شنبه، اسفند ۱۳، ۱۳۹۰

آقای خاتمی، عبارت «جمهوری اسلامی» مانند عبارت «شکنجه گر دلرحم»(!)است؛ این خط قرمز بین شما و آزادی خواهان ایرانی است!

منابع خبری گزارش کرده اند که خاتمی در انتخابات فرمایشی (بخوانید خیمه شب بازی خامنه ای!)، شرکت کرده است و در برگه رای خود تنها نوشته: "جمهوری اسلامی".

علی رغم اینکه همه آزادی خواهان ایرانی، این انتخابات فرمایشی و مضحک خامنه ای را تحریم کرده اند، شرکت خاتمی در این انتخابات و نوشتن کلمه جمهوری اسلامی بر برگه رای، بسیار سمبلیک است، چه آنکه باید بر آن برگه رای اسم کاندیدا نوشته می شد و به دیگر عبارت، خاتمی به صورت سمبلیک بر (جمهوری اسلامی) تاکید کرده است.

عبارت<جمهوری اسلامی>، مانند عبارت <شکنجه گر دلرحم> است، جمع جمهوریت و اسلام غیر ممکن است، چرا که جمهوریت بر حاکمیت مردم بر مردم و دمکراسی تاکید می کند، اما در اسلام، حکومت از آن خدا و نماینده خدا است.

آقای خاتمی، مشکل ما این است که ماله کشانی چون تو می خواهند با سو استفاده از نام جمهوریت، حکومت اسلامی را برقرار و مستدام کنند.

این چند نکته را کنار هم بگذاریم:

-         در دمکراسی و جمهوریت، نمایندگان مردم بر مردم حکومت می کنند، همه انسان ها نیز با هم برابر هستند. اما در اسلام به صراحت به برخی از انسان ها، برده و بنده برخی دیگر قرار داده شده اند. همین نکته کوچک به راحتی اسلام را دشمن جمهوریت و دمکراسی می کند. 
-         مفاهیمی چون حقوق بشر و جمهوریت و دمکراسی و سکولاریسم، کاملا در هم تنیده هستند. نمی توان در جامعه ای حقوق بشر نداشت، اما دم از دمکراسی و جمهوریت زد. اسلام در تناقض آشکارا با حقوق بشر است. (اینجا را ببیند) 
-         اسلام از دو پایه و اساس اصلی تشکیل شده است. یکی قران و دیگری سنت پیامبر اسلام است. در خود قران به صراحت به برده داری تاکید شده و به رسمیت شناخته شده است، پیامبر اسلام نیز به شغل شریف برده فروشی و برده داری، اشتغال داشته است. 
-         چطور می توان آیین اسلام را با جمهوریت جمع بست؟ چطور می توان دینی که در آن برده داری وجود دارد را با جمهوریت (برابری انسانها) جمع بست؟! بستن اسلام به ناف جمهوریت، یک  جمع بندی احمقانه، و  تنها وهن دمکراسی و جمهوری است. 
لطفا نفرمایید در آن زمان لغو برده داری ممکن نبوده است، چطور محمد بت های اعراب را شکست (یعنی خدای آنها را نابود کرد!) اما نمی توانست برده داری را لغو کند؟! حداقل خود محمد نمی توانست برده داری نکند؟!
چطور در قران (آیه 50 احزاب) درباره سکس و اتاق خواب محمد آیه وجود دارد، اما یک کلام این الله شما نمی توانست بگوید در سال 2000 برده داری نکنید؟ و یا برده داری کار بدی است؟ چطور محمد می توانست درباره ربط قوزک پای زن به آلت تناسلیش حدیث بگوید، اما یک کلام نمی توانست بگوید برده داری کار بدی است؟! 
خود پیامبر اسلام برده داری می کرده است، ده زن اسیر کنیز و برده جنسی او شده بودند (ماریه قبطی، صفیه و ...) و مثلا وقتی به قبیله یهودی بنی قریضه حمله کرد، تمام مردان را کشت و زنان و کودکان را به عنوان برده فروخت! در آیات زیر نیز می توانید رسمیت  برده داری در قران را ببیند.
سوره روم آیه 28
ضَرَبَ لَكُم مَّثَلًا مِنْ أَنفُسِكُمْ هَل لَّكُم مِّن مَّا مَلَكَتْ أَيْمَانُكُم مِّن شُرَكَاء فِي مَا رَزَقْنَاكُمْ فَأَنتُمْ فِيهِ سَوَاء تَخَافُونَهُمْ كَخِيفَتِكُمْ أَنفُسَكُمْ كَذَلِكَ نُفَصِّلُ الْآيَاتِ لِقَوْمٍ يَعْقِلُونَ.
برای شما از خودتان مثلی می آوردمگر بندگانتان در آنچه به شما روزی ، داده ايم با شما شريک هستند تا در مال با شما برابر باشند ....
سوره نحل آیه 75
ضَرَبَ اللّهُ مَثَلاً عَبْدًا مَّمْلُوكًا لاَّ يَقْدِرُ عَلَى شَيْءٍ وَمَن رَّزَقْنَاهُ مِنَّا رِزْقًا حَسَنًا فَهُوَ يُنفِقُ مِنْهُ سِرًّا وَجَهْرًا هَلْ يَسْتَوُونَ الْحَمْدُ لِلّهِ بَلْ أَكْثَرُهُمْ لاَ يَعْلَمُونَ.
خدا برده زر خريدی را مثل می زند که هيچ قدرتی ندارد، و کسی را که از، جانب خويش رزق نيکويش داده ايم و در نهان و آشکارا انفاق می کند آيااين دو برابرند ? سپاس خاص خداست ، ولی بيشترشان نادانند.
سوره معارج آیات 29 و 30
وَالَّذِينَ هُمْ لِفُرُوجِهِمْ حَافِظُونَ؛ إِلَّا عَلَى أَزْوَاجِهِمْ أَوْ مَا مَلَكَتْ أَيْمَانُهُمْ فَإِنَّهُمْ غَيْرُ مَلُومِينَ.
و کسانی که شرمگاه خويش نگه می دارند؛ مگر برای همسرانشان يا کنيزانشان ، که در اين حال ملامتی بر آنها نيست.
سوره مومنون (باورمندان) آیات 5 و 6
وَالَّذِينَ هُمْ لِفُرُوجِهِمْ حَافِظُونَ؛ إِلَّا عَلَى أَزْوَاجِهِمْ أوْ مَا مَلَكَتْ أَيْمَانُهُمْ فَإِنَّهُمْ غَيْرُ مَلُومِينَ.
و آنان که شرمگاه خود را نگه می دارند؛ جز بر همسران يا کنيزان خويش ، که در نزديکی با آنان 
مورد ملامت قرار نمی گيرند.
سوره المومنون آیه 1 تا 7
قَدْ أَفْلَحَ الْمُؤْمِنُونَ؛الَّذِينَ هُمْ فِي صَلَاتِهِمْ خَاشِعُونَ؛وَالَّذِينَ هُمْ عَنِ اللَّغْوِ مُعْرِضُونَ؛وَالَّذِينَ هُمْ لِلزَّكَاةِ فَاعِلُونَ؛وَالَّذِينَ هُمْ لِفُرُوجِهِمْ حَافِظُونَ؛إِلَّا عَلَى أَزْوَاجِهِمْ أوْ مَا مَلَكَتْ أَيْمَانُهُمْ فَإِنَّهُمْ غَيْرُ مَلُومِينَ؛فَمَنِ ابْتَغَى وَرَاء ذَلِكَ فَأُوْلَئِكَ هُمُ الْعَادُونَبه تحقيق رستگار شدند مؤمنان؛آنان ، که در نمازشان خشوع می ورزند؛و آنان که از بيهوده اعراض می کنند؛و آنان که زکات را می پردازند؛و آنان که شرمگاه خود را نگه می دارند؛ جز بر همسران يا کنيزان خويش

