی کارت از این حرفا گذشته اونقدر پشت اون کامپیوتر نشستی رفتی تو شهوانی و بعدش به عشق کون خواهرت جلق زدی که چیزی به مرگت نمونده و بزودی ریق رحمت را سر خواهی کشید.
  اینطوری که من ماهیت تو رو افشا کردم و با این موشکی که بهت شلیک کردم دیگه حسابی متلاشی شدی و دیگه به خودت زحمت نده و جواب نده چون دیگه از نظر من به عالم اموات پیوستی و جوابت رو نخواهم داد نمیخوام وقت گرانبهام رو برای یک جلقی تلف کنم.
  هاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاها

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. کس مغز تو چیکار داری من از کجا اوردم خوبه من منبعش مثل تو از تو همین وبلاگ نیست تازه من اینارو یه سری تغیرات توش ایجاد کردم.
   فکر کردی من مثل خودتم؟نه دوست کیری من مثل امثال تو نیستم که نصف عمرش به جلق زدن میگذره اگه دیدی من از اونجا سر دراوردم چون فحش های اونجا توی ایران تکه این سایتو موقعی پیدا کردم که داشتم دنبال دوتا فحش درست وحسابی که لایقت باشه میگشتم پیدا کردم.
   رفتم تو(دردکیر...) چون بچه های اونجا به این جور داستانا خوب فحشی میدادن من رفتم تو اون قستم و تعدادی فحش مناسب که لایقت بود رو با تغیرات استادانه برای تو گذاشتم و میبینم خوب سوختی که داری اینطوری بال بال میزنی.
   خندم میگیره نکنه فکر کردی گریم میگیره؟نه کس مغز تو تمام داستان های اون جارو خوندی و پای تمام شون جلق زدی ولی من مثل تو نیستم من رو پای خودت نزن حرمزاده.چیه ناراحت شدی که ناراحت نشدم و عین خیالم نیست؟

   من به خودم شک ندارم اگه داشتم سنگ اسلام رو به سینه نمیزدم.

   چیه نقشت نقشه بر اب شد؟

   اقایون میخواید نفوذ اسلام رو ببینید؟کافیه برید داخل همین سایت و5...6تا کامنت ضد اسلام بزارید میزارن کونتون.

   تازه بعضی هاشون حتی نماز هم میخونن.

   چیه دیگه حرفی مونده؟

   من هنوز رو حرفم هستم کیر تو دهن تمام دشمنان اسلام.

   سازمان چهانی محیط زیست داره میاد بگیرتت نژاد تو باید از بین بره چون اگه یکی دو تا مثل تو تو این دنیاد باشه تمام دنیا بوی گند توالت میگیره.

   چرا میخوای خودت رو گول بزنی من میدونم مسلمانی ولی دارای به اسم بی دین کامنت میزاری من میدونم درد جلقی های مثل تو چیه امثل تو چون اسلام گفته جلق نزنید دارید به ضدش عمل میکنید.

   نگو دیگه جوابت رو نمیدم بگو دیگه حرفی ندارم که بزنم. بگو دیگه مغز معیوبت نمیکشه.

   حالا برو جلقت رو بزن کس لیس.

   حذف
 36. لطفا به بحث من با این ماله کش عرزشی که به دو نام mn و amir کامنت میگذارد در زیر این لینک توجه کنید که در انتها چطور مچ طرف رو باز میکنم که مثل بقیه ماله کشان پدوفیل و عضو سایت پورنوگرافی شهوانی از کار در میاید‎:
  gomnamian.blogspot.com/2012/09/blog-post_8.html?showComment=1347638053558&m=1#c600403548928350320

  پاسخحذف
 37. راستی دیگه کاملا مشخص شده که تو همین گمنامیان مادر جنده هستی.

  پاسخحذف
 38. امیر جقی کیر کرگدن تو کس خواهرت که اینقدر حرومزاده ای.
  کیرم تو دینی که تو ازش دفاع کنی دم ناشناس هم گرم که به خوبی افشات کرد

  پاسخحذف
 39. کس خواهر تو هم مادر صلواتی.

