چهارشنبه، مرداد ۲۵، ۱۳۹۱

امام نقی: تمام طرفداران ابوچلاق در اثر زلزله به دنیا آمده اند، چطور توقع دارید از زلزله بدش بیاید و اظهار تاسف کند؟!

کافری از امام نقی پرسید:

«چرا حاکم بلاد پارس که نماینده تو است و نامش ابوچلاق است، از وقوع زلزله زلزله ابراز تاسف نکرد؟!»

امان نقی پاسخ دادند:

«هم خودش و همه طرفداران او در اثر وقوع زلزله به دنیا آمده اند، چطور توقع دارید او از وقوع زلزله  ابراز تاسف کند؟!»

فریدون فرخزداد توضیح المسائل امام خمینی را می خواند و می گوید:

«اگر بر اثر تکانهای ناشی از زلزله آن شخص بروی عمه خودافتاد طفلی که از اين جريان حادث ميشود حلال زاده است. کی تو زلزله رو عمه اش می افته بچه دار ميشه؟ آخه اين چه دينی (است) که آدم بغل عمه اش می خوابه؟ مگه ميشه؟حالا کی تو زلزله اون حالت تحريک جنسی رو داره که صاف بيفته رو عمه اش بچه هم درست بکنه؟"

چه  زیبا فریدون فرخزاد به این مساله پرداخته است:


۱۳ نظر:

 1. IN MARD CHEGHADR GHOSEYE VATAN DASHT...YADASH GERAMI

  پاسخحذف
 2. خامنهه ای جاکش سرزده رفته دیدن زلزله زده ها البته بعد از ۷ روز که مردم نوشتند و گفتند
  جالب اینجاست که مردم زلزله زده همه هم سن و ریشو هستند یعنی از پادگان آورده شدند
  این کامنت من برای روزی نامهای جاکش ایران بود به ستون نظرات بازتاب و تابناک و خبر آنلاین
  بروید و افشا کنید .
  متن پیام من :
  جاکش ها چرا این مردم زلزله زده همه ریشو و یک سن هستند ؟ ننه جنده ها اینها که پاسدار هستند.

  پاسخحذف
 3. آزاده که میگن یعنی این . روحش شاد .

  پاسخحذف
 4. لطفا از سرمشغولی ملت آذربایجان به زلزله سو استفاده نکنید و این مملکت را به بلاد پارس ننامید.مطالب فاشیستی رو کاش موقع دیگه ای مطرح میکردین و جواب میگرفتین.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. گرامی،

   بحث های جدایی طلبانه، بحث های احمقانه ای است، تنها در سایه جنایات رژیم است که امکان مطرح کردن چنین چرندیاتی به وجود می آید، وگرنه اگر آزادی باشد، هیچگاه مردم آذربایجان قصد جدایی از ایران را نخواهند کرد.


   قبلا این بلاد، بلاد پارس نامیده می شده است، آذربایجان هم جزوی از آن بوده است.

   تا زمانی که انتخابات آزادی نباشد و مردم ایران و آذربایجان نتوانند پای صندوق تعیین کنند که آذربایجان جزو خاک ایران باشد یا نباشد، اذربایجان بخشی از خاک ایران است.

   اصولا در هیچ انتخابات آزادی، مردم آذربایجان که از قدیمی ترین اقوام ایرانی هستند، رای به جدایی نمی دهند!

   حذف
  2. سؤاستفاده از زلزله؟؟ این دیگر چه دیدگاهی‌ است؟ دوست گرامی‌ نخست آنکه صد‌ها تن‌ از مردم بیگناه کشورمان عزیزانشان و خانه و زندگی اشان را از دست داده‌اند و به جای همدردی بحث پارس و ترک را پیش می‌کشی؟ شرم بر تو. دوم برو تاریخ را بخوان آذربایجان بنا بر اسناد تاریخی‌ زادگاه زردشت است. همان آتشکده "شیز" که برای جلوگری از دستبرد مسلمانان متعصب مردم محل آن را "تخت سلیمان" نام نهادند خود خیلی‌ از مسائل را ثابت می‌کند. پادشاهان ساسانی پس از تاج گذاری با پای پیاده از تیسفون به آن جا می‌رفتند تا موبد بزرگ مراسم مذهبی‌ را انجام دهد.

