دوشنبه، خرداد ۲۹، ۱۳۹۱

چرا از ماله کشان اسلامی وحشت دارم؟ چون هنوز رژیم اسلامی سرنگون نشده، اینها می خواهند یک حکومت اسلامی دیگر به ما بچپانند...!

خیانت افرادی  چون بنی صدر و سروش در این است که می دانند این اسلام فاضلابی بیش نیست، اما همچنان ماله می کشند و سعی می کنند آنرا توجیه کنند. اینها تلاش می کنند زمینه ساز یک حکومت اسلامی دیگر شوند

حیله گران و ماله کشانی چون بنی صدر، شریعتی،  سروش و اصلاح طلبان، هم مسول ادامه عمر این رژیم  هستند و هم در جنایاتش شریک..!

تمام کسانی که بر اسلام ماله کشیده اند تا نمایندگان اسلام، بر دوش مردم سوار شوند، خیانتکارند، از بنی صدر و شریعتی بگیر تا اصلاح طلبان!

رژیم کنونی، پسوند اسلامی را یدک می کشد، تمام مشروعیت خود را از اسلام می گیرد، با اجرای قوانین اسلام نیز کشور ایران را به یک خرابه بزرگ تبدیل کرده و به جنایت می پردازد. بماند که هنوز قوانین اسلام را به صورت کامل اجرا نمی کنند، چون حاصل قوانین اسلامی، فاجعه بدتری مانند طالبان در افغانستان می شد!

براستی چه شد که در اواخر قرن بیستم، مردم ایران به جماعتی جنایتکار به نام آخوند اجازه دادند که زمام امور  کشور را به دست گیرند و از کشور ایران یک خرابه بسازند!؟ آیا فهمیدن اینکه دستورات برده داری، تجاوز و آدم کشی اسلامی،  دستوراتی احمقانه است، آنقدر سخت بود؟!

شاید دو علت اصلی در روی دادن این فاجعه وجود داشته است

-         شاه به جای برقرار دمکراسی و تکیه به رای مردم برای مقابله با خطر کمونیسم (چون اروپا)، روش دیگری را پیش رو گرفت. شاه تعداد مساجد را بسیار زیاد کرد و از روحانیون حمایت کرد، به امید اینکه این افراد خدا باور، در مقابل کمونیست بی دین بایستند.
حدس شاه درست بود، کمونیسم موفق به فتح ایران نشد، اما بلایی بدتر از کمونیسم بر سر کشور ما آمد، اسم آن بلا، رژیم ولایت فقیه است 
-         به دلیل اینکه در ایران  دمکراسی وجود نداشت و آزادی بیان نبود، هم آخوند ها نقد نشدند و هم افرادی دو رو و حیله گر، به نام ماله کشان، موفق شدند لباس زیبایی را به قامت ناسازگار دین بپوشانند.

 این اشخاص ماله کش، هنوز به فعالیت خود ادامه می دهند و تلاش می کنند لباسی زیبا، به قامت نازیبای دین بکشند. نمونه آن ابولحسن بنی صدر است، در ویدیو زیر می بینید که خودش قبل از انقلاب قبول داشته که اسلام جوابگوی نیازهای قرن حاضر نیست، اما رفته اند و به کمک شریعتی، یک اسلام دیگر یافته اند(در حقیقت ساخته اند!)

بنی صدر هنوز حاضر نیست بپذیرد که اسلام چیز مزخرفی است، هنوز باور دارد قرانی که دستور به برده داری و یا کتک زدن زنان می دهد، کتاب با ارزشی است!!

این اسلام است که کشورمان را به یک خرابه تبدیل کرده است، مسلمان عزیز، باور کنید که نتیجه اجرای قوانین احمقانه ای چون قانون های برده داری و کتک زدن زنان و بچه بازی، همین فاجعه ای می شود که اکنون در کشور ما وجود دارد.

جای این دین در کنج مساجد است، شما هر چه قدر دوست دارید در مسجد قران را بخوانید، اما این کتاب احمقانه را به عنوان مبنای اداره کشور، به پاچه ما فرو نکنید...!نوشته های چند روز گذشته من: 


/-----------/براستی، آن بانک هلندی از کنار معاملات کثیف با ایران، چقدر سود کرده که حاضر شده هفتصد میلیون دلار خسارت بدهد؟!


/---------/آقایان اصلاح طلب، خامنه ای مسئول ریختن خون ندا و سهراب است، اما شما نیز مسئول هدر رفتن آن خون و ادامه یافتن جنایات خامنه ای هستید!

/-----------/مسلمان عزیز، چشم بگشا، خودت ببین بسنج که  اسلام یک منجلاب متعفن است...!

/-------//اگر که ماهاتما گاندی از مجاهدین خلق کوچکترین انتقادی کند، مجاهدین خلق به او هم انگ مزدوری خواهند چسباند...!

نوشته های مرتبط: ۳۸ نظر:

 1. امام نقی:
  «این معجزه الله است که ماله کشان اسلامی، در اوج جنایت یک رژیم اسلامی، جرات می کنند ماله کشی کنند و حرف از یک حکومت دینی دیگر بزنند...!!»

