دوشنبه، فروردین ۲۱، ۱۳۹۱

ثواب جماع با امام نقی...!

نیمه شبی امام نقی به منزل یکی از اصحاب خود یورش برد، به تمام زنان و دختران به زور جماع کلبی کرد و در آخر بر اثر اشتباه محاسباتی، با خود صحابه مذکور نیز جماع مفصلی کردند.

آن صحابه که از عمل امام عصبانی شده بود، با ترس و لرز گفت: یا ابن رسول لولا، چرا به زنان و دختران من جماع می کنی؟

امام نقی در پاسخ فرمودند: به خدا قسم که هیچ چیز ثوابش بیشتر از جماع با امام نیست، من خودم بیش از همه سامرا، کنیز و صیغه در حرامسرایم دارم، اما چون می دانم اگر با کسی جماع کنم، آن شخص به بهشت می رود، با شما جماع می کنم...!

سپس امام نقی ، مایکرویو و یخچال سایدبای ساید آشپزخانه را به عنوان حق الزحمه برداشت و رفت...!

پی نوشت یک: 
حدیث شیعه از امام صادق:
هیچ عمل نیکی نزد خداوند بهتر و ثوابش زیادتر از دادن پول به امام نیست ! یک درهم که به امام برسد, بهتر از دو میلیون درهمیست که در راه خیر دیگر صرف شود. من در حالی که ثروتم از تمام اهالی مدینه بیشتر است , باز هم از شما پول میگیرم ,زیرا هدفم این است که شما پاکیزه شوید!
منبع: امام جعفر صادق (اصول کافی , جلد دوم ,صفحه 488)
پی نوشت دو:
تا احمق در جهان است، آدم های شیاد امکان سواری گرفتن دارند...! 

هزار و چهارصد سال پیش، اعراب وحشی و مسلمان به ایران حمله کردند، کشور را غارت کردند، زنان و کودکان را به بردگی و کنیزی بردند، بعد از این همه وقت، هنوز ما این غارتگران را مقدس و معصوم می دانیم!

پی نوشت سه:
از بس حکام عربستان سعودی فقیر هستند، ملت ایران سالیانه چند میلیارد دلار خرج سفر حج می کنند تا به رسم اجداد وحشی آنها، به شیطان سنگ بزنند و دور خانه کعبه بچرخند...! 

در کشور ایران حکومت اسلامی بر سر کار آمده، تا جانشینان امام صادق، علی رغم پولدار بودن، باز خون مردم ایران را بنوشند...! 

نوشته های اخیر این وبلاگ:

۲۴ نظر:

 1. من همیشه گفته ام و می گویم. چاره این هیولاهای خونخوار چند بمب اتمی است تا دیگر مسلمانان احمق جرات نکنند بعد از ۱۴۰۰ سال از این خوناشامان وحشی با خوبی یاد کنند. هر چه سریعتر آنها را لای دست اجداد حیوان و وحشی شان بفرستیم بهتر است. از حقوق بشر هم حرف نزنید، مگر این ها بشر بودند که به سر ایرانیان آنرا آورنددن که آوردند؟‌ مگر بشر هم وحشی و خونخوار و درنده می شود؟‌ و کسانی که امروز مسلمان هستند حتی مسلمانا شناسنامه ای به خاطر حماقتشان در جرم این وحشی های حیوان شریکند.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. گرامی،

   اسلام و اسلامگرایان به این دلیل مورد انتقاد هستند که برای دست یابی به هدف، به خشونت و آدم کشی متوسل می شوند.

   مشکل افراد خردگرا، با مسلمانان نیست، مشکل با دین اسلام است.
   دین اسلام چون ویروسی می ماند که انسان ها را بیمار می کند، مشکل ما با فرد بیمار نیست، با ویروس عامل بیماری است.

   صد البته که باید تمام تلاشمان را برای مبارزه با آن ویروس به کار ببندیم، اما همزمان، باید نگران فرد بیمار بود و برای نجات او از دست این ویروس، همه تلاشمان را بکنیم.

   روش مبارزه با اسلام، بمب اتمی نیست، روش مبارزه با اسلام، روشنگری درباره این دین است. همان فرد مسلمان نیز اگر از تناقضات و مسایل غیر اخلاقی موجود در قران و اسلام آگاه شود، دست از اسلام خواهد کشید...!