   برو پسر جان تاریخ بخوان. ترک زبان شدن آذربایجان نتیجه حدود ۸۰۰ سال حکومت قبایل ترک بر ایران بوده است. و اگر نه‌ آذربایجان خود یک کلمه فارسی است. به همین جهت است که در خراسان، اصفهان، همدان و کرمانشاه هم ترک زبان داریم. من خودم در زمان شاه سپاه دانش دهی‌ بودم در ملایر به نام "اوش تپه" این ده‌‌‌ در بین سه‌ تپه قرار داشت به همین جهت به آن اوش تپه می‌گفتند. مردم آن روستا تا ۹۰ در صد ترک زبان بودند. سال‌ها پس از آن در شرکت نفت کار کردم و به بسیاری از نقاط خوزستان سرکشی کردم. شاید تعجب بکنی‌ و بدانی که در خوزستان به جز عرب تبار ها، اقوام دیگری چون دزفولی‌ها و رامهرمزی هم هستند. در شوشتر بسیاری از مردم تبار یونانی و رومی دارند. زیرا اجداد آن ها از اسیران جنگی رومی و یونانی بودند و یا مسیحیانی بودند که از روم فرار میکردند و به ایران پناهنده میشدند و دولت ساسانی آن‌ها را در شوشتر ساکن کرد.

   حذف
 5. این را اضافه کنم نژاد پرستی‌ نتیجه ندانستن واقعیت های تاریخی‌ و جغرافیایی است. خاندان‌های ترک که بر ایران حکومت کردند به این شرح هستند: غزنویان، سلجوقیان، خورزمشاهیان، ایلخانان، اتابکان، (یا آتابیوک به معنی‌ پدر یا سرپرست) صفویان، افشاریان، و قاجاریان. جالب است که صفویان خود ترک زبان بودند بار‌ها و بار‌ها با عثمانی‌ها جنگیدند و آن‌ها را از نواحی غرب ایران بیرون کردند و اما عثمانی‌ها که بودند؟ آن ها خود یکی‌ از قبایل ترک زبان آسیا مرکزی بودند بودند که در سال ۱۴۹۵ میلادی به امپراطوری روم شرقی‌ یا همان ترکیه امروزی حمله کردند و آن جا را تصرف کردند.

  در دوران قآجآر اصطلاحات ترکی‌ در دربار بسیار رایج بود. بسیاری از رجال سخن خود را با پادشاهان قآجآر با گفتن "قربان اولم" آغاز میکردند. در ارتش حتا تا به امروز بسیاری از اصطلاحات ترکی‌ است. مثلا: گتر، تپانچه، تفنگ، گلن گدن، چخماخ، قنداق، ....

  در ضمن آتشکده تخت سلیمان به آذر گشنسب هم نامیده میشد و در نزدیکی‌ تکاب است و در زمان اشکانیان یعنی‌ قرن‌ها پیش از رواج زبان ترکی‌ ساخته شده است و در زمان ساسانیان توسعه یافت.

  پاسخحذف
 6. مرتيكه جاكش تو كه از همه چيز اگاه هستى و براى اين زلزله با خدا و مهدى همكارى داشتى رفتى تو منطقه كه بگي چند منه. من كه ميدونم چرا رفتى!؟ چون امام تازه به دوران رسيده هستى و ميخواستى نتيجه كارتو از نزديك ببينى.

  پاسخحذف
 7. La darze Kose Fatemehe Zahra Ta Daste Chepandam O Pashidam
  Ta Hosseine Dayoss Pas Oftad , Shashidam To Dahane Rasollollah
  O Ridam To Taktake Ayehaye Shitanie Ghorane Kiri,Madare Jendehe
  Har chi Arab O Arabzadeh O Basij O Pasdre Ba Rahbare Koni O Falajeshon Ra Gaiedam,Har kasi Az in Neweshte Badesh biad, Bedone ke Madarjendeh ast O Bayesti Az Nanash Beporse Ke Notfasho Ki Baste.Zende O Jawid Bad Iran O Irani

  پاسخحذف
 8. انواع خامنه‌ای:

  ۱- مقام مزخرف رهبری

  ۲-مقام معطل رهبری

  ۳-مقام مثلث رهبری

  ۴-مقام مکعب رهبری

  ۵-مقام مفصل رهبری

  ۶-مقام مخدر رهبری

  ۷-مقام مخرب رهبری

  ۸-مقام معذب رهبری

  ۹-مقام مشبک رهبری

  ۱۰-مقام معلق رهبری

  پاسخحذف
 9. این کثافت خونخوار و مایه ننگ ایران و ایرانی مقام مزخرف و کثافت رهبری را کی راه داد بیاد اینجا که با قدوم نحس و کثافتش کل منطقه زلزله زده را به گند و کثافت بکشه

  پاسخحذف
 10. سلام دوست عزیز . چند تا از مقاله ها را خواندم. بسیار متنوع و جالب بود . اگر دوست داشتی من را به لیست وبلاکت اضافه کن.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.