جمعه، اردیبهشت ۲۲، ۱۳۹۱

زشتی فتوا: /دستور می دهم که تو را بکشند، چون مثل من نمی اندیشی...!

اینکه در جامعه ای، کسی بتواند فتوای قتل بدهد و آن شخص، به زندان انداخته نشود، نشان می دهد که چقدر آن جامعه از مدنیت بدور افتاده است، تعارف هم نداریم...!

تعارف که نداریم، اینکه یک شخصی  گوشه  اتاقش  بنشیند، بعد اگر  از سخنی و یا نوشته ای خوشش نیامد، به پیروانش دستور بدهد که انسان صاحب آن سخن را بکنشد، مصداق بارز تروریست و وحشی گری است.

حال اگر همین وحشی گری، توسط یک مرجع تقلید یا آخوند به نام دین انجام شود، دینداران آنرا مجاز می شمرند و آنرا بخشی از دین خود می دانند و قباحتش ریخته می شود!
آنقدری ملا جماعت، کثافت کاری کرده اند که دیگر جامعه فرصت این را نمی یابد که به قباحت اعمال آنها بیاندیشد!

معنای فتوای قتل چیست؟!

معنای ساده آن این است، چون تو مانند من نمی اندیشی، من یا خودم تو را می کشم و یا دستور می دهم تو را بکشند.

در هر جامعه قانون مندی، ترویج خشونت جرم است. اگر کسی به فرمان و فتوای انسان دیگری کشته شود، جرم قاتل و آمر آن قاتل (یعنی کسی که فتوا را داده است)، یکی است و هر دو به صورت یکسانی به جرم آدم کشی مجازات می شوند.

جای تاسف است که آنچنان اسلام و قوانین وحشی گری اسلام، در این جامعه ریشه دوانده است که یک آدم کش، نه تنها بی هیچ مجازاتی اجازه می یابد فتوای قتل صادر کند، اما عامه جامعه واکنشی درخور به این جنایت نشان نمی دهند.

اگر مثلا در فرانسه دستور به قتل دیگران بدهد، پلیس او را دستگیر می کند و اگر پلیس چنین نکند، مردم جامعه پا به میدان می گذارند و آنقدری اعتراض می کنند تا چنین جنایتکاری مجازات شود.

تعارف نداریم، جامعه ایران در سایه زعامت اسلام، تبدیل به جامعه ای بیمار شده است، جامعه ای که یک آدم کش،  رسما فتوای قتل صادر می کند و عموم جامعه نیز به او اعتراض نمی کنند و حتی آن آدم کش، در جامعه قدر و منزلت دارد...!

کوتاه سخن اینکه، افسوس که این مزرعه را آب گرفته..!۱۵ نظر:

 1. امام نقی(ع):
  اصولا طبق دستور الله، هر کسی که مثل ما فکر کند، حق زندگی دارد. یعنی اگر کسی معتقد بود که برده داری، کتک زدن زنان و تجاوز و کشتن مخالفین الله، کار خوبی نیست، مانند ما فکر نمی کند و باید کشته شود..!

  چی گفتی؟! تو مثل من فکر نمی کنی؟! تو نظر دیگری داری؟! یعنی فکر می کنی من نماینده الله نیستم!؟ پس طبق دستور الله، باید کشته شوی....!

  پاسخحذف
 2. مردم ایران مردمی هستند که در طول تاریخ توسط هرقومی تا دسته به آنها تجاوز شده و صدایشان بلند نشده است . اگر میبینیم که آنها اسلام را دوست دارند برای آن است که 1000 سال توسط اعراب مورد تجاوز قرارگرفته و الان دیکر جز زندکی آنان است.

  ایرانیان برای امام حسینی که کیر خود را تا دسته در کس مادران ایرانی کرده گریه میکنند و هنوز هم تمام مملکت سیاه پوش میشود.

  حال شما از فتوای قتل میگویی
  آیا گوسفند تر از ملت ما در جهان سراغ دارید که برای فاطمه کس کپک زده روز مادر بگیرد؟!!! ملتی که به کیر عرب اقتدا میکند و خودش یک قهرمان پارس ندارد که روز مادر را به نام او گذارد و حتی تقویمش پر از کیر و کس اعراب بیایان گرد است .