   یک فرد خردگرا، به مفاهیمی چون حقوق بشر پایبند است،
   بر اساس اعلامیه جهانی حقوق بشر، حتی یک فرد آتیست و خردگرا، حق یک نفر مسلمان را در اعتقاد به اسلام، بر اساس اصل آزادی اندیشه و عقیده، به رسمیت می شناسد.

   با اینکه به شدت با اسلام مخالف هستم، اما در عین حال، به شدت معتقدم هر انسانی حق دارد خودش اندیشه اش را انتخاب کند، حق داشتن دین، یکی از ساده ترین حقوق انسانس است.
   به عنوان مثال، از اینکه مثلا دولت چین حقوق مسلمانان چینی را نقض می کند، به شدت متاسفم.

   مبارزه با اسلام و آگاهی بخشی، به معنای نقض حقوق بشر و کشتار انسان ها نیست.

   حذف
  2. "روش مبارزه با اسلام، بمب اتمی نیست، روش مبارزه با اسلام، روشنگری درباره این دین است. همان فرد مسلمان نیز اگر از تناقضات و مسایل غیر اخلاقی موجود در قران و اسلام آگاه شود، دست از اسلام خواهد کشید...! "

   مگر این تناقضات بدیهی نیستند؟ چطور ۱۴۰۰ سال است اینها این مسائل بدیهی را نفهمیده اند؟‌ اگر گله ای گرگ وحشی به روستایی حمله کند و عده ای به پرستش آنها مشغول باشند و بعد از هزاران سال روشنگری باز هم دست از این پرستش برندارند و به تاسی از گرگ ها به دریدن انسانها مشغول باشند و ویروس گرگی در نهادشان باشد، و کسی بگوید باید لانه گرگها و هر که ویروس وحشیگری و خونخواری در او باشد را نابود کرد، به حقوق بشر لطمه می خورد؟‌ یا اگر نازی ها به تمام کشور ها حمله کردند باید به اسم حقوق بشر آنها را تنها روشنگری می کردند و دست به اسلحه نمی بردند و بر سر ژاپن فاشیست بمب اتمی نمی ریختند؟ در چند پست پیشین هم گفتم. آیا اگر طاعون به جان جامعه بیافتد به اسم حمایت از بیماران آنهارا را آزاد می گذارید یتا آنها را قرنطینه می کنید؟‌ طاعون البته شاید درمان شدنی باشد، ولی فکر می کنید کسانی که به این وحشی گری ها ایمان دارند به این آسانی درمان می شوند؟‌ هزاران سال است که این مسئله دینورزی ادامه دارد.

   سوال من اینست: مگر خود شما آن اجداد عرب و پیروان آنها را وحشی و خونخوار ننامیدید؟‌ آیا وحشی ها و خونخوار ها انسان هستند و حق دارند به مرام خود پایبند باشند؟‌ خود شما در چند پست پیش به درستی گفتید که مسلمانان حق اعتراض به توهین به قرآن را ندارند. من می گویم حق اعتراض به توهین از حقوق بشر است پس معلوم است که از نظر شما هم مسلمانان بشر نیستند که چنین حقی ندارند. منتها از خوبی خودتان است که سعی می کنید بعضی از آنها را با ملایمت با روشنگری بکنید.

   حذف
  3. عزیز جان

   مطلبی که از بچگی به کسی یاد داده شده است، به این راحتی از ذهن او پاک نمی شود
   من خودم کسی بوده ام که نماز می خوانده ام، به کمک روشنگری دیگران از این دین خلاص شده ام، حتما این امکان برای بقیه نیز موجود است...

   عزیز جان،
   من اعراب وحشی 1400 سال پیش را که به جوامع دیگر حمله کرده اند، وحشی نامیده ام، چون وحشی گری کرده اند،
   شما حق ندارید به جمعیت یک میلیاردی مسلمان را (که بسیاری از آنها حق دیگران را ضایع نمی کنند)، بی حرمتی کنید.

   عزیز جان،
   ما دو مفهوم جداگانه داریم،
   یکی آزادی اندیشه است و دیگری آزادی عقیده.

   هر انسانی مجاز است هر عقیده ای داشته باشد(طبق اصل آزادی عقیده) و هیچ کسی حق ندارد به دلیل عقیده اش، او را آزار کند.
   اما من نوعی نیز مجاز هستم هر عقیده ای را نقد کنم.هیچ کسی نیز نباید به دلیل اینکه عقیده ای را نقد کرده ام، به من خرده بگیرد.


