دوشنبه، تیر ۲۶، ۱۳۹۱

دین شما، آلت تناسلی شما است، لطفا در زندگی دیگران و اداره جامعه، این عضو شریف خود را وارد نکنید ...!

شباهت ادیان و آلت تناسلی چیست؟!

-          شما مجاز هستید که آلت تناسلی داشته باشید، اما خیلی احمقانه است که آن بقیه را مجبور به پرستش آلت تناسلی خودتان کنید...!
-          همه آدم ها، آلت تناسلی دارند! احمقانه است که کسی به آلت تناسلی خودش فخر بفروشد و آنرا بهتر از آلت تناسلی دیگران بداند...!
-          همه آلت های تناسلی، یک چیز هستند و یک کار را انجام می دهند، مطمین باشید مهمترین عضو بدن شما نیستند، شما بدون آنها نیز می توانید زندگی کنید...!
-          دین شما، مانند آلت تناسلی شما است، باید در جایی پنهانش کنید. خیلی جالب نیست آنرا در معرض دید عموم بگذارید!
-          نباید دیگران را مجبور کنید که آلت تناسلی شما را بپرستند و به آن ایمان بیاورند!


-          وقتی آلت تناسلی خود را (بخوانش دین خودتان)، به وسط جامعه می آورید، بر پرده سینما و تابوهای تبلیغاتی آنرا نشان می دهید، وقتی آنرا در چشم ملت فرو می کنید، مردم در باره آلت تناسلی و یا دین شما، اظهار نظر می کنند. لذا وقتی که بقیه درباره سایز و شکل و رنگ  آلت تناسلی شما (یا دین شما) اظهار نظر کردند، یا آنرا به زبان طنز مورد انتقاد قرار دادند، ناراحت نشوید...!!
-          سعی نکنید جامعه را مجبور کنید که بر اساس آلت تناسلی شما، قانون گذاری کرده و یا حکومت کنند! حکومت دینی، حکومتی است که بر اساس آلت تناسلی اداره می شود!
-          کودکان تا زمانی که بزرگ می شوندو  به سن قانونی می رسند، باید از شر آلت تناسلی شما در امان باشند،  خیلی کار زشتی است که کودکان را مجبور به قبول یک دین خاص از زمان کودکی کنند.
خلاصه کلام اینکه، آلت تناسلی شما (بخوانش دین شما)، یک مساله و موضوع شخصی است، لطفا آنرا در اداره جامعه وارد نکنید، با آن در زندگی خصوصی دیگران سرک نکشید و الی آخر...!!
پی نوشت: 
یکی از آخوندها در فرندفید نوشته بود که «دین را در پستوی خانه نهان باید کرد!». نمی دانم چرا این را نوشته بود، اما واکنش های منفی زیادی نسبت به دین را شاهد بوده که چنین نگاشته است. آقای آخوند، دقیقا درست می گویید، دین خود را باید در پستوی خانه و حوزه علمیه نهان کنید، اگر آنرا در مجلس و کابینه دولت بیاورید، کشور را بر باد فنا می دهید و بلایی بر سر مردم می آورید که در حکومت جمهوری اسلامی، شاهدش هستیم! 

۲۵ نظر:

 1. بسیار عالی.دست و مغز شما درد نکنه.

  پاسخحذف
 2. هانیبال تاه اومده فرفر ؟!!!!
  ندیده بودمش !
  عجب اسم با مسمائی داره :))

  *******

  گمنامیان عزیز حرف نداری.
  راهت پر رهرو

  پاسخحذف
 3. کودک رو اشتباه اومدی اگه قراره بچه به سن قانونی برسه پس باید کودک رو قبل سن قانونی به مدرسه هم نفرستسم به سن 18 که رسید بعدش خودش تصمیم بگیره که به مدرسه بره یا نه

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. گرامی،

   آموزش علم و دانش در مدرسه، فرق بسیار دارد با آموزش مشتی خرافات احمقانه!!!

   حذف
 4. اولا از نظر شما خرافه است دوما بحث سر دین نیست بحث روی حق انتخاب کودکان است پدری که فکر می کند دین چیزی خوبی است به همان میزان حق تحمیل عقیده به فرزند دارد که یک والد در اجباری کردن مدرسه برای فرزندش امید وارم متوجه شده باشید

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. عزیز جان،

   شما نمی توانی دانش را (که بر اساس آزمایش و شواهد علمی) بنا شده، با خرافه ای که اخلاق و انسانیت را زیر پا می گذارد (مانند اسلام) مقایسه کنید.