----------------------------لینک این نوشته در بالاترین-------------------------------- 


نوشته های  دیگر امروز من: ۳۲ نظر:

 1. امام نقی را جامع النقیضین می خوانند، چرا که یکی از مهمترین صفات امام نقی (متجاوز چشم پاک) بوده است، نقل است که امام نقی به هر زنی بر سر راه او قرار می گرفت، به زور جماع می کرد، اما از بس که مومن بود و دوست نداشت چشمش بر نامحرم بیافتد، پوزیشن (جماع کلبی) را بر می گزید که چشمش بر نامحرم نیافتد.
  البته برخی از علما اسلام، از جمله حجت السلام خاتمی از این تناقض به عنوان معجزه امام نقی یاد می کنند...!
  سیره النقی، نوشته ابن قنبل، بخش تناقضات ذاتی امام.

  پاسخحذف
 2. آخوند پست فطرت به همین میگن

  پاسخحذف
 3. با کمال تاسف خبر اعدام ناگهانی خود را به اطلاع دوستان بالاترینی میرسانیم.
  http://parvazeshab.blogspot.com/2012/03/blog-post.html

  پاسخحذف
 4. گمنامیان
  از آنجا که من دیگر دیگه دسترسی به بالاترین ندارم، فقط برای اینکه نشان بدهم بالاترین حتی به قوانین خودش هم پایبند نیست این متن رو تهیه کردم و میخواهم اکانت خودم را پس بگیرم.
  اینطور نمیشود که بالاترین اینطور بی رحمانه کسی را بدون محاکمه اعدام کند!
  لطفاً یک نگاهی به این صفحه بنداز
  صفا
  http://parvazeshab.blogspot.com/2012/03/blog-post.html

  پاسخحذف
 5. صفای عزیز

  نمیدانم اطلاع داری یا نه ولی قضایل غزیزان و تلویزیون MardomTV همانند مجاهدین به بالاترین کمک نقدی میکنند و در ازاری آن اجازه دارند که با آی دی های متعدد و سفارشی فعالیت و از آنها حمایت میشود .

  شما هم چون با مجاهدین و آقای سربی کلاهبردار و فضله عزیز سربی را رسوا کردی باید از شما انتقام میگرفتند .

  مطمئن باشید این حذف ها سیستماتیک است و فقط شما نیستی .
  .
  خوشحالم که سایت گمنامیان محل گردهمایی همه اقشار شده و با رهبری گمنامیان عزیز استخوان گلوی همه باندها شده است .

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. شما به افشاگری خود در مورد فضله کنیزان ادامه دهید و لینک های خود را اینجا به اشتراک بگذارید .

   حذف
 6. سلام گمنامیان عزیز.
  باز هم مرسی‌ از یه لینک خوب دیگه. جداً اون‌قدر خوب حرف دل مارو بیان میکنی‌ که دیگه جایی برای صحبت نیست...

  این تیکه رو عالی‌ اومدی:

  " چطور محمد می توانست درباره ربط قوزک پای زن به آلت تناسلیش حدیث بگوید، اما یک کلام نمی توانست بگوید برده داری کار بدی است؟! "

  خوب معلومه چرا! چون از دید محمد برده داری یه مساله طبیعی و مقبول بوده. به همین سادگی‌! برخویاز قوانینش هم که به قطع خلاف مواضع اعراب اون زمان نظر داده، مثل تحریم شراب و گوشت خوک، اعمال روزه، و ... کپی برداری از آئین یهوده. نشونش؟ نماز به سو‌ی مسجد الاقصی (که بعدا دید سوتی داده و سر معامله رو به سمت مکّه و کعبه چرخوند).

  .داستان حجاب رو به خاطر حسادتش و اینکه نمیخواست کسی‌ به همسرانش نظر بندازه بنا کرد. کما اینکه ازدواج همسرانش رو بعد از مرگش ممنوع کرد! آخه کی‌ غیر از یک سادیست روانی‌ به خودش اجازه میده راجع به آینده همسرانش بعد از مرگش تصیم بگیره؟
  تمام قرآن، نشان از دید کاملا مرد سلارانه محمد و این به اصطلاح "الله" او داره. چطور اون "الله"ی که محمد با ناشی‌ گری ادعا میکنه طراح و آفریننده این جهانه، به خودش اجازه داده که دستور به قتل مخالفین خودش رو بده؟ چطور کسانی‌ رو که قبولش ندارن رو "نجس" خطاب میکنه؟ آیا و یک سادیست خود بزرگ بین نیست؟

  امیدوارم روزی مسلمین بتونند تعصب رو کنار بگذرند، و یک بار قران خودشون رو با دیدگاه انتقادی بخونند. به زبونی که متوجه میشوند. سعی‌ کنند ببینند اگه فرض کنند این کتابو همین چند سال اخیر، یک نویسنده معمولی‌ نوشته، چه انتقاداتی ممکنه بر او وارد کنند؟ و آیا ممکنه این کتابی باشه که قراره رهگشای بشریت از ۱۴۰۰ سال پیش تاآینده‌ای نا معلوم باشه؟ آیا از عهده این کتاب بر میاد؟

  و آیا این دعوت به مطالعه انتقادی قران، درخواستی نا بخشودنیست؟

  پاسخحذف
 7. اصلاخ:
  برخویاز قوانینش --> برخی از قوانینش...

