چهارشنبه، اردیبهشت ۲۰، ۱۳۹۱

بازی وبلاگی، حمایت از شاهین نجفی/ شاهین جان، کشورم را همین نقی و تقی نابود کرده اند، دمت گرم و سرت خوش بادا..!

شاهین نجفی از جنس دلاورانی است که در خیابان های تهران، علیه خامنه ای شعار دادند...!
چرا باید اقدام شاهین نجفی را قدر بدانیم؟!
همانطوری که می دانید، خواننده محبوب، شاهین نجفی اخیرا ترانه ای را منتشر کرده که در آن به زبان طنز، به شوخی با امام نقی می پردازد.
تابو چیست؟!

"زیگموند فروید معتقد است که تابوها کهن‌ترین مجموعهٔ قوانین بشری‌اند و اقدامات منع شده در تابوها و قوانین ,اقداماتی هستند که بسیاری از انسان‌ها تمایل طبیعی به انجام دادن آنها دارند."

با تعریف بالا، مشخص است که هر چه کشوری  کهن تر باشد، مردم آن کشور، تابوهای بیشتری دارند.گذر کردن از تابوهای احمقانه، جرات و شجاعت می طلبد،، اما تلاش برای شکستن این تابوها صدمرتبه بیشتر شجاعت می طلبد. 

تو باید واقعا شجاع باشی که در جامعه ایرانی بزرگ شده باشی، اما بتوانی با این واقعیت که  همسرت هنگام ازدواج باکره نبوده، کنار بیایی و قبول کنی که او هم مثل تو انسان است و  قبل از تو هم با انسان دیگری رابطه جنسی داشته است.

حال اینکه کسی بخواهد این تابو ها را بشکند، شجاعتی صد برابر به خرج داده است، چه آنکه در مقابل شخص تابو شکن، عقاید میلیونها انسان قرار دارد.

باید قبول کنیم که جامعه ما بیمار است، این بیماری مزمنی است که ثمره فرهنگ چندهزار ساله است ، آداب و رسوم ابلهانه آن زمان ، به شکل تابو درآمده است، شکستن آنها ، جرات می خواهد و جسارت. 

با توجه به نکات فوق، به این نکات توجه بفرمایید:
-         کشور ما تبدیل به یک خرابه شده است و باعث آن نیز اسلام و تابویی به نام امامان شیعه است.
-         هنوز جمع کثیری از هموطنان ما، در دام افراد دیندار اسیر هستند و به خرافه هایی غقلچون مقدس بودن امامان اعتقاد دارند.  مقدس بودن این خرافه ها، باعث قدرت یافتن رژیم اسلامی شده است.
-         دینداران در مسند قدرت نشسته اند و با بی رحمی هر چه تمام تر، هر گونه نقدی را علیه اسلام با کشتن و شکنجه و تجاوز پاسخ می دهند.
هر هنرمندی مجاز است که اصولا به زندگی شخصیش بپردازد و در مسایل جامعه دخالت نکند، اما تنها هنرمندان بزرگ و با شرفی چون شاهین نجفی، از هنر خود برای بهبود وضع جامعه استفاده می کنند.

باید چنین هنرمندانی را قدر نهاد و از آنها حمایت کرد.

از نظر من، شجاعت به خرج دادن شاهین، دست کمی از دلاوری کسانی که در خیابان های تهران، علیه رژیم شعار داده اند، ندارد. چه آنکه دیده ایم رژیم برای مقابله با افرادی که روشنگری می کنند و قوانین احمقانه اسلامی را به چالش می کشند، از هیچ جنایتی فروگذار نخواهد کرد. 


/---------------/زشتی فتوا : /دستور می دهم که تو را بکشند، چون مثل من نمی اندیشی...!


۶۱ نظر:

 1. پاسخ‌ها
  1. مرگ بر شاهین نجسی حرامزاده و طرفدارانش.

   حذف
  2. شاهین حرومزاده می کشیمت.

   حذف
  3. کیر شاهین تو سوراخ مامان جونت !!!!!!!!

   حذف
 2. بیا کیر منو بخور مادرجنده...مگر اینکه امثال من مرده باشند شما زن جنده ها بخواین مملکت رو اداره کنید

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. کیر شاهین نجفی تو کس خواهر مادر هر چهی حزب اللهی

   حذف
  2. توهین کردن نشانه شخصیت شماست، هر چی دلتون میخواید فحش های رکیک بدید تا رسواتر بشید. لعنت بر فحاش و هتاک

   حذف
 3. آقای ناشناس با فحش دادن کاری درست نمیشه مردم خودشون میدونن با دزد و جنایتکار و تجاوزگرو دروغگو چیکار کنن اون کسی هم که فحش میده همیشه تا موقعی فحش میده که پشتش به دزدا گرمه موقعش هم که شد رنگ عوض میکنه. از من دلگیر نشو اینو من نمیگم تاریخ میگه.

