جمعه، مرداد ۲۰، ۱۳۹۱

کفش‌های خامنه‌ای آنقدر پوسیده شده که با دیدنش یاد کاندوم پاره امام حسن می افتم!/ ضرر حکومت خامنه ای چند میلیارد کفش است؟!

مسئول نشر دفتر خامنه ای  گفته است(منبع):

"کفش‌های خامنه‌ای آنقدر پوسیده شده که هر بار من می‌بینم یاد کفش‌های امیرالمومنین می‌افتم! "

باید به ملاهای حاکم بر ایران گفت که دزدی می کنید، کشورمان را غارت می کنید، ندا و سهراب را می کشید، به جوانان معترض در کهریزک تجاوز می کنید، دیگر چرا مستقیما  به شعور ما توهین می کنید؟!

این چند نکته را کنار هم بگذارید:

1.     علی رغم گرانی، قیمت یک جفت کفش در تهران، کمتر از پنجاه هزار تومان می باشد،

2.      با یک جمع  و تفریق ساده نشان داده ام که تنها چند ضرر این رژیم دیکتاتوری بر ایران بالغ بر دویست و چهل میلیون میلیارد (!) ریال است.

3.     عدد ضررهای این رژیم به ریال، به شکل زیر نوشته می شود:

                240,000,000,000,000,000  ریال    

توضیحات بیشتر که چگونه به این عدد رسیده ام را در اینجا بخوانید.

4.     ضرر فوق معادل چهارصد و هشتاد میلیارد جفت کفش مرغوب است...!

5.     در حالی این ادعاهای احمقانه و مضحک سلامت اقتصادی خامنه ای مطرح می شود که تنها در یکی از حساب های پسر او در انگلیس،  مبلغ یک میلیارد پوند توقیف شده است. این مبلغ معادل سه هزار میلیارد تومان است!

     منبع: روزنامه گاردین

"This was witnessed recently by the positive reaction received in the Iranian blogosphere to the UK decision to block $1.6bn of funds to the bank accounts of Mojtaba Khamenei, the son of the supreme leader."

6.     مبلغ توقیف شده در حساب مجتبی خامنه ای، برابر است با هزینه خرید پنجاه میلیون کفش مرغوب!

اینکه این مردک معتاد (خامنه ای را عرض می کنم)،  چه کفشی می پوشد، اهمیتی ندارد، مهم ضرر هایی است که به کشور ایران زده است! از کشتن جوانان گرفته تا اعتیاد و مرگ های زودرس! از غارت کشور به دست چین و روسیه تا تحقیر ایرانیان در سرتاسر دنیا.


برخی از ضررهای این چنگیز را نمی توان به عدد درآورد، چه آنکه غیر قابل محاسبه است...

البته وقتی می گویند رهبر هنگام بیرون آمدن از واژن مادرش(!) یا علی گفته است، ادعای پوسیده بودن کفش های او چندان عجیب نیست! شعر زیبای دودوزه را بخوانید که درباره خامنه ای گفته است: یا علی گفتی و واژن باز شد...!!

پی نوشت: 
گویا امام حسن نمی دانسته باید برای هر بار سکس، از کاندوم جداگانه ای استفاده کرد (از بس قناعت کار و زاهد بودند) ،لذا در تمام عمرشان تنها از یک کاندوم استفاده کرده بودند و از بخت بد، آن کاندوم هم سوراخ بوده است. علت اینکه در تمام شهر های ایران، یکی از فرزندان امام حسن دفن شده، تنها همین علت است!

این هم تصویر نعلین مقام معظم رهبری از منابع رسمی جمهوری اسلامی -  به نقل از صفحه فیسبوکی شش دی


------------------------------نوشته های دیگر دیروز من:

------------------------------نوشته های دیگر چند روز پیش این وبلاگ:۲ نظر:

 1. لینک بالاترین


  http://balatarin.com/permlink/2012/8/10/3114640

  پاسخحذف
 2. درود،
  کمنامیان عزیز نظرتان درمورد اینکه یک جشن نامه وبلاگی برای آرش بیخدا بگیریم چیست؟
  او بیش از یک دهه فعالیت روشنگرانه در فضای مجازی دارد و اینکه اکنون آتئیسم و نقد اسلام مد شده است به نظر من بیشتر به فعالیتهای او برمیگردد. و اینکه خاری به چشم جمهوری اسلامی است و وزارت اطلاعات در به در دنبال او است. اگر موافقید شما به عنوان یک وبلاگ معروف و پر بیننده پیش قدم شوید و از دیگر دوستان دعوت به این جشن نامه وبلاگی (بازی وبلاگی) کنید.

  ارادتمند نادر

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.