یکشنبه، اسفند ۱۴، ۱۳۹۰

روسفیدی صدام !/ آقای خامنه ای، این چه حکومت بندتنبانی است که محکوم کردن شکنجه در آن، اقدام علیه امنیت ملی محسوب می شود؟!

عبدالفتاح سلطانی می گوید شکنجه نکنید، نقض حقوق بشر اسـت، این چطور  اقدام علیه امنیت ملی است؟!

رژیم خامنه ای با حکم سلطانی، باعث روسفیدی صدام می شود....! در این نظام دیکتاتوری، فعالیت برای حقوق بشر اقدام علیه امنیت ملی شده است...!

بر اساس گزارش ها، این فعال حقوق بشر به دلیل مشارکت در تاسیس کانون مدافعان حقوق بشر، به هیجده سال حبس و بیست سال در تبعید محکوم شده است.

نیازی به تحسین و تکریم عبدالفتاح سلطانی نیست، وکیل با شرفی که جان خود را برای دفاع از انسان های دربند بیگناه، به خطر می اندازد و یا با تاسیس کانون مدافعان حقوق بشر، تلاش به بهبود وضع حقوق بشر در ایران می کند، بی نیاز از هرگونه تحسینی است. دیگر اسم عبدالفتاح سلطانی، به تنهایی باعث می شود که هر انسان آزاده ای کلاه از سر بردارد.

اما نکته در اینجاست، این چگونه نظامی است که در آن فعالیت برای حقوق بشر و محکوم کردن شکنجه یا دفاع از حقوق انسان های بیگناه و در بند، امنیت ملی آن را به خطر می اندازد؟!

در رژیم خامنه ای، ساده ترین حقوق انسانی زیر پا گذاشته می شود، دیر نیست زمانی که خامنه ای نفس کشیدن مردم را نیز محدود کند.

 -----------------------لینک در بالاترین-----------------
۴ نظر:

 1. من پرسشگر هستم
  درود و خسته نباشی
  عبدالفتاح سلطانی محکوم به ۱۸ سال زندان در کجا و ۲۰ سال تبعید به کجا؟

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. منبع خبر را در بالا نوشته ام، باز نیز تقدیم می کنم:

   http://www.rahesabz.net/story/50144/

   حذف
 2. تف به گور بابات خامنه ای با این مملکتی که درست کردی

  پاسخحذف
 3. ملت تو سری خور بدبخت ایران نه تنها نتوانست چند گله آخوند مفتخور کثیف بی وجدان حرام زاده از بلند پروازی و چپاول گری پایین کشد حال ناچار است خامنه ای تریاکی و روزه خوان 5 تومانی را به عنوان رهبر کوس کش خود بپذیرد و خم به ابرو نیاورند بلکه با خفت و خواری این زندگی را می پذیرند آری اینست لیاقت ملت ایران.شاید ملت ایران شایستگی بیشتر از این نداشته باشند آقای عبدالفتاح به خاطر همین ملت باید 18 سال در زندان آخوند ها باشد لعنت بر دین خود ساخته ملاها

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.