  پاسخحذف
 4. این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.

  پاسخحذف
 5. tof bar har chi akhondeh ba mamad khali bande bache baz ke 1400 sal pish mardom ro kosht be zanha wa dokhtarha shon tajoz kard amwaleshon ro gharat kard wa Iran ro nabod kard

  پاسخحذف
 6. زنده باد شاهین نجفی، به امید روزی که تنها اقلیتی محدود به ظهور خرزو خان باور داشته باشند

  پاسخحذف
 7. راجع به مامان جنده اش نمیخونه شاهین جون؟

  پاسخحذف
 8. shin dooset darim marg bar eslame talebani az hanoesh koskesha kharetoon gaeidast

  پاسخحذف
 9. من برای همه شما پاسخ دهندگان بی سواد یا کم سواد متأسفم.این همه در پاسخهای شما از ظلم،کشتار،تجاوز و .... متنفر هستید و نسبت به این نظام معترض.اما نشده یک بار از خودتان سوال کنید که این همه ظلم و بی عدالتی و ... را که من و خیلی های دیگه می فهمیم،بوسیله چی می فهمیم.آیا جز از راه عقل اون هم نه عقل اکتسابی و مدرسه ای بلکه بوسیله عقل پاک و خدادادی که از کودکی با ما بوده و تا پایان زندگی مون با ما هست.این قدر این مسئله ساده و روشنه که اصلا به اون توجه نمی کنیم.با همین عقلمون در طول روز خیلی کارها می کنیم و یه روز اگه از دستش بدیم دیگه جامون تو همین مردم نیست و باید بریم تیمارستان.حالا همین عقل رو کی به ما داده؟همونی که دادهگفته که تازه این عقل کلیات رو رو می فهمه نه جزئیات رو.به خاطر همینم هم دو تا وسیله کمکی به اون داده به نام : 1-تخیل 2-توهم.اون وقت به این عقل یه وسیله کمکی دیگه هم داده به نام علم.به همین سادگی.این مطالبی رو که میگم حتی بزرگترین فیلسوفا و عرفا هم نفهمیدن.چون اونا با تخیل و توهمات شون خیلی بازی کردند و از راه خارج شدند.برای این که آدم در راهی که می ره دچار اشتباه نشه مدام باید با عقل اولیه اش در ارتباط باشه.یه نکته مهم اینه که همون طور که بدن مریض می شه عقل هم مریض می شه.مریضیش هم مثل بدن نیست که راحت تشخیص داده بشه.به خاطر همین همیشه باید تحت نظر باشه.یعنی مدام به دکتر سربزنه.چون دیر بیمار می شه ولی اگه بیمار بشه سخت هم خوب می شه.
  حالا اونی که ما رو آفریده و به ما این همه نیرو داده برای جلوگیری از بی راه رفتن و منحرف نشدن یه افراد دیگه ای رو هم آفریده تا ما ها رو از خطر نجات بدن.درست مثل ما انسانها که بعضیامون می ریم درس پزشکی می خونیم تا مردم از بیماریها نجات بدیم.این پزشکهای خدا اسم و رسم دارن و تعدادشون هم مشخصه.حالا یه مطلب مهم دیگه: همون طور که میون ما انسانها آدمهایی هستن که پزشک نیستن و می خوان با دوز و کلک،خودشون رو پزشک نشون بدن و پولای کلونی به جیب بزنن،میون راهنماهای خدا و جانشینای اونا هم همین قضیه هست.مثل یه سری آخوندای این دوره زمونه.پس تا اینجا 2 مطلب روشنه: 1- علم پزشکی کاری به فرد نداره و استقلال خودش رو داره2-اگه یه دکتری در تشخیص بیماری اشتباه کرد و داروی اشتباه داد،ربطی به علم پزشکی نداره.دکتره باید محاکمه بشه نه علم پزشکی.تازه اگه قبول کنیم که دکتره واقعی بوده و قلابی نبوده.
  حالا این خط رو بگیر رو برو و حساب دین رو از غیر دین جدا کن.همه پیامبرا این طوری بودن.عقل من و تو نمی تونه قبول کنه خدایی که عقل رو آفریده خلاف این عقل دستور بده.مزخرفاتی که پیروان ادیان مختلف تو کتابهای مربوط به دینشون می خونن و به اونا عمل می کنن،تااونجایی که هر عقلی می فهمه توسط بعضی از بزرگان دینشون وارد دین شون شده.درست مانند حال و روز امروز ما مسلمونا.فقط تفاوت ما با بقیه ادیان البته اهل کتاب اینه که اونا کتابهای آسمانیشون هم تحریق شده و بعضی از بزرگانشون هم به این تحریف اعتقاد دارند ولی ما مسلمونا کتاب آسمانیمون تحریف نشده ولی برداشتهای مختلفی ازش شده و می شه.عین یه کتاب رمان.بقیه مطالب رو اگه علاقه داشتید در روزهای بعد تو همین صفحه دنبال کنید.به امید دیدار شما.انشاء الله

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. این کتاب آسمانی شما که تحریف نشده، چرا دستور به کتک زدن زنان، دست بریدن، برده داری و یا کشتن مخالفین می دهد؟!

