دوشنبه، اردیبهشت ۱۱، ۱۳۹۱

تصویری از محل جلوس مقام معظم رهبری

نوشته های پیشین:
/------------/فرق بسیار است بین «وَحدت کلمه» یا همان دیکتاتوری خمینی تا  «اتحاد» آزادیخواهان برای ایجاد یک اپوزسیون برای رسیدن به دمکراسی...!


/------------/آقای لباسچی، استخوان بختیار و مصدق در آرامگاه می لرزد/ تکذیب همکاری برای رسیدن «دمکراسی و حقوق بشر»، مانند تکذیب «با شرف» بودن است...!


/----------/ننگ باد بر رژیمی که کولبرهای کرد را هدف گلوله جنگی قرار می دهد، چرا که رقیب کوچک فرماندهان سپاه، برای قاچاق کالا شده اند...!


/-------------/اگر در ج.ا. رقص هم آزاد بود، ما شاهد قر و رقص احمدی نژاد می بودیم! / یادآوری عاقبت سعید سلطان پور (یک شاعر واقعی) در جمهوری اسلامی۶ نظر:

 1. گمنامیان

  بدان که بالاترین به خفتی عظیم افتاده است . دیگر به زور امتیاز بهترین لینکهای روز به 150 میرسد در حالیکه در سال قبل یا دوسال قبل حتی چهار سال قبل امتیاز بهترین لینکها حداقل دوبرابر این میزان بود/

  این فلاکت و مصیبت نه بخاطر مدیریت بالاترین بلکه برای نبود شما و امثال شماست .

  امیدوارم از این مطلب درس گرفته باشند.

  پاسخحذف
 2. emma rydeh pas cera nakordeh???marg bar in teyaki tazi kasif...

  پاسخحذف
 3. يـعـنـی مـحـل دقـيـق آبـريـزگاه عـمـومـی ايـنـجـاسـت

  پاسخحذف
 4. گمناميان عزيز
  اين عكس را ببين
  ميشه مقاله بنويسي براش ؟!
  http://mahdimirakhorloo.wordpress.com/2012/04/29/%D8%B3%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%B3%DB%8C-%DA%A9%D9%87-%D8%AF%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D8%B2%D8%AF%DB%8C-%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D9%86%D8%AF/

  پاسخحذف
 5. داک عزیز
  قبلا نوشته ام:

  ماله کشی در توجیه قانون اسلامی بریدن دست در سایت کلمه / این چگونه دینی است که با بریدن دست به شیوه مغولان می خواهد سمبل عبرت بسازد؟

  http://gomnamian.blogspot.co.uk/2010/12/blog-post_02.html

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.