  ناشناس بی ناموس تو باز واسه خودت نوشابه باز کردی؟

  پاسخحذف
 40. من از خدام بود که مثل ناشناس سر و زبون داشته باشم و معلوماتم بالا باشه تا کون بچه ای مثل تو را ادب کنم ولی حیف که نه وقتش رو دارم نه حوصله.
  تا به حال ندیده بودم دست یک عرزشی خایه مال اینطوری با مدرک رو بشه همه شما مادرقحبه ها از یک قماشید.
  راستی چه خبر از شهوانی جناب amir جقی؟

  پاسخحذف
 41. کس مغز کون کله دیگه دستت رو شده قبول نمی کنی؟

  مادر جنده (ناشناس)چرا هی فکر میکنی سر و زبون داری اگه کیر داری بیا شوش خونه من اونجاس همون جا شلوارت رو از پات در میارم پدر سگ تو اینترنت هر سگی میتونه هاپ هاپ کنه دوست دارم بگیرم اندازه خری بزنمت بعدم تحویل پلیس بدم تا خارمادرت تو بگاد..

  میدونی مجازات ادم مرتد چیه؟با این حرفا که تو زدی شاید اعدام شایدم تا اخر عمر بی مصرفت تو زندان بمونی.

  پس یا عمل کن یا دیگه نبینم ضرضر کنی.

  پاسخحذف
 42. بابا چرا اینقدر جوش آوردی؟ اینقدر خودت رو عصبی نکن آخه هر چی که نباشی یه جقی که هستی واسه خودت
  آخ که چه حالی میکنم موقعی که میبینم کون بچه ای مثل تو کم آورده خودش رو به در و دیوار میکوبه حتما الان یاد روزی افتاده بودی که با یه نفر قرار کون دادن گذاشته بودی بعد رفتی دیدی طرف یه اتوبوس کیر کلفت جمع کرده تا تو سوراخ کونت آزادراه احداث کنن تازه بعد اینکه با کون خونی مالی گفتی پولی که قرار کردیم رو بده اون یه قرون دو زار تو جیبت رو هم ازت گرفتند که بعدش مجبور شدی به راننده تاکسی هم یه دست بدی تا برسی خونه بدی خواهرت کونت رو بخیه کنه. اینا رو روزی که تو پارک لاله به خواهرت از عقب جا کرده بودم برام تعریف کرد
  گفتی دستت رو شده دست من کجا رو شده؟آها اون شبی که من و مادرت را رو هم گرفتی رو میگی؟ بابا مگه مادرت بهت نگفت جایی صحبتش رو نکن آبروی خودت میره.
  تا اونجایی که من در جریانم ناشناس دست تو رو برا همه رو کرد و خوب گه مالیت کرد و رفت تا مادر یه بچه پررو دیگه رو بگاد حالا هم مثل مار زخمی هستی و میتونم شرط ببندم حاضری نصف عمرت رو بدی تا ناشناس دوباره بیاد اینجا تا بتونی جوابی بدی تا عقده ای که چند روزه برات ایجاد شده رو تسکین بدی ولی تو کفش بمون ناشناس دیگه جوابت رو نمیده چون من اخلاق آدمای اینطوری رو میشناسم یه مدت دور و بر کون بچه هایی مثل تو میچرخند ولی از لحظه ای که مچت رو گرفتن و گه مالی کردنت دیگه میرن تا تو کف بمونی حالا توی مادرقحبه توهم گرفتی هر کی رو اینجا میبینی یاد ناشناس میفتی و کیر کلفتی که ازش خوردی.
  کون بچه شوش که نشد آدرس. تو آدرس دقیق خونتون رو بده به مادرت هم بگو شام مرتبی رو تدارک ببینه اگه زن داری زنت رو ببر آرایشگاه اگر زن نداری خواهرت رو ببر حسابی به خودش برسه من حتما خدمت خواهم رسید

  پاسخحذف
 43. میدونم خود کس مغزتی(ناشناس)بار ها این کار رو انجام دادی(تغییر اسم)

  ادرس دقیق:خونتون تهرانه؟خوب پس بیا تهران-وحیدیه-خیابان سلیمی افضل رو به روی مسجد داخل خیابان.

  کاری کردم بهت که دچار جنون شدی واسه اروم کردن خودت هی اسم عوض میکنی به من فحش میدی البته این کار رو از اول هم انجام میدادی(عوض کردن اسم واسه امید واری).

