پنجشنبه، شهریور ۲۳، ۱۳۹۱

مسلمانان، تحت تعالیم پیامبر اسلام، آدم ها را می کشند، چرا که نفر سومی، پیامبر آنها را «آدم کش» خطاب کرده است!/خلاصه فیلم


بنا به گزارش منابع خبری، در پی ساخت فیلم آماتوری از زندگی محمد، مسلمانان در سرتاسر دنیا به اعتراض برخواسته اند و تا کنون چندین نفر کشته شده اند. فیلمی کوتاه در اینباره: 


اعتراض مسلمانان به این علت است که می گویند در آن فیلم به محمد بن عبدالله (پیامبر اسلام) بی احترامی شده است و او را آدم کش و متجاوز نشان داده اند.

خلاصه ای از فیلم را در زیر ملاحظه می فرمایید:

می دانیم که دین اسلام بر دو اصل اساسی بنا شده است، اول قران و دوم روش زندگی محمد بن عبدالله، که سنت نامیده می شود.

حال نکته اینجاست، اگر تصویری از پیامبر اسلام بر اساس کتب و منابع اسلامی معتبر (چون صحیح بخاری و صحیح مسلم)  به نمایش گذاشته شود و در آن گفته شود پیامبر اسلام آدم کش بوده است، پیروان محمد، به نشانه اعتراض و بر اساس تعالیم اسلامی، دست به آدم کشی می زنند تا بگویند محمد آدم کش نبوده است(!).

سوال اینجاست، اگر پیامبر شما آدم کش نبوده، چرا شما پیروان او بر اساس دستورات او آدم کشی می کنید؟

عملکرد پیروان محمد، نشان می دهد که این آیین چه آیین وحشیانه ای است و تنها نشان می دهد تصویری که این فیلم از محمد به تصویر کشیده، دور از واقعیت نیست!

میلیونها عقیده در دنیا وجود دارد، اگر قرار باشد به دلیل انتقاد از هر عقیده ای، پیروان آن عقیده جمعی را بکشند، که دیگر انسانی زنده نمی ماند!مردم مسلمان و تند رویی که چنین کرده اند، در نهایت فقر به سر می برند و فاقد هیچگونه تکنولوژی هستند، براستی ، اگر آنها توان تولید بمب اتم را می داشتند ، یا اکنون سلاح های کشتار جمعی در اختیار می داشتند، آیا علیه مردم بی دفاع استفاده نمی کردند؟!

این چگونه دین و عدالتی است که به ازا عمل بد یک نفر دیگر( بر فرضی که حتی ساخت فیلم محمد را بد جرم بدانیم) ؛ چند  که ربطی به فرد خاطی ندارند را می کشند؟!

در اینجا ویدیویی از سخنرانی عالیجناب کارماپای هفدهم را تقدیم می کنم که بر آن زیرنویس فارسی گذاشته ام.

در این سخنرانی ، عالیجناب از تکنولوژی عاطفه می گوید ، او به زیبایی توضیح می دهد که چگونه می توان با دوست داشتن ، دنیا را متحول کرد. او سپس به ماجرای تخریب مجسمه های بودا بدست مسلمانان در افغانستان اشاره می کند و با توجه به اینکه ان تندیس ها ، با قدمتی چند هزار ساله ، بسیار برای بوداییان مقدس بوده است، می گوید: باید حتی به این اتفاق نیز به شکلی مثبت نگاه کرد، شاید فروریختن این مجسمه ها ، مانند فرو ریختن دیوار برلین ، انسان ها را به هم نزدیک کند و مرزها را بردارد. 

شاید تقدس مجسمه های بودا برای بوداییان ، در حد کعبه برای مسلمانان باشد، اما مقایسه رفتار این انسان فرهیخته و بزرگوار، با رفتار مسلمانان  بسیار بهت آور است. 

        - مسلمانان در قبال سوزانده شدن یک کتاب در یک کشور ثالث، چند نفر بی گناه را که برای کمک به مسلمانان به آنجا امده اند را سر می برند. 
        - اما رهبر فرهیخته بوداییان ، در قبال تخریب مجسمه های بودا (با قدمت چند هزار سال ) و تقدسی خاص برای بوداییان، با انسانیت تمام می گوید این فروریختن می تواند انسان ها را به هم نزدیک کند.

