سه‌شنبه، تیر ۱۳، ۱۳۹۱

آهای علمای اسلام! نحوه دفاع شما از اسلام را با گروگانگیری پدر یاشار دیدیم، دیگر نحوه مسلمان کردن ایرانیان را خودمان تجسم می کنیم!

رژیم اسلامی که تحت نظر آخوندها اداره می شود، با بی شرمی؛ در پاسخ به انتقاد یک وبلاگ نویس از خرافه های اسلامی، پدر او را گروگان گرفته است! اینجا

با دیدن این رفتار، این نکته به ذهن متبادر می شود که وقتی رفتار این دین در قبال  تنها انتقاد چنین رفتار وحشیانه ای است، می توان تجسم کردم که چگونه مردم ایران و غیر مسلمین مجبور به پذیرش اسلام شده اند!

چند نکته را کنار هم بچینید:

-         یک مثال از رفتار حکومت اسلامی در حال حاضر:
شیوه دفاع مسملین از اسلام، بامزه است! پدر یک وبلاگ نویس، که هیچ گناهی نداشته است، به دلیل اینکه پسرش با طنز، به نقد اسلام پرداخته است، توسط رژیم ایران، دستگیر شده و گروگان گرفته شده است.
رژیم ایران می گوید او باید به ایران بیاید (که با شکنجه و مرگ ربرو می شود) تا پدرش را آزاد کند! 
-         دستورات قران درباره رفتار با منتقدین یا غیر مسلمین:
در دین اسلام و طبق آیه بیست و نه توبه، الله به صراحت دستور می دهد که غیر مسلمین یا باید اسلام بیاورند، یا یک پول کلان را سالیانه به عنوان جزیه پرداخت کنند و یا باید کشته شوند و زن و بچه های آنان نیز برده خواهند بود!
آیا را اینجا ببینید:
آیه بیست و نهم: قَاتِلُواْ الَّذِينَ لاَ يُؤْمِنُونَ بِاللّهِ وَلاَ بِالْيَوْمِ الآخِرِ وَلاَ يُحَرِّمُونَ مَا حَرَّمَ اللّهُ وَرَسُولُهُ وَلاَ يَدِينُونَ دِينَ الْحَقِّ مِنَ الَّذِينَ أُوتُواْ الْكِتَابَ حَتَّى يُعْطُواْ الْجِزْيَةَ عَن يَدٍ وَهُمْ صَاغِرُونَ
 ترجمه: با كسانى از اهل كتاب كه به خدا و روز بازپسين ايمان نمى‏آورند و آنچه را خدا و فرستاده‏اش حرام گردانيده‏اند حرام نمى‏دارند و متدين به دين حق نمى‏گردند جنگ گنید تا با [كمال] خوارى به دست‏خود جزيه دهند

بر اساس این منطق ، غیرمسلمانان (چه کفار و چه اهل کتاب مانند مسیحی ها) ،تنها سه راه پیش روی خود دارند:

روش اول: یا باید مسلمان شوند و طبیعتا خمس و زکات بدهند(پول زور به رهبر مسلمین و محمد)
روش دوم: یا باید جزیه بدهند(بخشی عمده ای  از درامد تک تک افراد جامعه)
روش سوم: یا باید جهاد کنند و بدست مسلمین کشته شده و زن و فرزندان آنها به اسارت و بردگی گرفته شوند. (مانند قتل عام قبیله بنی قریظه توسط محمد و تجاوز پیامبر اسلام به صفیه)