  تو این 26سالی که از خدا عمر گرفتم تا حالا هزار تا حیون تر از امثل تو رو ادم کردم تو دیگه عددی نیستی روان پریش.

  من بهم ثابت شده امثال تو حتی خواهر خودشون رو حامله میکنن وقتی از این کار خجالت نکشید پس فایده ای نداره من بهتون فحش بدم دیگه تصمیم گرفتم کم حرف بزنم و عمل کنم (حرف زدن تو اینترنت برابر است با هاپ هاپ سگ) باحرف زدن کار به جایی نمی بریم میخوام بکنمت.

  من ظهر ها همیشه داخل مسجدم اگه بیای بگی با امیر کار دارم من رو صدا میکنن فقط تنها بیا چون من هم تنهام.

  فقط روزی که خواستی بیای اینجا یه کامنت بزار که حتما بیام.

  اگه تونستی بیای بیا اگه نتونستی بیای پس دیگه ضرضر نکن بی ناموس.

  پاسخحذف
 44. بچه کونی نشد دیگه قرار بود آدرس خونتون رو بدی که بیام پرده بکارت خواهر کوچولوت رو بردارم نه اینکه آدرس مسجد که محل کون دادنت هست رو بنویسی.
  باز سوتی دادی مادرجنده اول میگی تنهایی ولی بعد میگی اومدی بگو امیر تا منو صدا کنند پس گوه میخوری میگی تنها هستم.
  اینقدر جق نزن همین یه ذره حافظت رو هم از دست میدی مشکلت رو با خواهرت درمیون بذار بگو تو کف کونش هستی شاید به تو هم کون بده.
  آدرس دقیق خونه رو بده مادرکسه

  پاسخحذف
 45. amirحالا که همه دارن محارمت را به فاک میدن پس من هم میخوام یه نصیبی ببرم پول خوبی هم خرج میکنم. بیشتر علاقمند به گاییدن زنت هستم اگر زن نداری خواهرت هم مورد قبوله

  پاسخحذف
 46. درجواب اسم جدید ناشناس:کونی بچه برو درست رو تمرین کن که دو روز دیگه میری مدرسه.تازه کار اصلیت شروع میشه(سرویس دادن به هم کلاسی)کون گنده حالا میترسی بیای چرا کس شعر میگی باز تو توهم زدی کس مغز تو بمون خونه یه بار کسی نیاد بزاره کون مامان خوشکلت.درضمن اگه دوست داری بیا همون جا قول میدم بهت که فقط خودم بکنمت.

  درجواب(عاشق کون)که فکر کنم بازم ناشناس:چرا میترسی اسم کاملت رو بزاری من خودم بهت میگم اسم کاملت چیه(عاشق کون دادن)گفتی اگه بزارم کونت پول خوبی بهم میدی؟اینکه خیلی خوبه بیا بهمون ادرس تا بزارم کونت اما پول خوبی هم با خودت بیار چون من الکی کون کسی نمیزارم.راستی گفتی ناموست به فاک رفته؟ادرس بده ما هم یه نظر ببینیمش.


  اسم این وبلاگ باید تغییر پیدا کنه به توهم خونه(توهم یعنی درک اشتباه یکی از حواس پنجگانه که در فقدان یک محرک خارجی مربوط به آن حس به وجود می‌آید و فقط توسط خود شخص درک می‌شود.) مشتی کس مغز مثل شما اومدن(البته ب جزء من) اینجا کس شعر میگن، برو بچه جون تا کونت نزاشتم اومده به من میگه ناموست به فاک رفته کس مغز کسی نیست بهت بگه(البته من هستم)تو که خواهر مادرت میرن مناطق جنده خیزه کس میدن اول برو اون هارو جمع کن بعد بیا کس شعر بگو.درضمن من خواهر کوچیک ندارم خواهر من 3سال از من بزرگ تره اگه دوست داری ادرس بده بگم شوهرش بیاد مادرت رو یه دست بکنه.


  در اخر باید بگم فحش ها رو باد میبره کتک هارو خر هایی مثل شما میخورید.

