شنبه، اسفند ۲۷، ۱۳۹۰

به نیک آهنگ انگ نچسبانید! واکنش خامنه ای و رژیم نیز به روزنامه نگاران مستقل، همین انگ چسباندن است...!

نیک آهنگ وظیفه حرفه ایش را انجام داده، انگ چسباندن به نیک آهنگ، یادآور رفتار خامنه ای و رژیم است که چون روزنامه نگاری  خلاف میل او رفتار کند، به او انگ می چسبانند...!
نوشته ای در یکی از وبلاگ ها دیدم که ناچار شدم به دفاع از نیک آهنگ کوثر، چند خطی را اینجا بنویسم، در آن نوشته با تیتر "آقای نیک آهنگ کوثر باد از کدام سمت وزیده است؟" به شکل غیر منصفانه ای به نیک آهنگ حمله شده است.
خلاصه کلام نویسنده وبلاگ فوق، چون نیک آهنگ به قتل عام سال 67 پرداخته و از طرفی نیز نوشته اشتباه  شش سال پیش خود را تصحیح کرده است، نتیجه گرفته که نیک آهنگ، مسول ستاد تبلیغات رضا پهلوی شده است...! 
در اولین بخش این نوشته، سوال و پرسشگری نیک آهنگ از موسوی و کروبی درباره قتل های سال ٦٧، مورد انتقاد قرار گرفت و نویسنده گفته است:

" نیک آهنگ با اصرار به استفاده از حق پرسش و آزادی بیان، پرچم قتل های دهه شصت را ابزارگونه علم کرده  و همچون پرسشگری لجوج موسوی و کروبی را درباره قتل های دهه شصت مورد اتهام قرار می دهد. او سوژه قتل های دهه شصت را بارها و بارها تکرار می کند گو اینکه اگر این سوژه را از او بگیرند نه دیگر چیزی برای نوشتن دارد و نه چیزی برای کشیدن...."
براستی چه شده که  کشتار هزاران انسان و سلاخی کردن آنها، از نظر برخی از دوستان، سوژه محسوب می شود؟!
میرحسین موسوی در زمان قتل عام سال ٦٧، بر مصدر کار بوده است، در مصاحبه با تلوزیون اتریش، نه تنها از ابراز این قتل ها ابراز تاسف نمی کند، بلکه با بی شرمی، زندانیان بی دفاع را به توطئه متهم می کند...!
در روزنامه گاردین می خوانیم:
Mousavi was challenged at election meetings last year by chants of "1988" but has declined to tell what he knows of the mass murder. In the course of an inquiry conducted for the US-based Abdorrahman Boroumand Foundation I have come across an interview he gave to Austrian television in December 1988. In answer to allegations Amnesty International was making, he dishonestly said the prisoners were planning an uprising: "We had to crush the conspiracy – in that respect we have no mercy."
ترجمه: موسوی در پاسخ به بیانیه عفو بین الملل با عدم صداقت تمام پاسخ می دهد که زندانیان قصد شورش داشته اند...!
نکند روزنامه گاردین هم که به این مساله پرداخته است، تحت وزش باد قرار گرفته و منافع داشته است...!؟
وظیفه یک روزنامه نگار، پژوهش و واکاوی رخدادها است، در این میان اگر او چشمش را بر واقعیت ببندند، خیانت کرده است.
قتل عام چند هزار انسان، یک سوژه نیست، یک فاجعه و نسل کشی است، جنایت علیه بشریت است.
شرم آور است که برخی از دوستان، به نیک آهنگ که شجاعت به خرج داده و به مساله مهم پرداخته است، اینچنین می تازند.
نویسنده سپس به ماجرای تکذبینه اخیر نیک آهنگ می پردازد و از آن به صورت کاملا غیر اخلاقی سو استفاده می کند. ماجرا این است که شش سال پیش نیک آهنگ در نوشته ای، پرویز ثابتی را مشاور رضا پهلوی می خواند، اما بعد از شش سال و وقتی که برخی با باز انتشار نوشته آن زمان می پردازند، او با دفتر رضا پهلوی تماس می گیرد و وقتی تکذیب دفتر رضا پهلوی را می بیند، به مانند یک خبرنگار با شرف، تکذیبه رضا پهلوی را منتشر می کند و از انتشار نوشته غلط، عذر می خواهد.
حال نویسنده با بی انصافی تمام، می نویسند:
" اما چرا نیک آهنگ چنین برآشفته و تمام قد و حتی به قیمت انکار خودش به تکذیب خودش می پردازد و از قول رضا پهلوی هر نوع رابطه! را با پرویز ثابتی نفی می کند؟ برای یافتن پاسخ این پرسش شاید بد نباشد بدانیم نیک آهنگ به گفته خودش بارها مشاور رسانه ای و تبلیغاتی چندین سیاستمدار ایرانی و سازمان مختلف بوده است."

