سه‌شنبه، شهریور ۱۴، ۱۳۹۱

حضور رمال در برنامه هسته ای ایران/نگرانی غرب مسخره است/کشف اورانیوم توسط رمال، دختر شانزده ساله هم که انرژی هسته ای کشف می کند...!

اغتشاشیدم به آن برنامه اتمی که برای کشف اورانیوم، از رمال استفاده می کنند، یا دانش آموز در زیر زمین خانه اش آنرا اجرا می کند..!

این ویدیو را ببینید، احمدی نژاد بدون هیچ شرمی، می گوید شخصی در ایران است که با نگاه کردن به زمین، معادن موجود در آن را می گوید، آن هم از روی علف روییده شده در آن زمین!!

بعد احمدی نژآد می گوید در فلزات مخصوص و حساسی که نیاز داریم از او استفاده می کنیم، و صد البته که منظورش یافتن معادن اورانیوم است.


برای یک برنامه اتمی مضحک، کشور را بر باد فنا داده اند، اقتصاد ایران فلج شده است، بودجه چند سال کشور را صرف ساخت تاسیسات اتمی و غنی سازی و غیره کرده اند، قسمت های عمده ای از منابع زیرزمینی ایران را به صورت باج به روسیه و چین داده اند و آخرش هم یک رمال معادن اورانیوم را کشف می کند...!

یادمان نرفته که احمدی نژاد مدعی شده بود یک دانش آموز در زیر زمین خانه اش، انرژی هسته ای تولید کرده است!


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.