پنجشنبه، فروردین ۱۷، ۱۳۹۱

چرا اعضا فرقه مجاهدین خلق همانند زامبی ها (!) عمل می کنند؟! هنوز این فرقه، حرف از مجاهدت اسلامی (!) می زند...!/خطر گروه های تروریستی برای جنبش آزادی خواهی ایران چیست؟!

خطر گروه های تروریستی برای جنبش آزادی خواهی ایران چیست؟!

چند نکته:
-          مجاهدین خلق هنوز اسم «مجاهدین» را یدک می کشند، یعنی به مجاهدت، آنهم از نوع اسلامی-مارکسیستی اعتقاد دارند.
تلاش برای رسیدن به دمکراسی و آزادی در ایران، فرق بسیاری با «مجاهدت» دارد. 
-          بنا به گزارش سازمان دیده بان حقوق بشر، رهبران این فرقه، ساده ترین اصول انسانی درباره اعضا خود را نقض می کنند، آنها را شکنجه می کنند، دسترسی آزاد آنها را به اطلاعات محدود می سازند. (منبع) 
               
        گزارش دیده بان حقوق بشر:
   "ﻣﻮارد ﻧﻘﺾ ﺣﻘﻮق ﺑﺸﺮ ﮐﻪ ﺗﻮﺳﻂ رهﺒﺮﯼ ﺳﺎزﻣﺎن ﻋﻠﻴﻪ اﻋﻀﺎﯼ ﻧﺎراﺿﯽ اﻋﻤﺎل ﺷﺪﻩ اﺳﺖ ، ﺷﺎﻣﻞ ﺣﺒﺲ ﻃﻮﻳﻞ اﻟﻤﺪت (ﺑﺪون ارﺗﺒﺎط ﺑﺎ دﻧﻴﺎﯼ ﺧﺎرج)  ، ﺣﺒﺲ هﺎﯼ اﻧﻔﺮادﯼ، ﺿﺮب و ﺟﺮح، ﺁزارهﺎﯼ رواﻧﯽ و زﺑﺎﻧﯽ، اﻋﺘﺮاف هﺎﯼ اﺟﺒﺎرﯼ، ﺗﻬﺪﻳﺪ ﺑﻪ اﻋﺪام و ﺷﮑﻨﺠﻪ هﺎﻳﯽ ﮐﻪ در دو ﻣﻮرد ﺑﻪ ﻣﺮگ ﻣﻨﺠﺮ ﺷﺪﻩ اﻧﺪ، ﻣﯽ ﺷﻮد"
-          در حقیقت رهبران مجاهدین خلق، اعضا خود را تبدیل به «زامبی» می کنند، اجازه دسترسی آزاد اطلاعات را از آنها می گیرند، دسترسی آنها را حتی به تلفن معمولی محدود می کنند و در حقیقت از آنها جنازه هایی می سازند که فاقد قوه تفکر هستند و مانند روبات، تنها دستورات رهبران خود را انجام می دهند. 
-          تا زمانی که مجاهدین، اعمال تروریستی خود را (چه قبل و چه بعد از انقلاب) محکوم نکرده اند، می توان نتیجه گرفت که همچنان به ایدئولوژی خطرناک و تروریستی خود معتقد هستند.
چرا گروه های تروریستی چون مجاهدین و یا عبدالمالک ریگی، خطر عمده ای برای جنبش آزادی خواهی ایران هستند؟

وجود چنین گروه هایی، به جنبش آزادی خواهی ایران، آسیب های عمده ای وارد می کنند. به عنوان مثال:

