شنبه، فروردین ۱۲، ۱۳۹۱

وقتی که اصلاح طلبان در جدال با رضا پهلوی، چون ضربه را متوجه اصل رژیم اسلامی می بینند، برای دفاع به شیوه علی خامنه ای وارد میدان می شوند...!

نوشته اخیر جرس، ارگان اصلاح طلبان حکومتی را شاید دیده باشید، خلاصه ماجرا این است که اخیرا رضا پهلوی برای مبارزه با جمهوری اسلامی، در صدد  آلترناتیو سازی و تشکیل یک شورای مبارزه با رژیم (متشکل از همه گروه های سیاسی) برآمده است.

درست بعد از انتشار خبر این فعالیت رضا پهلوی، ارگان اصلاح طلبان (که زیر نظر کدیور و مهاجرانی) اداره می شود، در مقاله ای شدید به رضا پهلوی تاخته و دقیقا با ادبیات کیهان (متعلق به شریعتمداری!)، شروع به فحاشی کرده است.

بیش از دو سال است که اصلاح طلبان، رهبری جنبش سبز در اختیار داشته اند، اما حاصل رهبری آنها، تنها هرز دادن و نابود کردن سرمایه ها و توانایی های جنبش سبز بوده است. در خرداد دو سال پیش، بیش از سه و نیم میلیون ایرانی(بنا به تایید شهردار تهران در مجلس) به خیابان های تهران آمدند و فریاد رای من کجاست سر دادند، اما همین اصلاح طلبان، مردم را به خانه های خود فرستادند. صد البته که اصلاح طلبان، به هیچ وجه به دنبال سرنگونی رژیم نیستند.

اصلاح طلبان به خوبی می دانند که اگر رژیم سرنگون شود، آنها باید پاسخگوی بسیاری از جنایات خود در طی سی سال حاکمیت رژیم اسلامی باشند. اصلاح طلبان خوب می دانند که در یک انتخابات  دمکراتیک ،  کسی آنها را به عنوان نماینده مجلس یا رییس جمهور انتخاب نمی کند و تنها در همین نظام جمهوری اسلامی است که آنها فرصت و شانس حضور در قدرت را دارند، لذا مشخص و مبرهن است که مخالف سرنگونی رژیم هستند.

هر گاه کسی طرح جدی برای مبارزه با رژیم داشته باشد، با مخالفت اصلاح طلبان روبرو خواهد شد، چرا که سرنگونی رژیم، به معنای نابودی رویاهای اصلاح طلبان است.

وبلاگ آلفرد، به صورت مستدلی به این اتهامات جرس پرداخته است، اما من نیز در اینجا یک نکته اضافه می کنم، برخی از این اتهامات اصولا با هم در تناقض هستند، مثلا در جایی از آن مدعی است که رضا پهلوی پنجاه هزار دلار به یک پادو رشوه داده تا برای او از پادشاه امارات حقوق ماهیانه بگیرد و در جای دیگری مدعی است خاندان پهلوی رقم های عجیب و غریبی را از ایران خارج کرده اند!

دو نکته بامزه وجود دارد،

-         اگر خاندان رضا پهلوی اینچنین ثروتمند هستند و رقم های چند صد میلیارد دلاری در اختیار دارند، دیگر چرا باید به کارهایی مانند رشوه دادن پنجاه هزار دلاری برای حقوق ماهیانه گرفتن روی آورند؟!
-         انتقاد روشنفکران و آزادی خواهان ایرانی از شاه، به دلیل دیکتاتوری او بوده است، به دلیل نبود آزادی بیان و اندیشه بوده است. هر چند که در خاندان پهلوی نیز در زمان قدرتشان، فساد مالی وجود داشته، اما خیلی احمقانه است که فساد مالی شخص ثالثی (مانند اشرف پهلوی) را به رضا پهلوی ربط دهند و بخواهند فعالیت های رضا پهلوی را زیر سوال ببرند. 
رضا پهلوی به صراحت نقض حقوق بشر در زمان پدرش را محکوم کرده است، (که این کار شجاعت بسیار می طلبد) و همینطور اعمال مثبت بسیاری را (چون شکایت رسمی از خامنه ای) انجام داده است، نازیبا  است اگر که چشم بر تلاش های او ببندیم و اجازه دهیم اصلاح طلبان، تریاکشان را بر منقل خامنه ای بکشند و به رضا پهلوی انگ بچسبانند. 