کوتاه سخن اینکه ، مسلمانان عزیز، قدرت  یا پول نفت ، شخصیت نمی آورد، بلکه رفتار و منش شخص و گروه است که باعث احترام به آنها می شود، همانطوری که می بیند ؛ همه شرکت کننده گان در کنفرانس تد ، به احترام این مرد فرهیخته ؛ تمام قد می ایستند. 
دیدن  ویدیو زیر با زیرنویس فارسی را به شما توصیه می کنم، از شنیدن متانت و شعور این مرد بزرگ، لذت خواهید برد.

پی نوشت: 
باید توجه داشت آن کشیش مسیحی، قصدش روشنگری درباره اسلام نبوده است، تنها یک دیوانه ای بوده که قصد داشته اسلام را بکوبد تا برای مسیحیت (یک فاضلاب مشابه دیگر) تبلیغ کند! اما این آزادی بیان است و او حقش محفوظ است.

نوشته دیگر امروز من: پاسخ به اکبرین،بخش یک/آقای ماله کش دینی که حرف از احترام به عقاید مسلمین می زنی، مگر نه آنکه پیامبرت،بت های کافران را شکست؟! توهین از این بدتر؟!

  


۲۸ نظر:

 1. There is a Zen koan which goes like this

  If you meet the Buddha, kill him
  — Linji

  پاسخحذف
 2. استاد بزرگ سلام!
  فرموده اید : " اگر تصویری از پیامبر اسلام بر اساس کتب و منابع اسلامی معتبر (چون صحیح بخاری و صحیح مسلم) به نمایش گذاشته شود و در آن گفته شود پیامبر اسلام آدم کش بوده است، پیروان محمد، به نشانه اعتراض و بر اساس تعالیم اسلامی، دست به آدم کشی می زنند تا بگویند محمد آدم کش نبوده است"
  قابل توجه حضرت عالی؛ بر اساس منابع اسلامی محمد حرامزاده و بدون پدر (آنطور که در فیلم گفته میشود) نبوده است و ظاهرا در هیچ کجای این منابع که شما به عنوان یک پژوهشگر برجسته تاریخ اسلام به همه آنها احاطه دارید ذکر نشده محمد سرش را در میان ران های خدیجه میکرده تا به و وحی شود و .....
  بر خلاف فرمایشات حکیمانه شما این فیلم هیچ واقعیتی را بر اساس تواریخ اسلامی نشان نمیدهد. لطفآ در حرف زدن دقت بیشتری فرمایید.
  سوال من از استاد بزرگ و فهمیده ای مثل حضرت عالی اینجاست: سازندگان فیلم که میدانند مسلمانان وحشی هستند، چرا هر چند ماه یک باراین سگ های هار را تحریک میکنند؟ اینها خودشان کک در تنبانشان هست.. خودشان دلشان میخواهد ....
  مسلمانان متعصب به قصد کشتن سفیروارد نمیشوند، آنها مثل بنزین برای آتشی هستند که سازندگان فیلم روشن میکنند این آتش بیگناه نا مربوطی همچون سفیرآمریکا را هم میسوزند....
  واقعا هنوز نمیدانم هدف از ساخت این فیلم چه بوده است؟ آیا این فیلم کاملا آماتور مثلا میخواهد یک مستند تاریخی باشد؟ مسلما اینطور نیست... این فیلم هیچ شباهتی به یک مستند ندارد.. به نظر شخصی من سازندگان با هدف در فشار قرار دادن دولت اوباما در نزدیکی انتخابات و با علم به واکنش وحشیانه مسلمانان ساخته شده است، مسلمانان بازیچه و بیگناه ( و نه بی تقصیر ) هستند....
  و یک نکته کلی : استدلال های شما بسیار بند تنبانی است! کلا این فرمایشات شما نقد دین نیست! از جهاتی شبیه به همین واکنش مسلمانان است! بیشتر به فحاشی و داد و بیداد میماند تا نگاه بیطرفانه که شرط اول نقد است ...
  سر بلند باشید استاد!