  پاسخحذف
 2. امام نقی یک بنا و شاگردش را برای مرمت سقف گلی و محقر اتاق خانه اش استخدام کرد
  بعد از ساعتی برای سرکشی به کار بنا به اتاق رفت
  در حالی که چشمانش را میمالید با تعجب گفت : این سقف اتاق من است یا کاخ الیزه ؟
  رو به بنا با نیش باز : نامت چیست ای معمار چیره دست ؟
  بنا : کدیور , این شاگردمم اسمش سروشه
  امام نقی در حالی که محاسنش را نوازش میکند : اون ماله رو بذار کنار , اسلام بیشتر به تو نیاز داره

  تاریخ ماله کشی , بخش بساز بفروش ها
  http://www.facebook.com/Emam.Naghi/posts/453383028005691

  پاسخحذف
 3. جناب گمنامیان
  جای دین تو زباله دانیست نه تو مسجد زیرا از تو همون مسجد این احکام خونین صادر میشود انها به قرانی خوانی اتکا نمیکنند انها با همه چیز و همه جا کار دارند دین را باید از بین برد ومساجد را تو سر خود ملاها وبران کرد تا انسان از شر این مصیبت تاریخی ازاد شود
  پایند باشید
  ریهانی

  پاسخحذف
 4. سپاس از گمنامیان گرامی. به نظر من جرم ماله کشان از جرم جنایتکاران کمتر نیست. چون اینها اعمال شنیع دستور داده شده در قرآن را با توسل به مغلطه، سفسطه و رهیف، توجیه میکنند و زمینه ادامه حیات و بروز عملی اندیشه های افراطی و مخرب اسلامی را فراهم میکنند!

  پاسخحذف
 5. بعید می‌دانم دموکراسی و لیبرالیسم در ایران توان ایستادگی در نه برابر سوسیال امپریالیسم شوروی را می‌داشت و نه در برابر وسوسه و توهم قدرتمند تاسیس حکومت دینی (از نوع عدل علی که قرار بود مومنین را به سعادت دنیا و آخرت برساند). حتی دولت‌های غربی هم در بحبوحه جنگ سرد کمربندها را سفت بسته بودند (مثلا دوران مک کارتی در آمریکا). در ضمن فراموش نکنید که ایران و آبهای جنوب هدف استراتژیک شوروی بود و مسلماً اگر منابع انرژی عظیم خلیج فارس (که در اختیار بلوک غرب بود)به دست شوروی می‌افتاد الان بنده و جنابعالی بجای مبارزات اینترنتی داشتیم در اردوگاه‌های کار بلشویکی چوب ارّه می‌کردیم البته اگر خوش شانس بودیم و در دادگاه‌های خلقی ترتیبمان داده نشده بود.

  مسجدها را مردم با پول خودشان می‌ساختند و سازمان اوقاف که سرپرست و امانتدار اموال و املاک وقف شده توسط مردم بود از درآمد همان اوقاف به نهادهای مذهبی کمک مالی می‌کرد. یکی ثروتش را وقف امام‌زاده‌ای یا مدرسه مذهبی شهر یا روستایش کرده و سازمان اوقاف متولی این امور بوده. یادآوری می کنم که قبل از تاسیس سازمان اوقاف اختیار و اداره موقوفات و ثروت عظیم آن مستقیماً و مستقلاً با خود آخوندها بود. در واقع تاسیس سازمان اوقاف و دولتی کردن نهاد روحانیت گام مهمی به نفع سکولاریسم بود. این تحول در انگلستان اوائل قرن 16 توسط هنری هشتم با تاسیس کلیسای مستقل از پاپ و وابسته به دربار سلطنتی و در فرانسه با انقلاب کبیر در اواخر قرن 18 و وادار کردن کلیسای کاتولیک به تبعیت از قانون دولت و نه از پاپ انجام شد.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. عزیز جان،
   دمکراسی این توان را داشت، همه جای دنیا مردم شعور دارند.
   چرا فکر می کنید مردم ایران شعور نداشتند؟!

   ضمنا،
   تعداد مساجد در دوره شاه، بیست برابر شده بود! با پول مردم نبود، شاه به صورت سیستماتیک به آنها کمک می کرد.

   حذف
  2. از مشخصات جریان روشنفکری ایران:

   1- سلب مسئولیت از خود و انداختن تمام تقصیرها گردن یکی دیگر.
   2- نقد جامعه هرگز.
   3- اسطوره‌سازی و دخیل بستن به واژه‌ها

   شعور اگر بود که این نمی‌شد. قبلاٌ هم گفته بودم مردمی که امام خمینی 10 سال پدرشان را درآورد و وقتی مرد میلیون‌ها نفر از همان مردم برایش عزاداری کردند. البته قصد توهین نیست. رفتار ملت به مثابه یک کلکتیو و واحد جمعی با رفتار فردفرد اعضای جامعه یکی نیست. همجنین مناسبات اجتماعی تاثیر شگرفی بر شهروندان دارد. یک مثالی بزنم. اینهمه ایرانی که در اروپا و آمریکا زندگی می‌کنند اکثریت بسیار بالایی از آنها مهاجرانی موفق در جامعه میزبان و انسان‌هایی قانونمند و با رفتاهای اجتماعی در سطح بالا هستند. حالا تصور کن هر کدام از اینها برای مدتی برگردند ایران. فکر می کنی چند درصد ار آنها در ایران مثلا قوانین رانندگی را رعایت خواهند کرد یاآشغال در خیابان نخواهند ریخت؟

