شنبه، شهریور ۲۵، ۱۳۹۱

پاسخ به اکبرین،بخش یک/آقای ماله کش دینی که حرف از احترام به عقاید مسلمین می زنی، مگر نه آنکه پیامبرت،بت های کافران را شکست؟! توهین از این بدتر؟!

همانطوری که می دانید، برخی از افراد مسلمان در برخی از کشورها، به سفارت خانه های آمریکا حمله کرده اند، چرا که چند آمریکایی، فیلمی از محمد بن عبدالله (پیامبر اسلام ساخته اند) که در ان به پیامبرشان، بی حرمتی شده است!

این رفتار شرم آور و حمله به سفارت خانه کشورها و کشتن افراد بیگناه، که هیچ دخالتی در تولید ان فیلم نداشته اند، مصداق بارز ترور و ایجاد ترس و رفتار وحشی گری است.

آقای جواد اکبرین، یکی از روشنفکران دینی، به بررسی اتفاقات اخیر و حمله مسلمانان به سفارت آمریکا پرداخته و گفته است: 

جواد اكبرين در واكنش به اين حوادث، با اشاره به آياتى از سوره فرقان گفت: «قرآن كريم با كلمه عباد الرّحمان، شرط و وصف بندگى خدا را در اين مى داند كه با توهين كنندگان مانند خودشان رفتار نكنيم يعني مسلمانان حتى حق ندارند نسبت به توهين كنندگان به خودشان و مقدسات شان، مقابله به مثل كنند چه رسد به اينكه آدم بكشند اما اين به آن معنا نيست كه توهين ها مهار نشود"

آقای اکبرین به دروغ اینگونه وانمود می کند که در اسلام دستور به ترور و آدم کشی وجود ندارد. لازم به یادآوری است که دین اسلام، بر دو اساس مشخص بنا گردیده است، یکی قران است و دیگری سنت محمد(یعنی رفتار پیامبر اسلا). حال  در اینجا به صورت خلاصه، به وجود مساله آدم کشی در قران و رفتار مجمد می پردازم:

ابتدا وجود رفتار آدم کشی در اسلام را بررسی می کنیم:

آقای اکبرین، چند آیه از قران را مثال زده است، باید به ایشان یادآور شد، محمد زمانی که در مکه بود و سپاهی نداشت و زوری نیز نداشت، آیات محبت آمیزی نازل می کرد که آقای اکبرین به آن استناد کرده اند! در حالی که وقتی محمد قدرت را به دست گرفت، به وحشیانه ترین روش با مخالفینش برخورد کرد، نمونه های زیر بسیار واضح و روشن هستند.

آقای اکبرین، حرف از رحمانیت و انسانیت در قران زده اید، آیا این قران کریمی که شما می گویید، همان قرانی نیست که در آن آیات زیر وجود دارد و دستور به کشتن مخالفین را می دهد؟! مثلا: 

سوره احزاب آیه 61 :مَلْعُونِينَ أَيْنَمَا ثُقِفُوا أُخِذُوا وَقُتِّلُوا تَقْتِيلًا. / اینان لعنت شدگانند. هرجا یافته شوند باید دستگیر گردندو به سختی کشته شوند.   

سوره النساء (زنان) آیه 89: وَدُّواْ لَوْ تَكْفُرُونَ كَمَا كَفَرُواْ فَتَكُونُونَ سَوَاء فَلاَ تَتَّخِذُواْ مِنْهُمْ أَوْلِيَاء حَتَّىَ يُهَاجِرُواْ فِي سَبِيلِ اللّهِ فَإِن تَوَلَّوْاْ فَخُذُوهُمْ وَاقْتُلُوهُمْ حَيْثُ وَجَدتَّمُوهُمْ وَلاَ تَتَّخِذُواْ مِنْهُمْ وَلِيًّا وَلاَ نَصِيرًا. / دوست دارند همچنان که خود به راه کفر میروند شما نیز کافر شوید تا برابر گردید. پس با هیچ یک از آنان دوستی مکنید تا آنگاه که در راه خدا مهاجرت کنند. و اگر سر باز زدند در هرجا که آنها را بیابید بگیرید و بکشید و هیچ یک از آنها را به دوستی و یاری برمگزینید. 