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. واقعا هنوز نمیدانم هدف از ساخت این فیلم چه بوده است؟
   ================================
   شما چون در یک جامعه آزاد بزرگ نشده‌اید این را نمی‌فهمید. ایشون دلش خواسته یک فیلم دبارهٔ محمد درست بکنه.همین! این مساله هیچ دلیل و توضیحی نمیخواد. این مسلمانان بی‌شعور هستند که مشکل درست میکنند نه یک فیلم ساز یا یک هنرمند یا یک نویسنده یا یک فیلسوف یا یک نقاش....

   درضمن محمد (قرمساق) یکی‌ از جنایت کارترین انسان‌ها در طول تاریخ بوده است. متأسفانه تعصب شما، شما را کور کرده است. شما هیتلر و استالین را جنایت کار میدانید ولی‌ محمد و علی‌ را نه.

   حذف
  2. پدر جان
   ...من گفتم " نمیدونم " ، نگفتم "نمیفهمم "
   ظاهرا "نفهمیدن" مال تو که تو یک جامعه آزاد بزرگ شدی !!
   کارگردان / بازیگران فیلم هرچی باشند " هنرمند" نیستند .....
   اظهارنظر نکن که من کی رو جنایات کار میدانم کی رو نه،
   از فحش در پرانتز معلومه کی متعصبه ... شما و متعصبین مذهبی دو روی یک سکه این
   اونا نباشن شما بیان به کی فحش بدین؟ شما نباشین اونا کی رو تکفیر کنن؟؟؟!!! شما لازم و ملزوم همدیگه هستید .. بیخودی منو قاطی خودتون نکنین

   اگه میخواهی اسلام رو نقد کنی برو مقاله های دانشگاهی آمریکا یا اروپا رو بخون ... نقد اسلام اوناست.. شناخت واقعی یک پدیده اجتماعی تاریخی رو اونا دارن نه شما ها که تو پرانتز فحش مینوسید
   من تا حالا ندیدم تو یک مقاله دانشگاهی که نقد جامعه شناسانه کرده فحش نوشته باشه تو پرانتز....شما ادعا ی چی رو دارین؟ تا شما ها هستین و بسیجی های عرزشی ...شرایط همینه
   من دیگه جواب نمیدم، اینجا هم نمیام که جواب تو رو بخونم، اگه فحش میخای بدی تو دلت بده، زحمت تایپ کردنو نکش! خوش باشی

   حذف
 3. گمنام جان، حاج آقا خاتمی هم جنایت! آمریکا را در تهیه این فیلم را محکوم کرده و خواهان اشدّ مجازات (مرگ) برای فیلمساز شده، البته از نظر ایشون فیلم ساختن جنایته ولی‌ کشتن سفیر در لیبی‌ لابد رحمت.

  http://www.kaleme.com/1391/06/23/klm-112446

  پاسخحذف
 4. محمد یکی‌ از جنایت کار‌ترین انسان‌ها در طول تاریخ بوده است. هنوز هم به اسم او و مذهب کثیفش انسانهای بیگناه کشته میشوند. تًف به اسلام.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. « محمد یکی‌ از جنایت کار‌ترین انسان‌ها در طول تاریخ بوده است. »
   کسی که پایه گذار تمدن بزرگی به نام تمدن اسلامی هستش (که غربیها تمدن امروزشون رو مدیون اون میدونن)
   کسی که یک و نیم میلیارد انسان از نژادها و نقاط مختلف دنیا دوستش دارن
   نه تنها جنایتکار نیست بلکه شریفترین انسان تاریخ هستش
   چشمها رو باید شست ...

   حذف
  2. "کسی که یک و نیم میلیارد انسان از نژادها و نقاط مختلف دنیا دوستش دارن "!

   پاسخ این مغلطه توسل به عدد رو جایی دیگه دادم، و این نوع اسپم کردن کامنت‌ها بدون ارجاع به پاسخ، نشانی‌ بر غرض ورزی و عدم صداقت در بحث است...