-         روش مسلمانان نیز در برخورد با غیرمسلمین و جنگ با آنها بسیار وحشیانه و خشن است، چه آنکه قرآن می گوید: 
مائده 33: إِنَّمَا جَزَاء الَّذِينَ يُحَارِبُونَ اللّهَ وَرَسُولَهُ وَيَسْعَوْنَ فِي الأَرْضِ فَسَادًا أَن يُقَتَّلُواْ أَوْ يُصَلَّبُواْ أَوْ تُقَطَّعَ أَيْدِيهِمْ وَأَرْجُلُهُم مِّنْ خِلافٍ أَوْ يُنفَوْاْ مِنَ الأَرْضِ ذَلِكَ لَهُمْ خِزْيٌ فِي الدُّنْيَا وَلَهُمْ فِي الآخِرَةِ عَذَابٌ عَظِيمٌ / ترجمه: سزاى كسانى كه با [دوستداران] خدا و پيامبر او مى‏جنگند و در زمين به فساد مى‏كوشند جز اين نيست كه كشته شوند يا بر دار آويخته گردند يا دست و پايشان در خلاف جهت‏يكديگر بريده شود يا از آن سرزمين تبعيد گردند اين رسوايى آنان در دنياست و در آخرت عذابى بزرگ خواهند داشت
-         رفتار خود پیامبر اسلام در قبال انتقاد
خود پیامبر اسلام نیز به همین روش های غیر اخلاقی و زننده، در مقابل انتقاد واکنش نشان می داده است.
چند نمونه از افرادی که به دستور مستقیم محمد، به دلیل توهین به او کشته شده اند:
§         الحویرث الن نقیذ بن وهب: او به دلیل مسخره کردن محمد و به دستور مستقیم محمد و توسط علی ابن ابی طالب به قتل رسید. منبع: تاریخ طبری، جلد هشتم، صفحه 179
§         محمد دستور قتل پیرمردی به نام ابوعفک را داده است، چرا که علیه محمد شعر می گفته است! (منبع: سیره الرسول، نوشته ابن اسحاق)
§         زنی به نام عصما بنت مروان، صرفا به دلیل سخن گفتن علیه محمد و اعتراض به ترور ابوعفک، به دستور مستقیم محمد به قتل رسید.
منبع: The Life of Muhammad. A translation of Ishaq's "Sirat Rasul Allah", pgs. 675–676, A


-         سیره محمد در جنگ ها چگونه بوده است؟
برای دیدن سیره محمد کافیست نگاهی به جنگ او و فتح قلعه خیبر بیاندازیم. محمد شبانه به آنان حمله کرد، بیست و پنج روز مکان آنها را به محاصره گرفت، آن هم در حالی که زنان و کودکان در آن جمع به محاصره گرفته شده وجود داشته اند. بعد که آنان تسلیم شدند، تمام مردان را کشت و زنان و کودکان را نیز برده فروخت.


وحشی گری محمد  از اینجا مشخص است که اولا زنان و کودکان را نیز مشمول محاصره و گرسنگی کرد و از طرفی بعد از تسلیم شدن قبیله، محمد به زنان و کودکان نیز رحم نکرد. انتشار خبر رفتار و منش مسلمانان و محمد در قبایل اطراف، آنان را به وحشت می انداخت و آنها برای فرار از وحشی گری محمد، مسلمان می شده اند. علت رشد سریع و سرطانی اسلام صرفا همین بوده است، خوی وحشی محمد و مسلمانان!

لذا به شفافی تمام می بینم که اسلام صرفا با خشونت و وحشی گری پیشرفت کرد و گسترش یافته است!


اسلام مانند یک غده سرطانی ، با ایجاد وحشت در قبایل همسایه، ابتدا در عربستان پیشرفت کرد و سپس کارش به کشورگشایی و گسترش جهانی رسید.

نکته بعدی، این است که اسلام اجازه نمی دهد کسی از اسلام خارج شود و اگر کسی از پدر و مادر مسلمان زاده شد، حق جدا شدن از اسلام را ندارد!! در اینجا بیشتر توضیح داده ام:  ارتداد چیست؟ چرا در اسلام مجازات مرگ برای اندیشیدن در نظر گرفته شده و به زور تلاش دارد که افراد را مسلمان نگه دارد؟

در پایان تنها می توان با جمع بندی نکات فوق به راحتی ملاحظه کرد  که این دین، چه وحشیانه هم چون سرطان گسترش یافته و هم چگونه ادامه حیات داده است.


جنایات رژیم، چون گروگانگیری یک فرد بی گناه (پدر یاشار) نیز، فایده ای برای آنها ندارد و تنها ریشه اسلام را خشکتر می کند و جوانان با دیدن چنین رفتاری، از خود خواهند پرسید این چگونه آیین  و دینی است که یک بی گناه را گروگان می گیرند؟! 


چند نوشته اخیر من:
/----------/آلمان را مهاجرین ترک ساختند! مسئول وضع بد اقتصادی و ناامنی،سران بی کفایت رژیم هستند،نه افغان های بی پناه!


/----------/در قباحت نژادپرستی...! / بدانیم که کسی مسئول اشتباهات اجدادش نیست، در انتخاب رنگ پوست و قوم خود نیز نقشی نداشته است...!