  پاسخحذف
 47. amir خارکسه با این مشخصاتی که دادی و گفتی خواهرت 3 سال ازت بزرگتره شناختمت. من از رفقای شوهر خواهرت هستم و با اینکه مجردم با هم رفت و آمد داریم.
  یک روز در خیابان به شوهر خواهرت برخوردم و مرا برای نهار به خانه اش دعوت کرد وقتی به درب خانه رسیدیم شوهر خواهرت کلید همراه نداشت و هر چقدر زنگ زد کسی در را باز نکرد به ناچار من قلاب گرفتم و شوهر خواهرت از روی دیوار به خانه رفت و در را باز کرد داخل خانه که شدیم از یکی از اتاقها صداهای عجیبی به گوش میرسید در را که باز کردیم با منظره عجیبی مواجه شدم دو جوان تنومند و قدبلند خواهرت رو در میان گرفته بودند و مشغول به ‏ 3some‏ بودند یعنی یکی از کس بهش جا کرده بود و دومی از کون تلمب میزد ناگهان شوهر خواهرت به سرعت داخل اتاق رفت پیش خود گفتم که الان به آمار قتلهای ناموسی اضافه میشود ولی شوهر خواهرت به سر کیف همسرش رفت و یک تراول پنجاهی برداشت و درحالی که به دو جوان لبخند میزد از اتاق خارج شد. روی مبل نشستیم شوهر خواهرت گفت که مدتهاست از مردی افتاده و چاره بهتری پیدا نکرده ولی صاحب درآمد هنگفتی شده است.
  از اون روز من هم مرتب به خونه دامادتون رفت و آمد دارم و از خواهرت حسابی کام میگیرم.
  الان غیرتی شدی نه؟ به تخم چپ شمقدر که غیرتی شدی

  پاسخحذف
 48. نه دوست کیری خوب به قیافه ان زن نگاه نکرده ای انقدر کشیده بودی که نتوانستی خواهر خود را تشخیص دهی مدتها است که شوهر خواهر من یک زن اختیار کرده شوهر خواهرم گفته که ان را برای منبع دارمد میخواهد بدین صورت شد که خواهرم مخالفتی نکرد.

  پس یک زن جنده اختیار کرد من هم دو سه باری در او جا داده ام یک هفته است که فهمیده ایم که ان زن خواهر توست این را موقه ای متوجه شدیم که از شوهر خواهرم در مورد این زن جنده وخانواده ی وی سوال کردیم او بدین صورت موضوع را بیان کر:او گفت که یک دوست معتاد بنگی دارد(البته از این دوست الکی ها) که برای در اوردن پول مواد، خودش را کونی کرده و خواهر خود را مجبور به سرویس دادن به مردان محل کرده تا بلکه پول مواد خود را جور کند ولی به دلیل بالا رفتن قیمت مواد مجبور به فروش خواهر خود شده تا پول مواد 1ماه را جور کند و از انجایی که شوهر خواهر من دنبال یک زن برای منبع درامد بود(نه اینکه زن خودش رو دوست داره و دوست نداشته زن خودش پاکیش رو از دست بده به همین خاطره که دنبال یه زن جنده میگشته واسه این کار)دوستش خواهر خودش را به او معرفی کرد و مشخصاتش را چنین بیان کرد:کون گنده و توپ،کس همیشه خیسه جا دار.
  خواهر شوهر من موقعیت را مناسب دید و خواهر دوستش را به همسری اختیار کرد و از ان موقه در حال سرویس دادن به جوانان تنومند است.
  فکر کنم دیگر خواهر خود را شناخته ای که او را 6سال پیش به قیمت 200هزار تومان به شوهر خواهر من فروختی.

  ولی دلم برات میسوزه انقدر کشیدی که مغزت از کار افتاده و یادت رفته که اون زن که دیدی خواهر خودت بوده و از اون به بعد هی باهاش سکس میکردی و متوجه نشدی که خواهر خودته(خیلی چیز عجیبی نیست چون خواهرت انقدر داده بود که قیافش تغییر پیدا کرده بود و خودت هم انقدر داده بودی وکشیده بودی که کیر رفته بود تو قیافت و دوتا تون هم دیگه رو تشخیص نداده بودید و حتی تو یادت رفته بود که یه روز خواهر خودت رو به همین دوستت فروختی).

  اره حالا لازم نیست که خودت رو ناراحت کنی در خانواده شما سکس با محارم عیب نیست.

  الان غیرتی شدی؟!!!!!!!!!!!!!
  اخ من چه ادم بی حواسی شدم این چند ساعته اخه اگه غیرت داشتی کونی نمیشدی و خواهرت رو به فروش نمیزاشتی و خودت هم باهاش سکس نمیکردی.

