دوشنبه، اردیبهشت ۱۸، ۱۳۹۱

آقای بنی صدر، قبای دفاع از حقوق زنان بر تن شما گشاد است!/ آشفته بازاری است که بنی صدر با سابقه سرکوب زنان، مدعی حقوق زنان می شود...!

آقای بنی صدر، به جای دروغ های شاخ دار و ماله کشی، بهتر است صادقانه مسولیت خود را در روی کار آمدن نظام اسلامی بپذیرید!

سایت رسمی آقای بنی صدر اخیرا سندی را منتشر کرده که به ماجرای اعدام خانم فرخ رو پارسا می پردازد.

فرخرو پارسا، یکی از اولین زنان ایرانی بود که تحصیلات بالایی داشت و برای آموزش زنان ایرانی، تلاش بسیار کرده است و در دوران شاه، به سمت وزارت آموزش و پرورش رسید. بعد از انقلاب، این بانوی فرهیخته در بیدادگاه فرمایشی حجت السلام صادق خلخالی (جنایتکار مشهور)، به حرج اشاعه فساد(!) به اعدام محکوم شد.

گویا بنا به سندی که بنی صدر منتشر کرده است، آقای بنی صدر بعد از محکومیت ایشان، از اختیارات خود استفاده کرده و گفته  است که با یک درجه تخفیف، به حبس ابد محکوم شوند.

در کتاب آقای بنی صدر می خوانیم که گویا آقای بنی صدر به آقای سلامتی گفته است که نگران این ماجرا است، چه آنکه این آغاز محدود سازی زنان در جامعه است.

 در رابطه با این اظهار نظر ایشان، چند نکته به ذهن نگارنده رسیده است:

-          آقای بنی صدر،  شما سعی می کنی که  دستور قران برای کتک زدن زن را ماله کشی کنی و معتقدی زنان نیازمند کتک زدن هستند، آنوقت حال مدعی شده ای که نگران حقوق زنان بوده ای؟! (منبع)
-         آقای بنی صدر، زمان نخست وزیری بختیار، ایران به دمکراسی دست یافته بود و  مرد آزاده ای چون بختیار، مطبوعات را آزاد کرد و در پی برگزاری انتخابات آزاد بود، اما شما و خمینی برای اجرای قوانین اسلامی، قدم به میدان گذاشتید. قوانین اسلام نیز مشخص است که تا چه زن ستیز است، حال چه شده که شما یک شبه مدافع حقوق زنان شده اید؟!
آقای بنی صدر،

عصر اینترنت است و دیگر امکان این نیست که به شیوه سال 57، با دروغ های شاخ دار خود (چون اقتصاد توحیدی!)، بتوانید بر گرده مردم سوار شوید.

تا زمانی که شعور مردم را به رسمیت نشناسید و صادقانه اشتباه خود را در همکاری با خمینی را قبول نکنید، تا زمانی که قبول نکرده اید قوانین اسلام در تضاد با زنان است، لطفا دهان بر بندید و حرف از حقوق زنان نزنید.

قبای دفاع از حقوق زنان بر تن شما گشاد است...! 

۹ نظر:

 1. کیری تر از حاج ابول حسن بنی صدر در عالم وجود نداره . یا نقی

  پاسخحذف
 2. با درود
  دوست گرامی مطلب شما در خبرگزاری گذرنیوز منتشر شد .
  می توانید مطلب خود را در این آدرس مشاهده نمایید .
  http://gozarnews.com/?p=441

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. کیر سگ سیاه انگلیسی تو کوس دختر حاج ابولحسن بنی صدر (ره)

   حذف
 3. گمنامیان زنازاده فاحشه فاحشه زاده

  از کی تو پیامبر اسلام شده ای و حرف تو اسلام است ?
  اسلام که حرف و عمل پیامبر (ع) باشد دستوری برای زدن زن ندارد و پیامبر (ع)هیچوقت هیچکدام از زن هایش را نزد و به هیچکس دستور نداد زنش را بزند .
  قرآن توهمات ذهن علیل تو نیست.
  تو فاحشه نگران ممر درآمدت هستی که فحشاست و در اسلام ممنوع است.
  هزار تا شغل آبرومند هست به فاحشگی مشغولی .
  کثافت عقده ای.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. عزیز جان،

   دستور به کتک زدن زنان، دستور قران است...!

   یعنی می خواهی بگویی که آن الله گوساله و آن پیامبر بچه باز غلط کرده اند که زر مفت زده و در قران دستور به کتک زدن زنان داده اند...؟!