   چرا پیامبر این دین شما، یک بچه باز بوده است؟!

   اغتشاشیدم به این دین!

   حذف
  2. قیاس مع الفارغ!!! دقیقا مثل آخوندهای دوران دبستان ما سر زنگ نماز حرف میزنید!!!!

   پزشک چه دخلی به پیامبر داره؟ پزشکی علمی هست بر اساس واقعیت های قابل لمس و بر اساس تجربه اما کار پیامبرها (شیادها) خبر دادن از عالم غیر قابل دسترس و ندیدنی هست. علم پزشک رو میشه تجربه کرد و امتحان کرد و بر اساس عقل در مورد اون تصمیم گرفت اما پیامبر حرفی میزنه بر اساس وحی آسمانی که هیچکس نمیدونه راست و دروغ اون کجا هست.
   علم پزشکی عملی هست که هر روز در حال تغییر و تحول هست و سابقه اون هم موجوده. یعنی هر روز روی هزاران دارو و روش درمانی مختلف آزمایش میشه در تمام دنیا و ممکنه چیزی که تا امروز سالها مورد قبول بوده ناگهان رد بشه. پس هر واقعیتی در علم پزشکی قابل آزمایش و تحلیل و تغییر هست که به این میگن استفاده از عقل! اما ادیان از روز اول گفته اند ما همین هستیم ولا غیر! حرف ما درست است و هیچکس نمیتونه حرفی بزنه چون ما خبر از آسمان می آوریم... و هیچکس هم تا به حال نتونسته هیچ واقعیتی رو در اونها امتحان کنه. هر دینی میگه من بر حق هستم و بقیه تحریف شده اند و هیچکس هم نمیتونه اون رو ثابت یا رد کنه.

   بنابراین حرف شما مهمل هست و به درد همون زنگ نماز مدرسه های ابتدایی میخوره!

   حذف
  3. این همه اراجیف را سر هم کردی که حکم قتل یک خواننده را توجیح کنی بچه ملا، یعنی این دین آبکی تو که عرب بیابونی بزور شمشیر بما تحمیل کرده اینقدر ضعیفه که با یک آهنگ ضربه میخوره

   حذف
  4. در این اراجیفی که بافتی یک چیز را فراموش کردی، آدمها خودشان پزشک را انتخاب میکنند، آیا در این دین خونریز تو حق انتخاب هست، حق صرف نظر چی؟ یا هر کس سر پیچی کرد باید نابود شود، مگر ما برای انتخاب نیامدیم، تنها دینی که با حق انتخاب بشر مشگل دارد دین شیطانیست
   اون ممه را اینترنت برد آخوند اهریمنی

   حذف
  5. به نظر مي رسه تو اصلا هيچ كدوم از قسمتهاي مختلف متن رو دقيق نخوندي و مثل كلاس اولي ها كه تازه كلمات رو ياد مي گيرن و در سال هاي بعد تازه جمله سازي و بعد... هنوز با تو بايد مثل اونا صحبت كرد.جهت اطلاع كه از با سوادترا بپرسي:
   1-شما سه معترض نفهميدين كه من در مثالي كه براتون زدم گفتم كه : ما يه علم پزشكي داريم،يه عالم به اين علم يا دكتر داريم و يه بيمار هم داريم كه البته خود اين بيمار هم مي تونه پزشك باشه(جهت اطلاع شما اكابر نرفته ها!!!).خوب حالا اين پزشكه يعني همون غلم پزشكي؟!!
   2-معلومه كه علم پزشكي هم مانند همه علوم بشري بر اساس تجربه (آزمايش و خطا)بدست آمده و پيش مي ره.خوب حالا همين علم مگه بوسيله همين حواس پيشرفت نمي كنه؟خالق اين حواس كيه؟اصلا يه مطلب ساده تر:اين حواس رو ديوانه هايي هم كه تو تيمارستانها هستن دارن.حالا علم پزشكي بوسيله اين ديوانه ها پيشرفت مي كنه؟.پس مي فهمي كه همي اين حواس با نظارت عقل مي تونن باعث و بوجود آورنده و پيشرفت دهنده علوم باشند.اتفاقا دين ما به فراگيري علوم بشري خيلي خيلي توجه كرده و دستور داده دنبال ياد گيري اون بريم.
   3-در علم پزشكي هر كسي كه تلاش زيادي بكنه و البته دانشمندا و مراكز علمي هم اون رو واقعا و حقيقتا تأييدش كنن،مي تونه صاحب نظر باشه ولي در علم دين اين طوري نيست.من يه نمونه از قرآن رو برات مثال مي زنم كه بدوني خدا با پيغمبرش هم تعارف نداره و خيلي جديه:
   "لو تقول علينا بعض الاقاويل لاخذناه باليمين ثم لقطعنا منك الوتين"
   ترجمه: اي پيغمبر اگر به ما گفتارهايي رو نسبت بدي كه ما نگفتيم،با دستان نيرومندمون تو رو مي گيريم و رگ حياتت رو قطع مي كنيم.