   بهرحال اسطوره سازی سکه رایجی است. مشروطه، سوسیالیسم، انقلاب، مبارزه مسلحانه، جمهوری، تشیع علوی، اصلاحات، دموکراسی، سکولاریسم، مبارزه مدنی و ... اینها همه روزی اسطوره‌های عرصه سیاسی ایران بوده و یا هستند. دموکراسی و مشروطیت 850 ساله انگلستان و اروپا را با جامعه فلک زده ایران یکی ندان. در آلمان که قلب فلسفه اروپا بود جمهوری وایمار و دموکراسی تازه پا گرفته به راحتی نردبان صعودِ حزب نازی و پیراهن قهوه‌ای هایش شد. میدانی در ترکیه هم تقریباً همزمان به ایران داشت انقلابی شبیه انقلاب ایران با انحاد اسلامی‌ها و چپ‌ها می‌شد و آنچه که کشور را حفط کرد نه دموکراسی بلکه کودتای نظامی ارتش بود؟ دیکتاتوری ژنرال پارک در کره جنوبی و پینوشه در شیلی بود که این کشورها را از چنگال کمونیسم حفظ کرد.

   این آمار بیست و پنجاه و صد برابر شدن مساجد هم برای من مشخص نیست از کجا آمده‌اند. احتمالاً عباس آقای استنفورد دوباره خواب نما شده یا بهرام خان سناتوری استعمال فرموده جلوی دوربین تلویزیون قرار گرفته‌اند. الله‌اعلم

   چیزی که قابل انکار نیست این که خمینی را شاه از کشور بیرون کرد و 15 سال داشت ور دل صدام در عتبات آداب طهارت و تنقیه درس میداد تا اینکه رهروان و یاران مصدق (یزدی بنیصدر سنجابی و بازرگان) با سلام و صلوات وی را به پاریس برده و از آنجا با موافقت دیگر یار و همراه مصدق یعنی بختیار به ایران برگرداندند. حزب توده هم به ثناگویی ایشان و انقلاب ضد امپریالیستی مشغول بود. آن زمان که شاه در 6 خرداد 1342 در کرمان آخوندها را حیوانات کثیف خواند همینها که الان منبر می‌روند و در مذمت اسلام داد سخن می‌رانند و شاه را مسئول می‌دانند آنروز خمبنی را امام لقب داده و اطاعت از وی را واجب اعلام کردند. آره دوست عزیز اگر دوست داری بدانی از کجا خوردی و چه کسانی زندگی یکباره شما و من و نسل بعد از انقلاب را پای عقده‌ها و کینه‌های روستایی و ایلیاتی خودشان قربانی کردند داستان این بود جانم. برو 1000 ساعت بشین پای صحبت پسمانده‌های این انقلابیون ببین اگر اشاره‌ای به خواسته‌ها و نیازهای نسل جوان برای زندگی عادی و ازادی فردی کردند من از تو معذرت خواهی می‌کنم. شعارهای دموکراسی اینها هرگز جز سهم خواهی از قدرت نیوده و هرگز سرکوب رقبای خوشان توسط رژیم را مخکوم نکردند.

   حذف
 6. هرچند معتقدم در همه کجای دنیا و در همه زمانها مذهبون از دینها سواستفاده نموده اند . اما به نظر من اولین قدم دمکراسی احترام به تمامی نظرات افراد جامعه می باشد ... هرچند به ظاهر غلط ... افراد می توانند دین دار باشند یا نباشند ... می توانند به چیزی معتقد باشند یا نباشند .... مشکل از وقتی شروع می شود که سعی کنیم عقاید خود را به زور به قول شما در پاچه همدیگر کنیم ... از نظر بنده جرم آخوندها به همان مقدار افرادی است که به زور توهین و تهدید و تحقیر سعی می کنند ادیان افراد را سرکوب کنند ...
  موفق باشید

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. علی جان،
   اینجا را بخوان تا بفهمی که دمکراسی هیچ ربطی به احترام به عقاید دیگران ندارد!
   اصولا توهین به عقاید دیگران، بخشی از دمکراسی است!!!

   /آزادی توهین به عقاید دیگران، بخش جدا نشدنی دمکراسی است، به آن خو بگیرید..! /توهین به عقیده با توهین به شخص
   http://gomnamian.blogspot.co.uk/2012/05/blog-post_17.html

   حذف
  2. ریدم تو عملکردت!!! پس چرا به اشخاص مقدس مسلمان ها توهین میکنی؟!!!
   حالا که این حرفارو میزنی، حداقل خودت اولین عامل به عقیده هات باش و بجای توهین به خدا و معصومین، طریقه عمل به اعتقادات خودت را به مردم یاد بده!
   گه تو اعمالت و سایت لجنت! مامور مکر طائب!!