  پاسخحذف
 8. قسمت 1

  واهشمند است مطالعه جستار ذیل را با نگرش بر کتب هومن یسن ، پروین دختر ساسان، ایران عروس عرب، عایشه،مازیار، را در صورتی که دراختیار دارید ، همگام فرمائید
  برخی از این کتب بصورت “کتاب الکترونیک” در وبگاه موجود میباشد……….
  واژگانِ مومن یعنی فردی که به محمد و الله ایمان دارد و بر عکس غیر مسلمان کسی است که به این دو یکی از این دو بزرگوار! ایمان نداشته باشد!

  در اینجا ریشه و پایگاههای ایدئولوژیک اسلام را در روشِ احقاقِ حق ، اخذ خود دانستن مایملک موجود در کائنات، حیله و کر، دروغ تقیه!، زنبارگی و غریزه گرائی، رابر تکیه اصل ماندگاری مشاهده خواهید کرد……
  خواهید دید که با مطالعات مراجع فوق توان عملکرد خیل عربان مهاجم خونخوار به کشور های همسایه ، 3 عاملِ زن !،غذا،پول منتهی میشوده ، در واقع گزینه هایی که میفهمیدند و نقطه پایان ذهنی اینان همین غرایض بوده است ! این قاعده عربان از 1400 سال پیش تاکنون بدین شکل کارکرده است ….!!!
  همانطور که در جوامع مسلمان بویژه در ایران نیز مشاهده میکنید:مومن مجبور نیست از نظر شخصیت و وجدان از یک غیر مسلمان برتر باشد. تنها کافیست که این جمله ورد زبانش باشد.” خدایی جز الله نیست و محمد پیامبر اوست.”. با گفتن این جمله یک موُمن مجاز می شود تا آنجا که می تواند و خشنودیش ارضا می شود از غیر مسلمانان بکشد‘ اموالشان را غارت کند‘ مایملک آنها را بسوزاند و در این فرآیند بچه ها و زنانشان را به اسارت ببرد. البته این موُمنین بی جهت زندگیشان را به خطر نمی اندازند. چرا که چهار پنجم از غنایم و اسرای زندانی طبق قانونی که توسط محمد در قرآن وضع شده است به آنها تعلق می گیرد.

  شایان ذکر است در بین این زندانیان کنیزان زیبارو نیز هستند که آب را بر دهان این موُمنین جاری می سازد. جای تعجب باقی نمی ماند که اسلام نو پا در مدینه قادر شد خیلی زود افراد شمشیر زن جان باخته ای را بدون اینکه حتی یک درم از خزانه خود بپردازد‘ به دور خود جمع کند. این اقدامات متهورانه برای غارت و چپاول با تمام قوا به مرحلهُ اجرا در می آمد

  پاسخحذف
 9. 2>>>>

  حمد مدعی بود که خدا همهُ دنیا را به مسلمین اختصاص داده است(!!!!!). و حتی یک قسمت کوچک برای اسکان غیر مسلمانان در نظر گرفته نشده است. اما به نظر می رسد که علم جغرافی خدا چندان خوب نبوده است. خدا مثل پیامبرش هرگز از سرزمینهای آن طرف سوریه‘ عراق‘ ایران‘ حبشه و مصر نشنیده بود. پیامبر با وجود عدم اطلاعات جغرافیایی دنیا را به دو بخش کرد. دار الاسلام( منطقه ای که مسلمین بر آن تسلط داشتند) و دارالحرب یعنی منطقهُ جنگ( جایی که تحت نفوذ غیر مسلمانان است)

  انور شیخ می گوید: فلسفه ای که در پشت اسلام قرار دارد حیرت انگیز است. و مهارت سیاسی محمد را به اثبات می رساند. با اعلام کردن مسلمانان به عنوان یک ملت و غیر مسلمانان به عنوان ملت دیگر‘ او تئوری دو ملیتی را پایه گذاری کرد. و برای همیشه مسلمانان را بر علیه غیر مسلمانان قرار داد و تاُکید کرد که در این نبرد پیروزی همیشه با مسلمین است.

  به قولِ انور شیخ: ” من این گفته پیامبر را مبنی بر اینکه او الگویی است برای پیروانش مدنظر می گیرم. این به این مفهوم است که مسلمانان در همه چیز باید از او تقلید کنند. آنها باید مانند او غذا بخورند‘ راه بروند ‘ بیاشامند و صحبت کنند. حتی در ظاهر نیز باید شبیه او باشند. مثل او ریش بگذارند و آرایش موهایشان نیز شبیه او باشد. این به معنی پیروی از سنت و پیامبر می باشد. این الگو رستگاری را تضمین می کند. هر کسی می تواند به سادگی دریابد که اسلام برای بالا بردن احترام و محبت عرب طرح ریزی شد.

  احادیثی از محمد وجود دارد که در آنها متذکر می شود هیچ شخصی مسلمان نیست جز اینکه او را(محمد را!!) از پدر و مادر خویش بیشتر دوست داشته باشد. این مطلب بیانگر این است که مردم باید از ملیت خود و سرزمین مادری خویش بریده و به مکه بپیوندند.

  *******محمد برای اینکه برتری دارالاسلام را به کرسی بنشاند اقدامات زیر را انجام داد
  >>>>3

  پاسخحذف
 10. قسمت 3

  او گفت وقتی که آدم از بهشت رانده شد به مکه آمد جایی که اولین خانه برای خدا ساخته شد. او کعبه را خانهُ خدا و مقدس اعلام کرد.
  2- برای تحمیل کردن برتری روانی مسلمانهای عرب بر مسلمانهای غیر عرب فتوی داد که مسلمانان هر روز 5 بار به طرف خانهُ کعبه سجده کنند. این عمل نه تنها خضوع در برابر مکه پایتخت عرب است‘ بلکه بدون شک ثابت می کند خدا در مکه زندگی می کند در غیر این صورت چرا مردم باید به آن طرف سجده کنند.
  3- یک مسلمان نباید در جهت قبله اجابت مزاج کند. در رابطه با تقدس کعبه‘ این یک عمل کفر آمیز تلقی می شود.
  4- وقتی یک مسلمان می میرد باید به طرف قبله به خاک سپرده شود که رستگاری او تضمین شود.
  برای اینکه موقعیت اقتصادی عرب را تضمین کند مراسم حج را یک رسم اجباری برای پیروانش برشمرد. عده ای از مسلمانان هندی خانه و وسائل شخصی خود را می فروشند تا بتوانند به این سفر نائل شوند.