-          مهمترین آسیب، مایوس کردن مردم عادی از مشارکت در جنبش آزادی خواهی است، بسیاری از مردم عادی، با دیدن حضور گروه های تروریستی، و با توجه به شباهت رفتار مجاهدین و آخوندها در قبل از انقلاب، از مشارکت در جنبش آزادی خواهی سر باز می زنند. خصوصا اینکه مجاهدین عادت زشت و زننده ای دارند که به سرقت نمادها و فعالیت آزادی خواهان ایرانی، اقدام کنند. (توضیحات بیشتر) 
-          سواستفاده رژیم از فعالیت این گروه و منتسب کردن آزادی خواهان ایرانی به ارتباط با مجاهدین و صدور احکام سنگین برای آنها(همچون اعدام). 
-          سو استفاده رژیم از فعالیت مجاهدین و  بدنام کردن جنبش آزادی خواهی ایران.
در حقیقت مجاهدین خلق و دیگر گروه های تروریستی، هدیه ای ارزنده برای رژیم اسلامی هستند و رژیم از وجود آنها بسیار خرسند است.


روش مبارزه و منش سیاسی انگل گونه مجاهدین، خطری برای مردم ایران بوده است، غیر از اینکه هزاران جنایتی که تا کنون مرتکب شده اند، اکنون نیز خطری شده اند برای آزادی خواهان ایران...! 
۹ نظر:

 1. تروریست های مجاهد و زامبی ها هیج نبوده و نیستند فقط با پشتیبانی مدیریت و عوامل بالاترین و پرداخت پول برای خود دکانی براه انداخته اند و با خذف مخالفین در سایت بالاترین مطرح شده اند. و در تلاش هستند ابشخور فکری کاربران و بازدیدگندگان را تغییر دهند. همکاری عوامل مافیایی و خرج پول برای خنثی کردن تریبون آزادیخواهان در بالاترین

  سایت بالاترین با همکاری بالاکون ها و مدیریت دیکناتوری شروع به قلغ قمع تمام نویسندگان مستقل و مخالف زده است

  سردسته این تروریست ها میترا بالایار و بالاکون های 14و15 و 17 و18 هستند. میترا نیز خودش در ماه گذشته دهها حساب کاربرانی که خود پایین ترین را بالاترین کرده اند بسته است .
  عدم پاسخ گویی و دلقک بازی و به سخره گرفتن و تحقیر کاربران و حرکات سلیقه ای و جوابهای خالی از محتوا و مضحک به مشکلات کاربران موثر سایت روشی است که بالاکون ها و مدیدریت پیشه خود کرده اند.

  اصلاح طلبهای فاشیست و مجاهدین کسانی هستند که برای تبلیغات و تریبون به همه پول میدهند. ابولحسن تریاکی کاسه لیس ، و جرس و اصلاخ طلبان فاسد مثل کدیور خانم باز با قبضه کردن فضای بالاترین میخواهند با فرهنگ اسلامی کماکان کون ملت همیشه مسلمان را چرب و آلت خود را در آن مدفون کنند و ملت ابله اسلام زده هم الله اکبر بگویند.

  از طرفی دیگر مچاهدین و تروریست های جندااللهی کسانی بودند که حدود 100 نفر از ازادیخواهان مستقل از جمله گمنامیان و مقالات اورا با گزارش ها ی دروغ فیلتر و توسط بالاکون های مثل amirreader و میترا و حساب اورا تعلیق کردند.

  مدیر نابکار بالاترین با پرویی تمام به دفاع از مجاهدین پرداخت و در ازای پول های نقد اجازه داد که آنها با اکانتهای فله ای و جعلی هر نویسنده مستقل و مخالفی را حذف کنند و هر لینکی را فیلتر کنند . بالایارها همگی در خدمت فعالیت باندی گروهی قرار گرفتند و به درجه بالاکونی نائل شدن

  پاسخحذف
 2. بالاترین رید با این حمایتش از اینها!
  واقعا چی تو کله این مهدی نژاد میگذره خدا میدونه!