زمانی نیک آهنگ در ایران روزنامه نگار و کاریکاتوریست بوده است، یادم است که آن زمان در مجله گل آقا قلم می زد. از او و چند روزنامه نگار دیگر دعوت می کنند که در نقش مشاور سازمان بهینه سازی مصرف سوخت، به فرهنگ سازی درباره کاهش مصرف سوخت و حفظ محیط زیست در ایران بپردازند. این فعالیت مطبوعاتی با مشاور تبلیغاتی بودن چندین سیاستمدار ایرانی، تفاوت بسیار دارد...!

لازم به ذکر است که اخیرا رضا پهلوی در واکنش به سخنان پرویز ثابتی (رییس سابق ساواک)، رسما وجود شکنجه در دوران پدرش را تایید کرده و آن را محکوم کرده است. (اینجا را بخوانید)


در حقیقت، نویسنده این وبلاگ، قصد داشته بگوید چرا نیک آهنگ از جواب زهرا رهنورد راضی نشده ، اما جواب رضا پهلوی او را قانع کرده است. صد البته که جواب واضح و مشخص است، نیک آهنگ حق دارد که با جواب نیم بند زهرا رهنورد، قانع نشود و سوالش را ادامه دهد(هرچند که هنوز هم میرحسین موسوی پاسخی روشن در باب نقش خود در قتل عام سال 67 ارایه نکرده است)؛  همچنین نیک آهنگ وظیفه دارد که جواب رضا پهلوی را در وبلاگش منتشر کند، چرا که رضا پهلوی هم عمل ساواک و ثابتی را محکوم کرده و هم مشاور بودنش را تکذیب کرده است.

باید به نویسنده وبلاگ فوق، یادآور شد که رفتارش منصفانه نیست، اگر او عقیده اش با نیک آهنگ کوثر متفاوت است، اخلاقی نیست که به نیک آهنگ انگ بچسباند..! 

۳۰ نظر:

 1. من از گمنامیان در تعجبم. نیک آهنگ معتقد به برده داری و کشتار کفار است چون مسلمان است و به قرآن اعتقاد دارد. بعید است کسی با هوش و تحصیلات نیک آهنگ نسبت به این موارد نا آگاه باشد پس مشخص است که ویروس اسلام تا مغز او نفوذ کرده است. دوستان، من امیدوارم هر چه سریعتر این رژیم سقوط کند تا ما بتوانیم نیک آهنگ و امثال او را به زندان بیافکنیم مگر اینکه از عقاید جنایتکارانه خود دست بردارند.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. کجا دیده ای که من حقوق بشر را مشروط به نظر و عقیده اشخاص کرده باشم؟!

   شاید یکی از گروه هایی که بسیار مورد نقد من وارد شده، گروه مجاهدین خلق باشد، اما اگر دیده باشید، بیش از همه نیز به میر حسین موسوی و نقش او در کشتار زندانیان سال 67، تاخته ام.

   اصولا نمی دانم نظر نیک آهنگ درباره قران و دیگر مسایل چیست، برای من هم مهم نیست او چه عقیده و آیینی دارد، تا زمانی که عقیده اش را در وظیفه خبرنگاریش دخالت نداده، از نظر مساله شخصی او است.

   حذف
  2. من واقعا به شما افختار می کنم به خاطر این کامنت اما : مسله اینه که آقای رضا پهلوی در حال حاضر میتونه از خودش دفاع کنه ولی موسوی نه.

   حذف
  3. از کشتارهای سال ۶۷ نزدیک به بیست سال میگذرد، در حالیکه آقای موسوی تنها سه سال است که زندانی است. آیا در این ۱۷ سال به اندازه کافی وقت نداشت که خاطراتش را بنویسد و راجع به قتل عام سال ۶۷ روشنگری کند. آخر خودفریبی تا کجا!!؟؟
   از ان گذشته آقای میر حسین موسوی یک سخنگوی خارج از کشوری دارد به نام اردشیر خان امیر ارجمند که وکیل هم تشریف دارند و باور کنید که اگر جایی برای دفاع از میر حسین موسوی در مورد کشتارهای ۶۷ وجود داشت، مطمئنا جناب ایشان در دفاع از موکلشان کوتاهی نمیکردند، بالاخص در جو آزاد خارج از کشور.