   ما در حقوق بشر ، دو بحث جداگانه داریم:

   یک- آزادی عقیده: یعنی شما و بنده مجاز هستیم که هر عقیده ای را برگزینیم،
   دو - آزادی بیان: یعنی من و شما حق داریم هر عقیده ای را نقد کنیم.

   به دیگر عبارت، ایمان به هر عقیده ای همانقدر آزاد است که نقد آن عقیده آزاد است.

   این را بخوانید:
   احترام به عقاید : آیا به عقیده هیتلر هم باید احترام گذاشت ؟!/چرا من به عقاید مسلمانان توهین می کنم؟!

   http://gomnamian.blogspot.co.uk/2011/03/blog-post_6079.html

   حذف
  4. "هر انسانی مجاز است هر عقیده ای داشته باشد(طبق اصل آزادی عقیده) و هیچ کسی حق ندارد به دلیل عقیده اش، او را آزار کند.
   اما من نوعی نیز مجاز هستم هر عقیده ای را نقد کنم.هیچ کسی نیز نباید به دلیل اینکه عقیده ای را نقد کرده ام، به من خرده بگیرد. "


   من گیج شدم.
   یا همه عقاید با هم برابرند و هر کسی حق دارد هر عقیده ای داشته باشد مثلا عقیده به برده داری و کشتن مخالفان و طبق آن عمل کند
   (والا داشتن عقیده ای که مجاز به عمل به آن نیستید چه فایده ای دارد؟)
   یا عقاید برابر نیستند و عده ای باید در برابر نقد آنان دست از عقاید غلط خود بردارند و به آنها عمل نکنند و عقاید درست ما را بپذیرند. ظاهرا این به درستی نظر شما بوده است. والا در دور باطل می افتیم. چون نقد از روی آزادی اندیشه شما هم یک عقیده جدید است و شخص مسلمان یا نامسلمانی آنرا بر طبق آزادی نقد نقد، نقد خواهد کرد و الخ. سوال اینجاست اگر کسانی طبق آزادی اندیشه و عقیده نظر ما را نپذیرفتند و به عقیده به برده داری و کشتار مخالفان و ... ادامه دادند چه باید کرد‌؟‌
   همه که مثل شما نیستند که به حقیقت برسند. مگر این جمله خود شما نبود:؟
   "آیا مسلمانان حق دارند در پی قران سوزی، واکنش نشان دهند؟!"
   که در آن پست ثابت کردید مسلمانان چنین حقی ندارند. من با استفاده از همین استدلال به نتایجی شبیه به این می رسم:
   آیا فرضا مردم درسدن در سال ۱۹۴۵ حق زندگی و حیات داشتند؟
   بسیاری از آنان نازی هم نبودند ولی با سکوت خود از نازیها و خونریزیهای هیتلر حمایت کرده بودند. کسانی که جریان را نمی دانند اینجا را بخوانند:

   http://en.wikipedia.org/wiki/Bombing_of_Dresden_in_World_War_II

   آیا بعد از جنگ جهانی دوم که نازیها محاکمه شدند، کسی هم گفت که عاملان این بمباران هم باید محاکمه شوند چون به حقوق بشر تجاوز کرده اند؟‌ خیر، چون اینها تلفات جنگی بودند و باید برای نابودی ویروس نازیسم نابود می شدند. به همین صورت مردم هیروشیما و نکازاکی

   حذف
  5. آیا قبول ندارید اسلام یک ایدئولوژی توتالیتر مثل نازیسم و فاشیسم است؟‌ خود شما بار ها آنرا با عقاید هیتلر مقایسه کرده اید. آن جمله که راجع به مسلمانها می گویید مثل اینست که بگویید بسیاری از نازیست ها حق دیگران را ضایع نمی کنند. مگر دوست عزیزمان "کورش فردوسی" هزاران بار نگفت مسلمان= تروریست؟ و همه آنرا قبول داریم؟ کسی یا مسلمان است و وحشی گری های اعراب را محکوم نمی کند، یا مسلمان نیست و آنها را محکوم می کند.آیا اگر در فرانسه و آلمان امروز شما جنایات نازیها را محکوم نکنید و آنها را تقدیس کنید شما را برای اشائه نازیسم و نژادپرستی دستگیر نکرده به زندان نمی برند؟‌ چطور است اینجا هم به نئونازیها اجازه بدهیم به عقاید خود عمل کنند و تنها به عقاید آنها در روزنامه ها توهین کنیم تا روشن شده دست از عقاید خود بردارند؟‌