سوره محمد آيه 4 : فَإِذا لَقِيتُمُ الَّذِينَ كَفَرُوا فَضَرْبَ الرِّقَابِ حَتَّى إِذَا أَثْخَنتُمُوهُمْ فَشُدُّوا الْوَثَاقَ فَإِمَّا مَنًّا بَعْدُ وَإِمَّا فِدَاء حَتَّى تَضَعَ الْحَرْبُ أَوْزَارَهَا ذَلِكَ وَلَوْ يَشَاء اللَّهُ لَانتَصَرَ مِنْهُمْ وَلَكِن لِّيَبْلُوَ بَعْضَكُم بِبَعْضٍ وَالَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ فَلَن يُضِلَّ أَعْمَالَهُمْ. / چون با کافران روبرو شديد، گردنشان را بزنید. و چون آنها را سخت فرو فکنديد، اسيرشان کنيد و سخت ببنديد. آنگاه يا به منت آزاد کنيد یا به فدیه. تا آنگاه که جنگ به پايان آيد. و اين است حکم خدا. و اگر خدا ميخواست از آنان انتقام ميگرفت، ولی خواست تا شمارا به یکدیگر بیازماید. و آنان که در راه خدا کشته شده اند اعمالشان را باطل نميکند

سوره توبه آیه 123 : يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ قَاتِلُواْ الَّذِينَ يَلُونَكُم مِّنَ الْكُفَّارِ وَلِيَجِدُواْ فِيكُمْ غِلْظَةً وَاعْلَمُواْ أَنَّ اللّهَ مَعَ الْمُتَّقِينَ./ ای کسانیکه ایمان آورده اید، کافرانی که نزد شمایند را بکشید! تا در شما درشتی و شدت را بیابند. و بدانید که خداوند با پرهیزکاران است

به صراحت در آیات فوق می بینید که آدم کشی، در کتاب مقدس مسلمانان وجود دارد!

حال رکن دوم اسلام را بررسی می کنیم، یعنی اینکه رفتار  محمد بن عبدالله، با کسانی که به او توهین کرده اند، چه بوده است؟

با ذکر یک مثال کوتاه، شما با رفتار محمد آشنا می گردید:

کعب یک یهودی بود، بعد از جنگ بدر، محمد بن عبدالله از دست او بشدت ناراحت شد، گناه کعب تنها سرودن شعر در باره زنان محمد بود و او محمد را فردی دوروغ گو می دانست و چون کعب با اصول دین یهود به  خوبی آشنا بود، برای همه توضیح می داد که محمد فردی دروغ گو است و قرآن خودش را از از روی کتاب یهودیان کپی (!) کرده و قوانین اسلام، همان قوانین دین یهود است.


این سخن سخت محمد را می آزرد، چون از لحاظ منطقی و با گفتار، توان مبارزه با کعب را نداشت، دست به خشونت زد.


در اینجا به بررسی این رخداد تاریخی می پردازیم.


منبع بازگویی این رخداد تاریخی از زبان یکی از معتبرترین منابع اسلامی

صحیح بخاری، یکی از معتبرترین کتب اسلامی است، کتابی است که پایه و اساس سنت پیامبر از آنجا استخراج می شود. گرچه این کتاب، منبع اهل تسنن است، اما داستان کشته شدن کعب بن اشرف، داستانی متواتر است و در منابع شیعه ها نیز آورده شده است. در اینجا من صحیح بخاری را منبع قرار داده ام و ترجمه انگلیسی این داستان را نیز از صحیح بخاری در انتهای این نوشته ذکر کرده ام.


محمد چگونه دستور ترور کعب را داد؟


ترجمه این چند جمله را ببیند:
رسوال خدا گفت:"چه کسی حاضر است کعب بن اشرف را بکشد، او الله و رسول او را ناراحت کرده است" محمد بن مسلمه برخواست و گفت"یا رسول الله، آیا می خواهی من او را بکشم؟" محمد گفت:"آری"، مسلمه گفت"ای رسول خدا، اجازه بده تا برای فریب دادن کعب دروغ بگویم" محمد گفت:"تو مجاز هستی که برای فریب دادن او و کشتن او، دروغ هم بگویی"


و در نهایت محمد بن مسلمه، با کعب ارتباط برقرار می کند و شبانه به خانه او می رود و به بهانه قرض گرفتن مقدار غذا، به همراه دو نفر دیگر، کعب را که هیچ اسلحه ای نداشته و بی دفاع بوده است، می کشد.


با مرور این اتفاق تاریخی، سوالات زیر در ذهن ما شکل می گیرد:      آیا منصفانه است که یک انسان، به دلیل سرودن چند شعر کشته شود؟! جواب حرف و توهین، توهین است!

