دوشنبه، خرداد ۱۵، ۱۳۹۱

آقای آیت الله صادق لاریجانی، رفتار شما با وکیل با شرف، «جاوید هوتن کیان»، روی ژوزف استالین را سفید کرده است...!

هوتن کیان، وکیل با شرفی است که وکالت سکنیه محمدی (محکوم به سنگسار) را به عهده داشت، انسان آزاده ای که در بند رژیم گرفتار آمده است.

نفس در سینه حبس می شود وقتی به رفتار این مرد بزرگ می اندیشیم، در یک جمله می توان عمل و شجاعتش را خلاصه کرد:

این مرد شریف، علی رغم اینکه از خطرات کار آگاه بود، برای نجات سکینه از سنگسار، پا به میدان گذاشت، و اکنون به مدت بیست ماه است که تحت قرار دارد.

آقای رییس زندان تبریز،آقای رییس حفاظت اطلاعات،  باید بدانید که رفتار شما  مصداق بارز جنایت علیه بشریت است، چه آنکه حتی بدرفتاری و آزار نظام یافته یک انسان، به تنهایی می تواند جنایت علیه بشریت لقب گیرد.

بترسید از روزی که در دادگاه به چنین جرم بزرگی متهم شوید  و تمامی دنیا، شما را به انگشت حقارت نشانه روند.

ننگ باد بر انسان های پلیدی که اینچنین این وکیل آزاده را آزار می کنند.

یکی از وکلای دادگستری، مصاحبه ای در باره آقای جاوید هوتن کیان داشته، که نکات مهم آن به قرار زیر است:

" به جرات می‌توان گفت که در حدود ۴۰ تا ۵۰ کیلو، که معادل بیش از نصف وزن پیشین ایشان است، کم شده بود. بینی و چندین دندانش را هم شکسته بودند. هم چنین وی به طور فیزیکی نقاطی از دست و پا‌هایش را نشان می‌داد که با آتش سیگار سوزانده شده بود و اظهار می‌داشت که با پوشاندن شرت پلاستیکی اقدام به سوزندان اندام تناسلی ایشان کردند. ... آقای هوتن کیان در ملاقاتی که با ایشان داشتم اظهار داشت ماه‌ها فقط یک وعده غذا آن هم فقط تکه‌ای نان خشک با آب، به او می‌دادند و روزهای متمادی از سوی ۲۰ الی ۲۵ نفر ساعت‌ها شکنجه شده به طوری که این افراد مثل توپ فوتبال وی را از این طرف به آن طرف پاس می‌دادند. هم چنین توهین‌ها و اهانت‌های زیادی به او کردند و ظاهرا ایشان تماسی هم از طریق ایمیل با وزیر امور خارجه وقت امریکا (خانم رایس) داشتند که درهمین خصوص اتهام ارتباط نامشروع با خانم رایس را در مورد ایشان مطرح کرده بودند!. "

۲۴ نظر:

 1. بی شک سربلندی و افتخار ایران زمین گمنامیان است
  آقای گمنامیان کمی از بیوگرافی کلی خودتون بگید.
  البته تاجایی که معذورات اجازه میده.

  به صورت تیتروار هم بگویید خوب است

  پاسخحذف
 2. ترنم مگه گمنامیان رو نمیشناسی همون مردی که شبا میومد خونتون و مادرت را از کون جر میداد و آب کیرش را در دهان تو میریخت را چطور فراموش کردی؟

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. حیف الاغ که با تو مقایسه ش کنند.

   حذف
  2. از اینکه بدین گونه ادبیات اسلامی خود را منتشر میکنید ممنونم. چیزی بهتر از این الفاظ نمیتواند بیان واقعیت جمهوری اسلامی باشد. فقط میخواهم بدانم وقتی این کلامات رکیک را مینوشتید عمامه تان را برداشته بودید و یا با عمامه بودید.

   حذف
  3. بشما چه عمامه اش را گذاشته یا نگذاشته است مهم این است که باید این کثافت ها یعنی این اننگ بشریت هستند باید از روی زمین برداشت البته اگر این مردم ما خودشان را جلو نیندازند تازمانیکه ما مردم احمق از این زالو ها حمایت میکنیم این زالوها هم خواهند بود

   حذف
 3. جناب گمنامیان من کاربری هستم که دیروز توصیه کردید به روانپزشک مراجعه کنم خواستم بگم که در منطق من فحاشی جایی ندارد ولی وقتی چند روز پیش کامنت من درباره ترکها را پاک کردید بسیار ناراحت شدم چون من حق دارم از آزادی بیان استفاده کنم و نظر خود درباره ترکها را بیان کنم

  پاسخحذف
 4. روز پدر بر تمام شيعيان و مسلمين مبارك باد .....!