  پاسخحذف
 3. توجه شما را به کامنت بالاکون 17 جلب میکنم که خیلی جالبه نشون میده که چه بچه کونی هایی در سایت بالاترین بالاکون هستند


  http://salareazad.blogspot.ca/2012/04/blog-post.html

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. دوست عزیز فاتحه بالاترین خیلی وقته خوانده شده زمانیکه لینکهای ضد دین به مزاق اسهال طلابها و نایاکیها نچسبید و شروع به اخراج کاربرا کردن. حساب من فقط به دلیل ارسال از یک سایت مسدود شد همین هیچ توضیحی هم داده نشد. از قرار معلوم میترا رخت شور با یحیی کله پز آرلژی به لینکهای ضد دین داشتن. اما در مورد آزادگی خوشبختانه تا امروز حرکتی کوچک در رابطه با ضایع شدن حق کاربری صورت نگرفته.انصافا خود من چند مورد تخلف داشتم ولی حسابم مسدود نشده یا معلق بشه. اغلب همه ما کما بیش خطائی رو مرتکب میشیم ولی مسدود کردن حساب یک نوع بی احترامی و ترور مجازی هست. تکصدایی در هر مکانی آفته و خوشحالم از اینکه با تمام هموطنان خودم با هر بینش سیاسی در حال گفتگو هستیم

   حذف
  2. لعنت به بالاترین.سبز و مجاهد و سلطنت طلب خفه کردند سایتو. حساب مارو هم مثل خیلی ها بی دلیل بستند و ... آزادگی بنظرم از بالاترین خیلی بهتره. و اون دوستانی که میگن بریم فلان جا , همین ازادگی و هم اون سایتی که پیشنهاد میشه یکروزی میتونن به مشکل بالاترین دچار بشن. این خود کاربرها هستند که میتونن سایت رو حفظ کنن. البته من تمام تقصیرهارو نمیخام بندازم گردن مدیریت بالاترین.چون بعد از انتخابات و اونهه فشار به سایت و حجوم حکومتی ها برای خراب کردن جو بالاخره نتیجه داد و سایت رسمن به گند کشیده شد. یک زمانی کامنتهای زیر لینکها در بالاترین خوندنی بود اما الان فضای لمپنیسم بیداد میکنه.بالاخره ازادگی هست و بهتره برای پیشرفت اینجا سعی کنیم.بیخیال بالاترین

   حذف
 4. بابا ولش کنید این بالاترین را اینهمه سایتهای خوب همین گمنامیان/خودنویس/دودوزه/حسن اقا/نسوان مطلقه/اقااجازه/وغیره وغیره.بالاترین پیشکش مجاهدین.این جماعت هر جا رفت انجا را به گند زد.نمونه اش همین م... که انگار مغز خر خورده.حال ادم از نوشته هاش به هم میخوره.

  پاسخحذف
 5. مجاهدين خر ، نمونه توسعه يافته شمشير ذوالفقار علي هستند ،‌خطر ناكتر تروريسمتر و نفرت انگيز تر

  پاسخحذف
 6. زنیکه پررو حاضر حاضر حاضر
  قجرعضدانلو حاضر حاضر حاضر
  سوراخ کون حاضر حاضر حاضر
  گه توی اون حاضر حاضر حاضر
  سنگ خلا حاضر حاضر حاضر
  قبله نما حاضر حاضر حاضر
  آفتابه‌ی سرخ حاضر حاضر حاضر
  مجاهد یبس حاضر حاضر حاضر

  پاسخحذف
 7. سلام گمنامیان. با حرفهایتان موافقم بجز یک موردش: اینکه رژیم آزادیخواهان را به جرم مجاهد بودن میکشد تقصیر مجاهدین نیست. اگر آنها نبودند میگفت کمونیست اگر طرف به کمونیستها نمیخورد میگفت شاهدوست و اگر هیچکدام نبود میگفت کافر زندیق و غیره. بهر حال موفق باشید. از مقالاتتان بسیار لذت میبرم. زیاد با تفضیل نمینویسید ولی بسیار رک راستید. دوستتان صادق.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.