دوشنبه، مرداد ۰۹، ۱۳۹۱

آقای فخرآور، ما نامه حزب ٧٠ساله دمکرات کردستان را می پذیریم،نه انگلی که سعی دارد از اعتبار احمد باطبی، خودش را مطرح کند!

تقلب و دستکاری در نوار صوتی احمد باطبی، تنها یک کار غیر اخلاقی نیست، بلکه اهداف پشت پرده عباس فخرآور را نشان می دهد...!    چیزی که انتها ندارد، وقاحت امیرعباس فخرآور است...!

اجازه دهید به یادتان بیاورم که احمد باطبی را چقدر آزار دادند تا جلوی دوربین قبول کند که آن پیرهن خونی معروف، آغشته به خون حیوانات بوده است (منبع)، اما احمد باطبی داغ چنین مصاحبه ای را بر دل رژیم گذاشت و به جنبش آزادی خواهی ایران، خیانت نکرد.

انگلی بدنام، با تقلب در صدد بد نام کردن احمد  باطبی است:

اجازه بدهید برای چند لحظه، به یاد بیاوریم که احمد باطبی، در اواخر دوران زندانی طولانی مدتش، به شرط عدم فعالیت سیاسی، به صورت مشروط آزاد شده بود.

رژیم قبول کرده بود که احمد باطبی، بخشی از حکم زندانی طولانی را که گرفته بود، بیرون از زندان سپری کند، به شرط اینکه احمد باطبی کار سیاسی نکند. وقتی احمد به صورت مشروط از زندان آزاد شد، می توانست همه چیز را فراموش کند، با خود بگوید که من دین خود را به کشورم ادا کرده ام، دیگر نوبت بقیه است. به زندگی راحت خود در ایران بچسبد و از مابقی جوانیش استفاده کند.

احمد به کمک حزب کردستان، مخفیانه از ایران گریخت تا مبارزات آزادی خواهانه خود را ادامه دهد. زمانی که او در اربیل عراق بود، رژیم موفق می شود شماره موبایل او را به دست بیاورد و به دلیل اهمیتی که احمد باطبی برای رژیم داشت، تمامی تلاش خود را می کنند تا بلکه او را راضی به بازگشت به ایران کنند. به او می گویند حداقل به سفارت ایران برو، ما خودمان به تو پاسپورت می دهیم و با آن پاسپورت مسافرت کن، بلکه بتوانند باطبی را به مهره ای سوخته تبدیل کنند و همه جا بگویند او با موافقت رژِیم از کشور خارج شده است.

در این میان، احمد باطبی که مهمان حزب کردستان بوده است، با میزبان خود، قضیه تماس تلفنی وزارت اطلاعات را در میان می گذارد و حزب کردستان، به او توصیه می کند که اگر باز با او تماس گرفتند، با آنها صحبت کند و صدای آنها را نیز ضبط کند. احمدی باطبی چنین می کند، حزب کردستان نیز همزمان به سازمان ملل نامه می نویسد و تاکید میکند که جان احمد در آنجا در خطر است و باید سریعا به کشوری امن منتقل شود.

احمد وقتی به کشور امن می رسد، با مطبوعاتی چون روزآنلاین و رادیو زمانه، مصاحبه می کند و موضوع تماس وزارت اطلاعات با خودش را یادآور می شود و آن مصاحبه را پخش می کند(اینجا را گوش کنید).

حال بعد از گذشت چند سال، کسی که عملکرد بسیار مشکوکی دارد، زندانیان سیاسی ایران او را مامور وزارت اطلاعات می دانند و متاسفانه از حماقت آمریکایی ها و عدم شناخت آنها از ایران استفاده کرده و خودش را به دولت آمریکا نزدیک کرده است، چون انگل خود را  به احمد باطبی چسبانده است!

او آن مصاحبه را (که توسط خود احمد منتشر شده)، ادیت می کند، با حذف بخش های اساسی و تقلب در آن، طوری وانمود می کند که گویا احمد باطبی، مامور رژیم است!!


لطفا حتما این نوشته احمد باطبی را ببیند تا متوجه پلیدی و دروغ گویی این افراد متقلب بشوید.

خطاب به این مزدور، باید گفت که درود بر وزارت اطلاعات، اگر مامورانش، در جنبش دانشجویی پیراهن خونین به دست می گیرند و دنیا را به جنایتی که در ایران در حال رخ دادن است، آگاه می کنند!!

در این لینک،  چند دقیقه حیاتی که سانسور شده را ببینید تا متوجه شوید که چگونه برای تخریب باطبی به تقلب، دست می زنند...!


