سه‌شنبه، اسفند ۲۳، ۱۳۹۰

کتاب نبرد من، نوشته هیتلر هم مورد احترام نازی ها است، آیا باید مانند قران مقدس باشد؟! آنهم دستور به کشتن انسانها می دهد...!

آیا مسلمانان حق دارند در پی قران سوزی، واکنش نشان دهند؟!

میلیونها انسان که پیرو دین اسلام هستند، قرآن را کتابی مقدس می دانند، آیا واقعا این کتاب مقدس است؟!

قدس، نام دیگر فرشته ای به نام جبرییل است و مسلمین بر این باور هستند که جبرییل از طرف الله، این کتاب را به محمد نازل کرده است، لذا این کتاب، کتابی اسمانی یا (مقدس) است.

نکات ذیل به ذهن انسان خطوط می کند:

-         براستی، آیا چون چند صد میلیون انسان، کتاب قرآن را مقدس می دانند، براستی این تعداد زیاد پیرو و معتقد، می تواند قران را مقدس کند؟!
مثالی می زنم:
صدها هزار انسان  از ساکنین کشور آلمان، در دوره جنگ دوم جهانی، کتاب نبرد من، نوشته هیتلر را  مقدس می دانستند! آیا احترام گذاشتن تعداد زیادی انسان به یک کتاب، باید باعث شود همه دنیا، آن کتاب را مقدس بدانند!؟  چرا باید قران را مقدس بدانیم، اما کتاب هیتلر را مقدس ندانیم!؟ 
-         جواب واضح و مشص است، برای سنجش ارزش هر چیزی، باید محتویان آنرا برررسی کرد.
برای مقدس دانستن قران، به خود قران نگاهی بیافکنیم. در قران، به صراحت دستور به کتک زدن زنان، تجاوز به زن شوهردار، برده داری داده شده است. 
آیا چنین کتابی، هیچ احترامی دارد؟! 
-         آیا می توان پذیرفت قران کتابی آسمانی است؟! اگر قران کتابی است که سخن الله است، چرا خود الله از آن محافظت نمی کند؟! 
-         ما چندیدن کتاب مقدس داریم، اگر آنها را با هم مقایسه کنیم، می بینیم که احترام گذاشتن به یک کتاب (مثلا قران)، مستلزم بی احترامی به کتاب های دیگر (مثلا کتاب زرتشتی ها) است! 
پس می توان دید که اصولا احترام گذاشتن به همه کتاب ها ممکن نیست!
براستی، چه چیزی به مسلمین این حق را می دهد که کتاب خود را مقدس بدانند و از تمام دنیا بخواهند که به آن کتاب، احترام بگذارند؟!  آنهم در حالی که دین اسلام، به انسانیت انسان ها بی حرمتی می کند.

در کتاب قران، به صراحت برده داری را مجاز می شمارد، چرا باید کتابی را مقدس دانست که به انسانیت بی حرمتی می کند؟! 


در انتهای این نوشته، ویدیویی را از صدای آمریکا ملاحظه می فرمایید که آقای بهرام مشیری، در مناظره با یک دینکار (آخوند)، به همین مساله می پردازد.


۲۱ نظر:

 1. باید به این کتاب تروریست ها شاشید.

  "به زور مسلمان شده زاده سابق"

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. boro koskesh kose khare gomnam va tarafdarash javad barzegar maruof be javad bi mokh 09175556090 09176064200

   حذف
 2. من نمیدونم این مسلمانان مادر قحبه چرا از روی آتش میپرند؟

  مگر خامنه ای یا مفتی عربستان یا مفتی مصر از روی آتش میپرند؟؟؟!!!

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. kir to kone kharet javad bi mokh zende bad maryam va masuod 09175556090 shiraz sheraz se rahe ahmadi talaye safir

   حذف
 3. همین روزها علی خامنه ای هم کتاب نبرد من خودش رو بیرون میده و اعلام میکنه قران رو بذارید کنار . این کتاب جدید خداست

  پاسخحذف
 4. باید تمام مسلمانان را کشت و به دار زد. با چند بمب اتمی می توان تمام مراکز اسلامی را از بین برد و نابود کرد. مسلمانان وحشی هایی هستند که آدم نیستند و چون از مغز خود استفاده می کنند نه تنها حق مقدس شمردن کتاب خود بلکه حق زندگی هم ندارند. ایرانیان عزیز شما هم می توانید از خواهر و برادر و پدر و مادر خود شروع کنید و اگر نماز می خوانند یابه اسلام اعتقادکی دارند ابتدا آنها را ارشاد کرده سپس اگر ارشاد نشدند در شب با بالش آنها را خفه کرده یا چاقو به ماتحتشان فرو کنید تا آدم شوند و جواب جنایاتهای مسلمانان در طی قرون ر ابدهند.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. خب این چه فرقی داره با کار مسلمونها؟؟؟؟ افراد مهم نیستند اندیشه ها رو باید درست کرد

   حذف
 5. هرجا کتاب قرآن دیدید . آنرا بردارید به خانه برید و در توالت قرار دهید و هروز یک صفحه از آنرا در قضای حاجت با سیفون به ته چاه بفرسنید باشد که رستگار شوید

  پاسخحذف
 6. گمنامیان عزیز

  خوشحالم که در نبود تو و دوستان دیکر، سایت بالاترین به فلاکتی کم نظیر افتاده است. مشی اوباش و دلقک بی مغز که بالایار شده اند و مشی بی سواد علاف که فقط جفنگ پست میکنند که امتیازی بگیرند

  بی شک حقارت بالاترین روز بروز با حماقت گردانندگان آن بیش از پیش نمایان میشود.
  .
  امیدوارم که من هم که سالها ویلاگر بودم بتوانم در سایتی که شما مدیریت آنرا دارید قلم بزنم.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. جدا از مسائل اعتقادی و جناحی بی شک یک روشنگر فکر واقعی میتواند روشنگر باشد.