   حذف
 7. به جای اسلام برو بابا اون رضا پهلوی رو نقد کن. انقدر متعصبانه نسبت به اسلام برخورد می کنی که آدم خنده اش می گیرد. آخه جناب گمنامیان چرا خودت را گول میزنی و چون می خواهی وبلاگت بازدیدکننده داشته باشد، مدام میگویی ترس از این داری که اسلام باردیگر حکومت کند؟
  آخه آدم باهوش ! کدام عقل سلیمی می پذیرد که بعد از فروپاشی این نظام دوباره مردم اجازه دهند حکومتی اسلامی داشته باشیم.
  ماله کش بزرگ تنها و تنها خود گمنامیان است که میخواهد انتقادهایش نسبت به اسلام را هدف دار جلوه دهد.
  برو جمع کن بابا سلطنت طلب دروغگو.
  یکبار از حکومت سلطنت طلب ها در آینده نترسیده ای ؟؟؟؟؟؟
  سلطنت طلب دیکتاتور یعنی گمنامیان دروغگو که پشت حرف های زیبا پنهان شده است و برای میل شخصی مطلب هایش را میخواهد هدف دار جلوه دهد.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. گرامی،
   برخورد متعصبانه کدام است؟! واقعیت را نوشتن برخورد متعصبانه است؟!
   شما اگر انتقادی از نوشته من داری، از مغزت استفاده کن، بگو اینجا این جمله را نوشتی، ولی نظر من مثلا این است، این می شود بحث کردن، وگرنه اتهام زدن و انگ چسباندن، هنر افراد بی سواد است که چیزی در چنته ندارند.

   در کشوری که نیمی از افراد در روستا هستند، بودجه حوزه علمیه از بودجه برخی از کشورها بیشتر است(!) و یا ده ها هزار آخوند وجود دارد، معلوم است که باید از اسلام ترسید.

   ضمنا، وقتی حرفی می زنی، عقلت را به کار بیانداز، روی گوگل سرچ کن که مضحکه نشوی، من یک جمهوری خواه هستم، فقط از اقدام مثبت اخیر رضا پهلوی دفاع کرده ام، این هم انتقادات من در گذشته از رضا پهلوی:


   /-----/آقای رضا پهلوی، باور بفرمایید کسی که عاشق ایران باشد، در این حال پریشان مردم، به عنوان پادشاهی نمی اندیشد...!
   http://gomnamian.blogspot.co.uk/2012/01/blog-post_06.html
   /--------/ آقای رضا پهلوی ، رقم شصت یا ششصد میلیون دلار ثروت پدرت، اهمیتی ندارد ، مهم منش دیکتاتوری او بود که به رژیم اسلامی منتهی شد
   http://gomnamian.blogspot.com/2011/03/blog-post_4585.html
   /-----/ در آستانه تولد مصدق بزرگ، آیا پهلوی ها به ایران خدمت کردند ؟
   http://gomnamian.blogspot.com/2010/03/blog-post_8928.html
   /-----/ آقای رضا پهلوی ، رقم شصت یا ششصد میلیون دلار ثروت پدرت، اهمیتی ندارد ، مهم منش دیکتاتوری او بود که به رژیم اسلامی منتهی شد
   http://gomnamian.blogspot.com/2011/03/blog-post_4585.html
   /-----/ آقای رضا پهلوی، فقط برای اعدام انسان های بیگناه توسط ج.ا. باید بیانیه داد؟آیا کشته شدن دکتر فاطمی را نیز محکوم می کنید ؟ رطب خورده منع رطب کی کند ؟!
   http://gomnamian.blogspot.com/2010/05/blog-post_12.html

   حذف
 8. كمي با عقل و خرد به اين جملات دقت كنيم متوجه ميشيم كه گمناميان عزيز ، جز منطق چيزي نگفته . من نميدانم ما ايراني ها چرا با استدلال و هر چه كه به شكلي با تعقل انساني سروكار دارد ، مشكل داريم؟
  شك نكنيد كه اگر محكم جلوي اين ماله كشان قرار نگيريد ، دوباره بر گرده ملت ايران مينشينند و حالا حالاها هم پائين نخواهند اومد . بايد اين "نقد كردن" گسترش پيدا كند . اين اشتباه بزرگيست كه با استفاده از كلماتي چون "احترام به عقايد" و يا "موسي به دين خود ، عيسي به دين خود" دموكراسي را محدود كنيم . پايه دموكراسي ، نقد كردن است ، نقد كردن همه چيز و همه كس .
  "پرداد"

  پاسخحذف
 9. """در کشوری که نیمی از افراد در روستا هستند، بودجه حوزه علمیه از بودجه برخی از کشورها بیشتر است(!) و یا ده ها هزار آخوند وجود دارد، معلوم است که باید از اسلام ترسید. """

  دقیقا تناقض شما در همین است . اگر مردم ما این شکلی هستند پس شما باید بیشتر از سلطنت طلب ها بترسی تا از اسلامیون

  ضمنا اقا جان شما که مخ همه چیز هستی ، میدانی مفهموم انقلاب چیست ؟ انقلاب است انقلاب

  مگر می شود در کشوری انقلاب شود و بعد دوباره مردم به همان نوع حکومت قبلی رای بدهند ؟؟؟
  اگر واقعا می شود ، پس من به شما توصیه میکنم بیشتر روی سلطنت طلب ها وقت بگذار تا اسلامیون
  زیرا اسلامیون نو اندیش هرگز زور را در آینده بکار نخواهند برد ولی سلطنت طلب ها بکار خواهند برد.

  ضمنا مفهوم انقلاب را هم دوباره مطالعه بفرمایید.

