چهارشنبه، بهمن ۱۹، ۱۳۹۰

این چگونه آیینی است که شاش یک آدم منحرف و بچه باز؛ در آن دین مقدس و متبرک است؟!

آخوند شیعه بالای منبر،قال رسول الله : کسی که شاش پیامبر اسلام را بخورد، هرگز گرسنه نمی شود...!


این ویدیو را از آخوند شیعه ببینید که چگونه در هزاره سوم میلادی، بی هیچ شرمی چنین چرندیاتی را بر بالای منبر می گوید. 

نمی دانم باید بگویم این ویدیو خنده دار است یا گریه آور؟! 


برای کسانی که نمی دانند بول چیست، باید عرض کنم که بول، همان پیشاب یا شاش است!

خنده دار اینجاست، محمد بن عبدالله، یک راهزن بود که کاروان ها را لخت می کرد (اینجا)، از نظر اخلاقی کاملا منحرف بود و کارهای زشتی چون بچه بازی در کارنامه خود دارد (اینجا)، او بشدت زنباره بود و با زنان بسیاری رابطه برقرار کرد (اینجا)، محمد کسی است که بی هیچ شرمی هزار انسان بی گناه را سر برید و زنان و کودکان را نیز به عنوان برده فروخت(اینجا).

حال سوال من این است، چطور ممکن است که چنین شخصی آنقدر برای جماعت مسلمان، مقدس و با ارزش بشود که آنها شاش او را مقدس و متبرک بدانند؟!

تنها برای من یک سوال به وجود آمده و آن این است، وقتی شاش پیامبر اسلام اینقدر خاصیت دارد، مدفوع او چقدر متبرک است و چه خواصی دارد؟!

براستی که تا وقتی احمق در جهان است، مفلس در نمی ماند...!

این هم حدیث مربوطه: 
   ليس في بول الأئمه و غائطهم استخباث و لا نتن و لا قذارة، بل هما كالمسك الأذفر، بل من شرب بولهم و غائطهم و دمهم يحرم الله عليه النار و استوجب دخول الجنه (انوار الولایه/ص440در ادرار و مدفوع امامان نه پلیدی وجود دارد و نه گندی و چرکی، بلکه آن دو(ادرار و مدفوع) مانند مشک بسیار خوشبو هستند؛ اما هر کس که ادرار، مدفوع و خون آنان بنوشد الله آتش جهنم را بر او حرام می‌گرداند و دخول بهشت بر او واجب می‌شود.

لینک این نوشته در بالاترین


نوشته های دیگر امروز و دیروز من: 

۳۳ نظر:

 1. سعید:

  اقای گمنام اون طور که معلومه شما سطح علمیتو خیلی بالاست و از علوم رجال و تاریخ و دیگه سوادتون در حد دکترا باید باشه
  لطف کنید این احادیثی که زحمت میکشد میاورید بفرمایید سندش را هم اگر مرد هستی بیاور و صحیح بودنش را ثابت بکنید تا از اون احادیث سیر و پیازی ابوهریره ای نباشد . من اینجا هستم و ارایه سندتان را منتظرم

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ليس في بول الأئمه و غائطهم استخباث و لا نتن و لا قذارة، بل هما كالمسك الأذفر، بل من شرب بولهم و غائطهم و دمهم يحرم الله عليه النار و استوجب دخول الجنه (انوار الولایه/ص440) در ادرار و مدفوع امامان نه پلیدی وجود دارد و نه گندی و چرکی، بلکه آن دو(ادرار و مدفوع) مانند مشک بسیار خوشبو هستند؛ اما هر کس که ادرار، مدفوع و خون آنان بنوشد الله آتش جهنم را بر او حرام می‌گرداند و دخول بهشت بر او واجب می‌شود.

   حذف
 2. عسگری کوچولو خطاب به امام نقی(ع):
  بابایی، از دو حالت خارج نیست، یا خدا خیلی ما را دوست دارد که حتی بول و غائظ ما را مقدس و متبرک آفریده است یا اینکه اصحاب شما خیلی خیلی مشنگ هستند...!

  امام نقی که مشغول بازی به شپش های خشتک مبارک بود، سر برآورد و گفت:
  ای فرزند دودول بریده ام! همانا که خدا ما را آنقدر دوست داشته که اصحاب ما را چنین مشنگ آفریده است...!!