  پاسخحذف
 49. امیر جان از شما انتظار نداشتم بحث با این آتئیستهای حرومزاده رو ادامه بدی که اینقدر با اعصابت بازی کنند تا اصول مذهبمون را به سخره بگیرند.
  آخه برادر من این حرفا یعنی چی که شوهر خواهرم برای درآمد همسر گرفت و من چند بار بهش جا کردم؟
  عزیز من مگر در مذهب ما همسر و زن ناموس حساب نمیشود و ما برای حفظ ناموس حتی از جان خود نمیگذریم؟
  آخر مگر یک مسلمان میتواند برای درآمد دست به چنین عمل ناشایستی بزند؟
  دوست من به عنوان یک برادر کوچکتر از شما خواهش میکنم به بحث با این حرامزادگان نپردازید تا این گونه در دام گرفتار نشوید.

  پاسخحذف
 50. برو mn‏ مادرقحبه خواهر خودت را نصیحت کن که اینقدر کس و کونش را عرضه نکنه تازه بعد چند وقت یه جقی متدین عضو سایت شهوانی پیدا کردیم داریم خارمادرش را یکی میکنیم بعد توی حرومزاده میخوای سرگرمیمون را ازمون بگیری برو کیر شمقدر به اول و آخرت.
  اصلا وقتی داره با زبون خودش به کسکش بودن دامادشون اعتراف میکنه تو سر پیازی یا کون پیاز

  پاسخحذف
 51. راست میگه چرا میخوای سرگرمیشون رو ازشون بگیری بده دارن با سرش بازی میکنن تا خودشون رو سرگرم کنند؟.

  ولی دیگه بسه هرچی با کیرم بازی کردین من کار های مهم تر از این هم دارم شما میتونید یکی دیگه رو انتخاب کنید وتا میتونید با سر کیرش بازی کنید.

  ناشناس تو دیگه باید شکست رو قبول کنی دیگه بسه مادر قحبه تو نمیتونی با من مقابله کنی تا حالا بیست بار کردمت تو قوطی اگه کاری داشتی میتونی بیای بهمون ادرس که دادم بهت تا رو در رو با هم صحبت کنیم بیچاره داری اینجا دچار جنون میشی تا حالا بیست بار اسم تغییر دادی ولی نتونستی من رو از پا در بیاری.

  یه پیشنهاد: اقا بیاید رو در رو صحبت کنیم(البته هر کسی که با من مشکل داره)شاید به نتیجه رسیدیم ناشناس تو ادرس دقیق میخواستی که دادم بهت حالا دیگه چته که خودت رو به در و دیوار میزنی دیگه داری پاره میشی بیا رو در رو صحبت کنیم.

  تا پریروز من داشتم از طریق اسلام با هاتون صحبت(البته نه کامل کامل) میکردم دیدی که اگه من بخوام از زبون خودم حرف بزنم صد تا مثل شمارو مثل اب خوردن میکنم تو قوطی.

  مرد باش و بیا به همون ادرس یکم باهم حرف بزنیم.

  اگه بازم ضرضر کردی من میزارم پای اینکه ترسیدی میخوای پشت حرفات خودت رو قایم کنی.

  درجواب دوست عزیزmn:باید بگم که شما درست می فرمایید اینا دارن از این طریق من رو از دینم بیرون میکنن.ولی دیگه من با اینا کاری ندارم اگه دوست دارن میتونن بیان به همون ادرس تا با هاشون صحبت کنم(البته از نوع خودم:یعنی اینا فقط با کتک حرف گوش میکنن).

  یه قانون هست که میگه:لا ضرضر.

  فقط وقتی میخواستی بیای اینجا ی کامنت بزار که حتما خودم رو برسونم.