  انقلاب نقطه ای است در تاریخ یک ملت که آن ملت به معنای واقعی کلمه از حکومت فعلی شان خسته شده اند که حاضرند جان بدهند ولی حکومت نماند.
  حال با همین تعریف نیم بند می شود دوباره اسلامیون حکمرانی کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  و آن هم بعد از کشتاری که صد در صد این آخوندها خواهند کرد؟؟؟؟؟؟؟؟

  شما دروغگو هستید و می خواهید تعصب خود را که علیه اسلام دارید هدف دار جلوه دهید.

  ضمنا شما به سلطنت طلب ها بیشتر نزدیکید تا جمهوری خواهان . این از عقاید شما و دفاعتان از رضا پهلوی بی شرف کار نکرده و دروغگو و فرصت طلب با آن کتاب اراجیفش پیداست

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. آی کیو، در کشوری که ده هزار آخوند وجود دارد، چرا من باید از سلطنت طلب ها بترسم؟! البته که من از سلطنت طلب ها و هر گونه دیکتاتوری دیگری می ترسم، اما خطر اصلی برای ایران، خطر دیکتاتوری مذهبی است.

   قرار هم نیست ماله کشان اسلامی، باز ولایت فقیه را سر کار بیاورند، یک نظام اسلامی دیگر سر کار می اورند.
   برو بنی صدر را ببین، اسم نشریه اش در فرانسه، انقلاب اسلامی در هجرت است...!! این اسلامی که پسوند است، به چه معنی است؟!

   حذف
  2. اگر شما وامثال شما(دکتر سینا،کوروش بیخدا و ...) واقعا از عمال رژیم نیستید، از هزل و هجو بپرهیزید!!!
   رژیم به اصطلاح اسلامی ایران از سایت شما و امثال شما بسیار بسیار منتفع میشود و با دست آویز قرار دادن امثال این سایت و اجرای پروژه های تبلیغاتی گسترده، زمینه سرکوب و بایکوت رقبای خود را ایجاد میکند.
   کاش دوستان مبارز و هم رزم بنده هم این موضوع را درک کنند و در عملکرد خود تجدید نظر کنند.
   به امید به تحقق پیوستن رویای سبز

   حذف
  3. عزیز جان،


   من عملکردم را بر اساس مواضع رژیم تنظیم نمی کنم! من چیزی که به نظر خودم درست است را بدون پرده پوشی می گویم.


   رژیم از راه رفتن پشه هم ممکن است سو استفاده کند!!

   حذف
 10. یک کامنت جالب در بالاترین علیه شما :::::
  گومنامیان کلا عادت داره حرف بی سند بزنه مثل این مورد:
  اینها تلاش می کنند زمینه ساز یک حکومت اسلامی دیگر شوند

  .................
  دقیقا درست است . خیلی بی اساس حرف میزنی و به همین دلیل من بهت میگم دروغگو
  از خودت در می آوری و چرند و پرند
  ...........
  شریعتی را با ... یکسان می دانی
  همه اینها را جنایتکار میخوانی در صورتیکه هیچ گاه دستشان به خون آغشته نبوده و فقط بخاطر عقیده میگویی آنها هم آدم کشتند ! عجب

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. در کامنت بالا نوشتم، اسم نشریه بنی صدر، انقلاب اسلامی در هجرت است! معلوم است که دنبال یک حکومت دینی دیگر هستند، به سروش و یا کدیور هم که مراجعه کنی، حرف از حکومت دینی می زنند....

   حذف
 11. /-----/آقای رضا پهلوی، باور بفرمایید کسی که عاشق ایران باشد، در این حال پریشان مردم، به عنوان پادشاهی نمی اندیشد...!
  http://gomnamian.blogspot.co.uk/2012/01/blog-post_06.html
  /--------/ آقای رضا پهلوی ، رقم شصت یا ششصد میلیون دلار ثروت پدرت، اهمیتی ندارد ، مهم منش دیکتاتوری او بود که به رژیم اسلامی منتهی شد
  http://gomnamian.blogspot.com/2011/03/blog-post_4585.html
  /-----/ در آستانه تولد مصدق بزرگ، آیا پهلوی ها به ایران خدمت کردند ؟
  http://gomnamian.blogspot.com/2010/03/blog-post_8928.html
  /-----/ آقای رضا پهلوی ، رقم شصت یا ششصد میلیون دلار ثروت پدرت، اهمیتی ندارد ، مهم منش دیکتاتوری او بود که به رژیم اسلامی منتهی شد
  http://gomnamian.blogspot.com/2011/03/blog-post_4585.html
  /-----/ آقای رضا پهلوی، فقط برای اعدام انسان های بیگناه توسط ج.ا. باید بیانیه داد؟آیا کشته شدن دکتر فاطمی را نیز محکوم می کنید ؟ رطب خورده منع رطب کی کند ؟!
  http://gomnamian.blogspot.com/2010/05/blog-post_12.html
  .......................

