چهارشنبه، تیر ۰۷، ۱۳۹۱

نوشته ای کشف شده از کمد اتاق خواب خانم مریم رجوی: چگونه یک تظاهرات چند هزار نفره در فرانسه بر پا کنیم؟

این نوشته را من اتفاقی از کمد اتاق خواب (!) خانم رجوی پیدا کرده ام که در اینجا منتشر می کنم.
-         برای اینکار، نیاز به مقدار زیادی پول هست، از طریق های زیر پول را تهیه می کنید:
1-     اعضای سازمان را مجبور می کنید که عکس کودکان کار در ایران را در دست بگیرند، در نقاط پر رفت و آمد شهرهای اروپا کاسه گدایی به دست بگیرند و به اسم کودکان ایرانی، پول تهیه کنند.
2-     با رهبران عربستان سعودی تماس می گیرید و از آنها کمک می خواهید.
3-     از طریق قاچاق انسان، مقداری پول تهیه می کنید.
4-     در انتها، اگر هنوز پول کم داشتید، مجبور می شوید از حساب بانکی خود استفاده کنید. به روان صدام حسین درود می فرستید که به شما پول کلانی بابت مزدوری داده است، از حساب مذکور، مقداری که کم است، بر میدارید!
-         قدم بعدی، پیدا کردن افرادی است که باید در آن گردهم آیی سخنرانی کنند. طبیعی است که هیچ سیاستمدار با شرفی حاضر به سخنرانی در میان گروهی تروریست نمی شود! لذا شما سخنرانان خود را از بین دو گروه زیر انتخاب می کنید:
1-         سیاستمداران فاسد اروپایی و آمریکایی که حاضر هستند به ازا یکصدهرار دلار، سخنرانی کنند را می یابید، به آنها پول می دهید و آنها برای سخنرانی می آیند.
2-         اگر زرنگ باشید، شاید بتوانید یکی دو تا سیاستمدار اروپایی نیز پیدا کنید که ایران را نمی شناسند. نزد انها بروید، عکس ندا آقا سلطان را نشان دهید، آنها را خر کنید و به بهانه حمایت از دمکراسی در ایران، آنها را به محل سخنرانی بکشید!
-         حال به بخش سخت کار می رسیم، چون با پول هم سخنران و هم محل سخنرانی را حاضر کرده اید، اما اکنون شما باید افراد معمولی و سیاهی لشکر را بیابید!
مشخص است که تنها چند صد نفری که عضو سازمان هستند، در گردهم آیی شرکت می کنند و شما نیاز به چند هزار نفر آدم دیگر دارید!  هیچ ایرانی دیگری نیز حاضر نیست در این مراسم شرکت کند. اول یک فاتحه می خوانید برای امضا کنندگان پیمان شینگن که مرزهای اروپا را برداشته اند! بعد با زرنگی هر چه تمام تر، از دو منبع زیر آدم اجاره می کنید: 
1-     به کمپ های پناهندگی می روید، پناهنده های آفریقایی و افغانی که نمی دانند اصلا مجاهدین کیلو چند هستند را برای یک روز استخدام می کنید. برای آنها بلیط و هتل می گیرید، به هر کدام هم وعده دیدن پاریس را می دهید، چند یورو هم پول کف دستشان می گذارید  و آنها را به محل تجمع می آورید!
2-     با مهد کودک ها، دبستان ها و دبیرستان های لهستان و دیگر کشورهای اروپای شرقی تماس می گیرید. برای کودکان اتوبوس اجاره می کنید، به انها ساندویچ و نوشابه می دهید و آنها را به محل تجمع می آورید. 
خوب، کار شما تمام شده و شما موفق به برگزاری یک تجمع عظیم شده اید! اما باید روی آن مانور بدهید، در اینجا به اعضا کمپ لیبریتی دستور می دهید که پای کامپیوتر نزول اجلال کنند(!) و با درست کردن یک وبلاگ، به تقدیر از این اقدام بزرگ شما بپردازند.
بعد گزارش این وبلاگ ها و دیگر منابع را دسته بندی می کنید، آنها را به سیاستمداران آمریکایی می دهید که بگویید چقدر در ایران محبوب هستید. اما قسمت مهم کار، مراجعه به حکام عربستان سعودی است.
نزد انها می روید، این گزارش ها را نشان می دهید و می گویید که شما اپوزسیون اصلی در ایران هستید و خلاصه آنها را حسابی تیغ می زنید...! 

