سه‌شنبه، شهریور ۲۱، ۱۳۹۱

تبلور حقوق زنان در اسلام/متهم لب زنش را بریده و خورده، او را سلاخی کرده، خبرگزاری تابناک می نویسد پاره ای مسائل خانوادگی!

چند ماه پیش خبری در نشریات اروپا منتشر شد که پشت هر انسانی را به لرزه در می آورد، یک آقای پرفسور ایرانی، به همسر سابقش که از او طلاق گرفته بود، مشکوک شده بود و شبانه به خانه او هجوم برده بود، لب او را بریده بود و خورده بود، زن بیچاره را نیز هدف چندیدن ضربه چاقو قرار داده بود.

نکته وحشتناک اینجا بود که این آقای دکتر بعد از دستگیری، هیچگاه اظهار پشیمانی نیز نکرده بود! این آقای پرفسور (!)، گفته بوده لب تو را می برم و می خورم تا کسی نتواند آنرا ببوسد!

در دادگاه های اروپا، حتی متهمین به قتل را نیز تا زمان تشکیل دادگاه، اجازه می دهند که با وثیقه آزاد گردند. این جنایتکار وحشی را پلیس دستگیر کرده بود، اما دادگاه اجازه نداده بود که او وثیقه بگذارد، به دیگر عبارت، او را آدم بسیار خطرناکی تشخیص داده بود.

بر اساس گفته وکیل قربانی، او تا آستانه مرگ پیش رفته و شاید زن بیچاره هیچگاه جراحاتش بهبود نیابد.

در اینجا بریده یک روزنامه را می گذارم و در لینک روزنامه های زیر می توانید توضیحات بیشتر از این جنایت را بیابید:

منابع دیگر: +و+و+و+

حال شگفت انگیز، خبر امروز تابناک است، خبری که پشت هر انسانی را به لرزه در می آورد و نشان می دهد که دیدگاه سران رژیم اسلامی به زنان جامعه ما چه است، در تابناک نوشته اسـت:

"این پزشک برجسته ایرانی مقیم سوئد ـ که عضو اصلی طراحی و اجرای پروژه بزرگ ساخت واکسن سرطان با همکاری مؤسسه ابن سینا در جهاد دانشگاهی و دانشگاه کارولینسکا در سوئد است ـ چند ماهی است به دلیل بروز پاره‌ای از مسائل خانوادگی در سوئد بازداشت و زندانی بود "

از نظر این جنایتکاران، سلاخی کردن یک زن بی دفاع، "پاره ای از مسائل خانوادگی" محسوب می شود!

وقتی در آیه سی و چهار سوره نسا، به صراحت دستور به کتک زدن زنان داده می شود، و کتک زدن زنان، امری قانونی و طبیعی است، طبیعی است که سلاخی کردن یک زن بی دفاع، "پاره ای از مسائل خانوادگی" محسوب می شود!

چند نوشته مرا درباره حقوق زنان، ملاحظه بفرمایید، اینجا

نوشته دیگر امروز من:


۱۰ نظر:

 1. فعلا به این نوشته ات کاری ندارم.
  این لینک را چک کن و ببین چقدر استدلال هایت در نوشته هایت پفکی است.


  http://www.bbc.co.uk/persian/arts/2012/09/120911_l51_golshifteh_farahani_iv.shtml

  همان موقع در وبلاگت کامنت زدم گفتم چرا چرت و پرت میگی گلشیفته مبارزه کرده :)))))))))))))))
  حالا کی درست گفت ؟!!!!
  بقیه لینک هاتم همین جوری پفکیه

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. این چه ربطی به آن نوشته داشته است؟!

   خوب برو زیر همان نوشته بنویس تا جوابت را بدهم!!

   این یعنی تلاش بچه گانه برای تخریب طرف مقابل، می آیی می گویی آن نوشته این جوابش است! خوب بقیه که آن نوشته را نخوانده اند چه گناهی کرده اند!!

   جوابی به تو نمی دهم چون این منش و اخلاق، ارزش پاسخگویی ندارد.