  مسلمانان باید عربستان را دوست داشته باشند چرا که محمد عربستان را دوست می داشت. آنها باید از او به عنوان یک الگوی مقدس پیروی کنند. این آن چیزی است که اسلام از مسلمانان انتظار دارد. آنها مطمئن هستند که اگر این کار را نکنند جایگاه آنها جهنم خواهد بود. چون پیامبر هرگز شفاعت آنها را نخواهد کرد. شفاعت قدرت مخصوص محمد است. او بهشت را در روز قیامت برای پیروانش توصیه می کند. و خدا هم نمی تواند سرپیچی کند.

  این بهشت برای قاتلان ‘ متجاوزان‘ ویرانگران‘ متقلبان‘ گانگسترها‘ جیب بر ها‘ و جاکش های پیرو محمد مهیا ست. برعکس همهُ هندوها ‘ زرتشتیها‘ مسیحیها‘ سیک ها و‘ یهودیها و …. به جهنم خواهند رفت. مهم نیست که چقدر پارسا و خدا ترس بوده اند. بدون ایمان به محمد و بزرگداشت سرزمین او پارسایی مفهومی ندارد .
  شفاعت بالاترین درجه عقل ملی پیامبر است. این باور به شفاعت است که به مسلمانان امید
  سکس آزادانه و فروانی اقتصادی می دهد و خود را آزاد میبینند که به اسم اسلام دست به کشتار بزنند.
  به این دلیل است که آنها همیشه حاضرند حتی به سرزمین مادری خود پشت کرده و جان خود را وقف کشور دیگر بکنند. چرا که آسودگی در بهشت شیرین و با شکوه است. به خصوص اگر معذورییت اخلاقی نیز نداشته باشند.
  پس از خواندن مقدمهُ ای که در بالا ارائه شد متوجه سرشت واقعی مسلمانان و دلیل کشتارهای بیشمار آنان‘ تجاوزات‘ به آتش کشیدنها‘ و چپاولهایی که در طول تاریخ به دست آنان انجام شده است‘ می شوید. در اینجا بیاناتی را از قرآن برای تاُیید آنچه گفتم متذکر می شوم .. شمارهُ سوره و آیه برای مرجع ذکر شده است


  >>>>4

  پاسخحذف
 11. قسمت 4


  سورهُ انفال آیه 12: و یاد آر ای رسول آنگاه که پروردگار تو به فرشتگان وحی کرد. که من با شمایم. موُمنان را ثابت قدم بدارید. که همانا من ترسی در دل کافران می افکنم تا گردنهایشان را بزنید و همهُ انگشتانشان را قطع کنید.
  در اینجا به صورت آشکار می بینید که قرآن به وضوح به مسلمانان می گوید‘ کسانی را که به باورهای اسلامی نرسیده اند‘ با مرگ همراه با شکنجه بکشید.
  سورهُ البینه آیه6: محققا” آنان که از اهل کتاب کافر شدند همراه با مشرکان همه در آتش دوزخند. و در آن همیشه معذبند. و آنها به حقیقت بدترین خلقند.
  با توجه به آیه بالا شما به وضوح می بینید که مطابق گفتار محمد خدا محل مخصوصی را برای غیر مسلمانان در نظر گرفته است .آری جهنم!
  سورهُ توبه آیه 15: پس چون ماههای حرام به سر آمد آنگاه مشرکان را هر جا یافتید به قتل رسانید. و آنها را دستگیر و محاصره کنید . و هر سو در کمین آنها باشید. چنانچه توبه کردند و نماز به پای داشتند و زکات دادند پس از آنها دست بدارید. که خدا آمرزنده و مهربان است.

  این آیه به ما می گوید که مسلمانان آزادند که غیر مسلمانان را با زور و اعمال خشونت به اسلام برگردانند. و اگر موفق نشدند مجازند که آنها را بکشند.

  توبه آیه 73: ای پیامبر با کافران و منافقان جهاد و مبارزه کن. و بر آنها سخت گیر. منزل و ماُوای آنها جهنم است که بسیار منزلگه بدی است.

  سورهُ الحاقه آیه 30-37: او را بگیرید و به غل و زنجیر بکشید. تا بازش در دوزخ بیفکنید. و آنگاه به زنجیری که طولش 70 ذراع است درکشید. که او به خدای بزرگ ایمان نیاورده. و هرگز مستمندی را با رغبت به سفرهُ طعام خویش نخوانده. بدین سبب امروز هیچ خویشاوند و دوستداری که در اینجا به فریادش رسد ندارد و طعامی غیر از غسلین(چرک و پلیدی دوزخیان) نصیبش نیست. و کسی جز اهل دوزخ این طعام را نمی خورد.

  در اینجا ما توصیفی از چگونگی مجازات غیر مسلمانان دریافت کردیم. امروزه در کشورهای اسلامی از اینگونه مجازاتها عملا” استفاده می کنند

  جواب بسیار ساده است. چون محمد به موُمنین وعده داده است که برای بهره جویی جنسی آنها 28 پسر جوان و زیبا علاوه بر 72 حوری در بهشت نصیب آنان خواهد شد

  پاسخحذف
 12. اینهمه ایه قران میاری که میگی خدا گفته مسلمونا حمله کنن به غیر مسلمونا یه سوال دارم ازت:
  تو این 100 سال اخیر یه جنگ نام ببر که مسلمون به غیر مسلمون حمله کرده باشه؟؟؟؟؟
  یه جنگ.عمرا بتونی پیدا کنی.چون همیشه این غیر مسلمون و کافرا بودن که به مسلمونا حمله میکردن.و میکنن سال 2012 هستش دو رو ورتو نگاه کن ببین کی به کی حمله میکنه؟؟
  مسلمون با جنگ مخالفه ولی اگه غیر مسلمونی بخواد دست دراز کنه نه تنها بیکار نمیشینه پدرشم در میاره.
  حرف قران هم اینه با کافران جنگیدید پا پس نکشید بلکه بزنید گور بگورشون کنید.
  نکته اینجاست که بازم کافرا جنگ رو شروع میکنن.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. عزیز جان،
   یکصد سال گذشته مسلمین دیگر زور نداشته اند، در یکصد سال گذشته، غرب به مدد تکنولوژی و اسلحه جدید، براحتی می توانسته جلوی حمله مسلمین را بگیرد.
   اما فکر کنم حمله اعراب به اسراییل و یا نسل کشی ارامنه در ترکیه نشانه خوبی باشد.