  پاسخحذف
 52. امیر جان خواستم بگم امشب خونه خالی ردیف شده بی زحمت به دامادتون بگو خواهرت رو بیاره مغازه تا آخر شب با خودم ببرمش خونه کس و کونش را یکی کنم.
  قصد جسارت نداشتم ولی چون خودت قبلا گفتی شوهر خواهرت واسه درآمد کسکشی میکنه گفتم چرا پول به غریبه بدم به خواهر تو میدم.
  البته اگه مادرت و زنت رو هم بفرستی خیلی خوبه چون تعریف کس و کونشون رو خیلی شنیدم.
  البته نگران نباش قول میدم به طور کاملا شرعی و با خواندن صیغه باهاشون جماع کنم حتما تعجب کردی مادرقحبه؟
  من همون ناشناس هستم که مدرک جقی بودنت را رو کرد اون کامنت قبلی به نام mn رو هم من فرستادم خواستم ببینم چقدر کم آوردی‎ ‎که دیدم به خودت ریدی منتظر بهانه ای کونت را بذاری و فرار کنی
  این کامنت رو هم من به نام mn میذارم تا بفهمی هر ک کون نیست شاید کیر کلفتی باشه که بره تو حلقت
  هاهاهاهاهاهاها

  پاسخحذف
 53. به قران خندم میگیره اخه کس مغز فرضا تو اسمت رو تغییر دادی به mnخوب بی ناموس چی از من کم شد؟من دارم فرار میکنم؟کس مغز من دارم بهت میگم بیا رو در رو صحبت کنیم مادر قحبه چه مادر قحبه ای هستی تو من دارم بهت میگم بیا پیشم اون وقت تو میگی داری فرار میکنی؟به قران من از خدامه که بیای انقدر بزنمت که راه خونه تون رو گم کنی بچه کونی اگه تو بیای که دیگه لازم نیست من وقت خودم رو اینجا حروم کنم درضمن من تا وست اون کامنت رو نوشته بودم که کامنت تو رو که با اسمmn گذاشتی رو دیدم پس الکی خودت رو پشت حرفا قایم نکن من که جواب خوبی به حرفت دادم درسته من گفتم که داماد ما کس کشی میکنه ولی فقط کس کشی خواهر تو رو میکنه حالا اگه میخوای خواهرت رو بکنی که دیگه میل خودته بیا انقدر بکنش تا یه حروم زاده ای مثل 100حروم زاده قبلی حاصل شه.

  کس مغز میگم تو که میترسی،از کیر رستم میخوری که میای اینجا ضرضر میکنی بیا تا خواهر مادرت رو بکنم.

  خیلی کس مغزی اگه من میخواستم فرار کنم تا حالا بیست بار رفته بودم نیاز به کسب اجازه از توی بی شرف نبود.

  تو میخوای فرار کنی چون تا حالا با بیستا اسم کامنت گذاشتی درسته تو فرار کردی از یه شخصیت دیگه به یه شخصیت دیگه این کار رو تو خیلی انجام دادی من میتونم با 100 تا اسم کامنت بدم و تو همشون از خودم طرف داری کنم ولی من نیاز به این کارا ندارم چون مثل تو ضعیف نیستم درسته تو ضعیفی و از این شخصیت به اون شخصیت فرار میکنی.

  بازم دارم میگم به جای اینکه اینجا وقت خودم رو حروم کنم حاضرم رو در رو باهات صحبت کنم(البته من باهات حرفی ندارم فقط میخوام یه کتک درست و حسابی بزنمت که دیگه ضرضر نکنی و کیر بزرگ تر دهنت رو نداری)

  فکر اونم باش که با اینترنت کم سرعت از وبلاگد بازدید میکنه حجم کامنت ها خیلی زیاد شده و صفحه واسه اینترنت کم سرعت دیر میاد بالا.

  پاسخحذف
 54. من بحث شما دوتا رو دنبال کردم. amir به همون خدایی که میپرستی کم آوردی داداش بدجورم کم آوردی

  پاسخحذف
 55. میخوام جوابت رو بدم کار ندارم که تو خود ناشناسی یا یکی دیگه:تو شهر شما به این میگن کم اوردن؟ناشناس چون میدونه دست کسی بهش نمیرسه واسه خودش هی هاپ هاپ میکنه.

  من دارم بهش میگم بیا رو در رو صحبت کنیم یعنی کم اوردم؟فحاشی کاری داره؟

  میدونید چرا میگید من کم اوردم؟من خودم بهتون میگم:چون من کمتر از اون فحاشی کردم و خیلی زیاد فحش ندادم.
  حالا میدونید چرا زیاد فحش ندادم؟:من باور دارم که فحش هارو باد میبره کتک هارو خر میخوره.

