چهارشنبه، اسفند ۲۴، ۱۳۹۰

تصویری از اینباکس ایمیل امام نقی(ع):

تصویری از اینباکس ایمیل امام نقی(ع):


آدرس کمپین یادآوری امام نقی به شیعیان در فیسبوک
۸ نظر:

 1. گمنامیان عزیز

  خوشحالم که در نبود تو و دوستان دیکر، سایت بالاترین به فلاکتی کم نظیر افتاده است. مشی اوباش و دلقک بی مغز که بالایار شده اند و مشی بی سواد علاف که فقط جفنگ پست میکنند که امتیازی بگیرند

  بی شک حقارت بالاترین روز بروز با حماقت گردانندگان آن بیش از پیش نمایان میشود.
  .
  امیدوارم که من هم که سالها ویلاگر بودم بتوانم در سایتی که شما مدیریت آنرا دارید قلم بزنم.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. کیرم تو کس مادر هرچه بالایار مجاهد پرست است . آخه خار خر او یخیی نژاد ابله رو گاهیدم که حساب گمنامیان میبندد ولی یک پیر کونی مثل azadeh2008 و makhmali باید درسایت به همه کاربران فحاشی کنند.

   آخه الاغ ها شما بچه کونی ها فکر کردین بالاترین داره پیشرفت میکنه ؟؟ روزی میشه که خود مدیرش هم روز به روز نیاد سایتش رو چک کنه !!!

   حذف
 2. خسته نباشی گمنامیان این چرت و پرت و پرتا برای فاطی تنبون نمیشه برو سواد یاد بگیر

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. سواد را یاد نمی گیرند.
   سواد داشتنی است، می گویند طرف سواد دارد یا ندارد...!!

   حذف
 3. rast migeh baba,yekhordeh ketab bekhoon,savadet bereh bala betooni mozakhraf kamtar begi!

  پاسخحذف
 4. گمنامیان خاک بر سرت.تو که با سه تا کامنت دادن خایت میره پس گردنت و کامنت ها رو پاک میکنی پس غلط میکنی دم از ازادی بیان می زنی.خوب خوارتو گاییدم بچه مزلف؟:-)

  پاسخحذف
 5. گمنامیان عزیز خوشم اومد که با اردنگی از بالاترین فرستادنت همونجایی که ازش بیرون امدی حالا هم برو با ۴تا بچه اب نی سایت جدیدتو افتتاح کن و بشینید خایه همدیگه رو بمالید کس کشای بچه ابنی

  پاسخحذف
 6. کس آبجیت بی ناموس . شما از آن جماعتی هستی که با صفر طن آبجیت میری بیرون نه.....

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.