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ما مردم ایران 97 درصد شیعه هستیم و به مذهب و امامانمان اعتقاد داریم . عربی زبان خداست و قرآن . تو هم اگر ایرانی هستی باید عربی بدانی و به پیغمبر خدا و دخترش احترام بگذاری

   حذف
  2. گمنامیان کس کش

   مگر چند روز پیش نظرات اون کاربر را سانسور نکردی به دلیل توهین

   خوب چرا این نظر بالا را فیلتر نمیکنی ؟! که داره به ما توهین میکنه ...

   حذف
  3. ناشناس 97 درصدی
   1- 97 در صد ایرانی ها شیعه نیستند
   2- محمد 25 ساله بود که با خدیجه 40 ساله ازدواج کرد . محمد 40 سالگی به رسالت رسید آنگاه خدیجه 55 ساله بود . فاطمه متولد سال 5 بعثت است یعنی 60 سالگی خدیجه . به محمد ابتر میگفتند . ( ابتر به معنای بدون دختر نیست اگر اینگونه فکر میکنی بتو دروغ گفته اند ) . وقتی به محمد ابتر میگفتند او هنوز جوان بود . شاید پسر پیدا میکرد . چرا به او ابتر میگفتند ؟ آیا زن 60 ساله حامله می شود ؟
   3- میدانی حضرت علی سه روز پس از وفات فاطمه ازدواج کرد ؟ با یکی از همبازی های امام حسن . میدانی اسامی سه پسر علی ابوبکر و عمر و عثمان است ؟ به نظر من علی از فاطمه متنفر بوده که نام قاتلین او را بر پسر هایش گذاشته و دختر خرد سال فاطمه را به پیره مردی چون عمر داده است ......

   حذف
 3. فردا روز مادر است ؟

  آخر این ملت ابله ایران کسی به غیر دختر زنازاده پیامبر بچه بازش کسی را ندارد که روز مادر به نام او نهد؟؟؟؟

  چرا روز مادر روز تولد یک کس کپک زده بیابان گرد است ؟؟؟

  ابله ها و الاغ هایی که فردا به مادرخود کادو میدهید .

  شما همان نسل عرب و امام حسینی هستی که تا دسته در کس مادرانتان گذاشت و با زبان کیر به مادران شما یاد داد که سید یعنی ارباب و آقا و عجم یعتی همان شما فارسها و ابله نفهم

  و شما هم هنوز به انها اقتدا میکنید

  بخورید از کیر امامان عرب که هنوز باید سواری دهید.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. از مدیر وبلاگ میخواهم که این نظرات توهین آمیز را حذف کند.

   حرامزاده تو از نطفه حرامی

   حذف
 4. شوی زیبای نقی (جدید) با اجرای امام نقی ........محشرررررررررررررررررررررره

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=J82htV_rKAk#!

  پاسخحذف
 5. وقتي قصه ي تلخ زندگي هميشه تلخ شماها را مانند زماني كه خارج از ايران بودم مي بينم و مي شنوم

  حقيقتا دلم به حالتان مي سوزد
  شماهايي كه كوچكيد و حداقلي
  شماهايي كه تازه اي كاش بعضي هاتان پول مي گرفتيد و مستخدم اين طرف و آن طرف بوديد

  بعضي وقتها حالم بهم مي خورد از اينكه من هم مثل شماها كروات مي زنم

  پاسخحذف
 6. راستي يادم رفت بگم

  اينكه كسي فتوا مي دهد به قتل....
  حكمش مثل حكم تويي هست كه لينك هاي داراي بد افزار رو پاك مي كني...
  مثل تو كه دخالت مي كني در بحث...

  وقتي كسي در جامعه ي ذهني-عملي يك بد افزاره...بايد باهاش چي كار كرد؟؟؟؟

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. کس کش بد افزار چیه مادر جنده ؟؟؟؟؟؟
   هرکس آزاد که حرفش و نطرش رو بده .... الاغ مگه کس مادرت است که ویروس باشه و باید پاک بشه
   من میگم کیر تو کون هرچی مسلمان است . حالا تو بدت میاد تو هم بگو کیر امام حسین تو جلقم . خوب حالا چه اشکالی پیش میاد؟ بد افزار کجاست ؟!!!

   حذف
  2. واقعا شما از این مقایسه های بی ربط خسته نمیشید؟؟؟ بد افزار و کامپیوتر آخه چه ربطی به جامعه و انسانها داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   دلیل اینکه میخواید کسی که در جامعه ذهنی-علمی یک بدافزار (دگر اندیش) هست رو پاک کنید این هست که هیچ جوابی برای حرف حساب ندارید.

   حذف
 7. این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.