این ویدیو خود نشان گر این است که تعداد یلی کمی از ایرانیان در این همایش حضور دارند!

در زیر گزارش تلوزیون فرانسه از گردهمایی مجاهدین را می بینید که در آن توضیح می دهد چگونه با پرداخت پول، آدم به محل سخنرانی می اورند. با مزه حضور دانش آموزان اروپایی است که از اتوبوس ها پیاده می شوند!
نوشته مشابه پیشین: 
مطالب دیگر امروز من:

/-----------/آهای وزارت اطلاعاتی که پدر یاشار را گروگان گرفته ای، آن امام نقی که ما در کمپین داریم، هیچگاه گروگان گیری نمی کند!/پدر یک وبلاگ نویس را گروگان گرفته اند!

/------/تنها در رژیم ایران در ارگان های غیر اقتصادی هم می توان شاهد اختلاس های کلان بود!/در اتاق خواب خامنه ای هم اختلاس صورت می گیرد!


نوشته های مشابه در مورد مجاهدین خلق:


۱۷ نظر:

 1. دمت گرم حرف دل همه ایرانی های با غیرت را زده ای لعنت ونفرین بر رجوی حرامزاده ودرود بر شما امیدوارم یک روز این عروسک ج ن د ه منظورم مریم است به همراه ان مرد شیاد که دست خمینی را از پشت بسته است منظورم مسعود رجوی است یک روز پشت میز دادگاه ببینم متشکر از شما

  پاسخحذف
 2. امروز در بازار بورس تهران سرانجام بهای پشکل و ریال به برابری کامل رسید. آگاهان فاش ساختند که تشخیص این دو دیگر محال است . در نتیجه برای حل این معضل نوظهور، کمیسیون سیاست گذاری ارزی مجلس امروز عصر با قید دو فوریت، استفاده از پشکل و ریال را برای انجام هر گونه معاملات بلا مانع اعلام کرد!

  پاسخحذف
 3. لعنت بر رجوی و خامنه‌ای.

  پاسخحذف
 4. گمنامیان،

  اگه یارو بیاد اینجا، بلافاصله بهت میگه "پهلوی پرست" یا چیزی تو این مایه‌ها یا حتا بد تر، فقط فحش میده! باور کن، باور کن، تو مناظره آخوند‌ها از اینها منطقی‌تر هستند!

  پاسخحذف
 5. نوشته ای کشف شده از حسین شریعتمداری در اتاق خواب برخی ماموران وزارت اطلاعات و باز نشخوار دوباره آن در وبلاگهای زنجیره ای وزارت اطلاعات
  کیهان 6 تیر 1391
  يادآور می شود بنا بر اعلام برخی اعضای جدا شده، «سياهی گروهان» (!) ميتينگ های اين سازمان به واسطه تطميع برخی افراد سرگردان و وعده چند روز هتل و کمک هزينه سفر تفريحی سرپا می شود.

  پاسخحذف
 6. بازم دمشون گرم مجاهدین سالهاست دارن این عربها از صدام تا سعودی را تیغ میزنن خرج میکنن
  رژیم و مامورانش که ملیونها از سرمایه کشور را به باد دادن در حلقوم حسن نصراللاه و حکومت تروریستی سوریه ریختن

  پاسخحذف
 7. رادیو فردا

  سازمان مجاهدين خلق که در فهرست سازمان های ترويستی آمريکا قرار دارد روز شنبه با برگزاری تجمعی گسترده در شهر پاريس خواستار تغييرات دمکراتيک در ايران شد. مريم رجوی، رهبر اين تشکيلات، از غرب خواست تا به «نرمش» در برابر ايران پايان دهد.

  رسانه های غربی از حضور گسترده افراد هوادار سازمان مجاهدين خلق در اين تجمع خبر داده اند و خبرگزاری آسوشيتدپرس گفته که بر اساس برآوردهای این سازمان، «۱۰۰ هزار» در اين اجتماع حضور داشتند.

  منابع مستقل آمار تعداد شرکت کنندگان در این تجمع را تایید نکرده اند.