   حذف
 13. الان ميگم

  سلمانان جنگیدن را از پیامبرشان یاد گرفته اند و به همین خاطر، همیشه مردمان جنگجو و جنگ طلب مهاجم هستند

  1-حمله مسلمان ايراني(8 نفر) به شهرك مسكوني واقع در بونس آيرس آر|انتين كشته شدن 340 نفر غير نظامي
  2- حمله مسلمان به شهرك يهودي نشين در ظهران - عربستان 285 نفر غير نظامي كشته
  3- حمله و شروع جنگ ايران و عراق مسلمان كشته شدن يك ميليون صدو سي پنج هزار نفر مسلمان
  4- حمله مسلمان به ساختمانهاي دو قلوي تجرات جهاني ا آمريكا 2830 غير نظامي كشته
  5- حمله مسلمان پاكستاني به نطقه كشمير 85 هزار نفر كشته
  6- حمله مسلمان عراقي به كويت و كشته شدن 34 هزا نفر
  7- حمله مسلمان چچنيايي به منطقه ليتواني 65 هزار نفر كشته
  8- مجموعه جنگهاي مسلمان و غير مسلمان اردني
  8- حمله هاي اخير مسلمان مهاجر غير مجاز ،‌بولك 13 پاريس و به آتش كشيدن 2300 اتومبيل
  8- حمله مسلمان خالصان هند به سيكهاي مستقر بر س يك مسجد و مرگ 5000 نفر
  9- حمله مسلمان موسوم به جنگ زهار بحيرين و مقلوب شدن ايران
  10 - پيوستن مسلمان ايراني به محاجمين متفقين در جنگ جهاني دوم به نازيسم و البته شكست مفتضحانه
  11-حمله مسلمان به 43 مركز انتشارت پنگوئن و ... به لحاظ چاپ كتاب آيات شيطاني
  اخيرا:
  12- حمله اي تروريستي مسلمانان ايراني متعدد اخير هند- تايلند - مصر- تركيه - ارمنستان-
  13- حمله مسلمانان به فروشگاه های مسیحیان در کردستان عراق
  14-در جریان اعتراضهای مسیحیان قبطی در قاهره، حداقل سیزده تن کشته و 140نفر مجروح شده اند. درگیریها در شب سه شنبه و با حمله مسلمانان به هزاران قبطی آغاز شد که در اعتراض به سوزاندن یک کلیسا در هفته گذشته در پایتخت گرد هم آمده بودند.
  15- رهبر القاعدهمسلمانان ، شبه جزیره عربستان،مسلمانان را به حمله به ایران فراخواند
  16 حمله مسلمان ايراني با حضور 15 هزار سپاه قدس به مردمبي دفاع سوريه  ----
  حمله خونبار مسلمان عرب- به ايران - مصر- اندلس- توسط عمر و نابودي فرهنگ فرهنگ كشور هاي ياد شده
  حملهٔ اعراب به ایران به مجموعه حملاتی به امپراتوری ساسانی در قرن هفتم میلادی اشاره دارد که از زمان ابوبکر شروع شده، اما در زمان عمر به اوج خود رسید. پیامد این حملات سقوط کامل دولت ساسانی در سال ۶۵۱ میلادی و کشته شدن یزدگرد سوم، آخرین پادشاه ساسانیان، بود. این حملات همچنین باعث افزودن ایران به قلمرو اسلامی شد و سرآغاز فرایند تدریجی گرویدن ایرانیان به اسلام که چندین قرن طول کشید، بود. از میان حمله‌هایی که اقوام دور و نزدیک در طول تاریخ به خاک ایران کرده‌اند، حملهٔ اعراب بیشترین تاثیر را بر ایران گذاشت

  پاسخحذف
 14. اقای دکتر مثل اینکه منظور من رو متوجه نشدی
  شمر .یزید هم نماز میخوندند و مسلمون بودن ولی به اهل بیت پیامبر حمله کردند.
  اعراب وهابیون رو مسلمون نگو.جنگ عراق با ایران بود که اونم اسمش عراق بود کل دنیا به رهبری شیطان بزرگ جنگ رو گسترش دادن.
  ریگی و دارو دستشم مسلمون گذاشته بودن اسمشون رو ولی شیطانی بیش نبودند.
  ما حساب صهیونیست هارو از یهودیا جدا میدونیم ولی در صورتی که اونا هم یهودین ولی یکی نیستن.
  بعد جناب دکتر این حمله مسلمونا به ساختمان دو قلوی امریکا منظورت 11 سپتامبره؟؟؟؟؟؟؟؟
  دکتر خیلی عقب موندی از حقایق تو نمیدونی کی حمله کرده به برج دوقلو اومدی مطلب نوشتی.
  خود امریکایی ها گفتن ما ترکوندیم تو اومدی میگی مسلمون.حواسم نبود این مطلب رو نوشتی والا اصلا بحث نمیکردم باهات چون اطلاعاتت 2قرون ارزش نداره.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. خیر گرامی،
   بعد از فتح خرمشهر، این ایران ( به رهبری یک آدم پلید به نام خمینی ) بود که جنگ را ادامه داد.
   این را بخوان:

   سعی در تطهیر چهره بسیج و سپاه،تلاشی بیهوده است

   http://gomnamian.blogspot.com/2010/07/blog-post_11.html

   حذف
  2. گمنامیان همون قضیه اینه که گفتم دیگه:
   دست درازی کنی به مسلمون نه تنها پا پس نمیکشه بلکه پدرتم در میاره.مهم این بود اونا جنگ رو اغاز کردن.چون غلط اضافه کردن تا تهش ادامه دادیم تا زانو بزنن.