  به قران اگه بیاد رو در رو انقدر میزنمش که راه خونه رو گم کنه بعد تحویل برادران بسیجی میدم اونا هم یه کتک درست حسابی که زدنش بعد تحویل پلیس تا جدش رو بگاد.

  اگر بر ضد رهبر صحبت کنید 10...15 سال میرید زندان حالا اگر بر ضد تمام امام ها و... صحبت کنید خدا میدونه چه بلایی سرتون میران.

  حالا این ناشناس بر ضد تمام اونا حرف میزنه دیگه خدا میدونه چه بلایی سرش میارن.

  پاسخحذف
 56. آخه خارکسه تو اگه بزن بودی موقعی که خواهرت منو تو خیابون بهت نشون داد و بهت گفت من پرده بکارتشو برداشتم بهش نمیگفتی اشکالی نداره سخت کار میکنم پرده رو برات میدوزم البته منظورت از کار کردن کون دادن بود
  هاهاهاهاهاهاهاهاها

  پاسخحذف
 57. مادر جنده هنوز کیرم داغه که زدمش داخلت بعد دو سه دقیقه اومدی حاشا میکنی میگی بزن نبودی مگه ندیدی چطور کونت رو پاره کردم و زدمش داخلت برو برو کونت رو قشنگ بشور(بشور،بساب،بپز) که الان حامله میشی،دو جنسه.

  حاضرم شرط ببندم که تو هنوز تو کار سرویس دادن هستی هنوز کیرت جایی نرفته(کون یا کس).

  برو دارن صدات میکنن انگار مشتری داری!
  .
  .
  .2 ساعت بعد.
  .
  .
  دادنت تموم شد؟

  """"هاهاهاهاهاهاهاهاها""""

  اخخخخخخ چه بوی بدی میاد نکنه چسیدی و شاید... نه نه این بو دهن کیریته این مشتری الانی کردش تو دهنت؟
  خاک بر سر گشادت کنن کیر لیس کس مغز.

  رفتی دادی بعد میخندی؟حالا انگار کار خیلی مهمی کرده! برو کونت رو بده.

  برو بچه جون خواهر من وقتی تو هنوز داشتی پستونای خوشکل مامانت رو می خوردی رفت خونه شوهرش

  الان یه بچه داره اندازه تو، بچش خیلی دوست داره کونت بزاره.

  برو برو دارن صدات میکنن مثل اینکه مشتری بعدیه...

  دوستان هرکی دوست داشت من میتونم کون ناشناس رو براش رزرو کنم اینم ایمیل برای سفارش:
  (کون ناشناس@بکن توش.کیر)هرکی دوست داشت میتونم واسش وقت بگیرم، نه اینکه این اقای ناشناس کونیه معروفیه!!! سرش خیلی شلوغه(البته سرش شلوغ نیست کونش شلوغه).  پاسخحذف
 58. اوی amir جقی جمعه سر ساعت 12 مسجد باش میام بکنمت چاقال جقی عضو شهوانی

  پاسخحذف
 59. بیا کس مغز. ولی شنبه بیا من جمعه میرم بیرون درضمن تنها بیا چون منم میخوام تنها بیام.

  پاسخحذف
 60. هوی amir جقی چی شد پس؟ چرا کم آوردی حرومزاده؟ تو که میگفتی فقط میخوام ببینمت بزنمت چنین کنم چنان کنم مگه نگفتی بیا کیرتو ساک بزنم؟
  اگه تو بزن بودی من بکارت خواهرتو نمیزدم
  هاهاهاهاهاهاهاها
  خلاصه کلام من جمعه ظهر رو به گاییدن تو اختصاص دادم اگه تخم لای پاته نرو. بعدشم خارکسه تو وقتی میگی میخوام بیرون برم یعنی میخوام برم کون بدم حالا یک روز به بقیه نده به ما بده مگه مال ما خار داره؟
  خواهرت که ساک زن قهاری هست ببینم تو چطور هستی پس به دهنت میدم مک بزنی

  پاسخحذف
 61. بینندگان عزیز که بحث رو دنبال میکنند میبیند که بالاخره این حرومزاده جقی کم آورد
  کجایی amir خارکسه؟
  خیلی حال میکنم که کم آوردی جواب نمیدی
  هاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاها

