چهارشنبه، فروردین ۳۰، ۱۳۹۱

نظر امام نقی (ع) درباره ماله کشان اسلامی

امام نقی(ع):

"اگر آدولف هیتلر چهار تا ماله کش مانند شریعتی و سروش داشت که بر کثافت کاری های او ماله بکشند، الان در وسط تمام شهرهای اروپا، مجسمه هیتلر قرار می داشت...!"


آکادمی امام نقی! / حضرت امام نقی و امام شمقدر و عفیر، مشغول ارزیابی استعداد خوانندگان جوان


۱۰ نظر:

 1. آری مسلمانان همه گی مانند نازیست ها هستند و تا زمانی که تمام آنها را چه شناسنامه ای و چه غیره به جرم همکاری با هیتلر و امثال او به اردوگاههای صحرایی نبرده ایم و در کوره های آدمسوزی نسوزانده ایم نباید ساکت بنشینیم. دست مریزاد گمنامیان جان.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. گرامی،

   قبلا در این مورد در این وبلاگ بحث شده است،
   اسلام مانند یک ویروس است، من با ویروس مشکل دارم و با آن می جنگم، من با بیمار مشکلی ندارم و تمام تلاشم را می کنم که او بهبود یابد. من با مسلمانان مشکل ندارم و این سخن شما، کاملا غلط است.

   به صراحت گفته ام که من با اسلام مشکل دارم و منتقد اسلام هستم، من با مسلمانان مشکلی ندارم.

   اگر کسی حق آزادی اندیشه و آزادی دین و عقیده را از مسلمانی (مثلا مسلمان بودن او)، بگیرد، من از آن مسلمان حمایت می کنم.

   مسلمانان نیز مانند دیگر انسان ها از حقوق برابری برخوردار هستند، عقیده کسی باعث این نمی شود که حقوق انسانی را از دست بدهد.


   اعلامیه جهانی حقوق بشر، حق آزادی عقیده مسلمانان را محفوظ می داند، همانطوری که حق آزادی بیان امثال مرا محفوظ می داند.

   لطفا افکار نژاد پرستی خود را کنار بگذارید، هیچ فرد خردگرایی معقتقد به آزار مسلمین نیست و هیچ آتیستی از حرف های شما دفاع نمی کند.

   حذف
  2. شما تئوری خوبی دارید ولی وقتی پای عمل به میان می آید خود ماله کش می شوید. اگر سال ۱۹۳۹ میلادی هم ماله کشانی مثل شما در آمریکا و انگلیس حاکم بودند که با نازیها مشکلی نداشتندو آنها را دارای حقوق برابر می دانستند ولی با ویروس نازیسم مشکل داشتند الان هم مجسمه های هیتلر واقعا در میادین تمام دنیا پابرجا بود. مشکل شما اینجاست که متناقض حرف می زنید. تنها کسانی مثل آندریاس بریویک و کریستوفر هیچینز (آتئیست)‌ اند که نتیجه منطقی این حرفهای زیبا را در عمل پیاده کرده اند و باشد که بزودی سایرین هم به آنها بپیوندند.

   حذف
 2. امام نقی و مساله بیداری اسلامی!