  تجمع روز شنبه در یکی از مراکز نمایشگاه های بین المللی پاريس در «ويل پنت» در حاشيه شمالی پاريس انجام شد و در جريان آن، اعضای این سازمان خواستار ايجاد تغييرات دمکراتيک در ايران و کمک به وضعيت نیروهای سازمان مجاهدين خلق شدند که در اردوگاه اشرف عراق زندگی می کنند.

  رودولف جوليانی، شهردار پيشين نيويورک، و اد رندل، فرماندار پيشين ايالت پنسيلوانيا در آمريکا نيز در اين گردهمآیی حضور داشتند.

  گزارش خبرگزاری رويترز حاکی است که مريم رجوی، رهبر شورای ملی مقاومت، در سخنانی آمريکا را متهم کرد که در برابر ایران نرمش به خرج می دهد.

  وی گفت: «کشورهای غربی با فراهم کردن انواع مشوق ها برای رژيم ملاها اين دهه را از دست داده اند- يک دهه مذاکرات با نرمش و بی ثمر».

  مريم رجوی افزود: «توقف تهديدات اتمی ملاها تنها از طريق تغيير رژيم ديکتاتوری آنها امکان پذير است».

  وی اظهار داشت: «کسانی که مايل نيستند تا ملاها به بمب دست پيدا کنند بايد در کنار مقاومت مردم ايران برای سرنگونی رژيم بايستند».

  شورای ملی مقاومت که تظاهرات روز شنبه را سازماندهی کرده است متشکل از پنج گروه است که هدف خود را پايان دادن به حکومت جمهوری اسلامی ايران اعلام کرده است.

  اين تشکيلات در سال های اخير تلاش کرده تا با ارائه اطلاعاتی به کشورهای غربی درباره برنامه هسته ای ايران آنها را به اتخاذ مواضع شديدتر عليه جمهوری اسلامی وادار کند.

  سازمان مجاهدين خلق نخستين بار در سال ۲۰۰۲ فعاليت های هسته ای ايران را در تاسيسات نطنز فاش کرد ولی از آن پس اطلاعات منتشره اين تشکيلات درباره فعاليت های اتمی ايران با بی اعتنايی کشورهای غربی روبرو شده است.

  مجاهدین خلق که جمهوری اسلامی ايران آنها را «منافقين» معرفی می کند دارای نيرويی ۳۴۰۰ نفره در عراق است که در سال های اخير بر سر انتقال آنها از اين کشور تنش های زيادی بروز کرده است.

  اد رندل، فرماندار پیشین ایالات پنسیلوانیا، در تجمع روز شنبه از سازمان ملل متحد، آمریکا و اتحادیه اروپا خواست تا «روند انتقال» این افراد را آغاز کنند چرا که به گفته وی، آنها «در شرایط وخیمی» به سر می برند.

  ايالات متحده آمريکا از سال ۱۹۹۷ مجاهدین خلق را در فهرست سازمان های تروريستی خود قرار داده است ولی اين تشکيلات می گويد که اقدامات خشونت آميز را کنار گذاشته شده است.

  مجاهدين خلق طی سال های اخير با استفاده از منابع مالی و لابی گری گسترده در آمريکا تلاش کرده است تا نام خود را از فهرست سازمان های تروريستی آمريکا حذف کند. اخيرا دادگاهی در آمريکا به هيلاری کلينتون، وزير امور خارجه آمريکا، دستور داده است که تا اول اکتبر سال جاری درباره اين سازمان تصميم گيری کند.

  مری رجوی روز شنبه گفت: «به موجب حکم روز اول ژوئن ... وزارت امور خارجه آمريکا چاره ای ندارد جز اينکه سازمان مجاهدين خلق را از اين فهرست خارج کند، مگر اين که بخواهد برای رضايت ملاها بار ديگر عدالت و قانون را زير پا بگذارد».

  سازمان مجاهدين خلق متهم است که در دهه ۱۳۶۰ در بمبگذاری ها و حملات انتحاری عليه مقام های حکومتی و شهروندان ايرانی دست داشته است و جمهوری اسلامی بارها خواستار تحويل رهبران آن برای محاکمه در ايران شده است.

