شنبه، فروردین ۱۹، ۱۳۹۱

ویکیلیکس، تصویر ایمیل های خصوصی مریم رجوی را منتشر می کند....!

برای بهتر دیدن، روی عکس کلیک بفرمایید۱۱ نظر:

 1. آخوند ها و مجاهدين مانند سگ زرد و شغال برادر يکديگرند.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. تروریست های مجاهد و زامبی ها هیج نبوده و نیستند فقط با پشتیبانی مدیریت و عوامل بالاترین و پرداخت پول برای خود دکانی براه انداخته اند و با خذف مخالفین در سایت بالاترین مطرح شده اند. و در تلاش هستند ابشخور فکری کاربران و بازدیدگندگان را تغییر دهند. همکاری عوامل مافیایی و خرج پول برای خنثی کردن تریبون آزادیخواهان در بالاترین

   سایت بالاترین با همکاری بالاکون ها و مدیریت دیکناتوری شروع به قلغ قمع تمام نویسندگان مستقل و مخالف زده است

   سردسته این تروریست ها میترا بالایار و بالاکون های 14و15 و 17 و18 هستند. میترا نیز خودش در ماه گذشته دهها حساب کاربرانی که خود پایین ترین را بالاترین کرده اند بسته است .
   عدم پاسخ گویی و دلقک بازی و به سخره گرفتن و تحقیر کاربران و حرکات سلیقه ای و جوابهای خالی از محتوا و مضحک به مشکلات کاربران موثر سایت روشی است که بالاکون ها و مدیدریت پیشه خود کرده اند.

   اصلاح طلبهای فاشیست و مجاهدین کسانی هستند که برای تبلیغات و تریبون به همه پول میدهند. ابولحسن تریاکی کاسه لیس ، و جرس و اصلاخ طلبان فاسد مثل کدیور خانم باز با قبضه کردن فضای بالاترین میخواهند با فرهنگ اسلامی کماکان کون ملت همیشه مسلمان را چرب و آلت خود را در آن مدفون کنند و ملت ابله اسلام زده هم الله اکبر بگویند.

   از طرفی دیگر مچاهدین و تروریست های جندااللهی کسانی بودند که حدود 100 نفر از ازادیخواهان مستقل از جمله گمنامیان و مقالات اورا با گزارش ها ی دروغ فیلتر و توسط بالاکون های مثل amirreader و میترا و حساب اورا تعلیق کردند.

   مدیر نابکار بالاترین با پرویی تمام به دفاع از مجاهدین پرداخت و در ازای پول های نقد اجازه داد که آنها با اکانتهای فله ای و جعلی هر نویسنده مستقل و مخالفی را حذف کنند و هر لینکی را فیلتر کنند . بالایارها همگی در خدمت فعالیت باندی گروهی قرار گرفتند و به درجه بالاکونی نائل شدن
   پاسخ

   حذف
 2. مریم/ تو این جابحایی کمپ حواست باشه هرکی خواست در بره سرشو بکنید زیراب .......مسعود

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. مهران (بکن مجاهدیارها و بالاکون های بالاترین )یکشنبه, فروردین ۲۰, ۱۳۹۱ ۸:۴۰:۰۰ بعدازظهر

   دمت گرم گمنامیان
   خوب تو کون ، بالاکون ها گذاشتی

   amirreader بالاکون محترم سایت بالاترین

   حالا که خوردی تف کن بچه ابنه ای زاده .

   حذف
 3. موسی
  گمنام
  توی قرآن شنیدی موسی چند وقت میره کوه برای نیایش وقتی برمیگرده میبینه بنی اسرائیل گوساله سامری را میپرستن؟؟
  بازم احساس حقارت در وجودت فوران کرد؟؟احساس کردی باید طوری اونو بیرون بریزی؟؟
  اگر فکر میکنی مشکلت با اینطور نوشته های سراسر مزخرف حل میشه بفرما هر چقدر دلت میخواد بنویس، آنقدر بنویس تا در نهایت خودت خسته میشی از پا در میای
  ولی اگر که فکر میکنی مشکل جای دیگریست کارت را تصحیح کن نه اینکه مشتت را به روی خرابه هایی که خودت مقصرش هستی بکوبی ناله سر بدی زمین و زمان را ناسزا بگی
  به نظرت مشکلت که گفتی توی خارج هستی آرزوی بازگشت به ایران را داری کیست؟؟چرا یقه رژیمی را نمیچسبی؟؟
  بیش از این خودت را آزار نده حداقل با خودت کمی صادقانه تر برخورد کن

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. زنیکه پررو حاضر حاضر حاضر
   قجرعضدانلو حاضر حاضر حاضر
   سوراخ کون حاضر حاضر حاضر
   گه توی اون حاضر حاضر حاضر
   سنگ خلا حاضر حاضر حاضر
   قبله نما حاضر حاضر حاضر
   آفتابه‌ی سرخ حاضر حاضر حاضر
   مجاهد یبس حاضر حاضر حاضر

   حذف
 4. حالا زمانه عوض شده گوساله ها مسعود پرست شدن .