  علی، این مردی که ولادتش روز پدر است و الگویی برای مردان ما! چند روز پس از مرگ فاطمه دوباره زوجه اختیار کرد؟؟؟ عزیزان سه روز پس از مرگ همسرش ازدواج کرد! و مردی که اینگونه رفتار کرده باید الگوی مردان ما باشد.


  خونخواري ولی امر مسلمانان علی ابن ابی طالب

  1 کشتار قبیله بنی قریظه:
  علی پی از پیروزی بر قبیله بنی قریظه تعداد 900 نفر از مردان قبیله را در مقابل گودال هایی که از پیش کنده شده بود سر بریدند( تاریخ طبری ج3 ص1088)
  2 کشتار خاندان ازد:
  علیو یارانش در یک روز تعداد 2500 نفر از خاندان ازد را سر بریدند بنحوی که کسی زنده نماند تا دیگری را دلداری دهد(مروج الذهب ج1 ص729)
  3 کشتار خوارج:
  در نهم صفر سال 38 هجری در محلی واقع در دشت نهروان جنگ خونینی بین لشکریان علی و خوارج روی داد که در این جنگ حدود 1800 نفر از خوارج به قتل رسیدند
  4 نبرد لیله الحریر:
  علی در نبرید به نام لیله الحریر در حدود 500 تا 900 نفر را از دم تیغ گذراند. (منتهی الامال ج1 ص153)
  5 کشتار عبدالله خرمی و یارانش:
  آنانکه دست رنگ کرده بودندو شادی وشعف در اثر در گذشت محمد نشان داده بودند علی و خالد بن ولی همه را بکشتند و اجسادشان را در اتش سوزاندند( تاریخ طبریج 4 ص1380.1464-طبری ج6 ص2420.2265)
  نقش علی در ترور مخالفان:
  1 ترور شاعری بنام حویرث بن نقیذ:
  وی شتر دختران محمد فاطمه و ام کلثوم را رم داده بود به فرمان محمد و توسط علی در جریان یک توطئه به قتل رسید.(سیره ابن هشام. ج2 ص273
  2 سر بریدن مغیره:
  پیر مردی بنام مغیره که پس از فتح مکه از ترس محمد گریخته بود بوسیله علی دستگیر و سر بریده شد( زنان پیغمبر. ص316)
  3 علی شاه- رگ مردانی را برید و بمانند مرغان نیم بسمل انان را در بیا بان ها رها کرد تا با شکنجه بمیرند(امام علی-عبدالفتاح. ج5 ص27)
  4 سر بریدن نضر و عتبه:
  پس از شکست ائیل محمد به علی دستور داد که نضر پسر حارث را سر ببرد. همینطور در منطقه ای دیگر به نام الظیه از میان اسرا عتبه پسر ابی معیظ بدستور محمدو بدست علی سر بریده شد( منهی الامال. ج1 ص57)
  5 سربریدن عتبه:
  مردی به نام عتبه که بخاطر عدم پخش مساوی غنایم بین لشکریان اسلام به صورت محمد تف کرده بود بوسیله علی سر بریده شد(تاریخ طبری. ج5 ص1103)
  در زمان اما علی مردم استخر چندین بار قیام کردند. اما علی در یکی از ان موارد عبالله بن عباس را در راس لشکری به انجا گسیل داشت و شورش توده ها در سیل خون فرو نشاند( فارسنامه. ابن بلخی. ص136)
  در مورد دیگر که مردم استخر شورش کردند امام علی زیاد ابن ابیه که خون خواری و ادم کشی به انوشیروان دوم لقب گرفته بود به انجا گسیل داشت تا به سرکوبی قیام بپردازد. در مورد کشتار مردم استخر توسط زیاد ابن ابیه کتب زیادی نوشته شده ( نگاه کنید به کتاب مروج الذهب. ج2 ص29)
  در سال 39 هجری مردم فارس و کرمان سر به شورش گذاشتند و حکام ستمگر علی را از شهر بیرون راندند امام علی مجدادا زیاد ابن ابیه را به انجا گسیل داشت و لشکریان وی از هیچ جنایتس فرو گذار نکردند( تاریخ طبری. ج6 ص2657و فارسنامه ص136)
  مردم خراسان نیز در زمان علی برای چندین بار قیام کردند و چون چیزی ند اشتند که به عنوان باج و خراج بپردازند از دین اسلام برگشته و به مقاومت سخت و جانانهای دست زدند امام علی جعد بن هبیره را بسوی خراسان فرستاد او رمدم نیشابور را محاصرهع کرد تا مجبور به صلح شدند(تاریخ طبری ج6 ص2586 و فتوح البلدان ص29)
  در زمان امام علی نیز مردم شهر ری نیز سر به طغیان زدند و از پرداخت خراج خود دار کردند. علی ابوموسی را با لشکری زیاد به سرکوب شورش فرستاد و امور انجا را به حال نخستین باز گرداند( فتوح البلدان ص1599)
  به روز گار خلافت علی بن ابی طالب چون پایان سال 38 و اغاز سال 39 بود حاث بن سره به فرمان علی لشکر به خراسان کشید و پیروز شد غنیمت و برده ی بسیار بدست اورد تنها در یک روز هزار برده میان یارانش تقسیم کرد لکن سر انجام خود و یارانش جز گروهی اندک در سرزمین قیقان سرحد خراسان کشته شدند( فتوحالبلدان. بلاذری)
  علی ابن عبی طالب عبدالرحمان بنی جز طائی را به سیستان فرستادو لکن حسکه حبطی وی را بکشت پس علی فرمود: باید چهار هزار تن از حبطیان را به قتل برسانیم وی را گفتند حبطیان پانصد تن هم نشوند.( فتوح البدان. بلاذری)
  علی ولایت اذربایجان را نخست به سعید بن ساریه خزاعی و سپس به اشعث بن قیس داد یکی از شیوخ اذربایجان نقل میکند که ولید بن عقبه همراه با اشعث از ولید طلب یاری کردو ولید برای یاری وی سپاهی از کوفه به انجا گسیل داشت اشعث جان به جان خانه به خانه فتح کرد و پیش رفت و پس از فتح اذربایجانگروهی از تازیان اهل عطا را بیاورد و در انجا ساکن ساخت و انان را فرمان داد تا مردم را به اسلام فرا خوانند( فتوح البلدان)