  اين سازمان همچنين متهم است که در دوران پيش از انقلاب بهمن ۱۳۵۷ دست به ترور اعضای سازمان های نظامی آمريکا در ايران زده است
  لینک موجود.
  http://www.radiofarda.com/content/f4_pmoi_rally_paris_change_democratic_iran/24624099.html
  تا کور شود هر آنکه نتوان دید

  پاسخحذف
 8. n
  ایکاش جای اتهام زدن به دیگران و بستن آنچه در ذهن میپرورانید به مخالفانتان رای و نظرتان را نگه میداشتید برای روزی که در ایران یک رفراندام یا انتخابات ازاد برگزار بشه به هر اندیشه و فکری که دلتان میخواست رادی میدادید برای هر اندیشه ای که می پسندیدید تبلیغ میکردید مردم را تشویق به رای دادن میکردید
  نه اینکه همچون روزنامه کیهان خبر از کشف و افشای نامه های خیالی و وهمی در اتاق خانه اندرونی دیگران بدهید
  ایکاش جای اینکه توی این وضعیت به تخریب دیگران مشغول باشید مشغول تخریب حکومت غارتگران اسلامی میبودید که فعلا در کشور حاکم است تمام سرمایه های ملی را به باد میدهد به قول خودتان پدر یک مخالف را گروگان میگیرد
  بگذار بنا بر تجربه یک نصیحت بکنم این دوست شما گفته بود که نوح به جرم پسرش محاکمه نشد
  گویا شما هنوز این رژیم را نشناختید
  نوح مانند جنتی گیلانی بختیاری(وزیر دادگستری احمدی نژاد)ومابقی جنایتکاران رژیم ستم شیخی که فرزندانشان را قتل عام کردن فرزند خودش را به دلیل تفاوت دیدگاه به قتل نرساند
  و ایکاش ما را حسرت به دل نمیگذاشتید که شمایی که وبلاگتان را بزک به دادگاه نمادین کشتار دهه 60 کردید حداقل اندک احترامی برای بازماندگان آن قتل عام که اکثرا در اروپا یا اشرف لیبرتی هستن قائل میشدید
  مثل این میماند که کسی در وبلاگش در حالی که یک لینک یاد آوری جانباختگان هلوکاست گذاشته باشه محتویات وبلاگش اشاعه دهنده افکار فاشیستی و همان تفکری باشد که مسبب هلوکاست گردید باشد!!!
  خانم رجوی علاوه بر خواهرش نرگس که قبل از انقلاب قبل از دستگیری با قرص سیانور برای نجات جان دیگر رفقایش جانش را فدا کرد تا زیر شکنجه قرون وسطایی ساواک دیگران را لو ندید خواهر دیگرش معصومه در سال 61 به دلیل مقاومت بسیار با وجود بارداری تیر باران شد
  با یک سرچ میتوانی عکس او را بیابی
  شما بگو ببینم شما چه چیزی را در مبارزه با این رژیم از دست دادی که این حق را به خودت میدهی که به کسی که تمام عمرش را صرف مبارزه کرده بی احترامی کنی؟؟
  در آخر هم اقای اولیس قضاوت شما در مورد نظر من شبیه همان قضاوتتان در مورد اینکه هر کسی توی هند بدنیا بیاد میشه یک گاو پرست دو اتشه
  ق

  پاسخحذف
 9. از نظر من همه باید حرف بزنند وحرفهایشان را بگویند بهترین جا مناظره است این مجاهدین خلق هستند که از مناظره میترسند ودر ثانی دادگاه برای رهبران سازمان مجاهدین بطور اخص شخص مسعود ومریم رجوی اما نکته دیگر که باید به ان اشاره کرد جمهوری اسلامی انقدر جنایت کرده که قابل شمارش نیست از خمینی شیاد تا خامنه ای و ووو اما باید نکته دیگری هم گفت وان این است رزیم جمهوری اسلامی باید به همراه این سازمان کثیف به زباله دان تاریخ بپیودد این هر دو اینها دارای یک مرام وسیستم هستند اساس وبنای هر دو بر ولایت فقیه استوار است در سازمان مجاهدین رهبر عقیدتی که همان ولایت فقیه است ولاغیر و نکته دیگر اینکه باید با سازمان مجاهدین و جمهوری اسلا می به زبان خودشان سخن گفت زبان انها کثیف تر از خودشان است بطور خاص هرزه ای مثل مصعود رجوی ومریم وسلام