   دانش بر هر انتقادی آغوشش باز است، آگر کسی ایرادی از یک مطلب علمی بگیرد و ایرادش بزرگ باشد، او را قدر می نهند، اما اگر کسی از اسلام ایراد بگیرد، او را خواهند کشت...!!

   اسلام دین کشتن و غارت است و یاد می دهد که چگونه برده داری کنید و زنان را کتک بزنید، اما دانش تنها درباره واقعیت های علمی بحث می کند!

   فرض کنید یک کسی به برده داری معتقد است، آیا حق دارد به کودکش از کودکی چنین بیاموزد؟! معلوم است که عقاید غلط و احمقانه نمی توان به کودکان آموخت، شما باید اجازه بدهی او بزرگ شود، بتواند درست تصمیم بگیرد بعد این عقیده خودت را به او معرفی کنید.

   اما دانش، موضوع جداگانه ای است، اینکه دو به اضافه دو می شود چهار، یک حقیقت است، یا مثلا معادلات فیزیکی، یک واقعیت هستند، با چنین تفکرات و خرافه هایی فرق دارند....!

   حذف
  2. خوشحالم که جواب دادید ببینید اینها نظرات شماست از نظر من مسلمان راه خوشبختی در این دنیا و اخرت اسلام هستش واین حق رو دارم که فرزندم رو مسلمان بار بیارم مانند شما که حتما فرزندتون رو با افکار اتیستی بزرگ می کنید همون قدر که به من ایراد وارد هست به شما هم هست اصلا این ایراد به همه ی مردم دنیا وارد هست چون ان چیزی که والدین فکر می کنند خوب استرو به فرزندان تحمیل میکنند مختص به مسلمانان هم نیست

   حذف
  3. سپاس از کامنت شما،

   من فرزندم را آتیست بار نمی آورم! به او هیچ نمی آموزم، او را مجبور به قبول هیچ آیینی نمی کنم، چون مغز کودک گنجایش و توان فکر کردن در اینباره را ندارد،
   باید اجازه داد یک فرد به سن قانون برسد، بعد خودش تصمیم بگیرد.

   شما قران را راه خوشبختی می دانی، چرا اجازه نمی دهی او به سن قانونی برسد و بعد تصمیم بگیرد که آیا قران را می خواهد قبول کند یا نه ؟! ؟


   تفاوت یک دیندار و یک دانشمند در این است که دانشمند حاضر است به هر چیزی که باور دارد، شک کند و آنرا مورد راستی آزمایی قرار دهد، اما در میان دینداران چنین نیست، آنها معتقدند چیزی که باور دارند، حقیقت محض است.

   حذف
  4. لطفا این ویدیو را ببینید، فکر می کنم نظر شما عوض خواهد شد:

   ویدیو بازیرنویس فارسی/ریچارد داوکینز/ اگر یک بچه دوساله را مارکسیست بنامیم، همه خواهند خندید!/ز چه رو باید کودک دیندار داشته باشیم؟

   http://gomnamian.blogspot.co.uk/2011/09/blog-post_05.html

   حذف
  5. از بحث با شما خوشحال شدم سوال اخر وقتی اکثریت ملت ایران حکومت اسلامی می خواهند ایا باز هم شما با ان مشکلی دارید

   حذف
  6. سپاس،

   یک-
   طبق کدام نظر سنجی اکثریت مردم ایران، حکومت اسلامی می خواهند؟! کجا است آن رفراندم؟!

   دو-
   انتخابات و رفراندم، باید در فضای آزاد صورت گیرد. صدام هم انتخابات برگزار می کرد و 99درصد رای می اورد!!

   رای مردم وقتی ارزش دارد که هم همه کاندیدها و نظرات مختلف، آزادانه و مساوی شرکت داده شده باشند و از همه مهمتر، اینکه قبل از انتخابات، فضای آزاد وجود داشته باشد و مردم و روزنامه نگاران، گزینه های مختلف را نقد کرده باشند.

   کجا چنین فضای نقدی فراهم شده است؟! کجا مردم توانسته اند آزادانه فکر کنند و روزنامه منتشر کنند؟!

   کجا انتخابات آزاد وجود داشته است؟!

   حذف
  7. " مانند شما که حتما فرزندتون رو با افکار اتیستی بزرگ می کنید همون قدر که به من ایراد وارد هست به شما هم هست "

   کسی‌ به من آتئیست شدن را نیاموخت. و من نیز به فرزندم نخواهم آموخت.

