پنجشنبه، مهر ۰۶، ۱۳۹۱

مسلمانان ساکن کشورهای آزاد، از حق آزادی بیان استفاده می کنند و خواستار نابودی آزادی بیان و خفه کردن منتقدین می شوند...!

مسلمانان باید بدانند که آزادی بیان تنها به معنای آزادی برای تبلیغ اسلام و ساخت مسجد در قلب اروپا نیست!

اصولا آزادی بیان، بنیان با ارزشی است که وقتی در یک جامعه قوام یافت و شکل گرفت، دیگر ایده های ضد انسانی  مانند اسلام، توان تخریب آنرا ندارند.

آزادی بیان، مفهومی غریبه  و عجیب برای مسلمانان است، دلیل آن نیز تعلیمات غیر انسانی اسلامی است. به یاد داشته باشیم، پیامبر اسلام، خود یک تروریست بود که مخالفین خود را صرفا به دلیل اینکه علیه او شعر سروده بودند یا مطلبی گفته بودند را به بدترین وجهی ترور کرد و کشت. (در انتهای این نوشته، چند مثال آنرا ذکر کرده ام)

اصولا دین اسلام، انسانیت حرمت ندارد، تنها چیزی که مهم است، گفته های محمد، الله خیالی است که محمد ساخته و عشق به آن الله است.

طبیعی است که چنین دین غیر انسانی و وحشی گری، با مفاهیم انسانی چون آزادی بیان و آزادی اندیشه، سر جنگ دارد.

بعد از رفتارهای عجیب مسلمانان در اعتراض به فیلمی که از محمد ساخته شده است، و کشتن بی گناهان، برخی از مسلمانان ساکن کشورهای غربی، خواستار پایان دادن به آزادی بیان شده اند.

به یاد داشته باشیم که اصولا مسلمانان آمریکا، در اقلیت هستند و اگر قرار به زور باشد، آنها نباید جرات حرف زدن پیدا کنند(!)، اما بنا به اصل مهمی چون اصل آزادی بیان، اظهار نظر، حق آنها است و صد البته، آزادی بیان همان حقی است که در اسلام وجود ندارد!

در حقیقت مسلمانان از آزادی بیان استفاده می کنند تا خواستار حذف آزادی بیان شوند...!

آزادی بیان، حق ذاتی هر انسانی است، و مانند حق نفس کشیدن و زنده ماندن، همراه هر انسانی زاده می شود. حال نهایت خودخواهی  است که پیروان یک عقیده، برای مصون ماندن عقیده خود از تیغ نقد، خواستار محدود شدن این حق برای تمامی اعضای یک جامعه می شوند...!

در تاریخ صدر اسلام ما شاهد این هستیم که بنا به دستور پیامبر اسلام، چندین انسان تنها به جرم انتقاد از او، به وحشیانه ترین حالت ممکن، کشته می شودن. به عنوان مثال، چند نمون آنرا در زیر می آوردم:

-          ابوعفک، که مرد بسیار پیری بود، تنها به دلیل سرودن یک شعر طنز علیه محمد، با شکنجه بسیار کشته می شود! منبع:   the sirat rasul allah (the life of the prophet of god), by ibn ishaq (1), page 675:
-          کعب بن اشرف :کعب تنها چند شعر علیه محمد سروده بود، اما به دستور محمد پیامبر، به بدترین وجهی ترور شد. (منبع: صحیح بخاری)
-          عبدالله بن أُبّی بن سلول العوفی :این شخص صرفا به دلیل اینکه به زنان محمد تهمت زده بوده، بنا به دستور شخص محمد، کشته می شود. (منبع: صحیح بخاری شماره 462)


۵ نظر:

 1. زیارت فلسطین با نوحه خوانی حاج دباشی و سینه زنی‌ حاج اکبر گنجی. لول

  http://www.youtube.com/watch?v=IUXMoz8PJeY

  پاسخحذف
 2. مسلمانان موجوداتی بشدت وحشی، خام و خشن و البته چشم دریده هستند که بخاطر عقب ماندگی مفرط فرهنگی و ذهنی شان از قافلۀ تمدن جهانی عقب افتاده اند. در طول چند صد سال گذشته هیچ پیشرفتی، هیچ اختراعی، هیچ اکتشافی از جانب مسمانان صورت نگرفته است. هر چه پیشرفت و توسعه بوده اما نصیب "کافران و بی دینان" و پیروان سایر ادیان شده است. مسلمانان کم ذهن اما حاضر نیستند بپذیرند که خودشان عامل و بانی اصلی عقب ماندگیشان هستند. در تقابل با مدرنیته، بجای برگزیدن روشهای جدید علمی و مطابق با عصر جدید، هی به انبان متعفن اسلام رجوع می کنند و رهائی خود را در این مکتب پلید و ضد بشری می جویند. قرآن را منشأ همۀ علوم و فنون می دانند و گمان می برند که با جاری شدن احکام شریعت همۀ ناهنجاریها و نابسامانی های جامعه حل خواهند شد. چنین موجودات عقب افتاده ای طبعاً از آزادیهای فردی و اجتماعی رایج در جوامع پیشرفته برای ترویج مکتب خونبار و آزادی ستیز خویش حداکثر استفاده را می برند، اما خود هرگز حاضر نیستند همین آزادی را برای منتقدین خود قائل شوند.