  پاسخحذف
 10. n
  در ضمن اقای اولیس اگر واقعا از نظر حضرتعالی من امثال بنده را بر آخوندها ترجیح میدی کاری نداره برو رسما علیه من امثال من فعالیت کن یا اصلا چرا رودربایستی برو در قتل عام ما کنار رژیم قرار بگیر
  شما حتی تحمل یک هوادار که از نظر فکری خودش را نزدیک به مجاهدین میدانه را ندارید

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. واقعا به هیچ وجه قصد نداشتم با شما کامنتی ردو و بدل کنم، ولی‌ خوب، کامنت‌های اخیرتون حداقل "مسالمت آمیز"تر بود، پس بذار یکی‌ دو نکته دیگه به شما بگم. فقط امیدوارم، واقعا قبل از پاسخگویی واقعا نوشته من رو بخونی‌:

   ۱- "در ضمن اقای اولیس اگر واقعا از نظر حضرتعالی من امثال بنده را بر آخوندها ترجیح میدی کاری نداره برو رسما علیه من امثال من فعالیت کن"

   به هیچ وجه آخوندها رو به شما یا شما رو به اونها و کلاً هر کسی‌ که برای صحبتش به دین متوسل میشه (هر دینی) به کس دیگه ترجیح نمیدم. اصلا به شخصه، من کاری به افراد ندارم! من به شدت از خرافات متنفرم... و دین رو بزرگترین خرافه میدونم که همچنان گریبان گیر نسل بشره. و خوب به تبع اولا، "اسلام" رو بزرگترین مشکل مملکت ایران میدونم.

   پس با این توضیح، دوباره ببین من چی‌ نوشته بودم... گفتم که "در مناظره" آخوندها از شما به قول خودتون "مجاهدین" بهتر عمل میکنند. ببین، گفتم "در مناظره"! به عنوان شاهد مثال، بذار یه نمونه از روش بحثت شما و بهت نشون بدم:

   در آخرین بحثی‌ که اینجا با هم داشتیم:
   http://gomnamian.blogspot.sg/2012/06/blog-post_24.html#comment-form

   به دعوت شما، اون فیلم رو دیدم. و اصلا حرفی‌ راجع به این ممهمون امریکایی سازمان شما نزدم، مشکل من با "ترجمه دروغ" سازمان خود شما از صحبت این طرف بود و گفتم که:

   "دقیقه ۳:۳۴ یارو میگه: "people of the Gulf"

   ترجمه "مجاهدین خلق": "مردم خلیج فارس"!

   این یارو فقط یک مهموونه مثلا. و "رئیس جمهور منتخب" (...!) هم همونجا ایستاده...
   من در این مورد کاری به دفاع از خلیج فارس ندارم، و اینکه "این رئیس جمهور" قبل از سخنرانی، در حین اون یا بعدش چه واکنشی باید انجام میداد، سوال من اینه:

   "دروغ چرا"؟ اون هم در مورد واضحی مثل این؟ (لابد یکی‌ هم میگه: "خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل")!"

   هر آدم فارسی‌ زبونی که اینو بخونه، متوجه میشه منظور من اصلا این یارو و اینکه اصلا کی‌ هست نبوده. بعد خودت ببین چی‌ جواب دادی:

   "در مورد نیوت گینگریچ اولا اینکه فکر کنم شما اقوامتان تمام همفکرانتان با هم جمع بشید این سناتور آمریکایی حتی فکر نکنم جواب سلامتان را هم بده...
   اینم اضافه کنم که مجاهدین هنوز درسازمانهای تروریستی هستن اینقدر محبوبیت دارن به قولی مانور میدن اگر روزی دست بالشون باز بشه که هیچی
   فقط میتوانم بهتون بگم که اگر ما اندازه یهودیها سابقه لابیگری داشتیم قدرتمان نسبت به اونها چند برابر بود
   اینم اضافه کنم که از رضا پهلوی شما با این بابا دیدار میکرد فکر میکنم میامد ادعا میکرد که من برای دیدار با رئیس جمهور امریکا هم وقت ندارم
   مدعای من در فضاحت لاهه شاهزادتون عیان است"

   هر آدم فارسی‌ زبونی که کامنت من رو "بخونه"، مطمئناً متوجه میشه که کامنت شما به هیچ وجه ربطی‌ به صحبت من نداره! تازه، بعدش کور کورانه حمله میکنی‌ که: " رضا پهلوی شما" ?!
   رضا پهلوی به من چه؟ مطمئن باش اگه اون هم بخواد آیه و حدیث به خودش ببنده، به شدت مورد انتقاد قرار خواهد گرفت...