آقای محمد جواد اکبرین، در ادامه گفته اند:

وي راه مهار اين توهين ها را «پيگيري حقوقي جهان اسلام با استناد به قوانين بين المللي» دانست و گفت: « بر اساس بند 1 ماده دوم میثاق بین المللی مجمع عمومی سازمان ملل هریک از کشورهای طرف این میثاق‏ تعهد می‏کند که حقوق شناخته‏شده را برای کلیه افراد مقیم قلمرو و تابع‏ حاکمیت خود بدون هیچگونه تمایز از قبیل مذهب یا عقیده دیگر محترم بشمارد و تضمین نماید.  در بند 3 همین ماده تاکید شده است که در موارد نقض توسط هر کشوری‏ باید کشور متخلّف، متعهد احقاق حق کامل اشخاص باشد و به درخواست اشخاصی که حقوقشان نقض شده رسیدگی شود؛ بر اساس قوانین امریکا و قانون مدنی هم کسی حق توهین و کاربرد مفاهیم تنفرآميز كه منجر به اهانت به مذهب، نژاد، جنیست و هويت ديگران و در نتيجه تحريك خشونت شود را ندارد. در قوانين بين المللي فاصله ى مرزهاى آزادي با خشونت و نفرت و تجاوز روشن است».

 آقای اکبرین تصور می کنند قوانین بین المللی نیز مانند قران هستند که می توانند  ماله دست بگیرند و قوانین شکافت اتم را از آن استخراج می کنند! ماده یک که هیچ ربطی به این قران سوزی ندارد، اصولا توهین به پیامبر یک گروه، توهین به اعضای آن نیست و هیچ ربطی به ایجاد تنفر ندارد!

خلاصه ای از فیلمی که به محمد توهین کرده است
۱۸ نظر:

 1. لطفا به بحث من با این ماله کش عرزشی که به دو نام mn و amir کامنت میگذارد در زیر این لینک توجه کنید که در انتها چطور مچ طرف رو باز میکنم که مثل بقیه مسلمانان و ماله کشان پدوفیل و عضو سایت پورنوگرافی شهوانی از کار در میاید‎:
  gomnamian.blogspot.com/2012/09/blog-post_8.html

  پاسخحذف
 2. « پاسخ به اکبرین،بخش یک/آقای ماله کش دینی که حرف از احترام به عقاید مسلمین می زنی، مگر نه آنکه پیامبرت،بت های کافران را شکست؟! توهین از این بدتر؟! »
  اگه بتها شکسته نمیشدن یا مثلا زنده بگور شدن دختران و...ممنوع نمیشد زمینه برای برقراری تمدن اسلامی بوجود نمیامد
  پیامبر با این کارها ( شکستن بتها و منع زنده بگور کردن دختران و... ) اعراب را از وحشیگری دوران قبل از اسلام دور کرد
  « صحیح بخاری، یکی از معتبرترین کتب اسلامی است، »
  بازم دروغ نوشتی که
  این کتاب جزو منابع اهل سنت (طالبان، القاعده، ...) هستش و نزد شیعیان هیچ ارزشی ندارد
  خوشم میاد خودتم میدونی که شیعه پاکه و فقط میتونی از طریق منابع اهل سنت ضد اسلام استفاده کنی

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. تناقض احمقانه اسلامی: اعراب چهار تا چهارتا زن می گرفته اند، بعد هم اعتقاد دارند که دختران خود را هم زنده به گور می کرده اند! خوب اینطوری که قحطی زن باید می شده و به هر صد تا مرد عرب، باید یک زن می رسیده، نه هر مرد چهار تا زن داشته باشد!

   در اینجا توضحیح داده ام که زنده به گور کردن دختران در میان اعراب، یک افسانه احمقانه
   اسلامی است:

   دروغ شاخداری به نام زنده به گور کردن دختران قبل از ظهور اسلام!/ این صحابه محمد بوده که دخترانش را زنده به گور می کرده!
   http://gomnamian.blogspot.co.uk/2012/09/blog-post_7.html

   بت ها، مورد احترام قبیله های عرب بودند، شکستن آنها مثل خراب کردن خانه کعبه بوده است ، وقتی محمد به عقاید دیگران بی احترامی می کند، چرا بقیه باید به آن عقاید او احترام بگذارند؟!

