دوشنبه، خرداد ۱۵، ۱۳۹۱

تصویر شامپو صدر نقی، با اسانس غائط امام نقی


این هم حدیث مربوطه: 
   ليس في بول الأئمه و غائطهم استخباث و لا نتن و لا قذارة، بل هما كالمسك الأذفر، بل من شرب بولهم و غائطهم و دمهم يحرم الله عليه النار و استوجب دخول الجنه (انوار الولایه/ص440در ادرار و مدفوع امامان نه پلیدی وجود دارد و نه گندی و چرکی، بلکه آن دو(ادرار و مدفوع) مانند مشک بسیار خوشبو هستند؛ اما هر کس که ادرار، مدفوع و خون آنان بنوشد الله آتش جهنم را بر او حرام می‌گرداند و دخول بهشت بر او واجب می‌شود.


۱۵ نظر:

 1. مـيـگـن يـارو زورش بـه خـر نـمـيـرسـيـد، پـالـون خـره‌رو جـرواجـر مـيـکـرد، بابـا جـون اصـل مـاجـرا کـه نـقـی بـنـده خـدا نـيـسـت کـه از هـر دو طـرف دارد کـشـيـده مـيـشـود، دسـت از سـر ايـن بـنـده خـدا بـرداريـد، ايـن خـزعـبـلات هـمـش بـرای سـرگـرم کـردن مـا سـت،

  پاسخحذف
 2. گمنامیان عزیز

  شما واقعا شاهکاری هستید. ایده های بکر شما دنبای وبلاگ را متحول کرده است.
  از اینکه افتخار این را دارم در آخرین روزهای عمرم مقالات شما را میخوانم ، خرسندم

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. شوخی می کنید دیگر؟!

   صد البته که امیدوارم همیشه سر حال و سالم باشید.

   حذف
 3. این داستان حساب کاربری کاربر دودول طلایی یعنی دودوزه داستانش چی بود که همین یک ماه پیش زیر یکی از لینکها پونصد بار کیرخودش را حواله کس و کون خواهر و مادر یک کاربر دیگه داد و "مثلاً" حسابش برای 3 ماه بسته شد ولی به یک ماه هم نرسید که باز شد!!!!!!!!!!
  باید رید توی بالاترین با این پارتی بازی های کیری!.
  (لینک حذف شده بالاترین حاوی کامنتهای حواله دادن کیر!)
  http://www.freezepage.com/1333499930VLNTPSSQII

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. سلام دوست عزیز.
   اول قرار بود حساب من به طور دائم مسدود بشه منتها یا پادرمیانی مادر اون کاربر و توضیح اینکه از شنیدن اون فحشها لذت برده محکومیت من با دو درجه ی سانتیگراد تخفیف به سه ماه تقلیل پیدا کرد. منتها بعد از اون گویا خواهر نامبرده هم طی ای ملی جداگانه از اینکه اون دودول طلایی حواله ی ایشون هم شده ابراز شادمانی مبسوط و دوباره پا در میانی نمودند تا با یک درجه تخفیف از 3 ماه به یکماه و نیم برسه.
   از علاقه ی شما به این موضوع بسیار خوشوقتم :))

   حذف
  2. دودوزه جان، ای کاش جواب منو نمیدادی :(
   میدونی چرا؟ با این کامنتی که شما نوشتی و اون قهقهه خنده ای که آخرش برام گذاشتی دقیقاً تایید کردی که باید فقط توی بالاترین ریـــــــــــــــد!
   و شما با این کامنتت داری به من و به همه میگی که بالاترین و گردانندگانش ذره ای شعور ندارند و فقط این حق رو به یک سری از ما بهتران میدهند که هر کاری دلشان خواست بکنند. فحاشی برای یک سری آزاد وبرای دیگران ممنوع. ایول! حالش رو ببر.
   من اتفاقاً یک مطلب طولانی تر در این مورد نوشته ام که با ذکر خیلی جزییات، تک تک کاربران پارتی دار و بالایار های مربوطه از اون بالایار معروفه مونث گرفته تا 18 و بقیه را با لینک های فریز شده کامنت ها و غیره به همه معرفی کنم و هر جا و به هر وبلاگی که دستم برسه پست کنم.
   حالا منتظر غرق شدن بالاترین در گه باشید.
   بزودی در سینماهای سراسر کشور... لول

   حذف
 4. یک پس گردنی هم باید زد توی سر اون مهدی کچل صاحب بالاترین با این بالایار های مزخرف و خیر سرشان بی طرف

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. آب کیر شمقدر رو کله حاج آقا مهدی یحیی نژاد

   حذف
 5. ایول. به مبارزه با خرافات ادامه دهید.

  پاسخحذف
 6. دم خمینی گرم که کیرشو تا ته کرد تو کس ننه جاکشی زن جنده ای مثل تو و امثال تو و شماها تا قیام قیامت باید زیر کیر کلفتش دست و پا بزنید و صد البته این کیر بیشتر جا خواهد رفت دوست عزیز در این جور مواقع زیاد دست و پا نزن درد میکشی بهتر است از این تجاوز لذت ببری
  عاشق خمینی روح الله

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. مپل اینکه شما خیلی با کیرش حال کردی که اینجوری ......
   سر کیر مردم دامادی نکن

   حذف
 7. ببينم شماها جز مسخرگي و توهين كار ديگه اي هم ازتون برمياد حرومزاده ها

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. کیر شق شده شمقدر آماده دخول مباشد لطفا خواهران و برادران بسیجی تشریف بیاوردند!

   حذف
 8. خفه شو حزب اللهی کثافت کیر اوباما تو کس وکون تو ننه ات وخواهرت و اون خمینی هندی زاده

  پاسخحذف
 9. دوست عزیز چرا جوش اوردی آزادی بیان مگر همین نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.