   "نه تنها جنایتکار نیست بلکه شریفترین انسان تاریخ هستش"

   نص صریح قران و سیره "به اصطلاح پیامبر" اسلام در مقابل این مدعاست، و این کامنت تنها تراوشات احساسی‌ یک ذهن متعصب هم میتونه باشه.

   حذف
  3. آقای mn, من فکر کنم شما چشمهاتون رو با آب منی شستین!

   =====================================================
   mn گفت:

   نه تنها جنایتکار نیست بلکه شریفترین انسان تاریخ هستش
   چشمها رو باید شست ...

   حذف
 5. این هم کارتن محمد:

  http://www.youtube.com/watch?v=DQHUmtgTu3Q

  پاسخحذف
 6. « اما رهبر فرهیخته بوداییان ، در قبال تخریب مجسمه های بودا (با قدمت چند هزار سال ) و تقدسی خاص برای بوداییان، با انسانیت تمام می گوید این فروریختن می تواند انسان ها را به هم نزدیک کند. »
  بازم دروغ نوشتی که
  توی لینک زیر اوج انسانیت !!!!! بودائیهانشان داده میشه
  http://www.youtube.com/watch?v=MwIRSf-Gn6Q&feature=related
  http://www.youtube.com/watch?v=hi2nw2fs4J8&feature=related

  پاسخحذف
 7. "توی لینک زیر اوج انسانیت !!!!! بودائیهانشان داده میشه "

  مطابق معمول و انتظار، فرافکنی و نفرت گستری از طرف کاربری معلوم الحال!

  تنها مبتلاین به امراض ذهنی‌ و غرض ورزان دنیا رو سیاه و سفید، خود را در جبهه‌ حق و مابقی را در جبهه‌ باطل می پندارند. در اینجا نیز صحبت از مبانی ادیان و نحوه برخورد لیدرهای ادیان گوناگون در تحمل دگر اندیشیست... و گرنه رفتارهای گروهی مسلم یا مسیحی‌ یا بودایی عوام که به سهولت میتونند مورد سو استفاده نهادهای سیاسی قرار بگیرند ملاک ارزش گذاری یک تفکر نیست.

  در شرایطی که بوداییان برمه، مردم عوام رو عرض می‌کنم، خود سال‌هاست که از دیکتاتوری مزمن رنج برده، تحقیر و کشته می‌شند... در شرایطی که مسلمین در برمه حتا شناسنامه برمه‌ای ندارند (که بسیار امر ناحقیست)، انتصاب یک جنایت سازمان یافته و سیستماتیک دولتی، به ماهیت مذهبی‌ دیگر کاملا فرافکنیست. بماند که "دستمایه" این جنایت، گویا خود مشکلات جنسی‌ تعدادی "برادر مسلمان" بوده.

  در سطح فرهیختگان، باید رفتار و گفتار بزرگان ادیان مقایسه بشه و اینکه آن عقیده میتواند "ریشه شرارت" باشه یا خیر؟ جان کلام در اینجا این است که دین اسلام به نفسه خشونت را با توجه به کلام قرآن و سیره به اصطلاح "پیامبر" خود نهادینه کرده. این است که حتا این به اصطلاح "پرچمدار گفتگوی تمدنها" که چیزی بیش از یک خائن به ملت خود و ماله کشی‌ اسلامی نیست، بسیار مسخره از دولت آمرکا تقاضای "مجازات قاطع مسببان فاجعه" رو داره! این احمق آیا نمیدونه که بر طبق قانون اساسی‌ آمریکا، شما میتونی‌ به نشانه اعتراض حتا پرچم آمریکا رو در خاک اون کشور به آتیش بکشی؟ در نقطه مقابل خاتمیست که ارزش جان کلام این رهبر بودایی باید سنجیده بشه نه در قیاس با جنایت سازمانیافته یک دولت کاملا دیکتاتور که از احساسات مردمی محلی بی‌سواد بهره برداری کرده.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. « در شرایطی که بوداییان برمه، مردم عوام رو عرض می‌کنم، خود سال‌هاست که از دیکتاتوری مزمن رنج برده، تحقیر و کشته می‌شن »
   کاش فقط بودایی های عوام و دیکتاتور این جنایات رو میکردن متاسفانه بودایی برنده جایزه صلح نوبل ( آنگ سن سوچی ) هم در مقابل جنایات بر ضد مسلمانان چهره دروغین صلح طلبی خودش و دینش رو نشان داد
   http://www.bbc.co.uk/persian/world/2012/07/120725_an_burma_minority_rights.shtml
   « آیا نمیدونه که بر طبق قانون اساسی‌ آمریکا، شما میتونی‌ به نشانه اعتراض حتی پرچم آمریکا رو در خاک اون کشور به آتیش بکشی؟ »
   میشه از اسرائیل انتقاد کرد ؟
   مثلا یه نماینده مجلس آمریکا میتونه تمامیت رژیم اسرائیل رو زیر سوال ببره ؟
   یا اینکه فقط آزادی فقط برای فحاشی و نفرت پراکنی ضد مسلمانان هستش؟