   پرسش گری را به کودکان باید آموخت. حس کنجکاوی آنان را نسبت به جهان اطراف باید برانگیخت و شور خود آموزی و تحقیق و مطالعه را در آنان باید زنده کرد. همین کافیست... اونها راه خود را خود خواهند یافت.


   و دوست عزیز، حتما به این نکته توجه کن، که اکثر آتئیست‌های کنونی ایرانی‌، به احتمال قریب به یقین زمانی‌ مثلمان بوده اند (از جمله خود من). متأسفانه، در ایران، احتمال مطالعه موثق آماری به دلیل محدودیت‌های اعمالی از طرف حکومت و مجازات اعدام وجود نداره. ولی‌ حدس من اینه که این جمعیت اتییس ایرانی‌، جزو با سواد‌ترین قشر جامعه هستند. دلیل این صحبتم هم اینه: برای یک مذهبی‌، دلم کندن از خدا ساخته، چرا که اشعث خلأ شدیدی میکنه. و این خلأ، تنها با مطالعه و تفکر و جایگزنی دانش به جای خرافات پر خواهد شد. و این چیزیست که همونطوری که ذکر شد، باید به کودکان آموخت...و انتخاب راه رو به خودشون واگذار کرد...

   حذف
  8. مثلمان = مسلمان
   جمعیت اتییس ایرانی‌ = جمعیت آتئیست‌ ایرانی‌
   دلم کندن = دل کندن
   اشعث = احساس

   حذف
  9. " تعجب نمی کنید از اینکه امروز فلان مانکن مسلمان شده است."

   نه! من تعجب نمیکنم! قذافی به مانکن‌ها پول، جواهر و قرآن اهدا میکرد! حالا یک مانکن هم که بیا دو این وسط مسلمون بشه، یه بیسوادیه مثل بقیه مسلمین بی‌سواد که فقط مسلمون هستند چون والدین مسلمون دارند...

   حالا بذار من یه چیزی بگم "بلکه" شما تعجب کنی‌! آیا تعجب نمیکنی‌ که پیشروترین دانشمندن در همین قرن ۲۱، اسلام که هیچی‌، حتا به خدا اعتقاد ندارند؟

   این هم یک لینک بسیار معتبر:
   http://www.stephenjaygould.org/ctrl/news/file002.html

   خودت بخون (امیدوارم با انگلیسی‌ مشکلی‌ نداشته باشی‌ که امروزه زبان علمی‌ جهانه) و ببین که اعتقاد به خدا و قیامت در بین دانشمندن در دهه‌های اخیر سیر نزولی داشته و نه افزایشی‌! تنها حدود ۷ درصد از دانشمندان نخبه خدا باور هستند.

   دوست عزیز، مطمئن باش که این افراد به خاطر هوس یا زیر شکم "خدا گریز" نشده اند! اینها هم بارها براهین نظم و علیت رو شنیده اند. و شمایی که از اسلام آوردن یک مانکن (یا خواننده رو هم خودم اضافه کنم!) تعجب کردی، آیا تعجب نمیکنی‌ که هر روز خدا بیش از پیش توسط جامعه علمی‌ پس زده میشه؟

   حذف
  10. "سوال اخر وقتی اکثریت ملت ایران حکومت اسلامی می خواهند ایا باز هم شما با ان مشکلی دارید"

   گمنامیان به درستی‌ پاسخی بر این سوال داد، و من هم در اینجا نقل قول دیگری از خود او دارم که (نقل به مضمون):

   در عین آزادی مردم در انتخاب دینشون، دین باید از نهاد حکومت جدا باشه. به رفراندم گذاشتن سکولاریزم، مثل پرسش در مورد حق نفس کشیدنه!

   حذف
 5. متاسفانه شما از اسلام هیچ چیزی به جز همین لاطائلاتی که بیگانه ها بلغور می کنند نمی دانید. یک زمانی مشعل علم و دانش را همین مسلمونها روشن نگه داشته بودند و همین غربیها پشت سر هم متن های عربی ابو علی سینا و ابوریحان و غیره را ترنسلیت می کردند. اگر تاریخ اسلام و انفجار عظیمی که در جزیرت العرب افتاد را بخوانید تعجب نمی کنید از اینکه امروزه بیش از یک میلیارد نفر در اقصی نقاط جهان رویشان را به سوی قبله ی محمدی می کنند. تعجب نمی کنید از اینکه امروز فلان مانکن مسلمان شده است.اسلام دین بسیار بزرگ و عجیبی است و در طول تاریخ دیده شده که همه ی دشمنانش را به زمین زده و با قدرت در دل نسلها به پیش می رود. خاک به چشم خورشید پاشیده بودند.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. " یک زمانی مشعل علم و دانش را همین مسلمونها روشن نگه داشته بودند و همین غربیها پشت سر هم متن‌های عربی ابو علی سینا و ابوریحان و غیره را ترنسلیت می کردند."