   ضمنا،
   کدام تمدن اسلامی؟
   راه زنی پیامبر اسلام:

   http://gomnamian.blogspot.co.uk/2010/10/blog-post_16.html

   سر بریدن هفتصد نفری که هیچ گناهی نداشته اند:

   http://gomnamian.org/2011/07/30/%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D8%A7%D9%84%D9%87-%DA%A9%D8%B4%DB%8C-%D9%85%D8%B3%D9%84%D9%85%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%A8-%D9%88%D8%AD%D8%B4%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%DB%8C/


   یا بچه بازی او؟
   http://gomnamian.blogspot.co.uk/2011/05/blog-post_377.html

   یا دستور اسلام به کتک زدن زنان؟

   http://gomnamian.blogspot.co.uk/2010/11/blog-post_9365.html

   یا برده داری در اسلام ؟!؟!

   http://gomnamian.blogspot.co.uk/2012/03/blog-post_03.html

   حذف
  2. واقعه زنده به گور کردن دختران در قرآن بهش اشاره شده
   سوره تکویر آیه 8 و 9
   سوره تکویر در مکه نازل شده
   اگه این ( زنده بگور کردن دختران ) دروغ بود مشرکان مکه خودشون جواب پیغمبر رو میدادن و نیازی به دفاع احمقانه تو (از مشرکان مکه ) نبود

   غزوات پیامبر برای مبارزه با جهل و حیوانیت عرب جاهلی بود چیزی که خود اعراب میدونن اعراب قبل از اسلام هیچی نبودن هر چه دارن از اسلام دارن

   کشتن هفتصد نفر دروغه واژه « نقد روایات ابن اسحاق و واقدی از سرانجام بنی‌قریظه » را در گوگل سرچ کنید

   تهمت شهوترانی به پیامبری که تا سن بیست وپنج سالگی بدلیل پاکیش به محمدامین مشهور شده بود و وقتی ازدواج کرد با یک بیوه که پانزده سال از خودش بزرگتر بود ازدواج کرد شرم آوره

   برای کتک زدن زنان باید شان نزول آیه رو در تفاسیر خوانده بشه بدلیل طولانی بودن به عهده خوانندگان گرامی

   اسلام با برده داری مخالف بوده و بارها در قرآن از مسلمانان خواسته شده برده ها را آزاد کنند (بلد 12 – 13)-(نور/33)-(توبه 60)- (بقره 177)-(نساء 92)-(مائده 89)-(مجادله 2-4)

   حذف
  3. در نوشته فوق توضیح داده ام، زنده به گور کردن دختران، فقط توسط یکی از اصحاب محمد انجام شده بود!
   چرا عقل خودت را به کار نمی اندازی؟! اگر اعراب دخترانشان را زنده به گور می کردند، چطور نسل آنها ادامه یافت؟ چطور بچه دار می شدند؟!

   حذف
  4. این گمنامیان فقط فقط روان پریشی است جفتک انداز.دیوانه ای است با میل سیری ناپذیر برای فحاشی به اسلام . نوشتم تا بدانی که با دیوانه بحث کردن معنی ندارد.

   حذف
 3. "صحیح بخاری، یکی از معتبرترین کتب اسلامی است، »
  بازم دروغ نوشتی که
  این کتاب جزو منابع اهل سنت (طالبان، القاعده، ...) هستش و نزد شیعیان هیچ ارزشی ندارد"

  شیعیان گروه اقلیتی مسلمانان هستند پس اگر این کتاب نزد سنی ها معتبر است عبارت "کتاب معتبر اسلامی" کاملا صحیح است!

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. بقیه منابع شیعه نیز این داستان را به همین نحو ذکر کرده اند، یعنی این روایت متواتر است.

   حذف

 4. شیطان لعین مدتها بود در مقعد امام نقی نشسته بود مرتب باد از خود خارج می کرد و آبرو برای امام نقی نگذاشته بود!
  برای حل این مشکل، آن بزرگوار به احادیث جدش مراجعه کرد و دریافت که اگر شیطان کلمه بسم الله را بشنود، از آنجا فرار می کند، لذا ابتدا ابولاش سر در مخرج امام می کرد و «بسم الله» می گفت، اما شیطان مرتب به قسمت های انتهایی روده بزرگ امام نقی نقل مکان می کرد و دیگر صدای ابولاشی را نمی شنید! لاجرم بنا به دستور امام نقی، یک عدد بلندگو و آمپلی فایر یکصد وات در مخرج امامانا جاگذاری کردند، تا صدای «بسم الله» به قسمت انتهایی روده برسد!
  ابولاش روایت می کند که شیطان به ناچار در معده آن حضرت سکنی گزید، و در آنجا از خود باد ساطع می کرد، لذا بعد از غذا که امام نقی آروغ می زدند، بوی حدث اکبر از دهانش خارج می شد!
  -------------- پیامبر اسلام: بسم الله بگويد، تا شيطان فرار كند. سفينه البحار، ج 1، ص 196. / امام صادق: همانا هنگام نماز شيطان در ميان نشيمنگاه مومن مينشيند و بادى رها ميكند تا او را بشكّ اندازد. من لا يحضره الفقيه، شيخ صدوق چ: اول ج1 ،برگ92