   حذف
  2. « بسیار مسخره از دولت آمرکا تقاضای "مجازات قاطع مسببان فاجعه" رو داره »
   پیامبر اسلام خط قرمز ما مسلمانهاست
   ما مسلمانها با هر تفکری جلوی کسانی که از این خط قرمز عبور کنن خواهیم ایستاد
   اجازه نخواهیم داد بلایی که سر حضرت عیسی و موسی اومد سر پیامبر اسلام بیاد
   جرم توهین به پیامبر از قتل هم برای ما مسلمانها بدتره
   ما به هیچ اعتقادی توهین نمیکنیم و اجازه نخواهیم داد کسی هم به اعتقادات ما توهین کنه
   شما هر جور دوست داری فکر کن

   حذف
  3. لجن پراکنی به سبک رسانه‌های جمهوری اسلامی! این "مسلمان دروغگو"حتا به چنین خانم با شرافتی هم رحم نمیکنه! این خانم بسیار بسیار محترم، همچنان در حال مبارزه با یک دیکتاتوری بزرگ و قدرتمند هست. و این دروغ به سبک رسسنه‌های جمهوری اسلامی:

   "رنده جایزه صلح نوبل ( آنگ سن سوچی ) هم در مقابل جنایات بر ضد مسلمانان چهره دروغین صلح طلبی خودش و دینش رو نشان داد"

   با اخباری که خودت لینکش رو گذاشتی‌ مقایسه بشه:

   "

   رهبر مخالفان برمه خواهان رعایت حقوق اقلیت‌ها در این کشور شد

   و این یکی‌:   آنگ‌سان‌سوچی خواستار حقوق مساوی برای اقلیت‌ها در برمه شد"

   http://www.bbc.co.uk/persian/rolling_news/۲۰۱۲/۰۷/۱۲۰۷۲۵_l۰۳_rln_burma_muslims.shtml

   البته من سخنگوی این هخنم محترم نیستم... ولی‌ مسلما او در بازگرندن حقوق مردم به مردم و دفاع از آنها در برابر دیکتاتور، از درخشان‌ترین چهره‌های جهانه.

   در ضمن، تو خیلی‌ ماله کشی‌، مشغول ماله کشی‌ گنده کاری‌های محمد پدوفیل و علی‌ ساگ کش باش، و فراموش نکن که خودت دست داشتن علی‌ در سرکوب خونین قیمهای مردمی ایران رو "سرکوب تعدادی راهزن در یکی‌ از اوستانها" نمیدی! مواظب باش... چون اگه بحث رو سیاسی کنی‌، اون‌قدر کارنامه مسلمین ننگین هست که حالا حالا‌ها بوی گندش همه رو خفه میکنه!