در این ویدیو، می بینم که چطور آقای کدیور با بی شرمی، شعار مردمی که جان خود را به خطر انداخته اندو فریاد  نه غزه و نه لبنان را سر می دهند، تحریف می کند
هادی خرسندی در اینباره می گوید:

هم هرکه چهره برافروخت دلبری داند

هم هرکه آينه سازد سکندری داند

هم آنکه چشم به دوربين دروغ ميگويد
دودوزه بازی و رسم کديوری داند !!!
۳۸ نظر:

 1. مهران ( بکن بالاکون های 14 و 15 و 17 و 18 )شنبه, فروردین ۱۲, ۱۳۹۱ ۱:۲۵:۰۰ قبل‌ازظهر

  دیگر چیزی به اسم بالایار در بالاترین نداریم


  هرجه هست بالاکون و بالاکس است . چون دائما در حال لیسیدن و کون دادن به مجاهدین و ارضای خواسته های آنها هستند.

  بالاکون های عزیز اینجا پبداتون نشه

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. جناب مهران توی این جنگ و دعوا تو هم که چسبیدی فقط به مجاهدین ! در بالاترین علاوه بر مجاهدین ، لیک های مربوط به بنی صدر (ابولی خودمان) ، اصلاح طلبان و سبز الهی ها که بیشتر خودنمایی می کند !shariar

   حذف
  2. آره مجاهدین کسانی هستند که برای تبلیغات و تریبون به همه پول میدهند. ممکن است که ابولحسن تریاکی کاسه لیس ، و جرس و کدیور خانم باز بخواهند با فرهنگ اسلامی کماکان کون ملت همیشه مسلمان را چرب و آلت خود را در آن مدفون کنند و ملت ابله اسلام زده هم الله اکبر بگویند ولــــــی :
   مجاهدین کسانی بودند که گمنامیان و مقالات اورا با گزارش ها ی دروغ فیلتر و توسط بالاکون های مثل amirreader و میترا و حساب اورا تعلیق کردند.
   این هجوم به نویسنده بزرگی چون گمنامیان تمامی اهل قلم را آزرده کرد. ولی مدیر نابکار بالاترین با پرویی تمام به دفاع از مجاهدین پرداخت و در ازای پول های نقد اجازه داد که آنها با اکانتهای فله ای و جعلی هر نویسنده مستقل و مخالفی را حذف کنند و هر لینکی را فیلتر کنند .

   بعد از آن باندهای دیگری شکل گرفت و بالایارها همگی در خدمت فعالیت باندی گروهی قرار گرفتند و به درجه بالاکونی نائل شدند.

   حذف
 2. مهران (بکن مجاهدیارها و بالاکون های بالاترین )شنبه, فروردین ۱۲, ۱۳۹۱ ۱:۴۴:۰۰ قبل‌ازظهر

  معرفی بالا کون چاقال amirreader که بالایار 18 هست

  این بالاکون مراتب کاسه لیسی و قنبل کردن 24 ساعته برای مجاهدین را به سرعت طی کرد و طی آخرین ترفیع به درجه بالاکون رسید که قابلیت خوردن کیر 7 مجاهد را در آن واحد دارد .
  این بالاکون فقط درمواردی که به بالاترین اعتراضی شود و لینکی مخالف گذاشته شود مثل این
  https://balatarin.com/permlink/2012/3/30/2981126
  شروع به لیسیدن و دم تکان دادن میکند و تاکید میکندکه چه بالاکون چاقالی است

  منبعد مادر بالاکون ها بالاترین چنان رسوا خواهم کرد که amireader به حالت amirwriter درآید کیر بن لادن را با اشتها قورت دهد .