   در آخر با چند گفته از کریستوفر هیچینز بی خدای معروف و دوست داوکینز که عمری را بر سر مبارزه با جهل و خرافه گذاشت این کامنت ها را به پایان می آورم: آیا این آقا به آزادی عقیده آنطور که شما می گویید اعتقاد داشت یا معتقد بود باید با بمباران مردم را از ویروسی که به آن گرفتارند نجات دارد؟‌

   حذف
  6. Christopher Hitchens

   On war in Afganistan:

   "Bombing Afghanistan back into the Stone Age" was quite a favorite headline for some wobbly liberals... But an instant's thought shows that Afghanistan is being, if anything, bombed OUT of the Stone Age.

   Only a complete moral idiot can believe for an instant that we are fighting against the wretched of the earth. We are fighting, as I said before, against the scum of the earth.

   I don't think the war in Afghanistan was ruthlessly enough waged.

   If you're actually certain that you're hitting only a concentration of enemy troops... then it's pretty good because those steel pellets will go straight through somebody and out the other side and through somebody else. And if they're bearing a Koran over their heart, it'll go straight through that, too. So they won't be able to say, 'Ah, I was bearing a Koran over my heart and guess what, the missile stopped halfway through.' No way, 'cause it'll go straight through that as well. They'll be dead, in other words.


   On war in Iraq:


   If you examine the record of the so-called the anti-war movement in this country and imagine what would have happened had its counsel been listened to over the last 15 and more years, you would have a world in which the following would be the case:
   Saddam Hussein would be the owner and occupier of Kuwait, he would have succeeded in the annexation, not merely the invasion, but the abolition of an Arab and Muslim state that was a member of the Arab League and of the United Nations. And with these resources as we now know because he lost that war, he was attempting to equip himself with the most terrifying arsenal that it was possible for him to lay his hands on. That's one consequence of anti-war politics, that's what would have happened. In the meanwhile, Slobodan Milošević would have made Bosnia part of a greater Serbia, and Kosovo would have been ethnically cleansed and also annexed. The Taliban would be still in power in Afghanistan if the anti-war movement had been listened to, and al-Qaeda would still be their guests. And Saddam Hussein, with his crime family, would still be privately holding ownership over a terrorized people in a state that's been most aptly described as a concentration camp above ground and a mass grave underneath it.

   Now if I had that record politically, I would be extremely modest, I wouldn't be demanding explanations from those of us who said it's about time that we stop this continual capitulation to dictatorship, to racism, to aggression and to totalitarian ideology. That we will not allow to be appeased in Iraq, the failures in Rwanda, and in Bosnia, and in Afghanistan, and elsewhere. And we take pride in having taken that position, and we take pride in our Iraqi and Kurdish friends who are conducting this struggle, on our behalves I should say.


   I don't think that the figure 2000 is an important milestone, in the first place. And in the second place, I don't think that this can be determined by public opinion. The righteousness of the war was not demonstrated by public support for it in the beginning, nor its wisdom altered by the evident decline in public support for it. I don't pay attention to the opinion polls, or indeed to the casualty figures, because I know that this is an inevitable war, a war that was going to have to happen — and was, in my opinion, both just and necessary.

   حذف
  7. عزیز جان،

   اعتقاد به یک عقیده، با اجرای آن عقیده زمین تا اسمان فرق دارد.

   بسیاری از مسلمانان به اسلام ایمان دارند، اما حاضر به برده داری یا دیگر کثافت کاری های موجود در اسلام نیستند.

   حق آنها است که دین خود را داشته باشند، من و یا شما حق نداریم برای دیگران تعیین کنیم چه عقیده ای داشته باشند، ما فقط می توانیم عقیده آنها را نقد کنیم تا انها اگر اشکالی در عقیده شان می بینند، از آن عقیده دست بردارند.

   اگر قرار باشد من و شما تعیین کنیم که چه کسی، چه عقیده ای داشته باشد، چه فرقی بین من و شما و آن مسلمان تندرویی است که می گوید یا باید مسلمان شوید یا کشته شوید؟!

