سه‌شنبه، مرداد ۲۴، ۱۳۹۱

تصویر فتوا/امواج پارازیت جنایت علیه بشریت است/یادآور حلبچه وجنایات صدام است،مانند گذاشتن گیوتین بر سر هر چهار راه شهر است!

به یاد بیاوریم داستان وارد کردن برنج آلوده و سرطان زا از هند را! داستان این فاجعه را در  اینجا را بخوانید.

سران  این رژیم تنها دزدی نمی کند، بلکه بعد از دزدیدن یک شاخه انگور، کل باغ را به آتش می کشد! 

خامنه ای برای اینکه بتواند به دزدی های خود ادامه دهد، کل کشور ایران را به خرابه تبدیل می کند و حتی به جان شهروندان نیز رحم نمی کند.

خامنه ای جنایتکار،  از ترس اینکه مبادا دین دیگری تبلیغ شود و دکان و بازار آنها کساد شود، و یا اینکه مبادا شبکه بی بی سی یا صدای آمریکا، حکایت جنایات رژیم را به گوش مردم ایران برساند ، دستور به استفاده نظام یافته از یک سلاح مرگبار، به اسم ارسال امواج پارازیت می دهند.

براستی ، آیا این جنایت سازمان یافته علیه بشریت نیست ؟! چه فرقی بین استفاده صدام از بمب شیمیایی علیه کردها و دستور خامنه ای یا تایید دیگر مرجع تقلید شیعه برای استفاده از پارازیت ماهواره ای وجود دارد؟! آیا خامنه ای، مکارم شیرازی و صدام از یک جنس نیستند ؟!

مدیریت رژیم در تمامی عرصه ها، تنها یک مدیریت بد و افتضاح نیست، بلکه به نظر می رسد این جنایتکاران، به مانند هیتلر نه تنها در صدد نابودی اقتصاد کشور و دزدی هستند، بلکه قصد نسل کشی نیز دارند!

دیروز عضو شورای شهر تهران، معصومه ابتکار، از سونامی سرطان یادکرده و گفته است:

"معصومه ابتکار در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این که نگرانی که در حال حاضر وجود دارد ارسال امواجی است که  بر اساس هیچ ضابطه ای نیست گفت: مشخص نیست مسئولیت این امواج با چه کسی است تا بتوان بایت ان از کسی سوال پرسید ویا بر آن نظارت کرد .وی ادامه داد: نه بخش دولتی حاضر به پذیرش این مسئولیت است و نه مدیریت شهری می تواند به ان ورود پیدا کند...این امواج بر سلامتی انسان و سلول‌های بدن تاثیر می‌گذارند ومن به عنوان یک متخصص ایمونولوژی و محقق می‌گویم که سر منشاء بسیاری از عوارض و بیماری‌های بدن می‌تواند این امواج باشد."

به یاد بیاوریم که سرطان درمان ندارد و بالاخره بیمار را می کشد، و در جریان باشید که هزینه  درمان هر فرد سرطانی، گاه به یکصدهزار در سال می رسد...! (منبع)

حال به یاد بیاوریم که یکی از مراجع تقلید، استفاده از این امواج را مجاز دانسته است! تصویر دست خط فتوای این مرجع تقلید گوساله(!) را در انتهای این نوشته می بینید.

به گزارش خبرنگار «آینده» از قم؛ اخیرا این مرجع تقلید در پاسخ به استفتایی كه با اشاره به استفاده از پارازیت برای قطع شبكه های بی بی سی و صدای آمریكا توسط دولت ایران، نظر ایشان را درباره قطع یكصد شبكه جنسی و نیز شبكه های تبلیغی ادیان انحرافی توسط دولت جویا شده، اظهار كرده اند:

«اگر بتواند، لازم است این كار را كند، مگر این كه زیانهای قابل توجهی برای سلامتی مردم داشته باشد.»

مرجع محترم تقلید شیعه که مجوز دینی استفاده از پارازیت برای مقابله با شبکه های تلوزیونی بی بی سی و صدای آمریا و یا تبلیغ دیگر ادیان می دهی ، آیا از نظر تو ، سرطان، سقط جنین، میگرن، عقیم شدن و ...، زیان قابل توجه محسوب می شود یا نه ؟!

مانند این است که از من بپرسند ایا کشتن کودکان ، کار درستی است،و من پاسخ دهم اگر کشتن کودکان ضرر قابل توجهی نداشته باشد، مجاز است !!

آقای مرجع تقلید محترم که اندازه یک گوساله هم از دانش اطلاع نداری و فقط فکر جیب مبارکت هستی، طبق این گزارش، امواج ماهواره ای بسیار خطرناک هستند، به گزارش کارشناسان: 

"فرکانس‌ پارازیت‌های ماهواره‌ای دارای طول موجی بیش از یک گیگاهرتز هستند. گیجی و خستگی، ناشنوایی مزمن، التهابات و سرطان‌های پوستی، خونی، نخاع و اختلالات هورمونی و مشکلات باروری از جمله مواردی هستند که کارشناسان از احتمال بروز آنها در انسان بر اثر این پارازیت‌ها خبر می‌دهند."

برای آشنایی بیشتر با مضرات پارازیت، اینجا را نیز بخوانید.


در جمع بندی، با قاطعیت می توان گفت که اعمال خامنه ای و حمایت های مراجع تقلید از او، در حکم جنایت علیه بشریت است.

این اعمال، نهایت بی شرفی و پستی است. 

۲ نظر:

  1. نامه امام نقی به ابوچلاق (حاکم پارس) درباره ارسال امواج پارازیت برای ماهواره:

    «ای ابوچلاق، بیش از آنکه بستن گوش دهان آزادی خواهان مهم باشد، بستن گوش مردم عادی اهیمت دارد! اگر کسی از اسلام خارج شود، باید بمیرد، برنامه های ماهواره نیز مردم را از اسلام خارج می کند، لذا اگر لازم شد و مردم را بکشی، اجازه نده آنها چنین برنامه هایی ببینند..!»

    پاسخحذف
  2. لینک بالاترین

    https://balatarin.com/permlink/2012/8/14/3118793

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.