   حذف
 15. کصد سال گذشته مسلمین دیگر زور نداشته اند، در یکصد سال گذشته، غرب به مدد تکنولوژی و اسلحه جدید، براحتی می توانسته جلوی حمله مسلمین را بگیرد.
  -----------------------------------------------
  مسلمونا همیشه زور دارن گمنامیان چون خدا پشت سرشونه.
  نمونش جنگ 33 روزه لبنان اسراییل نتونست با 2000 تا حزب الله بجنگه چه برسه به کل مسلمونا.
  ایرانم 8 سال جلوی کل دنیا وایساد.در حالی ما مدافع بودیم.حمله نکردیم ولی قدرتمون اینقدری بود که دشمن رو به زانو در اوردیم.
  دکتر ابیانه قدیری خیلی خوب میگه :به نام خدایی که قویتر از ناوهای امریکاییست.بنام خدایی که قویتر از موشک و تانکهای امریکاییست.ما خدارو داریم حالا دشمن هر چی میخواد داشته باشه.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. اسراییل نتوانست حزب الله را سرکوب کند، چون حزب الله می رفت و موشک ها و پایگاه های نظامی خودش را در بیمارستان ها و مدارس بنا می کرد، که اگر اسراییل حمله کرد، مردم عادی کشته شوند و بتواند استفاده تبلیغاتی کند
   به این کار می گویند استفاده از سپر انسانی که جنایت جنگی است!

   این اسمش جنایت است، پیروزی نیست....!

   حذف
 16. ا- ما حزب الله نداریم 2- انها حزب شیطان الرجیم هستنند که مواد منفجر کننده به کمرشان میبندند و میان مردم بیگناه میرن و منفجر میکنند برین آمار بگیرین ببینید این مسلمان ها تا حالا در روی زمین چقدر جنایت کردند تا الن هم به خودشان مواد منفجر کننده می بندن و مردم بیگناه را میکشنوشماها مسلمان هستید کدام مسلمان بخدا کافر که ادعای بی خدایی میکنه این کارو نمی کنه من به گذشته کار ندارم همین الان من در اخبار شنیدم و دیدم خودکشی انتحاری در مسجد.خودکشی انتحاری در بازار عراق .خودکشی انتحاری در پاکستان ووووووووووو اگر بخوام بنویسم یک کتاب میشه امروزه در سوریه این مسلمانها بدست همین حزب الله که من میگم حزب ملا شیطان کشته میشه تو اصلا شرف و ناموس داری تو از کدام اسلام و مسلمان صحبت میکنی تو خجالت نمی کشی توی که اسمت را مسلمان گذاشتی خجالت نمکشی تو به خودت مواد منفجر می بندی و مردم بیگناه را می کشی که بری بهشت کدام بهشت ؟ بهشت خمینی خبیث. پس زودتر برو تا مردم از دست توی مسلمان نما ها نجات پیدا کنند

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. عزیز یک مسلمان خوب یک مسلمان مرده است، پس لطفا مغلطه نکن.

   حذف
  2. داداشه من من گفتم صهیو نیستها هم یهودین ولی حسابشون با یهودیا فرق میکنه.
   ما هیچوقت اعمال صهیونیستهارو نمیذاریم به حساب یهودیت.
   من منظورم اینه.پس خیلی جنایتکار داریم که اسمشو گذاشته مسلمون ولی اعمالش یه چیز دیگه میگه.
   تازه دوستای ما مطالبی اوردن که میگه مسلمون به مسلمونم حمله کرده در صورتی که شما ایه میاری که میگه به کافر و غیر مسلمون حمله میکنه.حرفاتون یکی نیست در تناقضه.
   امثال ریگی اگه مسلمون بودن که باید به غیر مسلمون حمله میکردن تا اونارم مسلمون کنن ولی شواهد یه چیز دیگه نشون میده.

   حذف
 17. عزیزم
  من یه سمنار دارم الان وقت ندارم بعدا میگم خدمتتون
  اطلاعاتتون راجع به 11 سپتامبر غلطه
  صحبت به حمله مسلمانان حس تهاجمیشون بود نه تهیج حس نژاد ÷رستی مسامان عراقی ها مسلمان بودند ....
  اطلاعاتت راجع به جنگ شروه و پایانش اشتباه اخر جنگ من سرباز بود و در ممنطفه جنگی ... ایران عراق را به زانو در نیاورد بلکه حصر خرمشهر و ابادان در خرداد 1367 باز شد و عراقیها با سرعت 15 کیلومتر به سمت تهران میومدند . که خمینی قطعنامه 598 را پذیرفت

  حقیق نگر باش تحت احساسات نباش که تنوری افکا رجهانی بی مرز و ذهن غیر شرطی را تجربه کن
  اینا همش درسه ... ما قبلا این دروس را انتخاب کردیم ....حالا باید یفهمیم چرا انتخاب کریدم
  این نشون میده سن شما کم هست ..مایکل مور فارنهایت 11 .. سند ویکی لیکس نشون میده مایکل مور 3و7 میلیون دلار از ایران گرفت تا فیلم فارنهایت 11 را بسازه .. اینارو میدونم نه طرفدار امریکام نه امپریالیسم .. نه نژاد پرست ایرانیم ...
  من به شعور کائنات اعتقاد دارم ..
  حتی اگر عقب موندم امید هست زمانی به نتطقه بلوغ ذهنی خودم برسم
  ام وفتی با ترس تصمیم میگیری میش موجودی که در ابزرو ادرسهای غلط به خودش میده...

  جهانی فکر کن ،جهانی عمل کن
  نه اینکه جهانی فکر کنی منطقه ای عمل کنی
  نه منطقه ای فکر کنی ، ممطقه ای عمل کنی
  .....

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. دکتر جان من کاری با فیلم ندارم.ولی یه کوچیک تحقیق در مورد رابرت مرداک که فارسی وان هم اداره میکنه و اون برجهارو اجاره کرد و بعد از ویرانیش خسارت از بیمه گرفت داشته باسی کاری با فیلما نداری.
   قربانی تقدیم شیطان کردن با این حرکتشون یک رسم شیطانی هستش که قربانی تقدیم شیطان کنن.
   اینهمه 9/11 تو فیلما کتابا موسیقی رو کردن قبل از اون حادثه.
   که چی بشه؟؟؟ که بهونه داشته باشن حمله کنن به کشور مسلمون.که کردن افغانستان بعد عراق.راحت مسلمون کشتن بعد اونا ادم خوبه مسلمون میشه ادم بده.عجب!!!!!
   خسارت مالیه کوچیکی به خودشون زدن در عوض نفت عراق رو گرفتن.اینا همه اتفاقیه ها!!!!