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. حرام زاده گوه خوردی که این ها را نوشتی همه دروغ است دروغ است دروغ است .... بترسید از روزی که مادرتان مورد تجاوز (سکس) کفار قرار بگیرند. وقتی کفار بر شما مسلط شوند دیگه نه به مادرتان رحم میکنند نه به خواهرتان هردو را در جا حامله میکنند.

   حذف
  2. شما هم منتظر قیام مردم ایران باشید و خواهید دید که سر دم دارانتان همچون سگ پا به فرار خواهند گذاشت و ما می مانیم و شما بی ناموس ها که از خجالتتان در خواهیم آمد
   خوارتو گائیدم بسیجی

   حذف
  3. متاسفم برای کسانیکه فقط و فقط از روی غرض این مزخرفات رو در مورد ایشان مینوسند.علی(ع) همان کسی بود که مردم مسلمان شهر خود را به دلیل اینکه به یک زن یهودی جسارت شده شدیدا سرزنش و قاتل خود را آنگونه کرامت می نمایند.

   حذف
 5. لعنت بر شماها لعنت بر مدیر ضدانقلاب این سایت حرامزاده ها چی میخواین از این نطام مادر همه نان را گاییدم. وای اگر سید علی حکم جهادم دهد ...

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. عزیزم بشین سرجات که اون اعراب کس کش همان محمد پسر عبدالله عرب سگ نجس را میگویم آنکه به دختر بچه خود رحم نکرد و در 9 سالگی انداختش زیر کیر علی آن علی که به ناز شست یک ایرانی آن هم از جلو و روبرو نه پشت سر فرقش قارچید آن علی که یکجا قسم خورد 4000 نفر از ایرانیهای سیستان را بکشد و پدر حسن جنده باز و حسین جاهل لات بود . حسنی که در ماه یک زن عقد میکرد و هرشب میگایید و بعد طلاق میداد و حسینی که گفته است یعنی گه خورده است که عجم بدترین دشمن عرب است و عرب از عجم بالاتر است ،باید مردان پارس را کشت و زنانشان را به مدینه آورد و به کنیزی اعراب گماشت ... بیشین سرجات که مادر تویکی را همون 1400 سال پیش همون اعراب جاهل گایدند رفت .من آدم دهن لغی نیستم ولی جواب تو فقط این است و از مادرت پیشاپیش معذرت میخواهم .اگر اون علی گداتون بچگیش کونی نبود و اون لاریجانیها کونش نمیذاشتند که الان انقدر باج نمیداد به لاریجانیها که اون کونیه ولش کن بیا تا من حکم جهادت بدم ببینم چه گهی میخوای بوخوری