  پاسخحذف
 5. چقدر آزادی بیان قشنگه نه؟ از گمنامین عزیز ممنونم که هیچ نظری رو حذف نمی کنه
  من شخصا اطلاعات خاصی از مجاهدین و فغالیتهای گذشته و حالشون ندارم ،به خاطر همین نظری نمی دم
  اگه کسی از دوستان لینکی چیزی بذاره که این گروهو معرفی کنه ممنون میشم
  در آخر باز هم از گمنامیان عزیز بخاطر احترام گذاشتن به آزادی بیان ممنونم

  پاسخحذف
 6. بالاترین دیگه شده جولانگاه یه مشت تروریست و کاسه لیس مریم لجنی هیچی از بالاترین نمونده همه قدیمی ها رفتند بالاترین روز به روز به سمت نابودی پیش میره واقعا متاسفم برای مدریت ناکارامد و جیره خوار بالاترین که از سازمان مزاحمین خلق پول دریافت میکنند تا ازادیخواهان رو سرکوب کنند

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. تروریستی ماشالا ، رهبر بشی ایشالا !


   در نه ماهگی درحالیکه مادر قهرمانش از درد فشارهای رژیم آخوندی به خود می‌پیچید ، وسط چاه زمزم بدنیا آمد . وی نام پاک خود را جهت مبارزه با استبداد حاکم بجای شاپور ، شیپور نهاد . او بدنیا آمد تا با مبارزات قهرمانانه خود خلق‌های جهان را از یوغ حکومت ملایان رهائی ببخشد که اتفاقاً بعدش همینجوری هم شد . به همین جهت در کودکی تحت انواع شکنجه‌های رژیم آخوندی قرار گرفت و یکبار هم بچه‌ی همسایه او را گاز گرفت که هنوز جای این شکنجه‌ی وحشیانه بر بدن پاک او هست . در شش سالگی او ناچار شد زندگی مخفیانه‌ی خود را در زاغه مهمات آغاز نموده و در این مدت برای سرگرمی با تانک بازی بکند . دیری نپائید که حکومت ملایان حتی اینرا نیز تحمل ننموده و در یک اقدام دژخیمانه سه هزار و هشتصد و بیست و چهار عضو خانواده‌ی پاک او را به جوخه‌های آتش سپرد . پس از این اهریمنی رژیم وی ناچار شد در هشت سالگی با خواهر مریم قشنگ ازدواج سازمانی بکند تا خلق‌های ستم‌کشیده‌ی جهان آزاد بشوند . مهریه‌ی مریم قشنگ چهارده قبضه خمسه خمسه به نیت پنج تن اعلام شد .

   پس از این ازدواج غیورانه که فصل جدیدی در تاریخ مقاومت ملت ایران رقم زد ، شیپور اشرفی از سوی رهبر مقاومت به دریافت نام سازمانی الکساندر گراهام بل مفتخر گردید . در پی این افتخار آفرینی ، ناگهان تمام تلفن‌های کمپ اشرف قطع شد و سیصد نفر نیز بدلیل نامعلومی منفجر شدند . علت انفجار بعداً از طرف تلویزیون سیمای آزادی پرخوری اعلام شد . نظام ملایان که نمی‌توانست قطع شدن تلفن در کمپ اشرف را تحمل بکند با نفوذ در خاک عراق و همکاری رژیم سفاک بغداد ، با نیت شوم به شهادت رساندن گراهام بل دور تا دور اشرف را مورد حمله‌ی توپخانه‌های خود قرار داد . توضیحاً اینکه نظام ملایان همواره اطراف اشرف را می‌تواند گلوله‌باران بکند ولی توی اشرف را هیچوقت نمی‌تواند بزند . شیپور اشرفی که اکنون همه او را برادر الکس صدا می‌زدند این جنایت آشکار را تاب نیاورده و چند روز بعد سیصد نفر دیگر نیز بر اثر پرخوری منفجر شدند .