  چطور شما میتونی علیه رضا پهلوی بنویسی و در عین حال ده مقاله هم به نفعش بنویسی ؟؟
  چرا در مورد اصلاح طلب ها و دین دارها نمی نویسی ؟
  اشکال نداره به ضدشون بنویس ولی به نفعشون هم صدها بنویس

  مگر کم مسلمان مبارز داریم الان ؟
  مگر موسوی آدم کمی است ؟
  ولی تو به نفعشون نمی نویسی چون با اسلامشان مشکل داری و این یعنی تو حتی در حقوق بشر گزینشی عمل می کنی
  مگر منتظری کم گذاشت برای آزادی بیان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  بنویس
  هم علیه او و هم به نفع او .
  ولی به نفع هیج گاه ننوشتی زیرا متعصب تندرو هستی.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. عزیز جان،

   من کار بد را تقبیح و کار خوب را تحسین می کنم.

   مغزت را به کار بیانداز، نمی شود گفت هر کاری که یک نفر کرده، کار بدی است، و هر کاری که یک نفر دیگر کرده، کار خوبی است...!!

   رضا پهلوی در مساله تایید نقض حقوق بشر در زمان پدرش، شکایت علیه خامنه ای و تشکیل شورایی از اپوزسیون، خیلی خوب عمل کرده، من هم تحسینش کرده ام.

   ---------------------
   درباره موسوی، همین بس که دوران جلادی مانند خمینی را دوران طلایی می دانست! البته من از اقدام مثبت او، مانند معامله نکردن سر رای مردم، حمایت می کنم و تحسین می کنم.

   درباره منتظری نیز، این نوشته مرا بخوان، به موقع از او طرفداری کرده ام، به موقع هم گفته ام او به احکامی مانند سنگسار معتقد بوده و کارش اشتباه بوده است.
   http://balatarin.com/permlink/2009/12/20/1883033

   شما بهتر است این را بدانی که نباید گرفتار کیش شخصیت شد، باید هر انسانی را بر اساس کارش محک زد، نه بر اساس شخصیتش.
   موسوی می تواند کار خوب داشته باشد، کار بد هم داشته باشد.

   حذف
  2. کس ننه از شریعتی گرفته تا سروش و کدیور و بنی صدر و منتظری و موسوی و کروبی و هر چی ماله کش اسلامیه .

   حذف
  3. «مگر کم مسلمان مبارز داریم الان ؟»
   «مگر موسوی آدم کمی است ؟»
   «مگر منتظری کم گذاشت برای آزادی بیان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟»

   نخیر، ولی این لزوما دلیل نمی‌شه که عقاید و راه درستی داشته باشند! مگر مجاهدین - که مسلمان هم هستند - سنگین‌ترین هزینه‌ها رو در راه مبارزه با رژیم متقبل نشده‌اند؟!

   خیر، کسی نمی‌تونه منکر بشه موسوی آدم کمی‌ست؛ ایشون از اعضای اولیه‌ی حزب جمهوری اسلامی بوده و نیز نخست‌وزیر محبوب دجال جماران در دوران خلایی.

   والا ایشون بهتر بود نظریه‌ی ولایت وقیح رو تدوین نکرده و در انداختن این اهریمن به جون ملت همکاری نمی‌کرد، تلاشش برای آزادی بیان پیشکش! ضمنا همین مرحوم هم تأییدگر موارد توحش اسلامی مثل سنگسار و دست و پا بریدن بوده. رساله‌ش سندش.

   متأسفانه شما و امثال شما سوراخ دعا رو گم کردید...
   اگر هم می‌خواهید سنگ کسی رو به سینه بزنید اقلا اول بشناسیدش.

   حذف
 12. man karbare balatarin nistam vali har ruz baraye khandane akhbar be onja sar mizanam ,ba siyasat ham ta hodidi ashna hastam vali tahsilati dar in zamine nadaram vali be onvane yek javane irani bayad begam ke aghaye bani sadr madrom az din bizar shodan ma mikhaim nafas bekeshim azadi mikhaim refah mikhaim amniat mikhaim kar va emkanate tahsili mikhaim mane javun mikham ke har vaght ke ba dust dokhtaram khastam beram birun kasi mozaheme man nashe aziatam nakone tahdidam nakone vase man mohem nist eslam chi mige man mage chan sal mitunam javuni konam ke shoma mikhay omr o javuniye melunha nafar mesle mano ghobaniye khod khai va aghideye khodet koni aghaye bani sadar lotfan khafe shoooooo,,,,,,,,

  پاسخحذف
 13. گمنامیان جان

  یادت میاد که سه سال پیش معروف نبودی و به کمک سایت بالاترین بزرگ شدی و شهرت پیدا کردی؟؟؟؟
  حالا دیگه برای خودت جولان میدی ....
  کاش تشکری از هم از بالاترین میکردی بعد از این همه سال ، وگرنه هنوز هم از همان گمنام گمنام تر بودی ....

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. عزیز جان،
   آن یحیی نژاد بود که از کمک ما و به دلیل حضور وبلاگ نویسانی چون من، بالاترین را بالاترین کرد.

   الان هم می بینی که بدلیل عدم حضور ما، بالاترین به چه وضع بدی افتاده است.

   کسی که باید تشکر کند، یحیی نژاد است، چون از کنار ما سایتش معروف شد و پول آگهی به جیبش رفت.

   من سالها است به اسم های دیگر نوشته ام، همیشه هم نوشته هایم خواننده داشته است.