   بهتر بود مگفتید:

   زمانی‌ مشعل علم رو دانشمندان در سرزمینهای "تحت اشغال" مسلمین روشن نگاه داشته بودند! تازه چه بسا به همین دانشمندان هم، از جمله بوو علی‌ سینا و سایرینی مثلا رازی و غیره انگ ارتداد زدند. ببینم، شما ترجیح میدی ظاهراً به اسم مسلمون زندگی‌ کنی‌، یا با حکم ارتداد و تکفر مواجه و گردن زده بشی‌؟

   در ثانی‌، همین دانشمندن در سرزمینهای اسلامی، با ترجمه و کار بر روی آثار یونانیان باستان بود که با توسعه و فهم آن کتب به مراتب بالایی رسیدند، چرا که علم مرز نمیشناسه.

   حذف
  2. " اگر تاریخ اسلام و انفجار عظیمی که در جزیرت العرب افتاد را بخوانید تعجب نمی کنید از اینکه امروزه بیش از یک میلیارد نفر در اقصی نقاط جهان رویشان را به سوی قبله ی محمدی می کنند."

   توسعه اسلام نه با اقتدار کلام محمد، که با خشونت و ضرب شمشیر عرب بیبانی صورت گرفت. حتا در این زمینه اسلام از مسیحیت به مراتب پست تره که در اوایل و قبل از پذیرفته شدن توسط امپراتوران روم، هیچ اهرمی جز کلام نرم نداشت. شما خودت رو بذار به جای کشاورزی در ایران پس از حمله عرب: یا باید از خونه و کاشانه فرار و با همسرو فرزند آواره بشی‌، یا از عقاید خود دفاع کنی‌، کشته بشی‌ و زنو فرزندت به مدینه ارسال و به عنوان کنیز بهشون تجاوز بشه، یا بمونی و نجنگی و اسلام هم نیاری ولی‌ باید با گردن کج جزیه بدی... یا اینکه یه کلامی‌ به زبون میاری که مثلا مسلمونی و به فرزندانت هم یاد میدی که همینو بگن تا حداقل زندگی‌ کنند...

   من از این تصویر به عنوان "انفجار بزرگ" یاد نمیکنم!

   حذف
  3. "اسلام دین بسیار بزرگ و عجیبی است "

   اسلام دین عجیبی‌ نیست، خرافاتیست و نکبتیست مثل خرافات دیگر! عجیب مسلمین هستند که چشم و گوش و ذهن بسته به چنین نکبتی "ایمان" دارند، برای اون سرو دست میبرند، زنان رو کتک میزند و انسانها را با سنگ شکنجه و اعدام میکنند... خود را در میان جماعتی دیگر از هم کیشان خود منفجر میکنند تا آنان را به دوزخ و خود به آغوش حوریان ۷۰ متری روند! دیگر اندیشان را نجس، گاو و الاغ میدانند (طبق کلام خود قرآن) ولی‌ تاب شنیدن هیچ انتقادی را ندارند و حکم به تکفیر میدهند... ولی‌ همچنان با چشم گوش و ذهن بسته، دهانشان باز است که: "اسلام دین بسیار بزرگ و عجیبی است" !

   حذف
  4. "اسلام دین بسیار بزرگ و عجیبی است و در طول تاریخ دیده شده که همه ی دشمنانش را به زمین زده و با قدرت در دل نسلها به پیش می رود. خاک به چشم خورشید پاشیده بودند."

   موعظه نکن پدر! امروز که یکشنبه نیست!