   پس ديدين كه خدا در دعوت بنده ها و نجات اونها از بدبختي هاي اين دنيايي و اون دنيايي چقدر جديه.
   4-خوب حالا اين خدايي كه من و تو رو آفريده و اين قدر دوستمون داره،حق نداره براي راهنمايي و هدايت ما پيغمبر بفرسته.مگه مي شه تو اين دنيا بزرگ ما هيچ كس درس پزشكي نخونه و بره رشته هاي ديگر انتخاب كنه؟!اگه اين طوري بود كه الآن حداقل نصف مردم دنيا مرده بودن يا در حال مرگ بودن.تو وقتي بچه ات رو ميري مدرسه ثبت نام مي كني،تا آخر سال ديگه با اون كاري نداري و ميگي :اون كه معلم داره،ناظم داره و...داره،پولش رو هم كه از من گرفتن.پس بيخيال بابا!! اين طوريه يا نه هر روز بايد مراقبتش كني تا زماني كه بدوني ديگه بد و خوبش را تاحدود زيادي از هم تشخيص مي ده.بابا اين قدر پدر مادر ها هستن كه دوست دارن تا آخر عمر خودشون يا بچه اشون مدام مراقب اون باشن و براش دل سوزي كنن.يكي از امتيازات ما ايرونيا هم همين دلواپسي مون براي همديگه است.

   فعلا همين قدر بسه تا ببينم مطلب رو گرفتي يا نه؟

   حذف
  6. جناب شما یک نکته رو نمیگیرید. شما مدام مثال از مسایل عادی و قابل تجربه و تحلیل میارید.
   در مورد اول باید بگم که کسی که ادعای پزشک بودن می کنه قاعدتا باید از علم پزشکی اطلاع کامل داشته باشه مگر اینکه یک شیاد و دروغگو باشه. در مورد پزشک خیلی راحت میشه فهمید که دروغ میگه یا راست میگه چون ما نتیجه کارش و تجویزهاش و علمش رو میتونیم محک بزنیم. اما در مورد کسی که ادعای پیامبری می کنه، نمیشه حقیقت رو فهمید چون هیچکس نمیتونه خدا رو تجربه کنه و یا هیچکس تا به حال روز آخر رو ندیده. کسی از دنیای دیگه برنگشته و ... پس به طور کلی این دو مورد رو نمیتونیم باهم مقایسه کنیم.
   در مورد مسله دوم : من منظور شما رو نمی فهمم. یعنی در مورد دین لازم نیست که تلاش کنی تا مورد تایید خدا قرار بگیری؟ یا اینکه فقط خدا حق داره بگه که کی حرفش درسته؟ به هر حال از حرف خودتون میشه این نتیجه رو گرفت که هر کسی اگر قدرت داشته باشه میتونه
   از طرف خدا ادعایی بکنه. و بر اساس حرف خودتون که میگید " در علم دین اینطور نیست" باید گفت که پس نباید علم پزشکی رو با "علم"! دین مقایسه کرد. اگر ایندو متفاوت هستند پس شما حق ندارید برای اثبات ادعاتون از علم پزشکی مثال بیارید(در مورد کامنت اولتون میگم).
   حرف مدرسه رو میزنید. خب به فرض یکی هم بچه اش رو برد یک مدرسه ای ثبت نام کرد و رهاش کرد. اون آدم میتونه نتیجه کارش رو طی یک سال آینده ببینه. در مورد علم پزشکی هم به قول دوستمون اولا که ما با مشورت و بر اساس نیاز یک پزشک رو انتخاب می کنیم و احتمال میدیم که این پزشک اشتباه هم بکنه (کما اینکه قیاس علم با دین خیلی کار احمقانه ای هست اما بر اساس مثال خودتون میگم) و در ضمن اگر پزشکی نسخه ای نوشت، ما الزاما مجبور نیستیم که استفاده کنیم.
   این مطلب شما هم چیز جدیدی نداشت تمام سالهای مدرسه هزاران بار تکرار شده. بهتره که اگر هم میخواهید از چیزی دفاع کنید لااقل حرف جدیدی بزنید.

   تمام حرف من این هست که ایندو یعنی علم و وقایع مادی و روزمره زندگی (که قابل تجربه و تحلیل و تغییر هست) و دین ( که اصولا فقط بر اساس پیروی بنا شده) نمیتونن باهمیدگه مقایسه بشن.