   حذف
 18. این درسته همش سیاسیت بازیه
  در مورد بازی های سیاسی شک ندارم .. آدما به بلوغ فکری نرسیدن...این شامل همه آدماست .. میدونی چی میخوام بگم؟ ابر قدرتها استفاده ابزاری از توسعه ذهنی نیافته تر ها میکنن ...
  مثلا ...میان نادانهای عرب را به جان عجم میندازند
  سنی را علیه شیعه وهابیون را علیه هردو و مسیحیت را با هرسه و یهودیت را با تمام جنگ میاندازند..
  که چی ؟؟! دعوا سر پول و قدرت .. اینا میخوان از طریق طریقت های مانند تئوزوفی و پردازش ماسونی به خرافاتی مانند آرماگدون و.. دامن بزنند از آب لجن آلود افعی شکار کنن
  کیا بازیچه این خیمه شب بازین ؟! در 90 موارد مسلمان و بقیه صهیون ها
  من ماخدم فیلمهای مایکل مور و شبکه های تلوزیونی نیست.....! باید کل گرا باشیم و پدیده شناسی کنیم نه هیجانی .. چراک انسان در جهل خود متعصب است..
  از زاویه دیگه نگاه کنم

  ماسونها در نشست سالانه موضوع گروه بیلدبرگ سال 2003 تصمیم گرفتند فرایندی را کشور های مسلمان بوجود بیارند نمونه اون احمدی نژاد با گرایشات شدید ماسونی بود .. اینان تجمعشون در منطقه ای خاص در دماونده که علوم دسترسی دارند و امکان ورود پدید های مترتب مشن که نگام ائینی خشنوم است ...اکنکار توسط پال توئیچل تئوریزه شده و در سراسر جهان تئوریزه شد...حتی در این در زمان شیخ محمد خاتمی جمعا در 47 عنوان کتاب 38 میلیون تیراژ داشت ...اینا شواهد ظهور نیستند بلکه شواهد ظهور تهاجم هولناکی هستند که در بحث گلوبالیزشین بیلد برگیها گنجانده شده
  میدونی چجوری عمل میکنن اینا با تبیلیغات خزشی میان فرهنگی را در 10 سال ترویج میکنن سپس در 10 سال بعد رویدادهائی مثل جنگ انقلاب جنگهای مذهبی را مترتب میشن تا در سومین دهه موضوع که در برنامشون هست هدف بگیرن در چهارمین دهه به اهداف برسند و در پنجمین دهه ار اهداف استفاده کنن

  بنابر این کن دنبال جنگ شرق غرب و جنگهای صلیبی بین یهود مسحیت و اسلام نیستم...
  کمی فکر کنیم خمینی هندیزاده با کمک از موجودات غیر اورگانیک روی کار آمد خامنهای همه لشگری بعد تا سی سال بر سر هم کوبیند تا قدرت را از هم بقاپند و پول نفترا چپاول کنند ... اینا میتونن روی کارمای جمعی اثر بگذارند از طرقی .. خدا پشتشون نیست .. پروردگار حامی عشقه نه متعصب نه نزازمند پرستش نه انتقام و غضب اینا صفات حیوانی اعراب مروج این اعتقاداتند و نیازمندی اونا..
  من گفتم ذهن بی مرز به به ادراک شهودی ولی فرامیرسه .. انوقت خواهی هوای نفس ادریان ابراهیمی فقط عامل فقر و فساد جنگ تجاوز اختلاف طبقاطی شده - در سال 2011 کمپانی پورش 66 نمونه از مدل خاص پورش 500 هزار دلاری میسازه .. 12 دستگاه اون تو ایران میاد مابقی در قطر عربستا دوبی !!
  ایران رکورد اختلاسهای را کسب میکنه
  دومین مقام آمار ایران در ایران اتفاق میوفته
  بیشتر ین مقدار مصرف بنزین با 88 میلیون لیتر در روز در ایران در حال مصرفه
  گران ترین هزینه اسکان و ملک در ایران در حال جریانه
  بیشترین آمار مرگ میر تصادفات مربوط به ایران
  آلوده ترین هوای شهر ها مربوط به 3 شهر ایران
  ایران تنها کشوریه که آب ژاول یهتی مایعی 7 بار مقدار کلرش ار وایتکش بیشتر ه با تقریت یک دهم وارد آب شرب میکنه جالب این مقدار نیراب آبهای تهرانیا 60 برابر نرم جهانی چون از چاههای عمیق آعشته به فاضلاب بر میاد..
  سن فعایت های جنسی ایران با کشور مورد انتقاد تایلند مورد مقایسه است
  ایران سومینن میزان آمار طلاق را داره
  این درحالیه که مبلغ 376 میلیارد دلار توسط 87 نفر از سران ایارنی در بانکهای سئیس از 20 سال پیش ذخیره شده
  ایران تنها کشوریه تحقیقات بنیادی نداره و فاقد بودجه پژوهشی و این در حالیه نمایه ای اس ای و دیگر مامن ها ر برای show off اشغال کرده .. یعنی به دروغ با کمک براردان چینی ! شعار ابداع و احتراع و .. میده
  100 ماده اولیه دواره های ز کشور های مثل هند تایلند میاد - بسته بندی میشه بعد میویسن را ساخت ایران
  و.....


  میدونی یه جای کار بدجوری ایراد داره ... عصبانی نباش آگاه باش ..
  کمونیسم پشت اسلام قایم شده غرب هم از تحمیق مسلمان داره رفرم مورد علاقشو از طریق مردم نا آگاه فلسطینی سپاه قدس ایران و تبدیل این دو به پسره بد و تهییج اعراب را از طر ایران به خرید یک تریلیون دلار در 10 سال اخیر بخاط تهدید مترسک به نام ایران وارمیداره ...
  کی عقب مانده بود؟!؟

  پاسخحذف
 19. از بالا دارم کامنت ها رو میخونم. یک بابایی برداشته نوشته توی صد سال اخیر مسلمونا هیچوقت حمله نکرده اند ، بلکه غیر مسلمونها حمله کرده اند. حالا یک نفر دیگه کلی سند و مدرک آورده که بابا مسلمونها توی همین صد سال اخیر کلی جنایت کرده اند اونوقت ایشان جواب میده که نه اینا مسلمون نبوده اند و برج دوقلو کار آمریکا بوده و .... خلاصه از این ستون میپره به اون ستون بلکه فرجی بشه....
  معلومه که هر فرقه از اسلام خودش رو مسلمون واقعی میدونه. حرف اصلی اینه که یک جای کار ادیان به خصوس اسلام می لنگه. چون در هر حال هر کسی که خودش رو مسلمون واقعی میدونه به خودش (بر اساس آیات قرآن) این حق رو میده که حق حیات رو از یک غیر مسلمون بگیره. اینو که دیگه قبول دارید؟
  حالا گیریم موضوع یازده سپتامبر مبهمه بقیه اون 16 تا موردی که بالا گفته شده چی؟ اینو که دیگه نمیتونیم رد کنیم! منتها کسی که خودش رو به خواب زده رو نمیشه بیدار کرد. شما جناب چیو میخوای ثابت کنی؟ خودت هم بهتر میدونی که چه خبره و اسلام دین خونریزی هست. مسله اینه که وقتی یک قانون کلی نوشته میشه همیشه به صورت کلی به همه مسایل نگاه می کنه. حالا هی بیایید بگید فلان سوره برای این اومده که اون زمان فلان گروه فلان حرکت رو میکردند و ... . نتیجه این حرفتون اینه که قرآن فقط برای اون زمان اومده بوده و به درد حالا نمیخوره.