   حذف
  4. نیک آهنگ پرونده اش معلوم است. ایران هم که بود جهت وزش باد برایش مهم بود. آدم محترمی نیست. کاریکاتوریست موفقی هم نیست. خودتان نگاه کنید و تفاوت کارهایش را مثلا با مانا نیستانی ببینید، دستتان می آید.
   به هر حال خبرنگار ندیده که نیستیم. با این توجیهات آب دوغ خیاری دفاع نفرمایید.
   در ضمن نقل قولهای شما از آن متن هم مغرضانه و گزینشی است.
   لطفا شما دیگر از اخلاق حرفه ای دم نزنید.

   حذف
 2. واقعا این نیک آهنگه چقدر اکانت واسه خودش درست کرده - از وبلاگ گرفته تا بالاترین - چقدر هم برای همشون تلاش میکنه - ولی نوشته ها یه کم ضایع س - خیلی شباهت دارن جون تو - چقدر هم وقت صرف میکنه واسه نوشتن - مثلا 72 ساعت در روز !!!!!!

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. من معمولا به چنین کامنت هایی پاسخ نمی دهم!
   اما نویسنده این کامنت، خیلی شاهکار است، معتقد است این وبلاگ متعلق به نیک آهنگ است...!

   حذف
 3. نوشته شما در نهایت یک انشا در حد مدرسه راهنمائی یه ، در ضمن این یارو نیک آهنگ هم یه گهی بله درست خوندی یه گهی در سطح امیر عباس فخرآور و یا هومن مجد هست که با ظاهر شیک و پیک و زبان انگلیسی در حد یه کم ! اون ۲ تا که بوق بزنن ، خلاصه منظورم این بود که اینا خایه مالای. اینم درست خوندی !! جمهوری اسلامی تاپاله هستن

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. گرامی،
   شما اگر وبلاگ نویس یا روزنامه نگاری، آدرس یک نوشته ات را اینجا بگذار ببینم انشای تو از مدرسه راهنمایی چقدر بالاتر است؟!

   حذف
  2. شما باید انشاهای کودکانه آقای خاتمی را در دفاع از تز "گفتگوی تمدنها" میدیدید. خیلی عجیب است که امثال شماها که این تز "بی بدیل"!!! را روی سرتان میگذاشتید و حلوا حلوا میکردید حالا انتظار دارید که وبلاگ گمنامیان تبدیل به نسخه دوم "گلستان سعدی" شود. شما از جای دیگر میسوزید!

   حذف
 4. گمنامیان عزیز واقعا من به شدت متاسفام که تورو با اردنگی از بالاترین پرتت کردند تو اشغال دونی سر کوچه امیدوارم با افتتاح سایت جدیدتون قاطی بچه ابنی های مثل خودت نشی :(

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. برو برای موسوی و کروبی و بقیه سگان خط امامی (سبز اللهی) متاسف باش که با آنهمه خوش خدمتی و چماقداری و جنایت در راه جمهوری اسلامی، با تیپای ولایی مثل زباله به بیرون پرتاب شدند.

   حذف
 5. به نظر من نمی توان ناامید کردن مردم در حساسترین زمان را آزادی نقد و عقیده دانست ، به باور من نیک آهنگ بیشتر از دغدغه های اجتماعی و یا سیاسی ، در فکر خود است و شما گمنامیان بهتر است از بدنامانی چون این آقا فاصله بگیرید
  فکر می کنم این آقای نیک آهنگ از دیدن این کامنتها به خود ببالد که چه مبارز نستوهی است ولی باور کن راه به خطا رفتی و می روی، خود نویس تو مدتهاست که از لیست مراجعات آنلاین من حذف شده

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. گرانقدر،

   کجا نیک آهنگ مردم را ناامید کرده است؟!

   اینکه مثلا از زهرا رهنورد پرسیده نقش موسوی در کشتار زندانیان بی دفاع در سال 67 چه
   بوده، آیا ناامید کردن مرد است؟!