   "مثلا یه نماینده مجلس آمریکا میتونه تمامیت رژیم اسرائیل رو زیر سوال ببره ؟"

   البته که میتونه! همین الان در بالاترین سطح بین سران اسرائیل و آمریکا بر سر نحوهٔ گوش مالی‌ جمبوری اسلامی اختلاف هست. ولی‌ مگه یک نماینده کنگره، عقل نداره که بخواد "تمامیت" وجودی یک کشور ثبت شده در سازمان ملل رو زیر سال ببره؟ مگه احمدی نژاده؟ این صحبت، کاملا نشون میده که تو امتدادی از پروپاگاندای جمهوری اسلامی هستی‌، و یا هیچ اطلاعی از ساختار سازمان ملل متحد نداری! این هم سیاستی یک بامو دو هواست، باز هم مثل سران جمهوری اسلامی...

   حذف
  4. این هخنم محترم = این خانم محترم

   " این جنایات رو میکردن متاسفانه بودایی برنده جایزه صلح نوبل ( آنگ سن سوچی ) هم در مقابل جنایات بر ضد مسلمانان چهره دروغین صلح طلبی خودش و دینش رو نشان داد"

   " بودایی برنده جایزه صلح نوبل"
   "چهره دروغین صلح طلبی خودش و دینش"
   ...
   "... و دینش"
   نمایش بارز "فاشیسم دینی"، از طرف یک "،مسلمان متعصب"... این نشون میده که چقدر با ارزشه با "اسلام" چنین ننگو خرافه‌ای مبارزه بشه ...

   حذف
  5. « علی‌ در سرکوب خونین قیمهای مردمی ایران رو "سرکوب تعدادی راهزن در یکی‌ از اوستانها" نمیدی »
   متاسفانه شما دوباره بحث تمام شده رو مطرح میکنی دوباره جوابو تکرار میکنم
   عزیزم ایرانیان اونقدر امام علی رو دوست داشتن که نقش اصلی رو در قیام مختار (که برای خونخواهی فرزند امام علی شد) ایفا کردند این نشان دهنده ی دروغ بودن ادعای مغرضانه در مورد قیام مردمی و سرکوب شماست خوشبختانه تاریخ کاملا جواب اکاذیب شما رو داده فکر میکنم بهتره تاریخ رو مطالعه کنین ( بعد از مختار هم اکثر قیام ها از طرف ایرانیان با شعارهای شیعی بود تا اینکه آل بویه که بغداد رو فتح کردند و انتقام ایرانیان رو از اعراب گرفتند در اولین اقدام مذهب شیعه رو رسمی کردن )


   اون خانم (هم که شما سنگش رو به سینه میزنی) زمانیکه که کشتار مسلمانان به وحشیانه ترین شکل ادامه داشت ( در شرایطی که صدای تمام نهادهای حقوق بشری در آمده بود ) با سکوت ننگین بار خودش با جنایتکاران همراهی کرد


   «ررهبر مخالفان برمه خواهان رعایت حقوق اقلیت‌ها در این کشور شد »
   البته این رهبر به اصطلاح آزادیخواه مسلمانان رو به عنوان اقلیت برمه قبول نداره
   http://www.bbc.co.uk/persian/world/2012/07/120725_an_burma_minority_rights.shtml
   سوتی بزرگی دادی

   « همین الان در بالاترین سطح بین سران اسرائیل و آمریکا بر سر نحوهٔ گوش مالی‌ جمبوری اسلامی اختلاف هست »
   بیچاره اینقدر ماله کشی نکن دیگه همه میدونن قدرت واقعی در آمریکا بدست سرمایه داران یهوده
   http://www.bbc.co.uk/persian/worldnews/story/2007/11/071106_bd-israel-lobby.shtml
   تا جایی که نامزد ریاست جمهوری آمریکا(میت رامنی ) ذلیلانه برای کسب رای به اسرائیل سفر میکنه و چرندیاتی ضد فلسطینیای نگون بخت میگه که اسرائیلی ها و حامی مالی یهودیش نگفتن
   http://www.radiofarda.com/content/f4_mitt_romney_israel_jerusalem_capital/24660782.html
   البته سران فعلی آمریکا منتظر اثر کردن تحریمهاهستند اگر اختلافی هست اختلاف در نحوه برخورد و زمان حمله هستش