   حذف
  2. مرد حسابی یه روانی یه جنایتی کرده ( که معلوم نیست شاید آتئیست باشه )چه ربطی به داره اسلام
   خبرگذاری تابناک خبر اشتباه زده چه ربطی داره به اسلام
   خوانندگان عزیز وجدانا خودتون ببینید چه طور مسائل بی ربط رو به اسلام ربط میده
   از طرفی سلاخی کردن شیوه آتئیست هاست
   آتئیستی به نام « پل پوت » چنان مردم کشورش رو به شکل فجیعانه میکشت که توی تاریخ بیسابقه است
   « پل پوت » هم یه چیز مثل آتئیست های فعلی قبل از به قدرت رسیدن خیلی ادعای آزادیخواهی میکرد ولی وقتی به قدرت رسید چنان جنایاتی انجام داد که همه جنایتکارها و قاتل ها رو رو سفید کرد
   از گوشه میتونید بخش زبان فارسی رو انتخاب کنید
   اگه مطلب رو بخونید عمق بد ذاتی آتئیست ها رو خواهید دید
   http://en.wikipedia.org/wiki/Pol_Pot

   حذف
  3. انفدر آتئیست، آتئیست نکن mn. خداناباور نیازی به ایدئولوژی و دین و اعتقاد نداره که بخاطرش آدم بکشه. همه‌ی اینایی که برای اثبات حقانیتت ازشون آویزون میشی (پول پوت و لنین و هیتلر و مائو و ...) محصول تفکر دگماتیک هستن، درست مثل همپالکیهای تئیست (خداباور) خودت که صبح تا شب شهبق شهادت‌طلبی و عملیات انتحاریشون گوش دنیا رو کرکرده. منتها اونا خدایی که خوشایند تو هستش رو قبول نداشتن، ولی جاش ایدئولوژی رو نشوندن و جلوش دولا راست شدن و براش آدم کشتن. خداناباورها در تمام طول تاریخ وجودداشتن و همیشه قربانی چماق‌بدستان دینی/سیاسی و رهبران اون چماق‌بدستان بودند. اگر چماقت رو در ظاهر گذاشتی کنار و اومدی اینجا ژست گفتگو به خودت گرفتی، خیال‌نکن که ما نمیدونیم پشت حرفای شنگول و منگولت چه کابوسهای وجودداره. تو خودت شاید برای دریدن گلوی ما خداناباورها کارد دستت نگیری، ولی تاریخ نشون‌داده که شماها چطوری پیاده‌نظام بی‌مغز دینی رو برای دریدن دگراندیشان تجهیز روانی و مالی میکنین و بعد از اینکه آبها از آسیاب افتاد، قضیه رو با کشیدن هاله‌ی تقدس به دور سیاهکاریهاتون، ماستمالی میکنین.

   حذف
  4. « خداناباور نیازی به ایدئولوژی و دین و اعتقاد نداره »
   پخاطر همین هست که خطرناکه مثلا یه آتئیست چون به هیچی اعتقاد نداره راحت میتونه بخاطر منافعش آدم بکشه و هزاذتا کثافتکاری دیگه
   « تو خودت شاید برای دریدن گلوی ما خداناباورها کارد دستت نگیری، ولی تاریخ نشون‌داده که شماها چطوری پیاده‌نظام بی‌مغز دینی رو برای دریدن دگراندیشان تجهیز روانی و مالی میکنین »
   دوست عزیز من اعتقاد دارم آتئیست ها بیمار روانی هستن وباید در مراکز درمانی مورد درمان قرار بگیرن کشتن بیماران روانی کار غیر انسانی هستش
   « خداناباورها در تمام طول تاریخ وجودداشتن و همیشه قربانی چماق‌بدستان دینی/سیاسی و رهبران اون چماق‌بدستان بودند »
   دوست عزیز جنایات تمام دیندارهارو روی هم بریزی انگشت کوچیکه استالین نمیشه ( به ما حق بده که از آتئیست ها بترسیم )
   از گوشه تصویر زبان متن رو فارسی کنین
   http://en.wikipedia.org/wiki/Joseph_Stalin