   یک جنایت وحشتناک در زمان نخست وزیری موسوی رخ داده، وظیفه یک روزنامه نگار است که از او سوال کند.

   حذف
  2. گمنامیان گرامی
   این جماعت سبز اللهی موسوی چی، "توهم" را با "امید" اشتباه گرفته اند. امیدی که بخواهد حاصل نا آگاهی و فریب باشد، همان بهتر که بر باد برود. ای کاش در زمان انقلاب هم کسی مردم ما را با آگاهی دادن از خمینی و سوابقش، بقول ایشان "نا امید" میکرد، تا جماعتی میوه چین و فرصت طلب، حاصل انقلاب، امیدها و آرزوهای مردم را درو نکرده و به انبان خود سر ریز نکنند. کار نیک آهنگ را، به عنوان یک روزنامه نگاری که در صدد آگاهی رسانی است، چه در مصاحبه با رضا پهلوی و چه در پاسخ خواهی از آقای موسوی بابت قتل عام ۶۷، تایید میکنم.
   خیلی عجیب است که از دید این جماعت, رضا پهلوی که تابحال مرتکب هیچ جنایتی نشده است، از آقای موسوی، "سردار بی مثال خاوران"، مجرم تر و جنایت کار تر است.

   بقول مرحوم بیژن مفید، راوی و نویسنده داستان شهر قصه، "......ملا را ولش کن...ملا حالش خرابه". گمنامیان عزیز، این جماعت را ول کن. این جماعت این حرفها را از گزیدگی جای دیگرشان میزنند.

   حذف
  3. البته گویا نیک آهنگ به عنوان یک خبرنگار مستقل، تنها و تنها یک وظیفه دارد و آن سئوال در مورد آن کشتار است!!
   اصولا دیگر نه کسی کشته داده و نه کسی مغبون شده!
   راستی کس دیگری هم محق است که درباره اش سئوال شود؟؟

   حذف
  4. عزیز جان،

   تا جایی که من کارهای نیک آهنگ را (خصوصا نوشته هایش) را دیده ام، سوال درباره کشتار سال 67، بخش کوچکی از انتقادات او مثلا به رژیم ایران و یا خامنه ای را در بر می گیرد.

   بی انصافی نکنید.

   حذف
  5. نخیر اصلا انگار نیک آهنگ یک وظیفه بیشتر ندارد، انهم لابد دفاع از جنایتکاران خط امامی و سکوت در مقابل جنایاتشان است. چرا که حالا رنگ عوض کرده اند و بدنبال فریب مردمند. و الا باید بیاید و تمام کشته های دنیا را از روز اول خلقت به ترتیب از هابیل و قابیل شروع کند و بشمارد تا شما رضایت بدهی که بلکه نوبت پاسخگویی به میر حسین عزیز شما هم برسد که هشت سال در ان کشور نخست وزیر بوده و در زمانش، هزاران جنایت اتفاق افتاده!

   حذف
 6. نیک آهنگ کوثررادوست دارم چون باکارتون کشیدنهاش خط قرمزنداره نه مثل اصلاح طلبان که بیشترازاحمدی نزادبه مردم خیانت کردند خودشون میگند ملت رای ندهید بعدخاتمی وهاشمی درروستای دورافتاده رای میدهند وبعدمیگویند نظام درخطراست همون بهترکه خاتمی تدارکاتچی باشه وبمونه

  پاسخحذف
 7. گمنامیان عزیز
  آخر چه کسانی به نیک آهنگ بابت پیگیری قتل عام سال ۶۷ ایراد میگیرند؟ معلوم است که آدمکشان خط امامی هستند که اینروزها به رنگ سبز لجنی درآمده اند و از اینکه میبینند نقشه هایشان برای فریب مردم و جمعیت اکثرا جوان ایران، نقش بر آب شده است گزیده شده اند. یادمان باشد که اکثریت جمعیت ایرانیان در زمان انقلاب متولد هم نشده بودند و شاهد جنایات خط امامیها نبوده اند. خط امامیهای جنایتکار، آنروز حزب اللهی و امروز سبز اللهی، بر روی فریب این اکثریت جمعیت جوان ایران حساب باز کرده بودند تا همان فریبی را تکرار کنند که ۳۰ سال پیش با پدران و مادرانشان انجام داده بودند.
  حالا هم که نیک آهنگ با رضا پهلوی مصاحبه کرده، خیال میکنند گزک پیدا کرده اند و درست مثل احمدی نژاد بازی "ول کن، تا ول کنم" راه انداخته اند. دارند رطب و یابس میبافند و زمین و آسمان را به هم میدوزند تا مثلا از نیک آهنگ بخیال خودشان "مچ گیری" کنند. صد البته که ننگ با رنگ پاک نمیشود و ننگ کشتار ۶۷، علیرغم تمام دوز و کلک ها و رنگ برنگ شدنهای جنایتکاران خمینی، همچنان بر دامنشان میماند.