   « کاملا نشون میده که تو امتدادی از پروپاگاندای جمهوری اسلامی هستی »
   برای من جمهوری اسلامی بخاطر ضد اسرائیلی (کودک کش ،اشغالگر و نژادپرست ) بودنش دوست داشتنیه ولی بخاطر استبدادش نفرت انگیز

   « نمایش بارز "فاشیسم دینی"، از طرف یک "،مسلمان متعصب" »
   از اینکه مثل دیگر آتئیست ها به خواهر و مادرم فحاشی نکردین ممنونم

   حذف
  6. این mn ذاتاً ابلهه . آل بویه کجا بغداد رو فتح کرد ؟ این مغول ها بودند که بغداد رو فتح کردند ، آل بویه حتی به 100 کیلومتری بغداد هم نرسید . ها ها ها . عجب کس مشنگ هایی پیدا می شوند

   عبارت "شورش ایرانیان در زمان خلافت علی" رو جستجو کنید در گوگل تا ببینید که علی با ایرانیان چه کرده است . اصلاً چند درصد طرفداران مختار را ایرانی تشکیل می داد ؟ شیعیان دروغگو یه فیلم سر تا پا دروغ را در مورد مختار ساختند تا نشون بدهند ایرانی ها طرفدار مختارند، اگر مختار 10 هزار نفر ایرانی تو لشگرش داشت ، در عوض چند میلیون ایرانی بودند که اصلاً کاری به قیام مختار نداشتند و زندگی عادی شون رو می
   کردند . اینها پروپاگاندای شیعیان دروغگوی علی بن آب طالبی است .

   این عبارت را همیشه جستجو کن ، mn خرفت
   "شورش ایرانیان در زمان خلافت علی"

   حذف
 8. جناب mn‏ من مدتیست که مادر جنابعالی رو از کون میگایم خواستم به شما برادر دینی خودم اطلاع دهم اگر خدای ناکرده راضی به این عمل( گاییدن مادرتان از کون ) نیستید از این عمل دست بکشم.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. تو گه خوردی مرتیکه مفنگی جلقی

   حذف
 9. سوزاندن قرآن , توهین به مقدّ سات اسلام تا حدّ پیامبرش !
  آقای خامنه ایی مسبب اصلی این سلسله حرکات رو دولت آمریکا و اسراییل معرفی میکنند ودلیل این ادعا رو هم به «زبون ساده» مجازات نکردن عاملان این تعرض ها میدانند ! اون هم مجازات متناسب با این جرم.... که طبیعتاُ از نظر اسلام مجازات این نوع جرمها اعدام هست !!!
  حال سوال این هست : آیا واقعاٌ مسبب این حوادث درست تسخیش داده شده ؟ یا عوامل دیگری هست که باعث شده این نوع توهین ها و بی احترامیها , مخصوصاً در سالهای اخیر, به اعتقادات و مقدسات مسلمانان اینچنین تکرار میشه ؟
  سی چهل سال پیش چنین رفتارهایی در جوامع بخصوص غربی , چه از طرف هنرمندان یا روزنامه نگاران , سیاستمداران و دگراندیشان دیده نمی شد . اگر هم بوده ,خیلی نادر ! ( من سراغ ندارم) .
  شاید کسانی بخوان تجاوز اسراییل به فلسطین یا از این نوع تعرضات مثال بزنند که مورد این صحبت نیست.
  برخورد خشن, درگیریهای لفطی و فیزیکی مسلمانان افراطی با مردم این کشورها به تلافی بعضی حرکات خصمانه دولتها,در این دهه های اخیر مدام در افزایش بوده و در یازده سپتامبر به اوج خودش رسیده ! میتونه یکی از عوامل مهّم این نوع برخوردها باشه.( کاریکاتور محمد و این فیلم و و و ...)
  در مورد مجازات سازنده این فیلم هم که اولاَ اگه اصل جدایی دین از سیاست و اصل آزادی بیان رو بزاریم بغل هم ! که عموماَ در کشورهای غربی هم محّم هست هم اجرا میشه موضوع حلّه ! و دوم این که اگه سازنده فیلم آخرین هوس رانی مسیح رو کاریش کردن ! اینها رو هم اعدام میکنند !!!!!!!!