  پاسخحذف
 5. "واقعه زنده به گور کردن دختران در قرآن بهش اشاره شده "

  غران غلط کرده با کپی کار بچه باز دروغگوش! رفتار این مسلمین که در و دیوار رو هم گاز میگیرند، اونم در قرن ۲۱ داریم میبینیم و معلومه اگه ناباوران به اسلام پاسخی هم دادن، اینا چیزی باقی‌ نذاشتند! همین الان تاریخ ثبت شده را ماله کشان اسلامی انکار میکنند! (در ضمن در اینباره آقای گمنامین و سایرین مطلبها نوشته اند...)

  " با جهل و حیوانیت عرب جاهلی بود چیزی که خود اعراب میدونن اعراب قبل از اسلام هیچی نبودن هر چه دارن از اسلام دارن"

  جهت چاپاندن "دیلم" اسلام به مسلمین، ابتدا تعصب، و فاشیسم در ذهن "مسلمین" نهادینه شده!

  "و وقتی ازدواج کرد با یک بیوه که پانزده سال از خودش بزرگتر بود ازدواج کرد"

  این کارو به خاطر ثروت خدیجه کرد سالوس، و بعد از مرگ خدییجه، تمام عقده‌های جنسیش رو سر بچه‌ها و بردگان جنسی‌ خود خالی‌ کرد! چنین رفتاری و بد تر از اون طرفداری از چنین بیماری روانی‌ شرم آوره!

  "برای کتک زدن زنان باید‌شان نزول آیه رو در تفاسیر خوانده بشه"

  شان نزول جزو مراتب فقه هست. جالبه که این "مسلمون" باری نظرات فقها رو به عنوان اسلام قبول نداره، ولی‌ وقتی‌ پای ماله کشی‌ می‌افته دوباره بار دیگه در منجلاب فقه شیره میره! اونم چشم بسته!

  "اسلام با برده داری مخالف بوده و بارها در قرآن از مسلمانان خواسته شده برده‌ها را آزاد کنند"

  اسلام غلط کرده! این به اصطلاح "پیامبر اسلام" که خود رو از قول الله "اسوهٔ حسنه" مینامه، و تمام امامان شیعه، خود هم برده و کنیز خریدو فروش میکردند و حتا به زنانی که خود شوهرانشون رو کشه بودند تجاوز میکردند!

  "شتن هفتصد نفر دروغه واژه « نقد روایات ابن اسحاق و واقدی از سرانجام بنی‌قریظه » را در گوگل سرچ کنید"

  پاسخ این مغلطه هم بارها داده شد، این نقدها در اقلیت بوده و معتبر نیستند.

  "جزو منابع اهل سنت (طالبان، القاعده، ...) هستش و نزد شیعیان هیچ ارزشی ندارد"


  پانوشت:

  1- حال که فقط اسپم کاری، بارها ازت خواستم در بحث، منصف بوده به طرفت احترام بذاری ولی‌ تو روش مسلمانی در پیش گرفتی‌... من هم فقط از این به بعد بارات کپی پیست می‌کنم...

  2- "جزو منابع اهل سنت (طالبان، القاعده، ...) هستش و نزد شیعیان هیچ ارزشی ندارد"
  پس شما اول بفرما مشکلات خودت رو با سایر مسلمین حل کن! جالبه که از قضا بسیاری از همین مسلمین سنی هم شما روافض رو "نجس" و "مهدور الدم" میدونند، و چه جالب که سنی‌ها از نظر جمعیتی‌ هم دست کم "بیش از یک میلیارد" نفر از شما روافض بیشترند! برو مسلمون...برو... تو مشکل اصلیت با ما نیست!

  پاسخحذف
 6. تازه این جمله رو هم یادت رفت:
  (( نباید برای توهین کنندگان حاشیه امن ایجاد کرد.))

  یعنی ایشون غیر مستقیم میگه این تهدیدها،حمله به سفارت کشورها و... باید باشه.