  پاسخحذف
 3. کاملا‌ با شما هم عقیدهٔ هستم. مسلمانان انتظار دارند تمام دنیا به ساز آن‌ها برقصد ولی‌ خود حاضر نیستند به مردم دنیا و مرام آن‌ها احترام بگذارند. از تمام آزادی‌های کشور‌های غربی استفاده میکنند ولی‌ یک هزارم آن آزادی‌ها را برای غربی ها در کشور خود نمی‌‌پذیرند.

  پاسخحذف
 4. --------
  آیا محسن چاوشی از ایران رفت؟؟ ـ۶۹00 کلیک
  عصر امروز خبری شوکه کننده ،مبنی بر خروج محسن چاووشی از ایران خبر: در برخی از وب سایت های معتبر منتشر شد، که به سرعت در بین سایت ها پخش شد. نکته جالب این بود که طولی نکشید ايشان اعلام نمودند قصد سفر ندارند!
  ----------
  * لطفا به خبر فوق عنايت بفرمائيد- اين خبر مربوط به هفتم مهر سال نود و يك ميباشد :
  توضيح : خبر ياد شده ظرف مدت1 ساعت آمار 7000 نفر بازديد كننده را به خود اختصاص داد ، درحالي كه زير همين خبر از كشته شدن 240 نفر مردم سوري دريك روز ،فقط 16 كليك را بخود اختصاص داد !!

  پس بنگريم :
  -ايرانيان از كشته شدن روزي 250 نفر مردم سلحشور سوري كه فقط كمي از حقشونو را ميخوان ،‌شوكه نميشن(در حالي دين و نام همين عربها در ايران مقدس ميدانند!) ولي خبر مسافرت يك خوانند سبك عوام را شوكه كننده ميدانند!
  ايرانيان از افزايش انفجاري قيمتها و تنزل واحد ارزي ملي شوكه كه نشدند هيچ !، بلكه ميگن : "افزايش دلار امروز هم ركورد زد" !!! كه بنا برادبيات همين مردم ركوردزدن يك حركت موفق قهرمانيست !
  -ايرانيان از تاسي فلاكت هژموني اسلام بر جاي زندگيشون كه شامل روابط نفرت انگيز نظير:‌ صيغه متعه نفقه حد مهر وطي هست شوكه نويشن بلكه مپرستندش!
  -ايرانيان از فاجعه اي كه 34 نه ، بلكه 1400 سال به سرشون اومده شوكه نشدند، بلكه گوسفند وار تابعش گرديدند...
  - ايرانيان كه عظيم ترين هميتشان بعداز 32 سال ظلم جمهوري اسلامي ، به اصطلاح در قالب جنبشي سبز رنگ رقم زده بود ولي قرار هاي ميتينگشان از 50 نفر هيچگاه نگذشت! و خلاصه از اين امر شوكه نشدند ، بلكه بيشمال گشته مشغول غريزه پرستي خود گشتند ...
  -ايرانيان از ظلمي كه جمهوري اسلامي فاجعه بار تحميلشان كرد، شوكه نشدند بلكه با مانند آفتاپرست همرنگ جماعت و با مطابعت از حزب دود، هم جهت در راستاي منجلاب اسلامي شدند
  -ايرانيان عليرغم ادعا هاي كر كننده اشان راجع به تمدن و فرهنگ بخش اساطير شان ، (نظير خبر :‌ايرانيان كشمش را اختراع كردند – كه ميتوانيد عنوان خبر را سرچ كنيد) در عين حالي با بررسي ساده خواهند ديد كه در 1000 سال اخير هيچ چيزي جز صدور تروريست و روسپي براي دنيا نداشتند ، ولي از پديده شوكه نشدند بلكه خود را ابرقدرت نظامي و اقتصادي دانستند !!
  و هزاران هزران ايراد زير ساختاري ديگر ....
  - ايرانيا از اينكه پَستتر از حكومت خود هستند شكه نشدند، بلكه دچار خود بزرگ بيني تاريخي خود گشته و پاي بساط خود را آزاده دانستند ....
  -ايرانيان كه تمام مردمان دنيا را كم هوش ميدانند و دچار نژاد پرستي بيمار گونه هستند شوكه نشدند ، بلكه خودر به جامعه كمپرادور مصرفي و مُصرف كه فقط دچار لوكسوري منتجه پول نفت بود با تنها آرزوي داشتن اتوموبيل هاي چند صد ميليوني بوگاتي ، مازارتي هامر ...تبديل نمودند ...
  - ايرانيان سازمان ناسا را بواسطه حضور يك نفر هموطن از اين مردم گريخته شاغل در ناسا، اين سازمان رااز مايملك قطعي خود ميدانند ، تعجب ننموده كه چرا باد چرخ اتومبيلشان كه نيتروژن كمپرس شده است خاك زير گربه و سنگ قبرشان از چين وارد شده
  - ايرانيان كه كشورشان را مهد باستاني كشاورزي در جهان ميدانند ، از اينكه پرتقال از عربستان و سيب از اسرائيل و گندم از آمريكا و برنج از تايلند وگوشت از برزيل و تخم مرغ از تركيه و جو از پاكستان .................. وارد ميكنند شوك نشدند !
  ايرانيان كه تنها اعتراضشان در 10 سال اخيربه تغيير نام خليج عربي است ، از اينكه عنوان "خليج " خود يك واژگان عربيست! و آنرا پذيرفتند دچار شوك نشدند و عنواني خليج فارس كه عربي شده پارس هست بسنده كردند ، واقعا داستان چيست ؟!


  ايا ايرانيا واقعا همان فرومايگان نيستند ؟!
  به من فحش ندهيد ،بلكه ‌كمي بيانديشيد به سرشتي كه كياست انساني را به اين شيوه به گند كشانده متعارض شويد ...  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.