   با روشی‌ که شما کامنت می‌نویسی، حق بدید شک کنم هدف شما اصلا بحث و مناظره است! من به روشنی از شما خواسته بودم که اگه "حرف جدید و گفته نشده‌"ای در اثبات "شعارهای اساسی‌ اسلام" داری، بیان کنی‌. همین. و در این میون، یکباره شما یکباره، لینکی‌ تبلیغاتی از سازمنتون میذارید! این شد مناظره؟ به همین دلیل گفتم که "آخوندها" در "مناظره" از شما بهتر عمل میکنند. امیدوارم اینبار براتون روشن باشه...

   حذف
 11. هیچ کس نمی تواند مدعی حکومت برای اینده ایران باشد به جز مردم اما دو طایفه باید به زباله دان بروند دم ودنبالههای خمینی شیاد از خامنه ای گرفته تا ووووو وطایفه دیگر سازمان مجاهدین خلق پس نتیجه اینکه دشمنان مردم دو طایفه است رزیم فعلی جمهوری اسلامی و سازمان مجاهدین به جز این دو طایفه کثثیف همه سازمانها وگروها باید برای ایران ازاد مشارکت داشته باشند تمام

  پاسخحذف
 12. 2-
  کاری به رییس و روسای شما، یا اصلا سازمانتون ندارم، و فقط از سر دوستی‌، فقط شخصی‌ به شما میگم، جمله‌ای رو مدتها پیش در نصیحت به قول خودتون "مجاهدین" شنیده بودم که پسندیدم و الان فقط نقل قول می‌کنم. و قبل از هر چیز بهتون بگم که هیچ پاسخ هم نمیخوام، فقط خودت بهش فکر کن:

  "هیچ سعی‌ نکنید که با آخوندها مسابقه تقدس بگذارید، شما در این مسابقه برنده نمیشید"!

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. و اگه من بخوام این جمله رو به شما و فقط و فقط دوستانه بگم، با کمی‌ تغییر خواهم گفت که:

   با آخوندها یا هر کس دیگه‌ای مسابقه تقدس ندید، این مسابقه برنده‌ای نخواهد داشت...

   حذف
 13. این مجاهدین اسلامی مادر جنده ها میخواهند اسلام را با اسلحه شاف کون مردم بکنند . ما روی اسلام می رینیم.

  پاسخحذف
 14. این مجاهدین اسلامی مادر جنده میخواهند اسلام را با اسلحه شاف کون مردم بکنند . ما روی اسلام می رینیم.

  پاسخحذف
 15. سلام.تمام.مطالبی.که.درباره.مجاهدین.نوشتید.کاملا.صحیح.وبی.غرضانه.بود.در.امدن.خمینی.مجاهدین.از.هرکاری.رویگردانی.نمیکردند.و.فعالترین.گروه.بودند.و.عده.زیادی.سرباز.و.پاسبان.را.بقتل.رساندند.فیلم.رجوی.و.زن.قبلی.مهدی.ابریشمچی.؟.درحالیکه.در.سامره.درکنارچاه.امام.زمانشان.دهانه.چاه.را.سجده.میکنند.ومیبوسند.فیلم.دیگرش.در.اتاق.صدام.حسین.دربغل.ان.عرب.بی.شرافت.رجوی.صدام.را.میبوسد.و.کارتنهای.دلاررا.تحویل.میگیرد.اینها.باصطلاح.مسلمانان.انقلابی.بودند.وهستند.که.ملت.ایران.را.بسوی.اخوندها.بردند.اینها.یاران.باوفای.دشمن.ما.یعنی.صدام.حسین.بودند.و.هستند.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.