   مجاهدتهای برادر الکس همینطور ادامه یافت تا اینکه بر اثر مجاهدت زیادی او در روزهای 25 و 30 خرداد 88 خیزش مردمی عظیمی در ایران براه افتاد و مردم در همبستگی با دلاوران قهرمان سازمان مجاهدین خلق به خیابانها ریختند . به این ترتیب این سازمان که در طول قرنها ، همواره رهبری و هدایت تمام خیزش‌های موفق جهان را بر عهده داشته است باری دیگر در سی و چهار سال گذشته توانست رژیم جلاد آخوندی را از بیخ و بن متلاشی نموده و برکنار بنماید . در حال حاضر فقط تعداد کمی دشمن منافق خیال می‌کنند که در ایران هنوز رژیم آخوندی سر کار است درصورتیکه اصلاً اینطوری نیست . برادر الکس در کتابی که با تی.ان.تی نوشت ، ضمن یادآوری این موضوع و با معرفی سوابق سیمور هرش در وزارت اطلاعات دژخیمان رژیم ، پرده از دروغ‌پراکنی روزنامه‌ی نیویورکر نیز کلاً برداشت . حاصل این پرده‌برداری انفجار سایت بالاترین طی چهل و هشت ساعت گذشته بود .

   داستان رشادت‌های این مجاهد شهید و قهرمان همچنان ادامه دارد و چه بسا می‌توانید بجای اسم او ، اسم یکی دیگر از قهرمانان مقاومت را بگذارید و داستان را دوباره از بالا تا پائین بخوانید . در هر حال فرقی نمی‌کند ، همه‌شان همینطوری طیب و طاهر هستند !

   حذف
 7. مجاهدین یک گروه سیاسی و دارای اعتقادات مذهبی مارکسیسمی هستند که در سال 1344 برای مبارزات سلطنتی شکل گرفت این سازمان در ابتدا از خمینی حمایت کرد اما ماهیت خمینی خیلی زود برایشان رو شد درست در زمانی که همه عکس خمینی در ماه میدند مجاهدین راه مبارز با دیکتاتوری خمینی را اغاز کرد هر چند در راه مبارزات خود اشتباهاتی را مرتکب شد و باعث شد که خمینی از این نوع مبارزات که اعلان مبارزات مسلحانه سوئ استفاده کرده و با بمب گذاری و کشتن مردم کوچه و خیابان انها را به این گروه نسبت دهد مانند انچه حکومت در جریان جنبش سبز انجام داد و کشتار در خیابانها را به گروه مخالف نسبت میدادو... اما به شکل وسیع تر و گسترده تری تا این گروه مجبور شد به خارج از کشور رفته و در انجا به ادامه مبارزات ادامه دهد هر چند باز در روش های مبارزات خود دستخوش اشتباهاتی شد اما علی رغم انچه در ایران براثر تبلیغات وسیعی که بر علیه این گروه میشود که با دشمن هم کاسه شد بسیار اثر گذار در به زانو در اوردن رژیم در جنگ شد و خمینی که قصد داشت بجنگد را مجبور کرد کاسه زهر را بخورد و اما در حالی که در حال جان کندن بود دست به اقدامی جنون امیز زد و هر کس به نحوی در رابطه با مجاهدین هواداری کرده بود به جوخه اعدام سپرد و بسیاری از هواداران ساده سال های 60 که در خانه هایشان بودند از خانه بیرون کشید و سریع اعدام کرد و از ان پس تاکنون با تبلیغات فراوان این گروه را یک گروه وحشی و ضد انسانی معرفی میکند و بسیاری از مردم این گروه را گروهی مانند القاعده می بینند و سایر گروه های مخالف هم بدلیل دید مذهبی این گروه و مبارزات سلطنتی که داشته اتش تبلیغات منفی را بیشتر باد میزنند تا همچنان شعله ور بماند ....اما اینده ایران اگر بسوی دموکراسی پیش برود و کسی مثه خمینی انقلاب را ندزدد فکر نمی کنم مجاهدین حکومت را بتوانند بدست بگیرند اما در یک حکومت ازاد و جمهوریت مطمئنا در مجلس ملی و شوراها و وزارتخانه ها جاهایی را بدست میگیرند که برای توازن بسیار خوب هم هست

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.