   داشتن یک عقیده، با اجرای آن عقیده زمین تا آسمان فرق دارد.

   حذف
  8. جواب من را ندادید چون تنها کلی بحث می کنید. مصداق های من اینجاست. آیا اسلام با فاشیسم و نازیسم تفاوتی دارد؟
   مثل اینست که بگوییم نازیست و فاشیست بودن با اجرای نازیسم یا فاشیسم فرق می کند. آیا نازیست یا فاشیستی دیده اید که به اجرای عقیده خود پایبند نبوده باشند؟
   پس چرا به نئونازی ها در اروپا اجازه فعالیت چندانی نمی دهند؟ چرا آنها را در اروپا و فاشیستها را در ژاپن با بمباران نابود کننده و حتی اتمی از بین بردند؟‌
   چرا هیچینز از جنگ های عراق یا افغانستان دفاع می کرد. آیا این هم خشونت یا آدمکشی است؟‌

   حذف
 2. این دوست عزیز میخواد نیمی از سکنه زمین رو از بین ببره. این طرز تفکر فاشیستیست واز هر دینی بدتره .وای بروزی که چننین اشخاصی به مقامی برسند.نمونه ان هیتلر .احمدی نزاد.

  پاسخحذف
 3. نمی دانم این چرندیات شما ارزش وقت گذاشتن و جواب دادن را دارد یا نه این را هم نمی دانم آن حدیث را خود شما تحریف کردی یا خیر .البته حتما نیت خیری در این کارها دارید و می خواهید خرافه زدایی کنید دیگر در این جور مواقع تحریف و دروغ اشکال ندارد.
  سه روایت در صفحه 488 اصول کافی وجود دارد که هیچ کدام آن چه که شما نوشتی نیست و تنها روایت دوم آن گونه که شما نوشته ای شروع می شود.

  عـِدَّةٌ مـِنْ أَصـْحـَابـِنَا عَنْ أَحْمَدَ بْنِ مُحَمَّدٍ عَنِ الْوَشَّاءِ عَنْ عِيسَى بْنِ سُلَيْمَانَ النَّحَّاسِ عَنِ الْمـُفـَضَّلِ بـْنِ عـُمـَرَ عـَنِ الْخـَيـْبـَرِيِّ وَ يُونُسَ بْنِ ظَبْيَانَ قَالَا سَمِعْنَا أَبَا عَبْدِ اللَّهِ ع يـَقـُولُ مَا مِنْ شَيْءٍ أَحَبَّ إِلَى اللَّهِ مِنْ إِخْرَاجِ الدَّرَاهِمِ إِلَى الْإِمَامِ وَ إِنَّ اللَّهَ لَيَجْعَلُ لَهُ الدِّرْهَمَ فـِى الْجـَنَّةِ مِثْلَ جَبَلِ أُحُدٍ ثُمَّ قَالَ إِنَّ اللَّهَ تَعَالَى يَقُولُ فِى كِتَابِهِ مَنْ ذَا الَّذِى يُقْرِضُ اللّهَ قَرْضاً حَسَناً فَيُضاعِفَهُ لَهُ أَضْعافاً كَثِيرَةً قَالَ هُوَ وَ اللَّهِ فِى صِلَةِ الْإِمَامِ خَاصَّةً
  امـام صـادق عـليه السلام مى فرمود: كارى نزد خدا محبوب تر از رسانيدن در اهم به امام نـيـسـت . هـمـانـا خـدا درهـم امـام را در بهشت مانند كوه احد قرار مى دهد. خداى تعالى در كتابش مى فرمايد (((كيست كه به خدا وامـى نـيكو دهد تا خدا وام او را بسيار چند برابر سازدـ 244 سوره 2))) امام فرمود: به خداى اين وام خصوص صله امام است .

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. عزیز جان،
   این کتاب ، چاپ های متعدد دارد، به همین دلیل صفحه روایت می تواند متفاوت باشد.

   این حدیث در کتاب فوق وجود دارد.

   حذف
  2. گمان نمی کنم فرمایش شما صحیح باشد، چون این کتاب به صورت موضوعی دسته بندی شده است و همان صفحه ای که ذکر کردید موضوعش "صله به امام" است. در ضمن در تجدید چاپ کتاب های احادیث و مرجع برای سهولت در جست جو روایت ها و احادیث، ترتیب صفحات حفظ می شود یا به گونه ای شماره صفحه حدیث در نسخه اصلی ،در کنار روایات مشخص می گردد.برای اطمینان باز هم رفتم و جست و جو کردم ولی حدیثی که نوشتید پیدا نکردم. برای من جالب است که بدانم شما بنا بر چه منبعی با اطمینان می گویید که این حدیث در این کتاب موجود است.