/-----------/دیگر به منشور کورش فخر نمی فروشم، بلکه از آزار افغان های ساکن ایران شرمسارم!/چرا مردم یزد به حمایت از اقلیت افغان برنخواسته اند؟


/---------/ تصویر روزنامه هلندی/ برداشت آن روزنامه نگار  درست است، از لحاظ مقدس بودن، فرق چندانی بین نقی و تقی و عفیر و شمقدر نیست...!


/-------------/برای برخی مبنای آزادی خواهی، کوبیدن رضا پهلوی است و برای برخی آزادی خواهی در حمله به منتقدین رضا پهلوی خلاصه می شود!


/-----------/این غیر انسانی بودن اسلام است که باعث نابودیش می شود/ راه دمکراسی در ایران از نابودی اسلام می گذرد/نقدی بر نوشته مقاله اکبر گنجی بخش چهارم


خشونت موجود در اسلام را در تظاهرات مسلمانان تندرو در کشورهای غربی به خوبی می توان دید

۷ نظر:

 1. saman : تنها چیزی که می‌تونم بگم اینه که ممنونم از تو که می‌فهمی گمنامیان جان برای من که آشنا ترینی و لذت می‌برم از طرز فکر و انسان بودنت

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. " دادگاه ویژه روحانیت مایه ننگ و شرمساری هر ایرانی است. "

   اگر کاپیتولاسیوم که به واسطه وحشیگری و اعمال تروریستی مسلمانان و آخوندها به وجود آمد و مایه تبعیض بین ایرانیان و خارجیها بود، دادگاه ویژه روحانیت مایه تبعیض بین آخوندها و ایرانیان است.

   http://www.radiofarda.com/content/f4_rahrovan_mehr_kin_us_iran_relations_part_eight/2257084.html

   مردم ایران میخواهند بدانند نتیجه دادگاه تجاوز آیت الله بهجت به زن و دختر و عروس خادم مسجد چه شد؟ و یا نتیجه تجاوز یک روحانی به یک پسر جوان بسیجی که در اینترنت پخش شد به کجا رسید؟ و یا آمار هزاران مورد دیگر از تعرض روحانیت به حقوق مردم چه بوده است؟
   مگر محمد و علی دادگاه ویژه روحانیت داشتند؟
   آیا این دادگاه جز سرپوش و سانسور جرائم جنایی و حقوقی روحانیت نیست؟

   اسلام = تروریسم
   مسلمان = تروریست

   " کوروش فردوسی "

   حذف
 2. فکر کنم منظورت از "اسما بن مروان" همان "عصماء بنت مروان" باشه؟

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. کاملا درست است
   حق با شما است

   (ت)آن جا افتاده بود!

   سپاس از تذکر به جای شما

   حذف
 3. یکی از نقویون در کمپین امام نقی نوشته است:

  ای کسانی که رای مردم را دزدیدید و در مقابل امامتان (منظور نقی است) سرقت شد، مراقب باشید در مقابل دزدیدن پدر یاشار چیز دیگری از شما سرقت نشود!!!!

  پاسخحذف
 4. " دادگاه ویژه روحانیت مایه ننگ و شرمساری هر ایرانی است. "

  اگر کاپیتولاسیوم که به واسطه وحشیگری و اعمال تروریستی مسلمانان و آخوندها به وجود آمد و مایه تبعیض بین ایرانیان و خارجیها بود، دادگاه ویژه روحانیت مایه تبعیض بین آخوندها و ایرانیان است.

  http://www.radiofarda.com/content/f4_rahrovan_mehr_kin_us_iran_relations_part_eight/2257084.html

  مردم ایران میخواهند بدانند نتیجه دادگاه تجاوز آیت الله بهجت به زن و دختر و عروس خادم مسجد چه شد؟ و یا نتیجه تجاوز یک روحانی به یک پسر جوان بسیجی که در اینترنت پخش شد به کجا رسید؟ و یا آمار هزاران مورد دیگر از تعرض روحانیت به حقوق مردم چه بوده است؟
  مگر محمد و علی دادگاه ویژه روحانیت داشتند؟
  آیا این دادگاه جز سرپوش و سانسور جرائم جنایی و حقوقی روحانیت نیست؟

  اسلام = تروریسم
  مسلمان = تروریست

  " کوروش فردوسی "

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.