  پاسخحذف
 7. حمله به سفارت ها البته ممنوعه و اعتراض کردن و عصبانی شدن هم کاملاً حقمونه ! این آیاتی هم که ردیف کردی همه در مقابل اون کلاغهای ..ون دریده ای مثل خودته که فقط میخوان زور بگن و حرفشونو زور چپون کنن ! معلومه که با همچین آدمایی نمیشه جور دیگه ای برخورد کرد و بنظرم کاملاً هم منطقیه و هیچ تناقضی با رحمت و لطف خداوندی نداره . اگه توقع داری هر غلطی بکنن و بیان بزنن و ببرن و بکشن و تو هم مثل ببو گلابی بشینی و نیگاه کنی ؛ او نوقت بدون که فقط جیگری !! جیگری !! جیگری!!!

  پاسخحذف
 8. "این رفتار شرم آور و حمله به سفارت خانه کشورها و کشتن افراد بیگناه، که هیچ دخالتی در تولید ان فیلم نداشته اند، مصداق بارز ترور و ایجاد ترس و رفتار وحشی گری است."

  بله مسلمان ها خیلی وحشی اند اما نمی دونم اونا یی که بعد از 11 سپتامبر دو کشور رو اونجوری به خاک و خون کشیدند کیا بودند ؟
  البته کارا ی اونا اصلا وحشی گری نیست؟
  اونایی که توی فلسطین یه کمپ بزرگ زن و کودک و در حالی که مرداشون واسه کار بیرون بودند رو تکه تکه کردند کیا بودند؟
  اونا که به عراقی ها توی جنگ مواد شیمیایی دادند کیا بودند؟
  اونا که مثل آب خوردن بمب اتم زدند کیا بودند ؟
  اونا که ویتنامی ها رو قتل عام کردند و افتخارشون تجاوز به زنها و دختر ها بود کیا بودند؟
  اونا که واسه یه هواپیمای مسافر بری لیبی رو جر دادند اما واسه همون اتفاق توی ایران حتی معذرت خواهی هم نکردند و از فرمانده ناو تقدیر هم کردند کیا بودند ؟
  """ البته شکی توش نیست که مسلمان ها وحشی اند!!!!!!!!!!"""""
  فقط نمی دونم این کار ها و هزاران کار دیگه که بعدا با افتخار صداش در میاد کار کیا بوده ؟


  حالا می تونی به من بگی این کار ها (که البته توحش نیست - بد برداشت نکنی ها) کار کیست؟

  چه ضمانتی وجود داره که اونایی که تو لیبی و مصر حمله کردند افراد خودشون نبوده ؟ فکر کنم هنوز یه سال نشده که همین آمریکاییها به همین افراد داشنتد کمک می کردند بر ضد قذافی; از کجا می دونی که این ها کار خودشون نبوده؟

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ریدم به اسلام عزیز . شتر مست عقده ای اینایی که تو خشتکتو جر دادی براش مشتی تهمت و خیالات باطل چیزی نبود اگه راست میگی ثابت کن

   حذف
 9. هر کسی‌ میگوید اسلام دین رحمت نیست بگوید تا با این شمشیر او را به دو نیم کنم.

  پاسخحذف
 10. چه یهودیان بسیاری که به خاطر این نبی کذاب بیمعجزه محمد کشته نشدند تمام قوانین آنها را برعکس کرد و عربها را برتر از یهود خواند و تا آنجا پیشرفت که آن ایرانیان که زمانی خط مقدم کمک به مظلومان یهودی بودند به خاطر مشتی عرب یهودیان را بکشند و به سید بودن و عرب بودن افتخار کنند آنها را به هزار گند کشاند آنوقت شما میگویی اسلام تقلیدی از یهودیت است ؟ اشتباه بزرگی میکنی اسلام دقیقا عکس یهودیت میباشد . اگر ایرانیان هم همچو یهودیان سنتهای کهن خود را حفظ میکردند و به جای تقدیس فردوسی که ایرانیان را همچو اعراب حیوان نژادپرست همیشه در حال جنگ و خون خوردن نشان داده و با وجود آگاهی کامل از تاریخ ایران اسمی از هخامنشیان و یهودیان و کوروش و بابل نبرده امروزه حتما به جای این رذالتها و انتربازیها مردمی شریف و نیکوکار بودند .

  پاسخحذف
 11. ماله کش دینی کیست؟
  http://gooyavakhamosh.blogspot.se/

  پاسخحذف
 12. چقدر خوب بود فقط انسان ها برای رفاه وازادی در این دنیا تلاش میکردند هیج چیزی از این مقدس تر نیست عشق به هم نوع

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.