  پاسخحذف
 3. مهران ( بکن بالاکون های 14 و 15 و 17 و 18 )شنبه, فروردین ۱۲, ۱۳۹۱ ۲:۱۶:۰۰ قبل‌ازظهر

  این هم بهترین لینک روز بالاترین که باز بالاکون amirreader شهامت منفی از کس ننش نداشت و فقط به لیسیدن و خایه مالی مجاهدین مشغول شد
  https://balatarin.com/permlink/2012/3/30/2980516

  البته بالاکون ها و بالاکس ها لینک رو باز فیلتر کردند .

  حالا خود قضاوت کنید که این بالاترین میخواد با کیر بزنه توسر کاربرهاو هرچه نظر مخالف مجاهدین هست فیلتر کنه !
  ما هم اینجا آنقدر با کیر میزنیم تو سر هرچی بالاکون و مدیرسایت بالاترین که کله کچل اون و کون همه بالاکون ها آب لمبو شه و تاول بزنه

  مادری ازتون خواهیم گاهید تا بفهمین دیگه سر کاربرها کلاه نگذارید و از بین بچه کونی ها بالاکون استخدام نکنید

  پاسخحذف
 4. این کامنت های مزخرف این آقای مهران پاک کنید .

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. خفش کن amireader بالاکون
   تخمش رو نداری با اسمت خودت بیایی

   این جا بالاترین نیست که سانسور کنن . الاغ احمق کیرم تو او مخت. هنوز نفهمیدی این مسئله رو؟

   حذف
 5. گمنامیان عزیز، واقعا که گل گفتی، این رسانه ی صدای امریکا ،همچون سایت بالاترین تبدیل شدند به هم مسلکان سید علی گدا ،به اسم آزادی بیان بزرگترین لطمات رو به مردم میزنند،توجه شما رو به مصاحبه ی voa با پرویز ثابتی جلب میکنم.

  پاسخحذف
 6. درسته اینجا شما اعتقاد به آزادی بیان دارد اما شایسته یک وبلاگ نیست چنین کلماته رکیکی رو اجازه انتشار بده . کاملا روشن این آقا می خواهد منتقدان را تخریب کند

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. آخه پفیوز

   وقتی اینجا به گمنامیان رکیک ترین فحش ها رو بی دلیل میدن، تو حرومزاده چیزی نمیگی و خفه شدی !!! ولی جالا که مهران به مجاهد ها و بالاکون های مثل تو گیر داده ، حالا اومدی اعتراض میکنی ؟!!!! تو روح هرچی آدم دورو کاسه لیس لعنت

   حذف
  2. دمت گرم تورج جان

   خیلی قشنگ تو دهن این سانسورچی ها فاشیست زدی

   حذف
 7. به نظر من این حرف غلطی است چون بالاترین هم با همه نوع سفسطه ، سانسور و فیلتر را براه انداخت

  شما هم همان استدلال مجاهدین و مسلمین فاشیست را تکرار نکنید که بخواهید سانسور راه بیاندازد

  پاسخحذف
 8. کیر تو کون کامنت های کیری همتون. اه چقدر حرف بد آخه؟

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. تو یکی خفه شو نی نی کوچولو

   هنوز بابات برات اسم نزاشته کیر کیر میکنی. کاندوم بزنم سرکیرم جای پستونک بزارم تو دهنت ؟

   حذف
 9. این حساب کاربری بدلیل نقض قوانین بالاترین بسته شده است.

  آلفرد
  شناسه: alfredt
  وبلاگ / و‌ب‌سایت: Website URL
  زمان عضویت در بالاترین: ۱۳۸۹/۵/۳۱
  کشور: United States
  تعداد لینک‌های پست‌کرده: ۹۹۷
  درصد لینکهایی که به صفحه اول رفته اند ۷۱
  تعداد نظرات داده شده توسط کاربر ۱۰۱۷۵
  تعداد رأی‌های داده شده توسط این کاربر: ۹۱۱۶۳
  جمع امتیازهای داده شده به لینک‌های این کاربر: ۵۶۷۸۷
  اعتبار کسب شده: ۱۳۷۰۵۹
  انرژی باقی‌مانده امروز: ۱۳۷۰۵۹

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. آلفرد به جمع دلیران کوهستان خوش آمدی