   حذف
  7. من قبول ندارم دین ما هم تحریف شده

   حذف
 10. خلق را بر دار کرد ، کس کشی بود این امام //فتنه ها در کار کرد ، جاکشی بود این امام //جنگ ها بر پا کرد تا جیب آخوند پر کند // جاکشان را بر سر کار کرد ، جاکشی بود این امام //جاکشی بود با اصل هندی ، گفت من ایرانیم //خون ایرانی ریخت در خیابان, کس کشی بود این امام //پیرو پیغمبر جاکش کجا ؟ مسلم کجا ؟ ایران کجا ؟ //کشور ایران را لانه مار کرد . جاکشی بود این امام //خمینی و فرزند خلفش خامنهی جاکش قاتل ایران را لانه مارهای تروریست کردند با هر وسیله این جاکشان را افشا کنید و نگذارد از این روضه خونهای ۵ ریالی زمان شاه امام بسازند مثل امام علی جاکش و محمد بچه باز و امام نقی کس مشنگ

  پاسخحذف
 11. درود بر شاهین نقوی-omidvaram khanandeh hamoon saket nashinan va roshangariee konan-va shahin dar mored koleh in 12-13 emmam bekhoneh .ta jovoon hamoon bidar shan

  پاسخحذف
 12. این آخوندا یک مشت آدم جاهل را دور خودشان جمع کردند و فرمانروایی میکنند، این ملیجک های شیطان دیگر قدرت کلمه را در دوره اینترنت از دست داده اند، و با این لجن زاری که به نام جمهوری چسلامی بوجود آوردند کارنامه سیاهی هم در دست دارند، رنسانس اسلامی را امروز در ایران مشاهده میکنیم ، و هر روز نزدیک تر میشویم به جامعه سکولار و مردم سالار که شهروند خود را در مرکز خود میگذارد نه امام زمان افسانه ای را

  پاسخحذف
 13. آزادی بیان فتوای سیاه و سبز نمی‌‌شناسد، شاهین را نکشید
  http://sheikhoshazdeh.blogspot.com.au/2012/05/blog-post_09.html

  پاسخحذف
 14. آزادي بيان يعني اينكه مثلا مير حسين موسوي بياد بخوابه رو مادر همه سبزك ها.
  آزادي بيان يعني اينكه كروبي از خواهر همه سبزك ها لب بگيره.
  آزادي يعني اينكه من همتون رو قيمه قيمه كنم.
  و شما حق ندارين هيچي بگين.
  آزاد باشين آزاده ها.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. آزادي بيان يعني اينكه خامنهاي مادر بسيجي ها را بگايد و زنهاي شهدا نصيب اين كفتارها شوند.

   حذف
 15. يك مشت آدم بيكار...
  داريد همديگرو گول ميزنيد!در خلوت همتون ميدونين چى درسته چى غلط،مگر اينكه بخوايد خودتونم گول بزنيد.
  اسلام اين نيست كه تحويل ما شده و داره اجرا ميشه،شكى نيست.
  هركسى هم خدا و پيغمبرشو قبول نداره با خودش خلوت كنه،كارى به اماما و بعدشون ندارم.

  پاسخحذف
 16. يك مشت آدم بيكار...
  داريد همديگرو گول ميزنيد!در خلوت همتون ميدونين چى درسته چى غلط،مگر اينكه بخوايد خودتونم گول بزنيد.
  اسلام اين نيست كه تحويل ما شده و داره اجرا ميشه،شكى نيست.
  هركسى هم خدا و پيغمبرشو قبول نداره با خودش خلوت كنه،كارى به اماما و بعدشون ندارم.

  پاسخحذف
 17. يك مشت آدم بيكار...
  داريد همديگرو گول ميزنيد!در خلوت همتون ميدونين چى درسته چى غلط،مگر اينكه بخوايد خودتونم گول بزنيد.
  اسلام اين نيست كه تحويل ما شده و داره اجرا ميشه،شكى نيست.
  هركسى هم خدا و پيغمبرشو قبول نداره با خودش خلوت كنه،كارى به اماما و بعدشون ندارم.

  پاسخحذف
 18. shahin dostet darim mesle hamishe kobande zadi to dahane in chaplosha

  پاسخحذف
 19. eddea nazde irani hast o bas!
  botparasti nazde irani ast o bas!
  javsazi nazde irani ast o bas! khak to sare in Irani ke joz khodesho kase digari ra adam be hesab nemiyareh!
  aghle kol yani Irani o bas!
  hala az shoma mardom beham mikhoreh!

  پاسخحذف
 20. شاید اگر اسلام به ایران نمیومد امروز وقتی من با کلی لباس گشاد پوشیده وقتی تو خیابون راه میفتادم هزارتا حرف زشت ومتلک از پسرای هموطنم نمیشنیدم شاید احساس میکردم میتونم راحت تو پارکای شهر خودم بادوستام راه برم وخیالم راحت بود.یه بار نشده که از خونه دربیام به دیدجنسی بهم نگاه نشه.کاش اسلام به ایران.....

