دوشنبه، فروردین ۱۴، ۱۳۹۱

آقای خامنه ای، اقتصاد یک علم است، با احکام تخلی(!) فرق دارد، با تغییر نام سال، اقتصاد متحول نمی شود..!/ بلای اقتصاد ایران خود تو هستی!

باز سید علی خامنه ای، در ابتدای سال به نام گذاری سال پرداخته و آنرا سال «خودکفایی ملی» لقب داده است.

رهبر رژیم تصور می کند که قوانین اقتصادی نیز مانند قوانین تخلی رساله مراجع تقلید است که با یک نام گذاری، شرایط اقتصادی کشور تغییر یابد.

باید به ایشان یادآور شد که اقتصاد در آستانه انهدام ایران، در اثر جنایت ها و سو مدیریت های او و منصوبان او به چنین روز اسف باری درآمده است و تنها با عوض کردن یک نام، هیچ چیزی درست نخواهد شد.

رئوس اعمال جنایت آمیز او چنین است:

-         ادامه برنامه احمقانه اتمی که به قیمت تحریم های بین المللی تمام شده و تنها به دلیل یکی از اثرات آن، ارزش پول ایران در چند ماه گذشته به نصف رسیده است.
-         تقلب در انتخابات و انتصاب آدم فاسد و ناتوانی چون احمدی نژاد به ریاست جمهوری؛ که حاصل مستقیم آن سو مدیریت وحشتناک در همه ابعاد است.
-         فساد خامنه ای و گماشته اش(احمدی نژاد) که به شکل دزدی های عجیب و غریبی چون دزدی سه هزار میلیارد توامانی خود را نشان می دهد.
-         عدم امنیت اقتصادی و سیاسی در کشور که اجازه سرمایه گذاری خارجی را نمی دهد.
-         تاراج دادن کشور و امضا قراردادهای ترکمانچای گونه با دولت های چین و روسیه که به تاراج منافع اقتصادی کشور پرداخته اند.
در  حقیقت باید به خامنه ای باید یادآور شد که بلای اقتصاد کشور ایران، شخص خود او است و برای شکوفایی اقتصاد کشور، کافیست او شرش را از این کشور مصیبت زده کم کند! 
۱۵ نظر:

 1. اسلام = تروریسم
  مسلمان = تروریست

  " کورش فردوسی "

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. man bikale hastam javad barzegar zang bezan khaharete migam 09175556090 09176064200

   حذف
 2. دین افیون ملتهاست باشد روزی جهانی بی دین وآزادداشته باشیم

  پاسخحذف
 3. نکته ای که باید یادآور شد مسائلی است که در سایت بالاترین میگذرد و ابشخور فکری کاربران و بازدیدگندگان را تغییر میدهد. همکاری عوامل مافیایی و خرج پول برای خنثی کردن تریبون آزادیخواهان در بالاترین

  سایت بالاترین با همکاری بالاکون ها و مدیریت دیکناتوری شروع به قلغ قمع تمام نویسندگان مستقل و مخالف زده است

  سردسته این تروریست ها میترا بالایار و بالاکون های 14و15 و 17 و18 هستند. میترا نیز خودش در ماه گذشته دهها حساب کاربرانی که خود پایین ترین را بالاترین کرده اند بسته است .
  عدم پاسخ گویی و دلقک بازی و به سخره گرفتن و تحقیر کاربران و حرکات سلیقه ای و جوابهای خالی از محتوا و مضحک به مشکلات کاربران موثر سایت روشی است که بالاکون ها و مدیدریت پیشه خود کرده اند.

  اصلاح طلبهای فاشیست و مجاهدین کسانی هستند که برای تبلیغات و تریبون به همه پول میدهند. ابولحسن تریاکی کاسه لیس ، و جرس و اصلاخ طلبان فاسد مثل کدیور خانم باز با قبضه کردن فضای بالاترین میخواهند با فرهنگ اسلامی کماکان کون ملت همیشه مسلمان را چرب و آلت خود را در آن مدفون کنند و ملت ابله اسلام زده هم الله اکبر بگویند.