   حذف
 2. میبینم که این کامنت آخری که فرستادم بدجور آتیشت زده جناب امیر mn خارکسه طوری آتیش گرفتی که دیگه از مرحله توهم رد شدی به شیزوفرنی رسیدی.
  میبینی مادرقحبه این هنر کامنت گذاشتن منه که تو چند جمله چنان بلایی سرت میارم که مجبور بشی یه طومار بنویسی تا خودت را خالی کنی بابا این قدر عصبی نشو که مادرت مجبور نباشه برا خرج دوا درمونه توی زن جنده کیر هر کس و ناکسی رو ساک بزنه.
  در ضمن من نیاز ندارم کامنت بدم از خودم تعریف کنم چون مثل تو از شیزوفرنی رنج نمیبرم یه آدم عاقل کامنتای سنجیده من رو با خزعبلات تو مقایسه کنه مشخصه از کی تعریف میکنه
  امثال تو رو خوب میشناسم تو از اون خارکسه هایی هستی که خودت آبجی خوشگلتو میشونی رو ترک موتور میبری در خونه بندازش تحویل میدی و اونجا دو سه ساعت که زمانش بستگی به سفتی کمر طرف و گشادی کون خواهرت داره رو موتور تخمه ژاپنی میشکونی و خوب که طرف کس و کون خواهرت رو یکی کرد پولشو میگیری و سوارش میکنی میبری خونه که کسی بهش متلک نندازه یا نگاه نامحرم بهش نیفته
  هاهاهاهاهاهاها

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. تو کونت مرغداری تاسیس کردم بد کردم؟

   حذف
 3. منبعت چیه که طرف لب های زنش را بریده ؟ لطفا منبع را ذکر کنید

  پاسخحذف
 4. سوای آدم خوری طرف، چیزی که در متن خبرگزاریهای فارس و تابناک خنده داره اینه که انگار خواننده‌هاشون در عصر حجر علم هستند. این طرف یکی‌ از این ازگلهی وزارت دفاع بوده که با بورس و پارتی دولت ایران رفته یک دکترای مزخرف گرفته مثل تمام اون استادهای احمقی که انگلیس و برادران " مدرک مخصوص ایرانی‌" در دو سه سال بهشون دادند، و هزینشون رو هم دولت ایران میداد، همون برادرها و خواهرانی که با آی‌کیو زیر ۱۰۰ دارند علوم، پزشکی‌ و کشاورزی ایران رو اداره می‌کنند. به جرات می‌توان گفت که در حل حاضر، تحصیلکردگان دانشگاههای داخل که با امتحان و پارتی بازی کمتری وارد شدند، چندین برابر این بورسیه ‌های دولت فهم و شعور و هوش دارند.

  اگر اهل تحقیق و جز کوچکی از دنیای علم تجربی‌ باشید، خیلی‌ ساده میدانید؛

  اولا؛ بهترین تحقیقات ناب دنیا در زمینه سرطان در ژورنال‌هایی‌ با ایمپکت ۲۰-۳۰ چاپ میشوند، تا یک حلقه از زنجیر هزار حلقه ایی دارمان سرطان را ارائه کنند. هزاران هزار دانشجوی دکترا، فوق دکترا، استاد و تکنسین و محقق در هزاران دانشگاه، آزمایشگاه ملی‌ و کمپانی، به تور شبانه روزی با ساعت کار ۱۲-۱۶ ساعت در روز کار می‌کنند، شاید بفهمند که فلان پروتئین سلول سرطانی که گیرنده فلان ملکول است، چطور با آن لیگاند میان کنش دارد و این خودش اینقدر در علم مهم است که برای یک محقق فوق دکترای جوان، آینده می‌سازد.

  این جناب "پروفسور" نه مقاله به درد بخوری دارد، نه رکوردی از او در سایتهای علمی‌ برای یافت مقاله موجود است.

  آره دیگه وقتی‌ توی زیرزمین انرژی اتمی‌ میسازیم، و جّن بی‌حجابی کشف می‌کنیم " دانشمند هامون" رو هم میدزدند، واقعا برای یک ایرانی‌ که خودش دستی‌ در علم دنیا دارد و می‌داند تحقیق پزشکی‌ چیست، خواندن اینها در رسانه‌‌های کشور گریه دارد

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.