چهارشنبه، شهریور ۰۸، ۱۳۹۱

آخر این چه طور دینی است که تنها استفاده مفید از مسجد و امامزاده اش، توالت آن است و قبله اش نیز برای تنظیم دیش ماهواره!؟

یکی در فرندفید نوشته بود که همسایه اش از او پرسیده قبله کجاست و او گفته آیا می خواهی نماز بخوانی؟ او پاسخ داد که تنها می خواهد دیش ماهواره اش را بر آن اساس تنظیم کند!

براستی این چگونه دینی است که تنها استفاده مفید از مسجد و امامزاده اش، توالت آنها است و قبله اش نیز تنها بدرد تنظیم دیش ماهواره می خورد؟! 


۷ نظر:

 1. بیچاره دلم به حالت میسوزه
  نمیدونی چطور کینه و نفرتت به اسلام رو خالی کنی
  ولی اینو بدون هر چه قدر خودتو به در و دیوار بکوبی نمیتونی ذره ای خدشه
  به اسلام بزنی  پاسخحذف
 2. گمنامیان جان من در ایران دارم زندگی می کنم خیلی از جوانان را دیدم بوسیله تبلیغات ضد اسلامی در اینترنت از دین برگشته اند و مخالف اسلام شده اند خیلی ها هنوز از آیات کشتار و جنایت تجاوز قرآن و بچه بازی محمد خبر ندارند به کارت ادامه بده نذار نا امیدت کنند هر روز به تعداد خداناباوران افزوده میشه و ریزش شدیدی بین اعتقادات مسلمون ها اخیرا ایجاد شده فقط یه مسئله ایی که ذهنم را مشغول کرده اینه که چرا با اینکه به زبان تند تیز انتقاد و بی پرده معروفی هیچ وقت از مصدق و یارانش که به دست بوسی خمینی رفتند و در شکل گیری جمهوری اسلامی نقش بسزایی داشتند انتقادی نکرده ای یاران مصدق حتی به شاپور بختیار که از هم حزبی هایشان یعنی جبهه ملی بود پشت کردند و او را از حزب اخراج کردند در دامان خمینی رفتند ؟! اولین تخلفات و تقلب های انتخاباتی در زمان مصدق انجام شد کجای دنیا را دیدی بر خلاف قانون اساسی مملکت یه نفر بیاد رفراندوم آن هم در دو نوبت 1 روز در تهران و 1 هفته بعد در شهرستان ها آن هم با صندوق های رای جداگانه که مشخص میشه شخص چه رایی داده برگذار کنه ؟!! در زمان مصدق هم نقض حقوق بشر و سرکوب منتقدین و مطبوعات وجود داشت بنا به قانون تصویب شده مصدق مطبوعات حق هیچگونه انتقادی نسبت به مراجع تقلید نداشتند رزم آرا که یکی از مخالفین مصدق بود ترور کردند و در مجلس با حمایت مصدق قاتل رزم آرا را با تصویب قانونی در مجلس از مجازات معاف کردند به این توجیه که رزم آرا مزدور بیگانه بود !! در وحشی ترین کشورها هم اینطوری مجلس یک کشور وحشیانه قاتل را آزاد نمی کند و از یک تروریست حمایت نمی شود ! شهربانی تحت امر مصدق هم به گفته چند تن از شاهدان شکنجه شده اند ! تعجب می کنم از شما که از رضا پهلوی میخواهید در تقض حقوق بشر پدرش اعتراف کند ولی هیچگاه این سوال را از طرفداران مصدق انجام ندادید واز مصدق هم هیچ انتقادی نکردید!! این هم مدرکی دال بر احترام نگذاشتن مصدق به حقوق بشر : - دکتر مصدق :" پارچه پارچه بکنند، زیربار حکومت این جور اشخاص نمی‌رویم (به) وحدانیت حق خون می‌کنیم، خون می‌ریزیم !!! ، و کشته می‌شویم (باعصبانیت) اگر شما نظامی هستید من از شما نظامی‌ترم .می‌کشم.!! همینجا شما را می‌کشم.!!!!"
  - رزم آرا -: من از آقای مصدق تعجب می کنم! مجلس جای استدلال و بحث است نه جای منازعه و مشاجره و فحش. اگر جای فحش بود چند نفر چاله میدانی میآمدند اینجا.
  (مذاکرات مجلس شورای ملی، جلسه 42، روز پنجشنبه 8 تیرماه 1329، به نقل از روزنامه رسمی کشور شاهنشاهی ایران، سال ششم، شماره 1569، پنجشنبه 15 تیر 1329، صفحه اول).

  مصدق علنا رزم آرا یکی از مخالفینش را در مجلس جلوی چشم همگان تهدید به مرگ کرد چندی بعد بعد رزم آرا ترور می شود! قاتلش هم با حمایت مصدق و مجلس حامیان او آزاد می شود !!! نقض حقوق بشر از این واضح تر ؟!!

  پاسخحذف
 3. « گمنامیان جان من در ایران دارم زندگی می کنم خیلی از جوانان را دیدم بوسیله تبلیغات ضد اسلامی در اینترنت از دین برگشته اند و مخالف اسلام شده اند »
  توهم در حد المپیک
  مطمئینی تو لس آنجلس نیستی
  ادبیاتت خیلی شبیه پیرپاتل های پهلوی طلبه


  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ادبیات تو هم شبیه مزدورهای 7 هزارتومانی است

   حذف
 4. « مصدق علنا رزم آرا یکی از مخالفینش را در مجلس جلوی چشم همگان تهدید به مرگ کرد چندی بعد بعد رزم آرا ترور می شود »!!!!!!!!!!!!
  شما اسپرمتو بپرست

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.