جمعه، اسفند ۲۶، ۱۳۹۰

چه مقایسه آزار دهنده ای: جورج کلونی برای دفاع از مردم سودان، دستگیر می شود اما داوود رشیدی به نفع رژیم شهادت دروغ می دهد...!

گاهی مقایسه اخبار ایران و خارج، مرا به فکر فرو می برد، اما گاهی مقایسه این اخبار، چون سوهان روان آنسان را آزار می دهد...!

در اخبار دو روز پیش خواندم که داود رشیدی در اجلاسی در ژنو شرکت کرده و با بی شرمی، از وضعیت حقوق بشر در ایران دفاع کرده است! (منبع)

 

در حالی که شیوا نظر آهاری، عبدالفتاح سلطانی، نسرین ستوده و هزاران انسان آزاده ایرانی در زندان به سر می برند، در حالی که جعفر پناهی نیز در در زندان است، دفاع از وضعیت حقوق بشر ایران، خود یک نقض حقوق بشر محسوب می شود...! 

نقض حقوق انسانی صدها انسان آزاده ای است که برای دفاع از حقوق بشر، سینه سپر کرده اند...! 

صد البته که هر انسانی از حق آزادی بیان برخوردار است و هر انسانی حق دارد که نظر خودش را بگوید، اما سعی در پنان کردن یک جنایت و شهادت دروغ دادن، آزادی بیان نیست، بلکه سو استفاده از موقعیت است.

داوود رشیدی،در کشورهای غربی نیز رفت و آمد داشته و می داند آزادی بیان و اندیشه چیست، پس به راحتی از نقض حقوق بشر آگاه بوده است. شهادت دروغ او، کاری غیر اخلاقی است و جنایت در حق مردم ایران است.

این حق هر هنرمندی است که در فعالیت های آزادی خواهانه مشارکت نکند و گوشه عافیت برگزیند، اما همپیمانی با رژیم و کمک به آنها در پنهان کردن جنایت، بی شرمی محض است!

امروز در اخبار خواندم (اینجا) که جورج کلونی، بازیگر آمریکایی برای تظاهرات به جلوی سفارت سودان می رود وتا انجا اعتراضش را ادامه می دهد که دستگیر می شود.

مقایسه رفتار جورج کلونی و داوود رشیدی، روان انسان را آزار می دهد، مثل مقایسه رفتار پلیس بریتانیا است با جنایتکارانی به نام نیروی افتضاحی جمهوری اسلامی ایران...! 

ویدیو دستگیری جورج کلونی۴ نظر:

  1. ba tashakor az shoma.amsaal davoode rashidi bedoone shak roozi ba sharmgini bayad pasokh goye melate iran bashand

    پاسخحذف
  2. I don't trust that Rashidi's guy. He always betrayed Fardin and Naser Malak Motiee in the movies too.

    پاسخحذف
  3. ماله کشی لیلی رشیدی دیدنیه! بابام به دعوت ان جی او ها رفته بوده. نمی دونم چرا مسیح ازش اسم این ان جی او ها رو نپرسیده - البته الانم دیر نشده، یکی از خانم رشیدی بپرسه اسم این ان جی او ها چیه.

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.