  از طرفی دیگر مچاهدین و تروریست های جندااللهی کسانی بودند که حدود 100 نفر از ازادیخواهان مستقل از جمله گمنامیان و مقالات اورا با گزارش ها ی دروغ فیلتر و توسط بالاکون های مثل amirreader و میترا و حساب اورا تعلیق کردند.

  مدیر نابکار بالاترین با پرویی تمام به دفاع از مجاهدین پرداخت و در ازای پول های نقد اجازه داد که آنها با اکانتهای فله ای و جعلی هر نویسنده مستقل و مخالفی را حذف کنند و هر لینکی را فیلتر کنند . بالایارها همگی در خدمت فعالیت باندی گروهی قرار گرفتند و به درجه بالاکونی نائل شدند.

  پاسخحذف
 4. دیکه بالاترین کاملا تحت سانسور و فیلتر قرار گرفته
  هیج لینک مخالفی بالا نیماید و روزهای 100 ها لینک فیلتر شده میماند.

  کاربران ابله بالاترین هم به جای تحریم واعتراض به سانسور و فیلتر خود را با آن وفق داده اند!!!

  این نشان میدهد که ملت کس کش ایران هنوز هم باید خامنه ای تا دسته در ماتحت آنها فرو کند.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. نمونه دیگری از سوء استفاده بالاکون های بالاترین به سرکردگی میترا

   https://balatarin.com/permlink/2012/4/4/2985340

   حذف
  2. zendeh bad maryam va masuod janam fedayeshan kose khahare mokhalef javad bi mokh 09175556090 09176064200

   حذف
 5. البته تمام اين اراجيف و القاب شايسته پدر جاكش خودتون مي باشد كه به مردم و مسلمانان نسبت داده ايد در هر حالت به اين گمناميان حرامزاده بايد بگويم كه اگر احكام تخلي را درست رعايت مي كرديم ديگر تو داخل چاه بودي و نه اين بيرون.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. شما که سی سال همه گه ی خوردید این کار هم می کردید

   حذف
 6. چندی پیش سردار بشکه گه ببخشید فیروز آبادی طی یک نامه محرمانه خواسته بودنند از واژه امام خامنه ای در متون اداری استفاده شود من هم از
  آن به بعد تنها زا واژه امام خامنه ای استفاده می کنم بخدا.
  لذا کیر خر تو کون امام خامنه ای و تمام طرفدارانش

  پاسخحذف
 7. اذيان ابراهيمي و در راس آن اسلام شرم اور ترين نظام ايدئو لوژي دست ساز انسانند
  بطوري كه ، آثار آن در جوامع اسلامي توسط برسي اختلاف طبقاطي شديد فساد فراگير، منفعت پرستي و زر اندوزي ، ببينيد
  تاوقتي ارتباط عاطفي افراد توسط مهر ونفقه و صيقه و متعه تقيه و جزيه و حق امام تعيين ميشود هيچ رويكردي غير از انچيزي در جوامع وحشي اسلامي ميبينيد را انتظار نداشته باشيد .. بزرگنرين صنعت مسلملن صنعت تروريسم است ...

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. دقیقا آزاد جان. باید این مسلمانان وحشی یا احمق را به اردوگاه های صحرایی برد و آنها را از جامعه جدا کرد تا بیش از این جامعه به این وحشی بازی ها آلوده نشود ومردم بتوانند با هم ارتباط عاطفی برقرار کنند.

   حذف
 8. گمنامیان

  با ارسال نوشته نهایی خود در بالاترین خشتک و دودمان سایت بالاترین بر سرش بکش

  این کار را در دفاع از همگان دوستانی بزرگی که مورد تحقیر و آزار مدیریت و بالاکون های بالاترین قرارگرفته اند انجام بده.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. boro koskesh 2jense javad bi mokh kiram to gomnamian va tarafdarash 09175556090 09176064200

   حذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.