پنجشنبه، شهریور ۲۳، ۱۳۹۱

رساله مرجع تقلید می گوید مقلدین می توانند مخرج(!)خود را بشورند،بعد آن آب پاک است و می توان با آن وضو گرفت و دهان را آب کشید!

حوزه علمیه ایران، فقط ششصد میلیون دلار از دولت بودجه می گیرد، غیر از مبالغ کلانی که از مردم می گیرد یا املاک کلانی که دارند، بودجه حوزه علمیه بیشتر از بودجه برخی از کشورهای کوچک دنیا است! آنهم در حالی که بخش عمده ای از جامعه، در فقر و بدبختی به سر می برند، در حالی که کودکان خیابانی مورد تجاوز قرار می گیرند و از مدرسه و سرپناه بی بهره هستند.

حال ببینیم حاصل تحصیل و تفکر این تعداد عظیم آخوند که مفت می خورند و می خوابند، چه چیزی است؟! این مثال زیر بامزه است. 

ابتدا به یاد داشته باشید که با آب پاک می توان وضو گرفت و آن آب را به  صورت زد و بخشی از وضو نیز آب کشیدن و شستن دهان است. در توضیح المسائل ها (بخش احکام وضو) می بینیم که می گویند باید آبی که قصد مصرفش برای وضو داریم، باید  پاک باشد و در بخش ترتیب وضو، می بینیم که یکی از توصیه ها، آب کشیدن دهان است. 


در توضیح المسائل، درباره آّبی که با آن وضو گرفته می شود، می خوانیم:
"شرط اول و دوم - آب وضو باید پاک و مطلق باشد."در توضیح المسائل، درباره نحوه وضو  می خوانیم:
" مساله ۲۴۸- پس از آنکه دستها را از آلودگی تمیز نمود مستحب است آب در دهان نموده و بیرون بریزد، و هنگام انجام این عمل که به آن "مضمضه" میگویند بگوید: "اللهم لقنی حجتی یوم القاک و ا طلق لسانی بذکراک" یعنی :"خدایا روزی که با تو دیدار میکنم دلیلم را به من تلقین کن و زبانم را به یاد خود بگشا".

حال به مساله بامزه اصلی بپردازیم:
توضیح المسائل  مرجع تقلید شیعه، حضرت آیت الله خمینی(!) می گوید که مقلدین او می توانند مخرج خود را بشویند، بعد آن آب پاک است، به شرطی که تکه های قابل دیدن مدفوع در آن نباشد...!

مساله فوق را اینجا بخوانید:

آبى كه با آن مخرج بول و غائط را مى شويند با پنج‏شرط پاك است: اول : آن كه بو يا رنگ يا مزه نجاست نگرفته باشد. دوم : نجاستى از خارج به آن نرسيده باشد. سوم : نجاست ديگرى مثل خون، يا بول يا غائط بيرون نيامده باشد. چهارم : ذره‏هاى غائط در آب پيدا نباشد. پنجم : بيشتر از مقدار معمول ، نجاست به اطراف مخرج نرسيده باشد.

نکات ذیل بامزه و جالب است:

-          این دستورات بر اساس سنت (یعنی رفتارهای)  پیامبر یا ائمه استخراج می شود!
زبانم لال، ائمه و پیامبر، چه کارها که نمی کرده اند، یعنی الله نباید به آنها می گفته است که این آب آلوده به ذرات مدفوعی است که به چشم غیر مسلح دیده نمی شود؟!
-          یکی از مهمترین استدلال های طرفداران اسلام، تاکید آن بر بهداشت و پاکیزگی است.
-          اینکه کسی آب آلوده به مدفوع را غرغره کند (!) بدون شک، غیر بهداشتی است و مثلا باکتری ای کُلای می تواند انسان را بکشد!
-          حاصل میلیادها هزینه، تربیت متخصصینی است که چنین دستورات فوق علمی (!) استخراج می کنند.
-          چرا الله در آیه 51 احزاب، می تواند درباره اینکه محمد با کدام یک از زنانش بخوابد، و نوبت آنها باید چگونه باشد، اظهار نظر می کند، اما یک کلام نمی تواند بگوید این آب ها، غیر بهداشتی هستند؟! 