   حذف
 14. تمام حرف ها و مقالات شما جهت دار است و به شدت همه چیز را میخواهید به اسلام ربط بدهید و این زشت ترین کاری است که می توانید بکنید /
  نمونه دیگر : یکی گرفته یه خرس رو کشته امدید گفتید بخاطر اسلام است .
  این دید شما در تک تک مقالاتتان وجود دارد و به همین دلیل به دور از واقعیت سخن می گویید و بسیاری حرف های ساده را بزرگ می کنید.

  کسی بعد از انقلاب به سروش رای نمی دهد.
  شما نگران تعصب ضد اسلامیتان باش . چون گیرتان جای دیگری است.

  بله یک مقاله در ستایش منتظری نوشته ای ولی در کلیت شما هیچ دید مثبتی نسبت به این همه مبارز مسلمان نداری و آن هم دقیقا بخاطر اسلامشان است.

  بله شما از موسوی حالتان بهم میخورد همانطور که از هر مسلمانی حالتان بهم میخورد.
  و اساسا شما از دین دار جماعت حالتان بهم میخورد . این به وضوح از مقالاتتان و سبک گفتارتان پیداست .
  با ماله کشی و به زور اسلام را به همه جا ربط دادن به جایی نمی رسید.

  یک ویدیو دارید که درش زنه میگوید دین داران احمق هستند و در وبلاگتان وجود دارد.
  بعد شما از موسوی و ده ها فعال مسلمان خوشتان می آید ؟
  بس است ماله کشی و تعصب بیجا.

  انقدر از رضا پهلوی حمایت کردی از فعالان مسلمان حمایت کردی ؟؟؟؟
  و انقدر از رضا پهلوی حمایت کن ( اگر سلطنت طلب نیستی ) تا آخر سر سلطنت طلب ها حکمرانی کنند بعد ببینی چه جیزی رفته است تو پاچه ات.
  وقت خود را در کوبیدن اسلام هدر نده . نه تنها فایده ای ندارد بلکه بیشتر به ضرر جنبش آزادی خواهی ایران هم می باشد.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. گرامی،

   این که به یک نوشته یک سال پیش من ارجاع بدهید، آن هم بدون ذکر مطلب و بدون نقل قول، کار غیر اخلاقی است.

   برو نوشته مرا اینجا کپی و پیست کن، بگو اینجایش غلط بوده است.

   بله، از رضا پهلوی بابت شکایت از خامنه ای حمایت کرده ام، چون از اجرای قوانین اسلامی توسط خامنه ای، ناراحتم.
   از گلوله خوردن ندا ناراحتم، از دیگر جنایت های خامنه ای ناراحتم...

   حذف
  2. جناب ناشناس مگر نه اینکه خود رضا پهلوی مسلمان هست، پس چرا گمنامیان از اقدام ایشان حمایت کرد ؟

   حذف
  3. ااااه!
   پهلوی مگه مسلمانه؟!!!
   چییییییی میگین؟
   ای چیز تو اون دهنش!چرا رو نمیکنه!
   این چجور مسلمونیه دیگه؟
   دهن همتون سرویس!
   همتون کلاه بردارین!قالتاقا!

   حذف
 15. صد در صد با شما موافقم جناب گمنامیان. باید تک تک این ماله کش ها را رسوا کرد.

  پاسخحذف
 16. چه تضمینی وجود دارد جمهوری اسلامی برود و شما ها که مخالف هستید از اینها بد تر نباشد ... انقلاب چیزی را حال نمیکند باید در چارچوب قانون حرکت کرد و با فشار قانون را عوض کرد

  پاسخحذف
 17. من نمیدانم واقعاً شما از برادران سایبری وزارت اطلاعات هستید یا نه واگر نه! نمی دانم می دانید چه بر سر حرکت اعتراضی مردم ایران (اعم از کسانی که مذهبی اند و مخالف دیکتاتوری از نوع دینی و بی دینی اش و یا سکولار و ...هستند)می آورید؟
  اما یک سوال صادقانه از شما گمنامان دارم (و صد البته شما از سربازان گمنام امام زمان یا همان جلادان نیستید که!!!):
  من و تعداد زیادی از دوستانم که همگی افتخار حضور در جنگ را داشته و با نیت دفاع از خاک کشورم به دفاع از ایران در برابر جانوری مثل صدام رفتیم، در جریان انتخابات 88 تمام قد در برابر ظلم و جنایت ایستادیم و در تهران در کنار دختران و پسرانی که ظاهرشان متفاوت با ما بود جانانه ایستادگی کردیم بدون آنکه من آنان را بدلیل تفاوت در ظاهر تحقیر کنم و نه آنان من و همسر چادری ام را در فشار نگاه ضد دینی قرار دهند.اما حالا شما صحنه مبارزه را بجای استبداد بسمت من و همسرم و مذهبی هایی چرخانده اید که مطمئناًاز شما بیشتر از استبداد دینی متنفرند زیرا آنان را علاوه بر ظالم دانستن ،عامل بی دینی و دین ستیزی مردم می دانند .حالا که شما ما را قبول ندارید صادقانه بفرمایید من و امثال من که کم هم نیستیم برویم در منزل تا شما گمنامان عزیز حکومت را اصلاح و یا ساقط کنید .لطفاًپاسخم را در یک کلمه آری یا نه بدهید .الان که نه قدرتی دارید و نه مسندی اینگونه ما مذهبی را به چوب گرفته اید اگر حاکم شوید روی استالین بی دین را سفید می کنید همچنانکه حاکمان فعلی با سوءاستفاده از دین روی یزید را سفید کرده اند؟
  لطفاًصادقانه جواب دهید بروم خانه و شما را بمانید و مبارزهدر انور آب؟؟؟؟

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. عزیز جان،

   چرند چرا می گویی؟!
   چه کسی علیه افراد مذهبی مبارزه کرده است!؟

   طبق اعلامیه حقوق بشر، هر کسی حق دارد هر جور که می خواهد فکر کند و بیان کند. این آزادی بیان و آزادی اندیشه است.