  پاسخحذف
 21. مرگ بر اصل ولايت وقيه - مرگ بر خامنه اي - مرگ بر نظام بظاهر ولايي

  پاسخحذف
 22. هم شاهین نجفی و طرفدارانش و هم مخالفان و دشمنانش ... همه و همه دارن تیشه به ریشه شیعه گری میزنند.
  و این درست همون چیزی است که من به عنوان دشمن شیعه گری از آن بسیار خوش حالم.
  هر چه شیعیان بیشتر بنویسند بیشتر رسوا می شوند. باید تمام رسانه های دنیا در اختیار این اقلیت فاسد قرار بگیرد تا روزی شاهد نابودی شیعه گری در جهان باشیم.
  شیعه گری نابود خواهد شد شون یک آهنگ اقتدار پوشالی اش را به لرزه در آورد.
  باید تمسخر را از نقی به علی بکشیم. امام اولشان را باید به زیر کشید.
  اول علی بعد حسن تا برسیم به مهدی.

  وهابی

  پاسخحذف
 23. توهین و تمسخر نشونه ضعفه
  کاری که شاهین کرد.کاری که شما دارید میکنید.
  هر دو گروه.چه اونایی که اسلامو قبول دارن.چه اونایی که ندارن.کار هردوتون غلطه
  شاهین یه عروسکه تو دست یه عده
  به همین زودیا تاریخ انقضاش تموم میشه و میندازنش دور
  به بقیه دوستان به ظاهر روشنفکرم بگم که چرا اسلامو با رفتار منو مسلمون میسنجید؟
  اسلام اونقدر استوار هست که با چهارتا آهنگ نابود نشه.
  چرا سعی میکنید عقاید همو نابود کنید؟
  من اسلامو دوست دارم.ولی اون یکی دوست نداره.به کسی چه ربطی داره
  خواهشا به اعتقاداتهم توهین نکنید
  بحث و گفت و گو کار آدمای متخصصه.
  ما مردم عام هرچی بیشتر باهم حرف میزنیم بیشتر اعصابمون خورد میشه.آخرشم به هیچی نمیرسیم
  کاش خدا این قدرتو به همه بده تا بتونیم یکم چشمامونو بیشتر باز کنیم
  ممنون

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. عزیز جان،
   در این نوشته پاسخ شما را داده ام:

   آزادی توهین به عقاید دیگران، بخش جدا نشدنی دمکراسی است، به آن خو بگیرید..! /توهین به عقیده با توهین به شخص فرق دارد/

   http://gomnamian.blogspot.co.uk/2012/05/blog-post_17.html

   حذف
  2. تا زمانی که عقیده شما ، اره در ماتحت ملت نکرده است، کسی کاری به آن ندارد، اما دین شریف اسلام، باعث نابودی کشور و زندگی مردم کشور ما شده است، چگونه توقع دارید سکوت کنیم و حرفی علیه آن نزنیم؟!


   این چه دین بند تنبانی و مسخره ای است که با نقد و شوخی اینگونه به لرزه در می آید ؟!


   زمانی که اسلام بندتنبانی شما ، من غیر مسلمان را نجس می داند، شما کجا بودی که اعتراض کنی و بگویید بی احترامی نکنید !اسلام به عقیده من که هیچ، به خود من توهین کرده است !!
   ذکر این نکته نیز لازم است : عقیده شما که اسلام است زندگی بسیاری را به باد فنا داده است.
   مساله این است که این عقیده زندگی میلیونها انسان را فنا کرده و اگر با آن مبارزه نشود، میلیونها زندگی دیگر را نیز فنا می کند، کسی از توهین کردن لذت نمی برد ولی براستی چه کسی مرز توهین و انتقاد را مشخص می کند ؟! این محدودیت با اصل آزادی بیان در تناقض است. آیا اسلامی که به صراحت می گوید کسانی را که اسلام نمی آورند را بکشید(برابر نص صریح قرآن) ، می تواند توقع داشته باشد کسی حتی شوخی هم نکند؟! اسلام حتی حق حیات را برای غیر مسلمانان قایل نیست، چه رسد احترام به عقاید دیگران

   حذف
  3. دوست عزیز
   اسلام یک بیماری است و من حق دارم از بیماری بد بگویم. من به بیماری توهین میکنم. نه به بیمار. جذام بیماری بدی است لعنت بار جذام. این چه ربطی به جذامی دارد. من همه جذامیان دنیا را دوست دارم و تلاش میکنم تا معالجه شوند ولی از جذام متنفرم.

