جمعه، اسفند ۱۲، ۱۳۹۰

آقای خاتمی! قدم بر خون ندا گذاشتی و با شرکت در خیمه شب بازی خامنه ای، آخرین میخ را بر تابوت اصلاح طلبی کوبیدی...!

شرکت یک سیاستمدار که آگاه از جنایات رخ داده است در این انتخابات به معنای تایید این جنایات است، به معنای قدم گذاشتن بر خون ندا و سهراب است، به معنای بی حرمت کردن خون اشکان است، به معنای تایید جنایات کهریزک است.

به گزارش منابع خبری، خاتمی رییس جمهور پیشین ایران و یکی از سران اصلاح طلب، در انتخابات مضحک (بخوانیدش انتصابات) خامنه ای شرکت کرده است!

بدون هیچ شکی شرکت در انتخابات فرمایشی خامنه ای، خیانت به جنبش آزادی خواهی ایران است. انتخاباتی که نمایندگان واقعی اجازه کاندید شدن نداشته اند...!

یادمان نمی رود که چطور سران رژیم، در انتخابات قبلی تقلب کردند و در جواب اعتراض مردم، آنها را به خاک و خون کشیدند.


شرکت یکی از سران اصلاح طلب در انتخابات، به معنای صدور بیانیه از طرف اصلاح طلبان است، آنها رسما اعلام کرده اند که سر به فرمان خامنه ای دارند...!


قبلا نوشته بودم، باز هم می گویم، هموطنم! تا غده پلید اصلاح طلبان را ز تن جنبش آزادی خواهی جدا نکنیم، ره به جایی نخواهیم برد...! 


چه سهل است فهمیدن این نکته: اگر کسی معتقد به سرنگونی نظام ولایت فقیه و جدایی دین از حکومت نباشد، جزوی از جنبش آزادی خواهی مردم ایران نیست.


برای بار صدم می نویسم، تا زمانی که ما باور نکنیم که  اصلاح طلبان و تمام کسانی که به ولایت فقیه معتقدند، در ساختار جنبش آزادی خواهانه ایران جایی ندارند، تا زمانی که به آزادی خواهان واقعی ملت ایران اعتماد نکنیم، راه به جایی نخواهیم برد....!   


هموطن باور که که دغدغه اصلاح طلبان، رسیده به دمکراسی نیست، بلکه تنها دغدغه آنها اصلاح این نظام به شکلی است که آنها بتوانند در ساختار قدرت جای گیرند. آنها می دانند که در ساختار دمکراسی، آنها در قدرت قرار نخواهند گرفت، چون هم سابقه بدی دارند و هم توامندی اداره جامعه ندارند. آنها می دانند اگر دمکراسی در ایران برقرار شود، آنها باید در دادگاه صالحه پاسخگوی جنایات خود باشند.

-----------------------لینک بالاترین--------------
 نوشته های دیگر امروز من: 

۱۷ نظر:

 1. همنون بهتر که ماهیت خودشو کاملا برملا کرد، تا ببینیم دیگه این "اصلاح طلب" پرستان چه طوری از پایمال کننده خون جوانان ایران زمین طرفداری میکنند؟ ولی‌ چه سود که همه این "یه چیزی" پرستا، در وقاحت مثل هم هستند...

  پاسخحذف
 2. گویا شما فراموش کرده‌اید که خاتمی مسئول تبلیغات جنگ در دوران جنگ ایران و عراق بود، یعنی یوزف گوبلز رژیم آخوندی. نکته دیگر اینکه اکثر اسهال طلب‌ها که امروزه ما آنها را اسهال طلب می‌شناسیم، اکثرا مهره‌های اصلی سرکوب و خونریزی دوران اولیه حکومت خمینی بودند. باور کنید بدون این اسهال طلب‌ها رژیم آخوندی هیچگاه نمی‌توانست به خوبی مستقر شود و یقینا سرنگون می‌شد.

  پاسخحذف
 3. خاتمی نماد دورویی نوع ایرانیست. مردکه بی بته

  پاسخحذف
 4. خداوند در قرآن در مورد منافقین می فرماید:
  هم العدو فاحذرهم قاتلهم الله انی یوفکون
  آنان دشمن هستند. از آنان بر حذر باش "خدا آنان را بکشد" که از حق روی گردانند

  پاسخحذف
 5. شما داغید معنی میانه روی رو نمیدونید همین امثال خاتمی ها و هاشمی ها صلاح مملکت رو بهتر از امثال شما میدونند

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. پفیوزی مثل هاشمی فکر این است که در کشور دمکراسی نیاید، چون باید برای جنایت و دزدی ها ، حساب پس بدهد، خاتمی نیز به هکذا...!