   آیه سی و چهار سوره النسا :
   "الرِّجَالُ قَوَّامُونَ عَلَى النِّسَاء بِمَا فَضَّلَ اللّهُ بَعْضَهُمْ عَلَى بَعْضٍ وَبِمَا أَنفَقُواْ مِنْ أَمْوَالِهِمْ فَالصَّالِحَاتُ قَانِتَاتٌ حَافِظَاتٌ لِّلْغَيْبِ بِمَا حَفِظَ اللّهُ وَاللاَّتِي تَخَافُونَ نُشُوزَهُنَّ فَعِظُوهُنَّ وَاهْجُرُوهُنَّ فِي الْمَضَاجِعِ وَاضْرِبُوهُنَّ فَإِنْ أَطَعْنَكُمْ فَلاَ تَبْغُواْ عَلَيْهِنَّ سَبِيلًا إِنَّ اللّهَ كَانَ عَلِيًّا كَبِيرًا
   ترجمه :
   مردان بايد بر زنان مسلط باشند چرا كه خداوند بعضى از انسانها را بر بعضى ديگر برترى بخشيده است، و نيز از آن روى كه مردان از اموال خويش [براى زنان‏] خرج مى‏كنند، زنان شايسته آنانند كه مطيع و به حفظ الهى در نهان خويشتندار هستند، و زنانى كه از نافرمانيشان نگرانيد، بايد نصيحتشان كنيد و [سپس‏] در خوابگاهها از آنان دورى كنيد [و سپس اگر لازم افتاد] آنان را کتک بزنید آنگاه اگر از شما اطاعت كردند، ديگر بهانه جويى [و زياده‏روى‏] نكنيد، خداوند بلندمرتبه بزرگوار است‏"

   ترجمه انگلیسی آیه و پاسخ به ماله کش های اسلامی که می خواهند معنای آیه را عوض کنند:


   ترجمه انگلیسی آیه فوق :
   ترجمه انگلیسی این آیه را نیز اینجا می گذارم:(منبع)
   Sahih International
   Men are in charge of women by [right of] what Allah has given one over the other and what they spend [for maintenance] from their wealth. So righteous women are devoutly obedient, guarding in [the husband's] absence what Allah would have them guard. But those [wives] from whom you fear arrogance - [first] advise them; [then if they persist], forsake them in bed; and [finally], strike them. But if they obey you [once more], seek no means against them. Indeed, Allah is ever Exalted and Grand.

   ترجمه شده که به معنای کتک زده است: Strike همانطوری که می بنید کلمه (وَاضْرِبُوهُنَّ)به کلمه
   Strike: formal to deliberately hit someone or something with your hand or a weapon
   ضمنا، حتی اگر شما عربی هم ندانید، خیلی ساده می بینید که (وَاضْرِبُوهُنَّ) از فعل(ضرف) می آید که معنایش مشخص اسـت

   حذف
 4. neveshtehetan shakht dorst va daghigh ast har kasi ke dar ijad va tahkim hokomat velayat faghih naghsh dashte nabayad modaee bashd dorod be roh shadravan doctor shapor bakhtiar

  پاسخحذف
 5. اولا که تلاش جنب بنی‌ صدر برای حقوق زنان بر همگان مشخص است و نیازی به اثبات ندارد اما اگر منظورتان هرج و مرج و فساد و شهوترانی است قطعا آقای بنی‌ صدر با آن مخالف است و آزادی‌ها را در چهارچوب دین و وجدان جامعه میپسندد، شاید در نگاه اول دین محدود کننده به نظر بیاید اما اگر دقیق بنگریم آن چیژأی که به نظر محدود کننده است در واقع باعث رهایی زنان از قید و بند‌های جنسی‌ در جامعه میشود و موجب رشد و تعالی. در مورد فرخ رو پارسا هم با آن که این خانوم با مدارس مختلط که موجب فساد بود موافق بود اما بنی‌ صدر سعی‌ کرد تا این شخص اعدام نشود که بزرگی‌ روح جنب بنی‌ صدر را می‌رساند. شما مزد بگیران پهلوی هم بدانید با این روش‌ها نمیتوانید فساد دوران طاغوت را دوباره به این کشور برگردانید. مردم مسلمان ایران یک بار برای همیشه مظاهر تمدن بزرگ خیالی پدر و پسر به دور انداختند و با شناخت عمیق از دین و فرهنگ خود انقلاب اسلامی را به ثمر رساندند.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. گرامی،

   همینکه شما معتقدی بنی صدر تلاش دارد در چارچوب اسلام با زنان برخورد شود، اثبات می کند که بنی صدر، مخالف حقوق زنان است.
   چون در اسلام و قران، دستور به کتک زدن زنان و دستور به تجاوز به زنان هست. دیه و شهادت و ارث آنها نصف است و اصولا آدم محسوب نمی شوند.

   حالا کسی که می خواهد این قوانین احمقانه را در جامعه پیاده کند، در صدد محدود کردن زنان و سرکوب زنان است.

   حذف
 6. گمنامیان عزیز واقعا با شما ابراز همدردی می کنم از باب اینکه باید جواب نادان ها و ابلهانی این چنین را بدهی.
  با سنگ آهن نتوانی سفت ولی به هر حال سپاس

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.