   سایتی که درش مجاهد و سانسور و از همه مهمتر در دست بالاکون ها است

   ارزش نوشتن ندارد. البته این نظر من است

   یک نویسنده خوش ذوق میخواد که راجع به بالاکون ها مطلب بنویسه

   حذف
  2. قلم آلفرد کاربر و وبلاگ نویس بالاترین را ۴ بار در روزهای گذشته شکستند. رضا پهلوی شاید تنها کاربر بالاترین بود که در شرایط مشابه به شکستن قلم مخالفش واکنش شدید نشان داد . اما تو ساکتی و حتی از اینکه یک وبلاگ نویس مخالف ات قلمش شکسته است ٫ لذت میبری. دیکتاتوری را از وجودت بیرون بکش و بدان که آزادی اینگونه نیست.

   حذف
 10. اسلام = تروریسم
  مسلمان = تروریست

  " کورش فردوسی "

  پاسخحذف
 11. فعلا که این لینک گمنامیان توسط چماق اصلاحی ها فیلتر شد : https://balatarin.com/permlink/2012/3/31/2981436

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. حالا خود قضاوت کنید که این بالاترین میخواد با کیر بزنه توسر کاربرهاو هرچه نظر مخالف هست فیلتر کنه !
   ما هم اینجا آنقدر با کیر میزنیم تو سر هرچی بالاکون و مدیرسایت بالاترین که کله کچل اون و کون همه بالاکون ها آب لمبو شه و تاول بزنه

   مادری ازتون خواهیم گاهید تا بفهمین دیگه به اسم آزادی بیان سر کاربرها کلاه نگذارید و از بین بچه کونی ها بالاکون استخدام نکنید

   حذف
 12. چماق اصلاحی کیست و چماق اصلاحی ها به چه باندی اطلاق می شود؟

  چماق اصلاحی ها به باندی اطلاق می شود که دست در دست اصلاح طلبان هم غزه هم لبنان جرسی ٫ و به بهانه اصلاح و ادب کردن سلطنت طلبان ولی در واقع با هدف سانسور رضا پهلوی و اهداف آزادیخواهانه اش شکل گرفته اند. این باند خود را مجاز به سانسور ٫ سرکوب و فیلتر مطالب مرتبط با رضا پهلوی می داند و هر مطلبی که مرتبط با وی باشد (حتی یک موزیک بدون کلام) را با روشهای سانسور و تخریب به زیر فیلتر می برند.

  آنها همچنین خود را به صورت سازماندهی شده مجاز و موظف به دروغ و پرونده سازی بر علیه رضا پهلوی می دانند . تا رضا پهلوی با قدرت تمام کوبیده شو و گروه سکولار دمکرات بر مبنای او شکل نگیرد.

  آنها نگرانی اصلی شان شکل گیری *جمهوری ایرانی* با کمک رضا پهلوی است.

  پاسخحذف
 13. علی
  یاوه گویی هم حدی داره. اصلاح طلبان واقعی اونهایی هستند که الان دارن تو زندان هزینه میدن. اونهایی که از اول انقلاب برای رسیدن به دموکراسی قربانی حکومت آدمخوار ایران شدن. نه شما موج سوار که دنبال پیاده سازی حکومت شاهنشاهی هستی. نمی‌توان از حکومت پهلوی دفاع کرد و همزمان طرفدار مصدق بود. قاعدتا شما هم طرفدار مصدق نیستید و میشه نتیجه گرفت که شما ضد دموکرات هستید. پس لطفا یا از گمنامی در بیایید یا خفه خون بگیرید و دم از دموکراسی و حقوق بشر نزنید. بین شعار تا عمل یک دنیا فاصله هست

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. هر موقع به اسلام اعتراض می کنیم، فوری ماله کشان حاضر می شوند و می گویند این اسلام واقعی نیست.
   و البته که ماله کشان، جوابی ندارند که چطور می شود از چنین دین وحشی گری که باعث روسفیدی بربریت است، برداشت رحمانی کرد؟!