   اصولا گمنامیان توان جذب حداکثری را دارد چون سانسور چی نیست . یعنی گمنامیان یک سیستم انیساطی است که دائما بزرگتر و فراگیر تر میشود و افراد بیشتری را جذب میکند.
   بالاترین یک سیستم انقباظی و روبه زوال است چون دائما تعداد ناراضیان آن بیشتر میشود.

   نکته برد گمنامیان هم همین است. بدون تعارف با حرف شما هیربد غزیز موافقم

   حذف
  2. گمنامیان گرچه گمنام است ولی در همه تارپود اینترنت جریان دارد چون یک سیستم با جذب حداکثری است.
   بالاترین در آخر کار به مزدوری گروهی خواهد افتاد و همکنون ترک های موجود در اندام آنرامیتوان دید.

   حذف
 7. دیگه داری شورشو در میاری زن جنده 

  پاسخحذف
 8. یکی از کفار (لعنت النقی العلیه) از امام نقی پرسید: یا نقی، چرا شما معتقدی که بول و غائط شما، مقدس و متبرک است؟!
  امام نقی در حالی که دشداشه اش را بالا می زد تا بر هیکل سوال کننده ببولد، پاسخ داد:
  ما ائمه هم تولیدات مغزی و هم تولیدات شکیمان، مقدس و متبرک است...! وقتی قران(که تولدید مغزی جدم است)، مقدس است، چرا بول و غائط ما مقدس نباشد؟!

  پاسخحذف
 9. وظیفه دونستم بگم که کیرم تو کس مادر جندتون که این کسشعر هایی که مادرتون به شما موقع جندگیش میگفت رو گذاشتیت تو اینترنت

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. من اعتفادی به هیچ دینی ندارام ولی می خواستم از این دوست عزیز بپرسم فرق ایشان با مسیحان که سالها با جنگهای صلیبی میلونها انسانها را زنده زنده سوزاندن یا یهودیان باصلیب کشیدن انسانهای بی گناه یا مسلمانان با گردن زدن وسنگسار کردن زنان ومردان بیگناه چه فرقی بین آنها وشما وجود دارد که پشنهاد میدهند از اطرافیان خود شروع کنیم با بالشت آنهارا خفه کنیم یا چاقو تو ماتتشان کنیم واقعابرات متاسفم فکر نکنم به اندازه من از اسلام متنفر باشی به اسم الله مورد تجاوز وشکنجه آزار واذیت شده ام شما یک بیمار روانی هستید که مرا ناخودآگاه به30 سال پیش اوین بردی.آیا بهتر نیست در قرن 21 دیگه صحبت ازکشت وکشتار به قول ایشان از اطرافیان خود شروع کنیم وآنها راآگاه کنیم که دین افیون ملتهاست .به امید آگاهی

   حذف
 10. در جواب کسی که مرا بیمار روانی می خواند: زندگی انسان بی گناه ارزش دارد ولی اگر کسی به برده داری معتقد بود یا معتقد بود که نبرد من کتاب مقدسی است، آیا واقعا انسان بی گناهیست؟ اگر قرآن با کتاب نبرد من قابل مقایسه است، مسلمانان هم با نازی ها قابل مقایسه هستند. حرف شما مثل اینست که کسی در زمان هیتلر بگوید نباید با نازیها جنگید باید نازی ها را آگاه کرد. آیا نازیها بی گناه بودند؟ آیا بعد ان جنگ جهانی دوم هر کسی که با حزب نازی در ارتباط بود را به دادگاه نکشاندند ؟‌ آیا ایتالیایی ها فاشیست ها را به دار نکشیدند و تیرباران نکردند؟‌ آیا نهضت مقاومت لهستان و فرانسه که نازیها را می کشت بیمار روانی بودند؟‌ آیا قابل تصور هست که کسی بخواهد نازی ها را آگاه کند ولی به علت اینکه نمی خواهد صحبت از کشت و کشتار بکند به آنها اجازه بدهد که کتاب خود را چاپ کنند و حزب خود را تشکیل دهند تا بر طبق کتاب خود عمل کنند؟ چه فرقی مابین شما و همکاران نازیها وجود دارد که پارتیزان ها را برای حفظ صلح لو می دادند؟ پس همین امروز بالشها را برداشته مادرهای نازیست خود را خفه کنید تا عدالت را اجرا کرده باشید. حداقل آماده بشوید که فردا که حکومت سقوط کرد مسلمانان ایرانی را که از دین خود بر نمی گردند و توهین به قرآن را محکوم می کنند به زندان بیافکنیم چون خطر آنها مثل خطر نازیهاست.

  پاسخحذف
 11. دین مسیحیت و یهودیت که از اسلام کیری تره! :)

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ba kon bepar rosh kire isa mosa mohammad tokose kharet 09175556090

   حذف
  2. age khaye dari bezan be man migan javad bi mokh 09175556090 09176064200

   حذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.