   اگر مایلید خودتان نگاه بندازید. اصول کافی جلد دو
   از انتهای صفحه 483 تا ابتدای 488
   http://www.islamicecenter.com/ketaabkhaaneh/osool_kaafi/osool_kaafi_jeld_2_094.html
   از روایت 2 صفحه 488 تا روایت 3 صفحه 491
   http://www.islamicecenter.com/ketaabkhaaneh/osool_kaafi/osool_kaafi_jeld_2_095.html

   حذف
  3. امام جعفر صادق: هیچ عمل نیکی نزد خداوند بهتر و ثوابش زیادتر از دادن پول به امام نیست !
   یک درهم که به امام برسد, بهتر از دو میلیون درهمیست که در راه خیر دیگر صرف شود.
   من در حالی که ثروتم از تمام اهالی مدینه بیشتر است , باز هم از شما پول میگیرم ,زیرا هدفم این است که شما پاکیزه شوید!
   اصول کافی , جلد دوم ,صفحه های 488
   منبع:
   اصول کافی
   5- عـَلِيُّ بـْنُ إِبـْرَاهـِيـمَ عـَنْ مُحَمَّدِ بْنِ عِيسَى عَنِ الْحَسَنِ بْنِ مَيَّاحٍ عَنْ أَبِيهِ قَالَ قَالَ لِى أَبُو عَبْدِ اللَّهِ ع يَا مَيَّاحُ دِرْهَمٌ يُوصَلُ بِهِ الْإِمَامُ أَعْظَمُ وَزْناً مِنْ أُحُدٍ
   اصول كافى جلد 2 صفحه 489 روايت 5
   ترجمه روايت شريفه :
   حـسـن بن مياح گويد: امام صادق عليه السلام به من فرمود: اى مياح : يك درهم كه به امام برسد، از كوه احد سنگين تر است
   6- عـَلِيُّ بْنُ إِبْرَاهِيمَ عَنْ مُحَمَّدِ بْنِ عِيسَى عَنْ يُونُسَ عَنْ بَعْضِ رِجَالِهِ عَنْ أَبِى عَبْدِ اللَّهِ ع قَالَ دِرْهَمٌ يُوصَلُ بِهِ الْإِمَامُ أَفْضَلُ مِنْ أَلْفَيْ أَلْفِ دِرْهَمٍ فِيمَا سِوَاهُ مِنْ وُجُوهِ الْبِرِّ
   اصول كافى جلد 2 صفحه 489 روايت 6
   ترجمه روايت شريفه :
   امام صادق عليه السلام فرمود: يك درهم كه به امام برسد. بهتر است از دو ميليون درهمى كه در راه خير ديگر صرف شود.
   7- مُحَمَّدُ بْنُ يَحْيَى عَنْ أَحْمَدَ بْنِ مُحَمَّدٍ عَنِ ابْنِ فَضَّالٍ عَنِ ابْنِ بُكَيْرٍ قَالَ سَمِعْتُ أَبَا عَبْدِ اللَّهِ ع يَقُولُ إِنِّى لاَخُذُ مِنْ أَحَدِكُمُ الدِّرْهَمَ وَ إِنِّى لَمِنْ أَكْثَرِ أَهْلِ الْمَدِينَةِ مَالًا مَا أُرِيدُ بِذَلِكَ إِلَّا أَنْ تُطَهَّرُوا
   اصول كافى جلد 2 صفحه 489 روايت 7
   ترجمه روايت شريفه :
   ابـن بـكـيـر گـويـد: شـنـيـدم امـام صـادق عـليـه السـلام مـى فـرمـود، مـن از يك نفر از شما پـول درهـم مـى گـيـرم ، در صـورتـى كـه از هـمـه اهـل مـديـنـه متمول ترم ، فقط مقصودم اين است كه شما پاكيزه شويد.