   حذف
  4. اعوذبالله من الشیطان العین الرجیم
   بسم الله الرحمن الرحیم
   اعراف 179
   به يقين، گروه بسياري از جن و انس را براي دوزخ آفريديم، آنها دلها [= عقلها ]يي دارند که با آن (انديشه نميکنند، و) نميفهمند، و چشماني که با آن نميبينند، و گوشهايي که با آن نميشنوند، آنها همچون چهارپايانند، بلکه گمراهتر! اينان همان غافلانند (چرا که با داشتن همهگونه امکانات هدايت، باز هم گمراهند)!

   حذف
  5. اون کسی که این حرف ها زاده سادیسم نداشته؟؟
   فراموشکار هم که هست.
   اول میگه خودش گروه بسیاری را برای دوزخ آفریده. بعدش میگه با این همه امکانات هدایت نشدند.
   دوزار منطق تو این دو خط کسی پیدا میکنه؟
   معلوم نیست نویسنده این دو خط چی می کشیده. کاش میداد ما هم بکشیم.

   حذف
  6. اعوذبالله من الشیطان العین الرجیم
   بسم الله الرحمن الرحیم
   روم 58-59-60
   البته ما در اين قرآن (عظيم) براي (هدايت) مردم هر گونه مثل زديم و اگر تو بر اين مردم هر گونه معجز و آيتي بياوري باز کافران محققا (از روي عناد) خواهند گفت: شما (مسلمين و رسولتان خلق را) به باطل و اوهام مي‌خوانيد.
   اين چنين خدا بر دلهاي اهل جهل (پس از اتمام حجت) مهر (شقاوت) نهد (که هيچ سخن حق را نپذيرند)
   پس تو صبر پيشه کن، که وعده خدا البته حق و حتمي است و مراقب باش که مردم بي‌علم و يقين و ايمان (مقام حلم و وقار) تو را به خفت و سبکي نکشانند..

   حذف
 24. دهان ياوه گويان باز گشته دوباره فتنه ها آغازگشته

  برون شد دلقک دست اجانب همان بدنطفه ي مست اجانب

  جسارت کرد بر هادي(ع)امامم همان مه،بر درش دائم غلامم

  تمسخرکرد گنبد را،حرم را در آورد ازگــليم خود قـدم را

  به حق حضرت مهدي(عج)جفاکرد زِغيبت گفت ودينش را رها کرد

  همان ضدانقلابِ ضدقرآن هــمان لاشــي که شد ضدامـامـان

  بدان بخشيدنت بر ما محال است ببينم گـرتو را خونـت حـلال است

  بدان که نان به نرخ روز خوردي بيفتي گـر به دست شــيعه مُــردي

  الا اي بي شرف حيوان ابله چـه ها خوردي تو اي نادان ايــله؟

  تفاله،اي که بر نفست اسيري بــه دست حضرت هــادي(ع)بميري

  نقي(ع)جد امام حاضر ماست هــمان که حاضر ما ناظــر ماست

  نقي پاک است وپاکي راحيات است نــقي ارباب کـل کائنــات است

  فراري شو فقط از درب پشتي شــدي همسايـه سلمــان رشــدي

  بدان که ياوه هايت را اثر نيست چــرنديات شعرت را ثمر نيست

  پاسخحذف
 25. اصلا کسی هم کاری به کارش نداشته باشه هم از ترس اینکه هر لحظه امکان اینکه بکشنش هر روز 100 بار میمیره و زنده میشه!!
  یه شب خواب راحت نداره از ترس.
  به نظر کشتن این افراد کار عاقلانه ای نیست.بذارید از ترس کشتنش هر شب بلرزه!!

  پاسخحذف
 26. دوستان مسلمان
  مساله شاهین نجفی نیست
  موج تنفر از اسلام خیلی وقته که شروع شده
  شاهین نجفی چه باشه چه نباشه جلوی این موج را نمی شود گرفت
  اسلام ستیزی محصول تفکر رهبران شما است
  من از جمهوری اسلامی و رهبرانش تشکر می کنم که چشم مردم دنیا را باز کرد که اسلام چه اندیشه پلید و خطرناکی است
  اسلام محکوم به بی آبرویی و نابودی است
  لطفا فحاشی کنید و نفرین کنید و تهدید کنید تا جهان بهتر چهره شما را بشناسد
  تمام میکروفون های دنیا را باید به شما بدهند تا اسلام زودتر نابود شود
  من بر جنازه این دین کثیف خواهم رقصید

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. جناب ناشناس الان یه نگاهی به اطرافت بکن ببین اسلام ستیزیه تو کشورهای عربی؟؟؟؟؟
   داداش من دینی که رهبر اون خدا باشه هیچ قدرتی جلودار این دین نیست.دینی که امثال گمنامیان ها میخوان تخریبش کنن.ولی امثال گمنامیان ها نه تنها شکستشون حتمی بلکه مارو استوارتر به دین اسلام میکنه.
   قسمتهایی از خطبه 147
   بدانید شمایان رشد و رستگاری را نشناسید مگر کسی را بشناسید که ان را از دست داده است.و به کتاب الهی وفادار نباشید مگر انکس را بشناسید که پیمان الهی را شکسته و چنگ به دامن قران مزنید مگر کسی را بشناسید که ان را رها کرده.
   1400 سال پیش حضرت علی (ع) حرف رو تموم کرده.به قول معروف ادب از که اموختی؟؟از بی ادبان.
   پس امثال گمنامیانهارو باید شناخت تا اسلام و قران و خدا رو شناخت.