 تصاویری از مراجع تقلید

۷ نظر:

 1. آی کیو پاک بودن آب با بهداشتی بودن متفاوته
  اینجور احکام فقط برای گوشزد کردن رعایت بهداشت (همونجور که خودت توی متن اشاره کردی ) به مسلمانان هستش
  نجس یعنی احتمال بیماری خیلی بالا هست اما این به منزله این نیست که پاک کاملا بهداشتی باشه
  مثلا آتئیست ها نجس هستن ( چون به طهارت دینی اعتقاد ندارن ) خودشون رو تمییز نمیشورن یا شاید ضبدری گروهی یا مادر خودشون ... یا مثلا ممکنه سوسک و مگس و خیلی موجودات رو به عنوان وعده غذایی میل کنن ( چون به هلال و حرام اعتقادی ندارن )بخاطر همین ناقل انواع بیماری هاهستن
  بخاطر همین باید از آنها دوری کرد
  اما مثلا بزغاله پاک هستش یعنی اینکه نگه داشتن بزغاله( به عنوان حیوان خانگی ) خیلی کمتر نسبت به آتئیست ها باعث بیماری میشه چون خیلی احتمالش کمه پس پاکه اما کاملا بی خطر نیست پس بهداشتی نیست

  پاسخحذف
 2. ببین mn مادرجنده امثال تو را خوب میشناسم تو از اون خارکسه هایی هستی که خودت آبجی خوشگلتو میشونی رو ترک موتور میبری در خونه بندازش تحویل میدی و اونجا دو سه ساعت که زمانش بستگی به سفتی کمر طرف و گشادی کون خواهرت داره رو موتور تخمه ژاپنی میشکونی و خوب که طرف کس و کون خواهرت رو یکی کرد پولشو میگیری و سوارش میکنی میبری خونه که کسی بهش متلک نندازه یا نگاه نامحرم بهش نیفته
  بزغاله هم اونی بود که مادرت رو حامله کرد تا تو سگ توله عمل اومدی دفعه دیگه اینجا به جمع توهین کنی چنان ارواح رفتگانت رو شاد میکنم که بشینی چند ساعت مثل خر عرعر کنی

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. بهتر نیست بجای فحاشی بحث منطقی کنیم؟
   کجای حرف من اشتباه بود؟
   مگر شما آتئیستها به طهارت و پاکی و نجسی اعتقاد دارین ؟
   مگر شما آتئیستها در مسائل جنسی به حلال و حرام اعتقاد دارین ؟
   مگر شما آتئیستها در خوردن و آشامیدن به حلال و حرام اعتقاد دارین ؟
   شما به هیچی اعتقاد ندارین تنها اعتقادتون اینه که شجره نامتون به شامپانزه ها میرسه
   ضبدری گروهی یا مادر خودشون ... رو خیلی از آتیست ها انجام میدن
   خیلی از آتئیست ها سوسک و مگس و خیلی موجودات رو به عنوان وعده غذایی میل کنن
   پس من به هیچ کس توهین نمیکنم من فقط چیزی رو که هستین میگم
   بهتره بجای فحاشی بحث منطقی کنیم

   حذف
 3. ناشناس 2
  اشاعه ی جهل و نادانی به جای تکیه بر دانش مدرن قرن انشتین و پلانک بدبختی ماست که هنوز یه بیسواد باید تعین تکلیف کنه چی چاکه چی ناپاک. امت جهل الله!!

  پاسخحذف
 4. اي برادر چرا مغالطه می کنید. من فکر می کنم یا مطلب را درست نفهمیدید! یا این که واقعا بر اثر برخی مسایل و سرکوفت ها فریب شیطان را خوردی و این جور می نویسی . اگر حتی هیچ اعتقاد دینی و مذهبی هم نداری، لا اقل عاقل که هستی وجدان که داری! ببین این چیزی که می نویسی با عقل و وجدان انطباق دارد یا خیر و بس.

  پاسخحذف
 5. من نمیدونم امثال این mn توی این وبلاگ ها چیکار میکنند؟

  برو همون بول و غائطتت مضمضه کن ... والاااا

  پاسخحذف
 6. گمنامیان،ممد و تخم هروماش هاش دوست داشتن گوه بخورن،حتما براشون خاصیّت داشته،چیکارشون داری؟

  اونا در طی‌ دوران زندگی‌ بی‌ برکتشون،گوه زیاد خوردن

  آقا بزرگ

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.