   در این نوشته، به این موضوع پرداخته ام:

   چرا اسلام رحمانی وجود خارجی ندارد ؟!/ مگر ما قاتل دلرحم یا دزد امانت دار داریم که اسلام رحمانی داشته باشیم ؟!
   http://gomnamian.blogspot.co.uk/2010/09/blog-post_04.html

   حال حکایت آقای علی است....!
   آمده و می گوید اینها اصطلاح طلب واقعی نیستند!!
   می شود بگویید اصلاح طلب واقعی کی هست؟! آیا خاتمی که رفت به خون ندا و سهراب بی حرمتی کرد و رای داد، اصلاح طلب محسوب می شود یا نه ؟!
   اصولا، مگر می شود نظام دیکتاتوری و بربریت ولایت فقیه را اصلاح کرد که ما حالا اصلاح طلب این حکومت را داشته باشیم؟!

   ضمنا،
   من یک جمهوری خواه هستم، من دنبال طرفدار نظام شاهنشاهی نیستم، در این وبلاگ نیز تندترین انتقادها به خاندان پلوی شده است، اما وقتی می بینم رضا پهلوی برای دمکراسی قدم برمی دارد و هزینه می کند و تلاش می کند، از او و اعمال شرافت مندانه اش دفاع می کنم.

   کسی از حکومت پهلوی نیز دفاع نکرده است.
   اینجا را بخوان تا نظر من را در باره خاندان پهلوی بدانی:
   در آستانه تولد مصدق بزرگ، آیا پهلوی ها به ایران خدمت کردند ؟
   http://gomnamian.blogspot.co.uk/2010/03/blog-post_8928.html

   شما گویا مغزت کشش ندارد که بببینی می توان به پادشاهی اعتقاد نداشت، منتقد اشتباهات شاه بود، اما در عین حال، اعمال مثبت رضا پهلوی را نیز ستایش کرد.

   حذف
  2. 'هر موقع به اسلام اعتراض می کنیم، فوری ماله کشان حاضر می شوند و می گویند این اسلام واقعی نیست.
   و البته که ماله کشان، جوابی ندارند که چطور می شود از چنین دین وحشی گری که باعث روسفیدی بربریت است، برداشت رحمانی کرد؟!'

   کاملا درست است. به امید روزی که تمام این مسلمانان وحشی زبان نفهم را یا کشت یا به اردوگاه های کار اجباری برد تا آدم شوند.

   حذف
  3. گرامی،
   هیچ انسان خردگرایی، خواهان کشتن مسلمانان نیست.

   ما با اسلام مشکل داریم، چون به مانند یک ویروس به جان مردم افتاده، مشکل ما با ویروس عامل بیماری است، وگرنه با بیمار که مشکلی نداریم.

   حذف
 14. "ما با اسلام مشکل داریم، چون به مانند یک ویروس به جان مردم افتاده، مشکل ما با ویروس عامل بیماری است، وگرنه با بیمار که مشکلی نداریم."

  دقیقا. ولی اینجا بیمار مقصر است چون خرد را زیر پا می گذارد و وحشی و بربر می شود. و حتی اگر مقصر نبودند، مگر حامل این ویروس بجز مسلمانان و سمپاتهایشان هستند؟‌
  که بتوانید بدون کنترل حاملین آنها آنرا کنترل کنید؟ برای جلوگیری از گسترش این ویروس خطرناک باید بیماران را قرنطینه کرد
  که همانی است که من پیشنهاد دادم. باید مسلمانان را به اردوگاه های مجزا برد تا بیش از این جامعه را به این ویروس آلوده نکنند. مگر با بیماران طاعون چکار می کردند؟‌ آنها را از جامعه جدا می کردند و هر چه داشتند و نداشتند را می سوزاندند تا طاعون جامعه را آلوده نکند. حال اگر کسی از اردوگاه جان سالم بدر برد و از دست این ویروس خلاص شد و اسلام را ترک کرد، چه بهتر. و الا مرگ برای آنها بهتر از این بیماری است که خرد را نابود می کند و آنها را به حیوانهای وحشی تبدیل می کند. قبول دارید که ویروس اسلام از طاعون خطرناک تر است.