   حذف
  2. ما ملت ولی فقیه و آقا بالا سر نمیخواهیم که بقول شما صلاح مملکت را بهتر از ما بدونه. از ان گذشته با توجه به سابقه این جماعت، یعنی امثال هاشمی و خاتمی، اینها حتی صلاح خودشان را هم نمیدانند، چه برسه به صلاح مردم. چرا که اگر اینها حتی صلاح خودشان را هم میدانستند، به این منجلاب نمی افتادند و بعد از سی سال رذالت و جنایت برای جا انداختن این رژیم، به اینجایی نمیرسیدند که هم پیش مردم، چوب جنایات خودشان را در دوره خمینی و خامنه ای بخورند و هم پیاز تودهنی خامنه ای را که ولی فقیه را، بابت مخالف خوانی و لنگ و لگد پراکنیهای اصلاح طلبانه.

   حذف
  3. ما ملت ولی فقیه و آقا بالا سر نمیخواهیم که بقول شما صلاح مملکت را بهتر از ما بدونه. از ان گذشته با توجه به سابقه این جماعت، یعنی امثال هاشمی و خاتمی، اینها حتی صلاح خودشان را هم نمیدانند، چه برسه به صلاح مردم. چرا که اگر اینها حتی صلاح خودشان را هم میدانستند، به این منجلاب نمی افتادند و بعد از سی سال رذالت و جنایت برای جا انداختن این رژیم، به اینجایی نمیرسیدند که هم پیش مردم، چوب جنایات خودشان را در دوره خمینی و خامنه ای بخورند و هم پیاز تودهنی خامنه ای را، بابت مخالف خوانی و لنگ و لگد پراکنیهای اصلاح طلبانه.

   حذف
 6. مگر دست آقای خاتمی قبلا به خون آلوده نبوده است؟ ایشان قبلا هم، از جمله در زمان جنگ ایران و عراق، و در مقام مسئول ستاد تبلیغات جنگ، دست در خون کودکان و نوجوانانی داشت که از سر میز و صندلی مدرسه به جبهه ها آورده شدند. بالاخص ان کودکانی که با سوء استفاده از احساسات پاکشان، برای پاک کردن میادین مین مورد استفاده قرار گرفتند.
  پس از انهم در زمان ریاست جمهوری مسئول خون دانشجویان و جوانانی است که به زندان رفتند و مورد شکنجه قرار گرفتند و یا کشته شدند. تعریفهای مشمائز کننده اش از لاجوردی، جلاد اوین هم به چیزی جز بی شرمی و وقاحت و پایمالی خون جوانان میهن و انسانهای بیگناه و آزادیخواه قابل تعبیر نیست. واقعیت اینست که عبای تمامی اهالی قبیله نظام ولایی خیلی وقت است که خونین است.

  پاسخحذف
 7. مادرت به عزات بشينه خاتمي كه با اين كارت بزرگترين لطمه را به حركت مردم زدي چگونه جوابگوي خون اين همه شهيد را ميدهي لعنت به تو

  پاسخحذف
 8. خاک بر سر همتون که دم از آزادی و آزادی خواهی میزنید.سرتون رو کردین تو برف و هر چی آمریکای لعنتی و اسرائیل میگن شما هم خر میشید و به به و چه چه میکنین.یه کم به خودتون بیاید. آزادی زو چی معنی میکنین؟ همون آقایونی که شما سنگشونو به سینه میزنین چه جور آزادیی میخوان بیارن.آزادی قید و بند داره و هیچ رژیمی هم به راحتی با مخالفاش کنار نمیاد.الان دوره ای هست که باید لذت جمهوری اسلامی رو ببریم و بس.میخواین ایران هم بشه لیبی؟ خاک بر سرتون که قدر عافیت رو نمیدونین

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. شما یا مغز خر خوردین یا پهن تو کلتونه. این کس شعر آمریکا و اسرائیل و دشمن رو بذار کنار احمق.

   حذف
 9. "الان دوره‌ای هست که باید لذت جمهوری اسلامی رو ببریم و بس."

  لذت ببرید... لذت ببرید... ولی‌ روزی همه این لذتها از دماغتون در میاد!

  پاسخحذف
 10. مگه از یه آخوند می‌شه انتظار دیگه‌ای هم داشت؟

  پاسخحذف
 11. از معجزات جمهوری اسلامی اینه که، هشتادو پنج درصد مردم نشستن تو خونه و نظاره گر رای دادن 70 درصدی مردم هستند!

  پاسخحذف
 12. با وجود گرانی گاز, برق, آب, بنزین و کمی حقوق و دستمزد و با این همه تورم, فقر, فحشا, فساد, رشوه واختلاس و اعتیاد و
  بیکاری و کاغذ بازی و رانت خواری و پارتی بازی و بچه های طلاق و ترافیک و آلودگی هوا و نابودی کشاورزی و صنعت و
  اقتصاد و دروغ و تقلب و نیرنگ و فریب و ریا و بی عدالتی, بازهم در انتخابات شرکت می کنیم
  تا به دنیا نشان دهیم خریت حد و مرزی ندارد!!!

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.