  پاسخحذف
 62. جناب amir جقی کیرم تو رحم مادرت

  پاسخحذف
 63. سلام

  تعصب = فحش و توهین و ناشکیبایی. دین حتی قبل از اسلام ساخته دست خود بشره و هیچ کدام از این همه اراجیف از یک خالق پر قدرت نیست. اما اسلام :
  کتابهای 23 سال علی دشتی و شیعه گری احمد کسروی (خودشان آخوند وآخوند زاده بودند) و پرفسور رضا آیرملو، دکتر پورساسان مریوان حلبچه ای (کتاب زن و س.... و شریعت در اسلام)، و چندین کتاب خارجی ترجمه شده هم هست مانند کتاب حقایق درباره محمد از رابرت اسپنسرخوب بخوانید و بدون تعصب به عقلتان رجوع کنید. کمی در مورد فیزیک (کتابهایی مانند جهان های موازی و غیره) و ژنتیک و آفرینش از دیدگاه علمی مطالعه کنید. بیشتر پی ببرید که خداوند به عنوان خالق این همه بی نهایتها نیازی به موسی و زرتشت و محمد عرب و همه جنگها و جنایات او نداشته. اگر اراده خداوند بر تکامل انسان جز از راه عقلش بود یک انسان بی نیاز کامل خلق میکرد. بگذریم کلی کتاب در مورد حتی نبودن خداوند هم نوشته شده است. شماها ایمانتان بیشتر از دانش و تفکر و خردورزیتان است و چون از کودکی در مغزتان فرو میکنند خیلی چیزها را باور کرده اید و مطالعه نمی کنید و جسته گریخته چیزی خواندید یا شنیدید. به همین خاطر لطفا این همه بی ادبی نکنید به همدیگر و هر کسی نظری دارد علمی حرف بزند. علم به جز احادیث و چرندیات آخوندی. علمی که موافق عقل باشد. دین سنیها فارغ از تعصبات شیعی کمی عاقلانه تر است.
  زکریای رازی پزشک مشهور باستانی ایران (حدود 10 قرن پیش) گفته: پیامبران بزهای ریشدارند! زیرا اگر خداوند یکی را پیامبر برگزیند باعث برتری جویی او و نارضایتی بقیه شده و مدام همه مردم در نزاع و درگیری میروند: جنگهای اعراب مسلمان، عثمانیها، صفویه، ایران و عراق، داعش، سوریه، لبنان، بحرین، یمن، آفریقا و... افغانستان، طالبان و... خوب بیندیشید. رازی هزار سال پیش گفته و حالا محقق شده است!! بسیاری از آنچه امروز علم اسلامی نامیده میشود حاصل افزودن ادمهای باهوش تر یا با تلاش تر بعد از صحابه بوده و همه اش دستاویز کسب قدرت و ثروت.... پس بهتر است انسان باشید و خداوند را با هر زبان و عملی دوست دارید ستایش کنید و مثل اسپند با یک حرف و نظر بقیه از جایتان نپرید. اسلام در قرن 21 حرفی برای گفتن ندارد جز برای بیخردان احمق که از آن یک و نیم میلیارد مسلمان 99 درصدشان احمقند حتی اگر استاد دانشگاه باشند و یا علامه. چون بدون تفکر همینجوری قبول کرده اند. انهایی هم که مطالعه و اسلام اورده اند هم همینطور چون به غلط غلط را مطالعه کرده اند. لطفا بدون سانسور منتشر بفرمایید یا اصلا منتشر نکنید اگر خواستید حذف کنید.

  پاسخحذف
 64. جناب ناشناس واقعا ادم بی تربیت وبی شخصیتی هستی من شاید یکم با اسلام مشکل داشتم ولی وقتی حرفهای بی ادبانه شمارو نسبت به کسی که با شما بحث میکرد رو خوندم تمام مشکلم با اسلام ازبین رفت چون یک لحظه نمیشد فکر کنم کسی مثل شما یا این گمنامیان سراسر از عقده با اسلام مشکل دارند وطرز فکرمن با شماها یکی باشه ازخودم بدم اوموخیلی تابلو هست جناب ناشناس وگمنامیان یکی هستند.ولی گمنامیان جان مادرت برو روانشناس اخه برای جامعه بشری خطرناکی خودت به درک.اگر حرف بدی زدی هم برای خودتان.بای

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.