   شما نیز حق دارید که مثلا مذهبی باشید، مذهب شما برای خودتان است، اما وقتی مذهب خودتان را در چشم ما فرو می کنید، ما نیز واکنش نشان می دهیم.

   بماند که اصل آزادی بیان، حق نقد هر گونه مذهبی را محفوظ می دارد.

   شما هنوز نمی دانی که نقد اسلام (کاری که من می کنم) با بی حرمتی به انسان های مثلا مسلمان فرق دارد؟!

   شما یک جا به من نشان بده که من علیه یک آدم دیندار، بد حرف زده باشم و یا بی احترامی کرده باشم.

   حذف
  2. قدرت منطق و نقد کردنت را در کلمه جمله"چرند چرا می گویی " مشاهده کردم .برایم یقین شد علاوه بر بیسوادی ،بی ادب هم هستی.
   والله حاکمان فعلی از تو و امثال تو بهتر ند او قدرت دارد میکشد تو قدرت نداشته فحش می دهی و اسمش را آزادی می دانی .
   حالا چقدر پول می گیری که مردم را از جنبش سبز مایوس کنی؟ چقدر / با چقدر خودت را به اطلاعات فروختی؟؟؟؟؟

   حذف
  3. توئ لعنتی علیه مذهبی ها مبارزه میکنی...البته اندازه ی چپش هم نیستی ولی بهر حال...
   مگه نگفتی من شهیدان جنگ رو خاین میدونم...
   مگه نمیگی اسلام متعفن است...پس مسلمان هم الوده به تعفنه دیگه...
   پس خوار مادر ...ات الان تو ایران علیه امریکا و...مبارزه میکنن ؟
   نگو که من با شخص کاری ندارم وفقط عقیده رو میکوبم و ...
   سر بچه داری شیره میمالی؟
   وقتی من به چیزی اعتقاد دارم،امیخته به اون عقیده هم هستم-توهین به اون عقیده توهین به صاحبش هم هست
   یعنی تویی که این عقیده رو انتخاب کردی،شعورت نمیرسیده...

   حذف
 18. نخست به یک دروغ منتسب به ولتر بپردازیم ! او بی شعور نبود که حاضر باشد جان خویش را بدهد تا الدنگی و خنگ و منگی بتواند آزادانه زر بزند!! یک بانوی نویسنده انگلیسی و شیفته ولتر جهت توضیح دلبستگی او به آزادی بیان چنین نوشته است" ولتر کسی بود که میتوانست جانش را فدا کند تا شخص مخالف وی بتواند نظرش را آزادانه بیان نماید"! در واقع تصویر یک خنگ الهی را از متفکر برجسته فرانسوی ارائه داده و مشنگ الهی ها نیز چشم و گوش بسته پذیرفته اند که آن گفته کذائی از زبان و قلم ولتر نشت کرده !

  و اما "ماله کشان" را در میان هر طیف سیاسی ایرونی---- بیخ رونی میتوان یافت . خصوصا" در میان چپولان و چریک چروکان خلقی ! اینان شاه فقید را مسئول نفوذ آخوندان نزد "عوام -- خواص" معرفی میکنند و سده ها شستشوی مغزی---مقعدی شدن جامعه را از سوی "مافیا" ی دینی---مذهبی نا دیده میگیرند.

  پاسخحذف
 19. قابل توجه اقایان سلطنت طلب و توده ای ومجاهد و سبز جلبکی و ضد دین و ماله کش و...وگندامیان عزیز!!!
  اینقدر بر سر وکله هم بزنید تا کون و دهنتون گشاد بشه!
  بمیرید از این وضعیت وحرفای صد من یه غازتون...
  عرضه ندارید مملکت رو از دست اخوندا بگیرید!چرا پاچه همدیگر رو میگیرید؟
  فعلا که کیر اخوند تا دسته رفته تو کون همتون(علی الخصوص گندامیان گرامی!!!)ومملکت دست اوناس
  اگه تخم بابا های مادر قحبتون هستید بیاید کیر اخوندو از کونتون بکشید بیرون،بعدش سر تقسیم قدرت ،عین سگای حار بیفتید بجون همدیگه
  نشستین اونجا زر مفت میزنید
  دلت خوشه وبلاگ وسایت و...داری؟الان یه کیر کلفت تا دسته رفته اونجات!ببین میتونی با وب نویسی و مطالب ضد دینی و...درش بیاری؟
  ای(بقول گندامیان گرامی!)احلیل اقای خامنه ای تو اونجای همتون...!
  پدر سگای مفت کش و مفت خور...

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.