  پاسخحذف
 15. اون علی که بالا اومده و گفته جمهوری خواه و مصدق . آخه اصلاح طلب کم مطالعه و دیندار بی عقل .

  قبل از اینکه راجع به کسی (اینجا رضا پهلوی) نظر بدی ٫ برو چهار کلمه راجع به بابا بخون ٫ که اظهار فضل از روی عقل دینی ات نکنی.

  در مورد جمهوری و رضا پهلوی ٫ اینجا را بخون : - منبع وبلاگ رضا پهلوی : http://sokhanibashoma.blogspot.fr/2011_09_01_archive.html
  خود را به هموطنان خواهان نظام جمهوری پارلمانی سکولار کاملا نزدیک می دانم، و دور و جدا از هر تمامیت خواهی، چه سلطنت طلب و چه از نوع دیگر. متاسفانه، عده ایی دانسته یا نادانسته در دام تبلیغات سه دهۀ گذشته حکومت اسلامی افتاده و چشم بر مشکلات و معضلات اسفناک جامعه امروز ایران فرو بسته اند.

  در مورد رضا پهلوی و مصدق : اینجا را بخون از وبلاگ رضا پهلوی :  در دوران شکوفایی و پیشرفت اقتصادی کشورمان، به کوشش و همت بزرگمردانی، همچون دکتر محمد مصدق، رهبر جنبش ملی کردن نفت ایران و اعضای کمیسیون مخصوص نفت[1]، در ۲۹ اسفند ۱۳۲۹ قانون ملی شدن صنعت نفت، به تصویب مجلس شورای ملی ایران رسید.

  « به‌نام سعادت ملت ایران و به‌منظور کمک به تأمین صلح جهانی،ما امضاکنندگان ذیل پیشنهاد می‌نمائیم که صنعت نفت ایران در تمام مناطق کشور بدون استثنا ملی اعلام شود یعنی تمام عملیات اکتشاف، استخراج و بهره‌برداری در دست دولت قرارگیرد.»

  ضمن تجلیل از خدمات دکتر محمد مصدق و همه کسانی که در این کار عظیم و تاریخی ایفای نقش نمودند و همچنین قدردانی از فعاليت‌ها و فداکاری های برجسته و ارزشمند كاركنان سخت کوش، شرافتمند و دلسوز صنعت نفت و گاز کشورمان، این روز تاریخی و ملی را به تمام هم میهنانم شادباش می گویم.
  http://sokhanibashoma.blogspot.com/2012/03/blog-post_19.html

  به نظر من بیشتر آدمهای کینه دار به رضا پهلوی ٫ بیشتر از دو مرض بی مطالعگی مفرط و اصلاح طلبی دینی رنج می برند.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. رضاپهلوی هم یک مسلمان خرد گریز احمق و وحشی است مثل بقیه مسلمان ها چون به قرآن معتقد است و در نتیجه به تعلیمات اسلام مثل برده داری و کشتار مخالفان اعتقاد دارد.

   http://www.nytimes.com/2009/06/28/magazine/28fob-q4-t.html?_r=1

   حذف
  2. ببم جان. رضا پهلوی بی دین ها را به رسمیت می شناسد ٫ در مهمانی ها مشروب می خورد ٫ زن و بچه اش حجاب ندارند و مهمتر از همه اینها به سکولاریسم معتقد است . مساله اینکه فکر می کند خدا وجود دارد یا نه مساله شخصی اوست. از این مسلمانهای شناسنامه ای ۶۰ میلیون در ایران موجود هست. همه شان وحشی حستند؟

   فکر می کنم که تو وحشی باشی که یک سکولار را به خاطر اینکه به چیزی به طور کاملا شخصی اعتقاد دارد وحشی می نامی .

   رییس جمهور فرانسه هم کاتولیک است و نخست وزیر انگلیس پروتستان. به نظر من اسلام و مسحیت سر و ته یک کرباسند و مسیحیت واقعی در قرون وسطی در اروپا اجرا شده.