  پاسخحذف
 20. بحث رو به سیاست و انحراف نکشید.شما گفتید تو قران خدا دستور داده که مسلمونا به کافرا حمله کنن و تا مسلمون نشدن دست از سرشون بر ندارن.غیر اینه؟؟؟؟؟
  منم گفتم کدوم مسلمونی در خونه غیر مسلمونی رو زده گفته چون مسلمون نیستی باید بمیری؟؟؟؟؟
  بحث رو عوض نکنید.در مورد مثال زدنتونم گفتم صهیونیستها هم یهودین ولی ما حسابشون رو از یهودیا جدا میکنیم.
  من ریگی رو مثال زدم که اسمشو گذاشته بود مسلمون امثال ریگی مترسکی هستن که اسلام رو خراب کنن.
  همین الانشم تو عربستان وهابیون با شمشیر گردن میزنن واسه اینکه چهره اسلام رو خراب کنن.اینهمه کلیپ میدن بیرون که سر شیعیان رو میبرن واسه اینکه اسلام رو خراب کنن.
  امام حسین جنگ رو شروع کرد یا شمر؟؟؟
  در جواب دوستمونم که گفته قران واسه اون زمان بوده نه داداش قران ماله تمام دورانهاست
  نمونش همون که میگه در جنگ با کافران تا اخرش وایسید اگه به خدا ایمان بیارند ولشون کنید.
  چراکه کافران بدتری شکنجه هارو میدادن که مسلمونا بت هارو پرستش کنند.فرعون هم قوم بنی اسراییل رو شکنجه میداد واسه اینکه به خدا ایمان داشتند.واسه ایناست که ایه نازل میشه بجنگید با کافران تا به خدا ایمان نیاوردند پا پس نکشید. اینهمه غیر مسلمون تو دنیا هست اونقت باید هر روز مسلمونا به دستور خدا حمله میکردن به اونا دیگه.ولی ایه ها واسه زمان جنگه نه هر زمان.چون نزنی میخوری
  حضرت علی اینهمه جنگ داشت کدومش رفت در خونه نا مسلمونی رو بزنه و واسه اینکه مسلمون نیست اونو بکشه؟؟
  جنگ رو همیشه اونایی که مخالف اسلام و دین خدا بودند رقم زدند.
  الانم جنگها بر سر اینه که اسلام مانع از نظم نوین جهانیه پس باید اسلام رو وردارن پس تنها راهشون جنگه.

  پاسخحذف
 21. يادِ روضه خواني حاج منصور ارضي افتادم .....! هرچند ميگن ايشون 23 كافر محبوس در كهريزك را با دست خودش خفه كرده و به سزاي افكار شنيعشون رسونده ...!!!
  اينهمه نفرت ..؟ اينهمه خشم مقدس ...؟!كه حق با مسلموناست كه خدا پشتشونه !!!
  كه چيو مخواهيد ثابت حق باش شماست ..!
  جاي تفكر شما بخش تاريك زباله دان تاريخه...
  اما اينوخوب اومدي قرآن براي تما قرون وافي كافي و شافي است : مثلا..
  ذوالقرنین ندیدی خورشید را از پشت کوه برآوردیم و شب هنگام در چشمه آب سیاه فذرو بردیم تا شب شود و تو بخوابي!؟
  ستارگان چراغهائی هستند که بر سقف آسمان آویزانند تا شب هنگام شياطين بترسند و به زمن نزديك نشوند(!)
  استاد احمد كسروي و همكار محققش براي نوشتن اين دو آيه به طرز فجيعي مثله شدند!!

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. بحث رو منحرف نکن. من نگفتم حق با مسلموناست حق فقط خداست مسلمونم یک انسان هستش و انسان ممکن الخطاست.
   جواب سوال من رو بده.
   گفتم کجای دنیا الان مسلمون به غیر مسلمون حمله میکنه که بزور اونم مسلمون بشه؟؟؟؟؟
   اینهمه غیر مسلمون داریم ایا مسلمونا حمله میکنن هر روز که اونارو بدستور خدا مسلمون کنن؟؟؟

   حذف
 22. تعجب ميكنم از حوصله اي كه داريد . ببخشيد اما : ادم باتجربه با يك "مومن" بحث نميكنه ، انهم از نوع اسلاميش . كثيفترين و غير انساني ترين بينش ، بينش ديني است . كانت چه خوب و جالب گفت كه : افيون توده هاست . بينش ديني ، كاري با انسانيت ، عقل و علم و خرد ، ندارد . مباحثه با اينگونه اشخاص كار بيهوده ايست

  پاسخحذف
 23. مسلمونا زورشون نميرسه چون درگير شكم و زير شكمند ....اگر ميتونستند حمله هاي تروريستي شون را زيادتر ميكردند!
  حرف را شما منحرف كردي..
  ازميان90 جنگ صدر اسلام 86 مورد تهاجمب بوده و بر اسا ترويج فكر محمد و بر اساس پول و قدرت ....
  تاريخ اسلام دكتر شهيدي را بخوان اين رفرنس رسمي وزرات علوم براي واح تاريخ اسلامه جوابت اونجاست...

  در نص دين اسلام آمده كافر "مهدورالدم" اصلا ميدوني معنيش يعني چي !؟!؟
  چيو ميخواي ثابت كنيد ؟؟
  كه مسلمانان عارف و فرزانه مسلك و مقيد و آرام و صلح طلبند ؟؟!؟!چجوري ميخواي حقيقت مسلمونا را وارانه كني؟!
  چجوري ميخواي اينكار بكني؟!

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.