  پاسخحذف
 8. اگر با همان معیارهایی که در زندگی شخصی در مورد افراد دور و برمان قضاوت می کنیم ، بخواهیم در موردآقای "نیک آهنگ" قضاوت کنیم ، فقط می توانم بگویم که کونی است. برای تشخیص دورویی و فرصت طلبی اش ، کافی است نگاهی سرسری به آثار قلمی اش در این چند سال اخیر که از ایران خارج شده است بیاندازید. حتما آن قضیه معروف نکشیدن کاریکاتور خامنه ای و اعترافش به این که آدمی مذهبی است ونمی تواند .... یادتان هست. در همان زمان ها هم خوراکش کشیدن کاریکاتور خاتمی بود که ذلیل شده بود. حالا هم که دور و بر آقای "رضا پهلوی" به قول تهرانی ها موس موس می کند.
  در مجموع ، نمی توان اورا خائن و جنایت کار دانست. پست فطرت و رذل است مثل میلیون ا ایرانی دیگر..

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. مشکل شما اینست که مطابق معیارهای شخصی خودت داری راجع به مردم قضاوت میکنی و طبیعتا به مصداق "کافر همه را به کیش خود پندارد"، قضاوتت هم قضاوتی است که قبل از هر چیز و هر کس، راجع به خودت مصداق دارد. البته کسی که از یک مشت قاتل و چماقدار مثل موسوی و کروبی و اصلاح طلبان هم پالکیشان دفاع میکند و حتی حق طرح سوال از جنایات این جماعت را هم برای شهروندان ایران قائل نیست، طبیعتا نمیتواند آدم سالمی باشد.

   حذف
 9. ببخشید ، جمله آخر را اصلاح می کنم:" ...پست و فطرت و رذل و نان به نرخ روز خور است مثل خودم و میلیون ها ایرانی دیگر."

  پاسخحذف
 10. من واقعا وحشت کردم وقتی آان لینک و کامنت‌های آن را خواندم. به وضوح میشد سعید امامی‌های آینده را دید. صد رحمت به سعید امامی که فقط یک انگ محارب میزد، اینها از نوچگی مصباح تا پول گرفتن از مهدی هاشمی‌ و پول گرفتن از رضا پهلوی و وزارت اطلاعات و هر چیزی که به ذهن می‌رسید به این بنده خدا نیک‌آهنگ چسباندند و به قولی‌ نیمه پنهان نویسی میکردند. جالب اینجاست که خودنویس از تمام سایت‌های پر مدعا آزاد تر است. البته امروز که لینک گمنامیان عزیز را دیدم فهمیدم هنوز آدم‌های با شرف هم در این مملکت هست. از بقیه اهل قلم هم انتظار میرود از شرف روزنامه نگاری دفاع کنند چرا که امکان ندارد همیشه به میل این جماعت قلم زد و اگر روزی هر کدام از اهالی قلم پرسشی خلاف میل این‌ها کند به همین سرنوشت دچار میشود.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. قربان اینها جای تعجب نداره. اینها همان همکاران سعید امامی اند، همان حزب اللهی های خط امامی که با اردنگی ولایی از قدرت به بیرون پرتاب شدند و حالا رنگ عوض کردند و "سبزاللهی" شدند. سرکوب و اختناق بی مانندی که در دوران طلایی !!! برقرار بود که تنها حاصل کار سعید امامی نبود. گر چه همکاران سابق سعید خان امامی اصرار دارند که مسولیت همه جنایات را بگردن سعید امامی بیندازند. اینها از قدرت به بیرون پرتاب شدند و الان با عوض کردن چهره میخواهند خودشان را "مدافع مردم" معرفی کنند تا با سیاست "فشار از پایین" به چانه زنی با بالایی ها بر سر قدرت بپردازند. طبیعتا هر کسی هم مثل نیک آهنگ سوابق کثیفشان را جلوی چشمشان بیاورد، با استفاده از کثیفترین روش ها برایش پرونده سازی میکنند. راستی مگر در دوره طلایی !!! امامشان با اپوزیسیون چه میکردند؟
   یادتان هست که ان اوائل انقلاب که میخواستند حجاب را به زنان تحمیل کنند و خانمی جامعه شناس در تلویزیون به ایجاد مزاحمت توسط افراد ریشو و حزب اللهی برای زنان اعتراض کرد، شاهد چه دشنامها و چه پرونده سازیهایی بود. این آشغالها دم و دنبالچه های کثیف همان حزب اللهی های مزاحم و چماقدارند.