   آنها هم وحشی هستند؟

   حذف
  3. اگرالان وحشی نیست احمق که هست که به دین وحشی ها اعتقاد دارد و آب به آسیاب آن می ریزد و ویروس اسلام به جانش افتاده. اول فقط همین مسلمان اسمی هستند و زن و بچه شان حجاب ندارد و مشروب می خورند ولی به قرآن اعتقاد دارند بعد یهویی می ریزند توی خیابانها و حکومت اسلامی تشکیل می دهند. دوستان این مسلمان ها همشان خطرناکند و تا آنها را به اردوگاه های حفاظتی نفرستاده ایم نباید راحت بنشینیم. مگر در لیبی و مصر همه حجاب داشتند و همه مشروب آزاد نبود؟‌ یا در ایران چند در صد از انقلابی ها حجاب داشتند و مشروب نمی خوردند؟‌ ولی همه مسلمان بودند.مشروب خوردن و حجاب نداشتن کسی را از اسلام بیرون نمی کند این ایدئولوژی اسلام است که همه را مقید می خواهد و با گسترش ویروسی ناگهان همه چیز را به زیر سلطه می آورد. باید با احمق خواندن و توهین به همه مسلمانان چه اسمی چه رسمی و اگر فرصت شد محدودیت آنها این ویروس را نابود کرد. این همین کاری بود که در اروپا شد. در انقلاب فرانسه چه خونها که به راه نیافتاد و چقدر کشیش کشتندو به طور مدام به مسیحیان توهین کردند. در جنگ های داخلی اسپانیا بعد از سالها توهین و جنگ با کلیسای کاتولیک که به نتیجه نرسید انقلابیون و جمهوریخواهان حتی به راهبه ها تجاوز می کردند. اگر اینکار ها نمی شد آیا اسپانیا الان یک کشور سکولار بود؟‌
   زنده باد خرد
   مرگ بر خرد ستیزان

   حذف
  4. واقعا روانی و سادیسمی هستی که فکر می کنی تجاوز به راهبه ها مساله مسیحیت و قرون وسطی را حل کرده!!!

   تو هیچ فرقی با مسلمانان نداری . بعید هم نیست از خود آنها باشی و یک سایبری روانی باشی که خودت را به شکل ضد دین در اوردی که نفوذ کنی بین بی دین ها.

   حقوق بشر باید در مورد همه رعایت شود. می خواهد مسلمان باشد یا بی دین.

   افراد روانی و احمقی مثل تو فقط بی دین ها را بی آبرو می کنند.

   حذف
  5. بر فرض که من روانی ، سادیستی و احمق هستم (ولی من قربانی هستم). خودت هم می گویی که من فرقی با مسلمان ها ندارم. پس قبول داری که مسلمانها روانی سادیستی و احمق هستند و باید آنها را به اردوگاه های مجزا از جامعه یا تیمارستان های صحرایی برد و این همان چیزی بود که من گفتم. من هم حاضرم به عنوان یک روانی و سادیستی دیگر با آنها به این اردوگاه ها بروم تا نسل بعد از من مثل من رنج نکشد.

   دوستان همه قبول داریم که مسلمانها احمق، روانی و در وضٰیت حاد خود سادیستی هستند. کدام جامعه خردپذیری به عنوان حقوق بشر اجازه می دهد که چنین موجوداتی در جامعد آزادانه زندگی کنند. آیا در کشورهای دموکرات روانی ها و سادیست ها یا کسانی که رسما به تجاوز به کودکان اعتقاد دارند را به بهانه حقوق بشر آزاد می گذارند؟‌
   من متوجه نیستم. فرق مسلمانان با چنین افرادی چیست؟

   حذف
 16. ننگ و نفرین برجمهوری کودتایی اسلامی وناب محمد عربی و اصل ولایت اخوندی. این جورسومهای کثیف باید از این سرزمین محو بشوند و بروند.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. boro koskesh zrnde bad maryam 09175556090 javad barzegar maruof be javad bi mokh

   حذف
  2. JAVAD JOON KHODETO NARAHAT NAKON DORUOD BE SHARAFET

   حذف
  3. khefee khayemal migiram mikonameta 09175556090 javad divane kose khare har ki to in sayte kament gozashte be gheyr az mojahedha zende bad maryam

   حذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.