   حذف
 27. آره عزیزم
  اسلام ستیزی داره بیداد میکنه
  عرب ها رو ول کن
  در مورد آدم ها بگو
  اسلام تو ایران به گا رفته
  اسلام رو ما تخته گاز داریم به گا میبریم
  فاطمه یه زنیکه ۱۸ ساله که از ۹ سالگی زیر کیر علی بوده دیگه آب رویی نداره
  لعنت بر علی

  پاسخحذف
 28. آخه فاطمه هم شد آدم که داری ازش حرف میزنی؟؟
  تنها هنرش شستن شمشیر خون آلود شوهرش بوده.
  ان ترکیب از نه سالگی زیر یه سگ بال بال میزده
  علی کثافات رو ما ایرانی ها کردیم تو کون خر
  لعنت بر علی
  لعنت بر علی
  لعنت بر علی
  لعنت بر علی
  لعنت بر علی
  لعنت بر علی
  لعنت بر علی
  لعنت بر علی
  لعنت بر علی
  لعنت بر علی
  لعنت بر علی
  لعنت بر علی
  لعنت بر علی
  لعنت بر علی
  لعنت بر علی
  لعنت بر علیلعنت بر علی
  لعنت بر علی
  لعنت بر علی
  لعنت بر علی
  لعنت بر علی
  لعنت بر علی
  لعنت بر علی
  لعنت بر علی
  لعنت بر علی
  لعنت بر علی
  لعنت بر علی
  لعنت بر علی
  لعنت بر علی
  لعنت بر علی
  لعنت بر علی
  لعنت بر علی
  لعنت بر علی
  لعنت بر علی
  لعنت بر علی
  لعنت بر علی
  لعنت بر علی
  لعنت بر علی
  لعنت بر علی
  لعنت بر علی
  لعنت بر علی
  لعنت بر علی
  لعنت بر علی
  لعنت بر علی
  لعنت بر علی
  لعنت بر علی
  لعنت بر علی
  لعنت بر علی

  پاسخحذف
 29. تا زمانی که یک مسلمان زنده است من دست از روی ماشه بار نمی دارم.
  هر جا مسلمان ببینم شلیک میکنم
  جنین مسلمان را از رحم مادرش خارج می کنم
  مسلمانان دیگر امنیت ندارند
  تف بر اسلام

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. از ماله مسلمون نرو بالا میفتی مادرت گاییده میشه ها!!!!!!!!
   معلومه خواهر مادرت رو بدجور گاییده بچه مسلمون که ماله مسلمونارو میخوری!!!
   مادرت جنده بوده چه ربطی به مسلمون داشته!!!
   مادر جنده دهن کیریت رو وا کرده گه زیادی خوردی.حروم زاده معلوم نیست مادرت کیه از تخم حیوونی.دهنه کیریتو وا کن باز تا ابا و اجدادتو بیارم جلو چشمت مادر جنده.
   تخم سگ گه زیادی میخوره.

   حذف
 30. فحش نمیدم بهت چون می شم یکی مثل تو که در توالتش همیشه بازه!!!!
  دین خدا با امثال گمنامیانها اگه میلرزید که دین نبود.نمونش جنگ 8ساله ما برابر کل دنیا.فکر کردی توپ تانگ ما جلوشون وایساد؟؟؟؟؟؟نه داداشه من خدا بخواد موسی(ع) رو از خونه فرعون میاره بیرون.تو و امثال گمنامیانها همون نوکر شیطان باشید سوارتون شده داره 4نعل میره.
  ما خدامون اون بالاست دینشم استواره.
  شماها که هیچ هیچ امریکا اسراییلش حریف مسلمون نشدن.(جنگ 33 روزه با 2000 رزمنده؟؟؟چهارمین ارتش دنیا؟؟؟با خدا مگه میشه جنگید؟؟)
  قدرت فقط خداست.
  حالا بسوز بازم در توالت رو باز کن...........

  پاسخحذف
 31. حالا دموکراسی و حق بیان هیج ؛توهین شده یا نشده هم هیج؛ آیت اله صافی این پول را از کجا آورده جایزه میدهند ؟
  ایشون اگه پول اضافی دارند خرج ترور بفرمایند کمی هم فکر ملتی باشند که کمرش از فقر شکسته و مردانش از شرم نداری و فقر کلیه می فروشند و خریدار نیست .

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.