برای اینکه بدانید داستان این فایل صوتی تقلبی چیست، باید به نکات ذیل توجه بفرمایید:

-         کسی که در این اتفاق، مشغول جمع آوری اطلاعات و ضبط صدا بوده، خود احمد باطبی است!
-         کسی که احمد باطبی او را جواد خطاب می کند، بازجوی او است. کسی که چندیدن سال مسول مستقیم پرونده احمد باطبی بوده است. طبیعی است که وقتی احد باطبی تلاش دارد صدای او را ضبط کند و از او اطلاعات بیرون بکشد، به اسم کوچک صدا می کند تا اعتمادش را جلب کند.
-         در بخش هایی که حذف شده است، نکات مهمی چون این نکات وجود دارد:

الف) بازجو تلاش می کند بفهمد احمد باطبی با چه کسی است! چه کسی او را از ایران خارج کرده است
ب)احمد باطبی به صراحت می گوید امتحان خودش را در بند 209 پس داده و زیر فشار آنها، اطلاعاتی را بروز نمی دهد!
ج)احمد باطبی به صراحت می گوید من طرفدار انقلابم، می خواهم انقلاب بشود شما از ایران بروید، شما ضد و مخالف انقلاب هستید!
د)به صراحت احمد باطبی رابطه اش با این آدم را تعریف می کند، می گوید شما نهاد قدرت بوده اید، من هم یک زندانی بوده ام.
ر) بازجو تایید می کند که رابطه بین احمد باطبی و او، این بوده احمد کار سیاسی نکند، او هم اجازه دهد باقیمانده مدت زندانیش را بیرون باشد و رابطه دیگری در کار نبوده است.
باید خطاب به امیرعباس فخرآور، گفت که ما نامه حزب دمکرات کردستان با هفتاد سال سابقه سیاسی را باور می کنیم، نه تقلب های کثیف انگل گونه کسی که در فایل صوتی دیگران دست می برد و جعل می کند!

نامه حزب دمکرات کردستان: 

دیروز هم در اینباره نوشتم: 

------------------------------نوشته های دیگر چند روز پیش این وبلاگ:


۱۵ نظر:

 1. در کثیف بودن آقای فخرآور شکی نیست. اما آدرس فایلی را که میگویید باطبی قبلا منتشر کرده میدهید؟ باطبی در آن مصاحبه میگوید که این فایل را دارد و منتشر خواهد کرد. کجا منتشر شده؟

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. عزیز جان،

   این آرشیو رادیو زمانه است که تاریخ 2008 را دارد:
   http://www.zamahang.com/podcast/2008/20080723_Ahamab_Batebi_E.mp3

   یا لینک روزآنلاین:
   http://www.roozonline.com/persian/news/newsitem/archive/2008/july/07/article/-d3ec645432.html

   یا باز لینک مصاحبه با رادیو زمانه:
   http://radiozamaaneh.com/Mohebbi/2008/07/post_74.html

   بهتر است برای اطلاعات بیشتر، به سایت خود احمد باطبی مراجعه کنید:
   http://ahmadbatebi.com/statements/297-2012-07-28-20-03-20

   حذف
 2. لینک یوتیوب :

  http://www.youtube.com/watch?v=mjdy5M6MhY

  لینک بالاترین :

  https://balatarin.com/permlink/2012/7/30/3103652

  پاسخحذف
 3. بله، در سال 2008 به صورت گذرا به این موضوع اشاره کرده آقای باطبی، و گفته که فایل را منتشر خواهد کرد، اما چرا منتشر نکرد طی این 4 سال؟ موضوع فخرآور ربطی به این نوشته ندارد به نظرم. به هر حال این افشاگری ضربه سختی به اعتبار باطبی در نزد اپوزیسیون زد و شخصاً اعتماد خودم به ایشان را از دست دادم. به هر حال ممنون بابت توضیحات.

  پاسخحذف
 4. تاریخ نامه هم که مربوط به قبل از این فایل است! آقای باطبی باید بیاید صادقانه توضیح بدهد. این کارهایش وضعیت را برای خودشان بدتر میکند.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. گرامی،

   شوخی می کنید؟!

   لینکی که در بالا گذاشتم را بروید بخوانید:

   احمدباطبی در سال 2008 (چهار سال پیش) خودش این فایل صوتی را منتشر کرده است! او نوشته:

   "در سال دو هزار و هشت و پس از ورودم به خاک آمریکا مطلب کوتاه طنزی را با این مظمون که " تا به حال بازجو من را بازجویی و استراق سمع میکرد ، حالا من او را بازجویی استراق سمع کردم " نوشته و با توضیح مختصری در باره این تماس به همراه فایل صوتی ، آن را در سایت قدیمی ام منتشر کردم ."