   حذف
 4. درود بر گمنامیان وبلاگ نویس
  عزیز جان من مدت کمی هست که به جمع خوانندگان وبلاگ شما پیوسته ام و باهمه ی افکار شما به عنوان یک آتئیست زیاد اشنایی ندارم
  2سوال از شما به عنوان یک خدا ناباور دارم
  1-از نظر شما خداناباوران هدف خلقت انسان چیست ؟واصلا انسان برای چه غایتی بوجود اومده ؟
  2-سرنوشت انسان بعد از مرگ چه میشود و به کجا میرود ؟

  پاسخحذف
 5. یک ایده جالب در مورد مجاهدین حرامزاده و بالاکون ها


  پیام مریم رجوی در سالروز مقاومت اشرف: اگر میخواهید به اصول رهبری سازمان مجاهدین پی ببرید کتاب فرار از چاه فاضلاب " نوشته ویگتورهوگو را بخوانید.

  پاسخحذف
 6. ام نقي (ع) در كتاب سيرة النبي ميفرمايند
  الجماع السنتي
  بنا بر اين روش Fuck Around ايشون متواتر است
  اسلام هست و احكام وطي و استبرا و استحاضه چيز ديگه اي نداره جالب اينجاست كه مسعود رجوي ميگه اسلام در تمام ابعاد كامل هست ..
  از امام نقي ،‌مرجع تفريح عالم حشريت دور نشيم ...امامان و ان بيا همگي در هوي نفس پست خود گير افتاده بودند .. اين خصوصيت رهوران ايدئولو‍ي اديان ابراهيمي است .. اينكه يك ونيم ميليارد مسلمان روي زمين مشغول نشخوارند اين يك زنگ خطر ديگر همزيستان اين اين كره خاكي هست .. نه نقطه قدرت
  يعني يك ونيم ميليارد خطر بالقوه .. اين مخاطرات بصورت تروريسم هجمه جهاد اعدام فساد اختلاف طبقاطي منفعت پرستي و زر اندوزي خودشو نشون ميده.....

  گمناميان، اسلام ويروس نيست بلكه خاستگاه اين تهديد ذهن توسعه نيافته انسانهاست كه ابزار استرضا ايدئولوگ به نام اسلام را پرورش ميده عفونت از ذهن بيمار متساعد ميشه.. حالا راه حل توسعه يافتگي تنوير افكار تغيير ساختار فرهنگي اجتماعي هست و يا... يه بحث ديگست ...

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. درست است. البته به یاد نبریم که میلیارد ها مسیحی، هندو،... هم به همین ترتیب حماقت خودشون رو در جاهای دیگری از زمین اعمال می کنند-البته نه در کشورهای توسعه یافته چون آنها دین را کمابیش کنارگذآشته اند. در آمریکای لاتین، فیلیپین، هند.... مثلا اعضا کارتل های مواد مخدر مکزیکی همه مسیحی هستند و فکر می کنند می توانند با توسل به این و آن قدیس جنایات خود را پاک کنند. در ضمن منبع اصلی این ادیان ابراهیمی دین زرتشت بوده که سنت آخوند بازی در ایران از اون نشات می گریه و حآلا دیگه البته ریشه کن شده.

   حذف
 7. اقای گمنامیان.با وجود انتشار مستقیم مطالب در سایت شما گاهی اوقات سلسله مراتب مطالب ارسالی رعایت نمی شود. چرا؟ <>

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. اشکال از وبلاگ من نیست،

   بلاگ اسپات متعلق به گوگل است، گوگل آی پی شما را بنا به علتی، اسپم تشخیص می دهد، احتمال دارد شما مثلا جایی نظر گذاشته اید، صاحب آن وبلاگ، نظر شما را اسپم علامت زده است.

   دست من نیست باور کنید!

   حذف
 8. خدا لعنتتون کنه حروم زاده ها

  پاسخحذف
 9. برادران آبمنگل فاطی را انقلاب ایدئولوژیک کردند

  پاسخحذف
 10. برادر گمنام مجموع زوایای مثلث همیشه 180 درجه است این یعنی در هر کجای کره زمین یه مثلث پیدا کنید از این قاعده پیروی میکند یعنی آفرینش تصادفی نیست و خدا هست توبه کن جوان
  اگر خدا نبود یه مثلث 179 درجه بود دیگری 181 و برو تا به آخر

  پاسخحذف
 11. ناشناس آخری که در مورد مثلث گفتی ! دمت گرم !
  به نقی قسم تو عمرم انقدر که الان خندیدم، نخندیده بودم. عالی بود.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.