  پاسخحذف
 10. یک فیلم بسیار زیبا که زندگی محمد پدوفیل زنباره و نیز افکار پوسیده وی را در قالب وحی آیات دروغین قرآن که در همه جا به نفع خود وی و برای ارضای امیال ضد انسانی و خونریزش نازل گشته ، به نقد میکشد . حالا مسلمین بالا بروند و پایین بیایند شخصیت مخدوش محمد را نمیتوانند بازسازی کنند و به خاطر این فیلم و این انسان بربر چه خونها نخواهند ریخت چون درخت و ریشه اسلام به خون و دزدی و کشتار احتیاج دارد تا بتوانند هرچه بهتر این درخت از ریشه فاسد را آبیاری نمایند ولی نمیدانند با این توحش و بربریت ،خودشان به دست خودشان چهره پلید اسلام را بهتر و بیشتر به دنیا و مردمانش نشان میدهند . اینان برای دستمالی قیصریه را به آتش میکشند .
  آفرین بر گارگردان و بازیگران شجاع این فیلم .

  پاسخحذف
 11. اعوذبالله من الشیطان العین الرجیم.
  بسم الله الرحمن الرحیم.
  بقره 190
  و در راه خداوند با کسانی بجنگید که با شما میجنگند و تجاوز نکنید. بدرستیکه خداوند یگانه، متجاوزین را دوست نمیدارد.
  پس بنا بر نظر قرآن مسلمین مجاز به جنگی هستند که در آن مورد تهاجم قرار بگیرند. پیامبر هیچوقت اغازگر جنگ نبودند.و در برخی از جنگها هم که سپاه اسلام اقدام به تهاجم میکرد در پاسخ به تجاوزکاری نیروهای دشمن یا پیمان شکنی و یا توطئۀ دشمن بوده است.

  همچنین قرآن تا زمان جهاد نیز به کفار اجازۀ تغییر مسیر میدهد و میفرماید اگر کسی از مشرکین خواست از اسلام سؤالی بپرسد(آنهم در شرایط جنگی!) او را با امنیت کامل به اردوی خود راه دهید و پاسخش را بدهید و بعد ، او را با امنیت به اردوگاه خودش بازگردانید:
  وَإِنْ أَحَدٌ مِّنَ الْمُشْرِكِينَ اسْتَجَارَكَ فَأَجِرْهُ حَتَّى يَسْمَعَ كَلاَمَ اللّهِ ثُمَّ أَبْلِغْهُ مَأْمَنَهُ ذَلِكَ بِأَنَّهُمْ قَوْمٌ لاَّ يَعْلَمُونَ(توبه:6)

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. به نام خداوند جان و خرد
   لشگر کشی اعراب به ایران و کشورهای اطراف زمانی بود که مسلمان بودند و تجاوز بود نه دفاع !
   لطفاٌ این آیه رو به بازپرس های اداره اطلات نشان بدین ( براستی خداوند متجاوزین را دوست ندارد !)

   حذف
 12. لطفا به بحث من با این ماله کش عرزشی که به دو نام mn و amir کامنت میگذارد در زیر این لینک توجه کنید که در انتها چطور مچ طرف رو باز میکنم که مثل بقیه ماله کشان پدوفیل و عضو سایت پورنوگرافی شهوانی از کار در میاید‎:
  gomnamian.blogspot.com/2012/09/blog-post_8.html?showComment=1347638053558&m=1#c600403548928350320

  پاسخحذف
 13. کیرم تو الله و قرآن. باز این الله پرستان احمق اومدن اینجا ز‌ر ز‌ر می‌کنن. تًف به اون پیغمبر کثیفتون.

  پاسخحذف
 14. این mn ذاتاً ابلهه . آل بویه کجا بغداد رو فتح کرد ؟ این مغول ها بودند که بغداد رو فتح کردند ، آل بویه حتی به 100 کیلومتری بغداد هم نرسید . ها ها ها . عجب کس مشنگ هایی پیدا می شوند

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.