   حذف
 5. http://balatarin.com/permlink/2012/7/31/3103886

  پاسخحذف
 6. شوخی چرا؟ خب چرا آدرس نمی دهند از این فایل منتشر شده؟ اگر فایل منتشر شده بود تا به حال صد بار امثال فخرآور آن را صد جا منتشر کرده بودند. ایشان در آن مصاحبه گفته که من این فایل را منتشر "خواهم" کرد، و البته هیچ وقت این اتفاق نیفتاد. اگر فایل قبلاً منتشر شده بود همه ما خبرش را می شنیدیم، بچه که نیستیم که! خبر به این مهمی تا به حال صد جا در یوتیوب کپی شده بود، مثل همین اتفاقی که الان افتاده. فخرآور گفته که باز هم از این فایلها دارد، باید منتظر ماند و دید. سوال اصلی که بی پاسخ مانده این است که چرا باطبی باید این مکالمه را ضبط کند؟

  پاسخحذف
 7. اين تازه نسخه اديت شده بود كه مثلا مي خواهد باطبي را خراب كند؟؟؟؟
  اون چيزي كه ما شنيديم اين بود كه باطبي اقا جواد را سر كار گذاشته بود
  فكر كنم مي خواست مكالمه اش با جواد را ضبط كند
  اخه مگه باطبي چه حرف بدي با اين مامور زده يا چه خيانتي كرده كه شما مي گوييد اين فايل اديت شده؟؟
  احمد با خونسردي داشت جواد را مي پيچاند!!! دمش گرم

  پاسخحذف
 8. جناب باطبی من حمیدرضا ذاکری هستم کارمند وزارت که در سال 2001 از ایران خارج شدم.
  من نوار اول را هم گوش کردم و این 3 دقیقه و 23 ثانیه شما را هم گوش دادم که در اصل در همان نوار کلی هم بود ولی شما صرفا بخشی را که رفع اتهام از شما می کند انتخاب کردی.

  حال با بررسی این موضوع چند حالت اتفاق می افتد
  اول اینکه در گفتگوی ضبط شده که بوسیله وزارت اطلاعا ت یا خود شما ضبط شده کاملا مشهود است که رابطه شما با بازجویت رابطه آدم فروشی و همکاری با آنها نیست و صرفا یک رابطه عاطفی است که معمولا شگرد بازجوها است که هم از نظر عاطفی و هم از نظر شرعی خودشان و سیستمشان را قانع کنند.
  در نهایت این مکالمه از نظر من سند تبرئه و افتخار شماست و تاییده اینکه شما تا لحظه آخر مورد نظر و هدف وزارت اطلاعات بودی.

  حالا در حالت دوم این موضوع مطرح است چه کسی این نوار را ضبط و با چه نیتی پخش کرده .
  اگر فکر کنیم خود شما اینکار را کردید و فخرآور را در یک حرکت ضد اطلاعاتی مسموم و منحرف و او را تشویق به پخش آن کردید می توانم بگویم کار اطلاعاتی زیبائی بوده.
  در مرحله آخر موضوع بر میگردد به جناب فخر آور که توضیح دهد این مکالمه از کجا بدست او رسیده و به چه نیتی اقدام ناشیانه به پخش آن کرده چون این یک مکالمه سوخته است و سندی بر رابطه باطبی با وزارت نیست بلکه علیه این رابطه است پس باید گفت برای آقای فخر آور که این مکالمه را از وزارت اطلاعات دانسته و یا ندانسه گرفته و اقدام به پخش کرده بسیار متاسفم چون خود ایشان بیشتر از همه مورد ذن و اتهام همکاری با وزارت اطلاعات هستند و پخش این مکالمه گواه این همکاری است مگر توضیحاتی ارائه دهند که بتوان مو شکافی کرد و ایشان از اتهام تبرئه شوند در غیر این صورت بزرگترین خیانت به مبارزات مردم ایران توسط جناب فخرآور در همکاری جهت پخش این نوار و مدعایشان صورت گرفت است.

  نظرات من نظرات حقیقی و کارشناسانه ای بود بعنوان کسی که خوب میدانم این نوارهای صوتی در کجا در وزارت اطلاعات نگهداری می شوند و چه کسانی با چه مجوزی میتوانند به آنها دسترسی داشته باشند.

  در نهایت از ادبیات گفتاری جناب باطبی هم راضی نیستم بعنوان یک فرد تحصیلکرده

  حمید رضا ذاکری

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. عزیز جان،
   این وبلاگ احمد باطبی نیست،

   من از احمد دفاع کرده ام، اگر هم می بینید تند نوشته ام؛ علتش این است که خودم از رژیم آزار دیده ام، و می دانم چقدر بی انصافی است که کسی جوانی و زندگی خود را برای آزادی کشورش بگذارد، آنوقت انگلی مثل فخرآور، بخواهد او را خراب کند!

   حذف
 9. حیف وقت که صرف اراذل و اوباشی مصل فخرآور شود. این آدم یک مرده سیاسی بیش نیست.

  پاسخحذف
 10. سلام گمنام جان، یک مطلب بی‌ ربط به این موضوع فخر آور. یک مقاله خیلی خوب دیدم گفتم به شما نشان دهم، به خواندنش می‌ارزد.

  http://my.gooya.com/permalink/4076.html

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.