   حذف
  5. چه قدر موعظه میکنی‌، باباجان برو سوار ماشین هندای ساخت کفارت شو برو خانه بشین، شربت خنک از یخچال اختراع ولایت کفر بردار، زیارت عاشورا از تلویزیون ساخت کفار گوش کن و وول بزن در فیس‌بوک و شبکه‌های اینترنتی ساخت کفار که از فعلا مرجع تقلیدت بپرسی‌ که اگر با دیدن باسن فعلا دختر ۱۳ ساله تحریک شدی، حکمش چیست، اگر هم اجرام کیهانی به زمین برخورد کردند نگران نباش ناسا در رأس کفار آنها را از زمین منحرف می‌کند، شما به همراه سایر مسلمین باسن هوا کن، نماز آیات بخوان و به درگاه خدایت متوسل شو. نگران نباش ناسا زنده است. تلسکوپ‌ها و ماهواره‌های اختراع کفر و کلایدر بزرگ هاردن زنده هستند. اگر هم زمین از تورم جمعیت یک میلیاردی انگلهای مسلمان در شرف انفجار بود، دانشمندان ولایات کفر هستند که منابع جدید غذایی و انرژی برایت پیدا کنند، یا تخم و ترکه تان را سوار کشتی نوح کنند و به کرات دیگر بفرستند، که مبادا نسلتون ور بیفتد.Leil

   حذف
 6. آقای ناشناس بالایی! شاید شما هستید که از اسلام تنها دروغهای اخوندها را باور کرده اید و اسلام واقعی همین لاطائلاتی است که بیگانگان بلغور می کنند!

  پاسخحذف
 7. دادگاه ویژه روحانیت مایه ننگ و شرمساری هر ایرانی است. "

  اگر کاپیتولاسیون که به واسطه وحشیگری و اعمال تروریستی مسلمانان و آخوندها به وجود آمد و مایه تبعیض بین ایرانیان و خارجیها بود، دادگاه ویژه روحانیت مایه تبعیض بین آخوندها و ایرانیان است.

  http://www.radiofarda.com/content/f4_rahrovan_mehr_kin_us_iran_relations_part_eight/2257084.html

  مردم ایران میخواهند بدانند نتیجه دادگاه تجاوز آیت الله بهجت به زن و دختر و عروس خادم مسجد چه شد؟ و یا نتیجه تجاوز یک روحانی به یک پسر جوان بسیجی که در اینترنت پخش شد به کجا رسید؟ و یا آمار هزاران مورد دیگر از تعرض روحانیت به حقوق مردم چه بوده است؟
  مگر محمد و علی دادگاه ویژه روحانیت داشتند؟
  آیا این دادگاه جز سرپوش و سانسور جرائم جنایی و حقوقی روحانیت نیست؟

  اسلام = تروریسم
  مسلمان = تروریست

  " کوروش فردوسی "

  پاسخحذف
 8. مرسی‌ از جوابهای دندان شکنتان به این اسلامیست گرامی‌ ، هرچند نه‌ اینکه فکر کنید اینها از رو میروند، یا اینکه قدری به فکر فرو میروند. خیر.بحث برای افراد هیپکرات فقط خود نشان دادن است و گٔل آلود کردن آب، تا ببینند گیر افتادند در میروند بدون جواب منطقی‌ و دوباره جای دیگر برمی‌گردند خصوصیت مشترک مذهبی‌‌ها این است که انسانها را صغیر و نادان فرض کرده و دائم میخواهند برای آنها خط و مشی تعیین کنند. نمونه ش اظهارات اخیر آقای اژه ایی هار است در مورد خروج هنرمندان از کشور که باعث به دام افتادن آنها در دام افراد سودجو میشود. یکی‌ نیست به این مردک بگه، تو برو به شغل محترمت که هاری است برس و گاز بگیر و قندان به سمت روزنامه نگار فرهیخته پرت کن‌. بر فرض هم که در دام افتادند، باباجان در دام افتادند که افتادند، به تو چه مربوط. مگر آمریکا خروج اتباع کشورش برای گشت و گذار در مکزیک و آمریکای جنوبی یا فرانسه گشت و گذر فرانسویها در کشورهای افریقایی را ممنوع می‌کنند، چون احتمال دزدیدن و در دام افتادن اتباعشان در این کشورها زیاد هست. حتی آمریکا به ایرانی‌ تبارهایی آمریکایی‌ که میخواهند خطر آمدن به کشور امام زمان را به جان بخرند، فقط تذکر میدهد که مراقب باشند، چون ایران قانون بین الملل و غیر بین الملل نمیشناسد. واقعا نمی‌فهمم مفهوم کرامت انسانی‌ در اسلام این است که انسان بالغ را گوسفند فرض کنیم که باید توسط یک مشت روان پریش همچون احمدی‌نژاد، خودشیفته روانی‌ مثل خامنه ایی و جانیانی چون اژه ایی و نقدی امر و نهی شوند؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.