   حذف
  2. خوار مادر سید علی تون رو گائیدم

   حذف
  3. شاشیدم به رهبرت بسیجی وحشی کثافت

   حذف
  4. ای بسیجی دلاور..... منم مثل تو بودم ... یه بسیجی. و عضو ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر.ضابط قضایی با حکم... ولی وقتی دیدم این بسیجیای به شدت معتقد به امام و رهبری تو ستاد چه جور وحشیانه بچه های مردم رو میزنند... چطور دخترا رو بعد از گرفتن شماره و تجاوزات بعدی رها میکنند... تو خود پایگاهای بسیج چپ و راست بساط لواط به راه بود... ولی نماز اول وقتشون ترک نمی شد ... به فکر فرو رفتم.. عمیق...عمیق.. و بعد فهمیدم که این خمینی و خامنهای و این رژیم یه تکه کثافت مستراح بیشتر نیست. و برای انسان بودن از همه اونا فاصله گرفتم. این راه رو من رفتم تو نیازی نیس بخای بری.. اگه حلال زاده باشی تو هم مثل من یه روز پشیمون میشی.... همین حالا بیا توبه کن.

   حذف
 6. بی غیرت ها اینقدر به ائمه و خاندان عصمت و طهارت بد و بیراه نگین اینقدر از این نظام ایراد نگیر بد بخت ها نظام اسلامی بهترین نظام در دنیاست. کجا نظامی بدین مقتدری پیدا میکنید... خاک بر سر انسان های وطن فروش و لاشی مثل شماها

  پاسخحذف
 7. ای انسان حرامزاده ای که نوشتی حضرت علی خونخوار است با استناد به کدام مدرک این حرف را میزنی ؟ من به این کتاب هایی که نوشتی بودی مراجعه کردم همش دروغ است .... اینان که این حرف ها را میزنند دشمنان اهل بیت هستند.... هرکس به ولایت علی بد بین است/ چاره ی درد او فقط قزوین است.....

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. آیا شما مادرتان را می شناسید؟ پدر خود را چطور؟
   پسرم اینقدر حرومزاده نباش!!!!!!!!!!!!!!!!

   حذف
 8. مادر و خواهر هر چی گمنامییان و بینامیان و سگ نامییان خلاصه هر چی ضد انقلاب رو گاییدم. ما پیروان رهبریم تا زنده ایم رزمنده ایم

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. کوس خوار مادرت هر چی بسیجی کوس کش بی ناموس

   حذف
  2. بسيجي عزيز خواهش ميكنم بيشتر فكر كن و مطالعه كن
   اگر با مطالعه و گوش كردن به نظر مخالفين باز هم بر تفكر خود استوار بودي همان راه را ادامه بده
   خواهش ميكنم زود قضاوت نكن و بيشتر مطالعه كن
   اگر هم بخاطر ماديات حقيقت را كتمان ميكني ناسزا نگو

   حذف
  3. برو بمیر. کون لیس سدعلی چلاق!!!

   حذف
 9. خاک بر سر همتون. این نظام جمهوری اسلامی است که شما ملت نفهم را اینقدر بی تو دهن و بی شعور کرده. این خواسته آخوند ها بود که شما اینجوری بشیید. وای به حال اون روزی که این رژیم سرنگون بشه. با شما مردم نفهم، ایرانی ویران را بعد از سرنگونی این رژِیم خواهیم داشت. منظر بدتر اینها باشید.

  پاسخحذف
 10. من خود زماني نادان بودم و گمراه
  و عقايد تعصب گونه ايي داشتم كه اكنون بر خود ميخندم
  تعصب من بگونه ايي بود كه كاملا نمي خواستم به نظرات ديگران گوش كنم و فكر كنم
  ولي كم كم تفكر كردم و به نتايجي رسيدم كه الان ديد واقع بينانه تري دارم
  از تمامي اسلامگرايان عزيز تقاضا ميكنم تفكر بيشتري داشته باشند، هيچكس با خوبي و مهرباني مخالف نيست، هيچكس با رفاه و آرامش مخالف نيست
  عقايد متعصابه و زورگويانه و خالي از تفكر جز ضرر و زيان چيزي عايد ما نميكند
  فقط فقر و عدم و آسايش نصيب ما ميشود و حسرت به كشورهاي اروپايي و پيشرفته

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.