  روزی جوانی از دیار پارسیان با مشقت فراوان به حضور امام رسید و گفت: اماما من از دیار خویش تا سامرا امدم تا فقط سوالی در مورد اینده بلاد اسلام از شما بپرسم
  امام در حالی که اب انگور ناب شیرازی خویش را می نوشید فرمود سوالت را بپرس جوان
  جوان اینطور گفت که اماما همانطور که میدانید بلاد اسلام تحت سلطه سلاطین خونخوار عباسیست ایا روزی میرسد که ما به دمکراسی دست پیدا کنیم
  امام نگاه عاقل اندر سفیهی بر جوان افکند و گفت ای جوان ایا می دانی دمکراسی چیست
  جوان گفت ای امام دمکراسی یعنی این که هر انچه اکثریت گفتند قانون مملکت شود و هر ان کس که با ان قانون بجنگد به چهار میخ کشیده شود
  امام فرمودند اورین جوان! حقا که پارسیان به خوبی دمکراسی اسلامی را فهمیده اند! و اما در جواب سوال تو. آری میرسد روزی که بلاد اسلام از کرانه های رود سیحون تا مرزهای اروپا و شاخ افریقا به جمهوری تبدیل شود!
  جوان گفت اماما چه بر سر بلاد کفر می آید؟
  امام فرمود انان نیز به دمکراسی می رسند!
  جوان که پاک گیچ شده بود گفت یابن رسولولا تفاوت دمکراسی ما با دمکراسی غربی ها چیست؟
  امام فرمود تفاوت در این است هر چند سنه مومنین من شخصی را به عنوان رهبر خویش بر میگزینند که همانند جدم رسولولا و پدرم علی , که تا به قدرت رسیدند دمار از روزگار مخالفین خویش در اوردند, مخالفین را قلع و قم میکند و پس از چند نسل امت من دوباره به دنباله روی از شخص دیگر که ادعای دمکراسی و حقوق بشر دارد راه افتاده کشته میدهند و هنگامی که وی به قدرت میرسد به شیوه سامورایی و بدتر از شخص قبل با مادر امت من جماع میکند, ولی در دیار کفر مردم هر چند سال یکبار در یک انتخابات ازاد بدون خونریزی به حزب مورد نظر خویش رای میدهند
  جوان از امام خواست که از اینده بیشتر بگویید و امام فرمود میرسد روزی که غربی ها به دنباله روی از علم و دانش به دنبال یافتن حیات در بقیه سیارات هستند و امت من به دنباله روی از میر و شیخ خویش به دنبال رسیدن به دمکراسی از نوعی که به تو گفتم هستند!!!
  جوانک پارسی پس از این مصاحبت خشتک خود را درید و با شعار یا حسین میرحسین به سمت طهران متواری شد!!

  پاسخحذف
 3. السلام علیک یا ابالحسن یا علی بن محمد ایها الهادی النقی
  یا وجیهاً عندالله اشفع لنا عندالله

  پاسخحذف
 4. گمنامیان، داشتم فکر میکردم چگونه شما که متخصص کامپیوتر نیستید میخواهید سایتی مثل بالاترین راه بیاندازید؟

  اگر منطقی فکر کنیم میبینیم که این کار توسط شما نشدنی است. چگونه میشود که شما سایت را کنترل کنید و مخفی بمانید؟ اگر از کسانی کمک بگیرید باید به آنها پول دهید و پشتیبانی سایت هم مسئله بزرگی است که از عهده یک نفر خارج است .

  بنابراین هویت شما دیگر مخفی نمیماند.

  لطفا توضیح دهید که چقدر این مسئله واقعیت دارد؟

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. گرامی،
   قبلا در فرندفید توضیح داده ام،

   بخش فنی به عنوان یک پروژه به یک شرکت متخصص واگذار شده است و در حال اتمام است.

   ضمنا،
   در زمان افتتاح، بنده اسم واقعی خودم را خواهم گفت.

   حذف
  2. 1) یعنی چه ؟ اگر بالاترین را مد نظر قراردهیم انگیزه یجیی نژاد کسب درآمد است . او اصلا دید فرهنگی و نویسندگی ندارد. ولی شما یک مکتب و نویسنده هستید که تابه حال دنیال پول از این راه نبوده اید. و با توجه به خطرات افشای هویت برای شما ، انگیزه شما این کار چیست ؟


   2) ممکن لینک آنرا که در فرند فید است انیجا بگذارید؟

   حذف
 5. 1) یعنی چه ؟ اگر بالاترین را مد نظر قراردهیم انگیزه یجیی نژاد کسب درآمد است . او اصلا دید فرهنگی و نویسندگی ندارد. ولی شما یک مکتب و نویسنده هستید که تابه حال دنیال پول از این راه نبوده اید. و با توجه به خطرات افشای هویت برای شما ، انگیزه شما این کار چیست ؟


  2

  ) ممکن لینک آنرا که در فرند فید است انیجا بگذارید؟

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. من دنبال پول نیستم، قصد من ایجاد فضا برای روشنگری است.

   حذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.