   حذف
 11. من یک بار دیگر بر نظر خودم که "نیک آهنگ" کونی است - نه به مننای فیزیکی ، بل به معنای رایج در عرف گفتاری ایران - پا فشاری می کنم . همین طور که بر رذالت خودم و میلیون ها نفر از هم وطنان خودم که خیلی ها همین جا کامنت گذاشته اند. رجاله گری را می توان در لا به لای جملات همین نوشته های کوتاه ، می توان تشخیص داد. همین تمایل به دنبال کون یکی راه افتادن و...
  در ضمن زحمت شما را کم می کنم و اعتراف می کنم مزدوررژیم و از نوچه های سعید امامی هستم ، با توده ای ها و کمونیست ها همراهم ، از مجاهدین پول می گیرم . با آقای رضا پهلوی آب دوغ خیار می خورم. خلاصه هر گهی که بفرمایید هستم .

  پاسخحذف
 12. کسانی که نیک آهنگ رو میکوبند باندهای مخوف انصار حزب الله با ماسک سبز هستند

  پاسخحذف
 13. موسی
  این آقای نیک اهنگ تنها ادعای روشنفکری داره
  خود یکبار از او خواستم به عنوان یک هوادار مجاهدین در سایتشان خودنویس جواب مخالفان مجاهدین را بدم که او اجازه نداد
  ادعا کرد که تا مجاهدین تروریسم را محکوم نکنن نمیتوانیم اجازه بدیم
  منم جواب دادم که من یک هوادارم نه مسئول بودم و نه عضو سازمان تنها نظرات شخصی خودم را بیان میکنم که نیک آهنگ جواب داد باید بیایی اول مجاهدین را نقد کنی بعد اجازه انتشار مطلب میگیری
  که منو یاد اعترافهای تلویزیونی رژیم انداخت اول باید بیای تمام اعتقادات را زیر سوال ببری تا عفو بشی
  که بازم من سوال کردم اگر منظور شما خشونت هست که همین به اصطلاح خط امامیها که جنایتهایشان گوش فلک را کر کرده چطور انهاازادانه در سایت شما مطلب میگذارن!!آیا شما از دولت امریکا در لیست سازمانهای تروریستی تبعیت میکنید؟؟
  هیچ جوابی نداشت
  حتی من به نیک اهنگ گفتم که دادگاه عالی اروپا که بالاترین مقام قضایی در اتحادیه اروپا هست عملکرد مجاهدین را مصداق تروریسم ندانسته حتی عملیاتهای داخل کشور مجاهدین از قبیل هلاکت لاجوردی و شیاد شیرازی را هم تروریسم ندانسته آیا نیک اهنگ از این قضات دادگاهها دارای صلاحیت بیشتری برای تشخیص تروریسم هستن؟؟که او هیچ جوابی نداشت
  من با او دشمنی ندارم ولی از او خوشمم نمیاد

  پاسخحذف
 14. آنچه که درباره گفتگوی تلویزیون اتریش با میرحسین موسوی نوشتید، دروغ است بدین دلیل و سند:
  http://nagoftehayeiran.blogspot.com/2012/12/blog-post_21.html

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ما را به خنده نیانداز گرامی!!
   شما کامنت مرا در زیر نوشته ات و در وبلاگ خودت، سانسور کرده ای، بعد آمده ای اینجا جوابم را می دهی؟
   اگر راست می گفتی همان جا جواب می دادی!!

   شما داری به روزنامه اطلاعات (که زیر نظر رژیم چاپ می شود) و متعلق به ولی فقیه است استناد می کنی!! اگر راست می گویی برو از تلوزیون اتریش مطلب بیاور...!!

   اخلاق اسلامی-بنی صدری است دیگر، چه می شود کرد!!

   حذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.