  پاسخحذف
 3. مدفوع مطهر حضرت رسول الله (ص) بوی گلاب و طعم سمنو داشت
  مدفوع مطهر صدیقه طاهره فاطمه زهرا شله زرد بهشتی بود با رایحه گلهای اطراف استخر کوثر (ویژه خواهران)
  مدفوع مطهر علی مرتضی با طعم خرما
  مدفوع مطهر حسن با طعم چلوکباب (جلوکباب)
  مدفوع مطهر حسین با طعم خورشت قیمه
  ...

  پاسخحذف
 4. اگه به زندگیت علاقه داری به نفعته این وبلاگ رو که در آن به مقدسات ما توهین میشود تعطیل کنی ای توله سگ حرومزاده.
  از اون هکرعزیزی که چند روزه خواب و خوراک رو ازت گرفته متشکرم

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ناشناس - تو که اینقدر بد سلسیقه نبودی - خواهر و زن گمنامیان را ولش - آدرس واست دارم درجه یک که با دو لبت بازی کنه - کس میخوای - کس فاطمه ی زهرا - اولا میشناسیش و خودیه - یک عمر براش توی سرت زدی - دوما از کیر محمد به وجود آمده - سوما کیر علی را خورده - چهارما حسین تشنه لب از کسش اومده بیرون - دیگه کس از این بهتر میشه؟ تازه ثواب هم داره - توش کردن همان و بهشت رفتن همان - محمدی هاش صلوات بلند - فکر کردی فقط تو زبون لاتی بلدی؟
   خوشبختانه آنچنان دنیا تخم شما کسکش‌های ننه جنده "طرفدار علی‌ چلاق" رو کشیده، که جز اینکه انگشت تو کون خودتونو زنو بچه‌تون بکنید و واسهٔ "رهبرتون" دمر بخوابید، هیچ گهی نمی‌تونید بخورید! برو بچه کونی‌، برو گمشو در خونه‌ صاحبت کون بازی کن، تا صدات کرد بهش کونتو بده. به تو و اون رژیم گاییده شده این گوه خوری‌ها نیومده! اگه شرف داری، که نداری، گمشو مادر و خواهرتو از زیر آخوندا بکش بیرون ننه جنده خار کسّه...
   .
   .

   حذف
 5. آقا این ملا سنّی است، و نه شیعه. البته فرقی زیادی در خرفتی ندارند ولی بهتر است تصحیح کنید.

  پاسخحذف
 6. حالا یکی از سر نادانی یه چیزی گفته ولی حق نداری به پیامبر اسلام توهین کنید.

  پاسخحذف
 7. نوشتاری از صادق هدایت :( آنچه اسلام به ایران داد )

  ما که عادت نداشتیم دخترانمان را زنده به گور کنیم ، ما برای خودمان تمدن وثروت و آزادی و آبادی داشتیم و فقر را فخر نمیدانستیم همه اینها را از ما گرفتند وبجاش فقرو پشیمانی و مرده پرستی و گریه و گدائی و تأسف واطاعت از خدای غدار و قهار و آداب کونشوئی و خلأ رفتن برایمان آوردند ، همه چیزشان آمیخته با کثافت و پستی و سود پرستی و بی ذوقی و مرگ و بدبختی است.

  چرا ریختشان غمناک و موذی است و شعرشان چوس ناله است چونکه با ندبه و زوزه و پرستش اموات همه اش سرو کار دارند.

  برای عرب سوسمار خوری که چندین صد سال پیش به طمع خلافت ترکیده، زنده ها باید به سرشان لجن بمالند و مرگ و زاری کنند.

  ... ، در مسجد مسلمانان اولین برخورد با بوی گند خلاست که گویا وسیله تبلیغ برای عبادتشان و جلب کفار است تا به اصول این مذهب خو بگیرند. بعد این حوض کثیفیکه دست و پای چرکین خودشان را در آن می شویند و به آهنگ نعره مؤَذن روی زیلوی خاک آلود خودشان دولا و راست میشوند و برای خدای خونخوارشان ورد و اَفسون میخوانند.

  ... , عید قربان مسلمانان با کشتار گوسفندان و وحشت و کثافت و شکنجه جانوران برای خدای مهربان و بخشایشگر! است خدای جهودی آنها قهار و جبار و کین توز است و همه اش دستور کشتن و چاپیدن مردمان را میدهد وپیش از روز رستاخیز حضرت صاحب را میفرستد تا حسابی دخل امتش را بیاورد و آنقدر از آنها قتل عام بکند که تا زانوی اسبش در خون موج بزند.

  تازه مسلمان مومن کسی است که به امید لذتهای موهوم شهوانی و شکم پرستی آن دنیا با فقر و فلاکت و بدبختی عمر را بسر برد و وسایل عیش و نوش نمایندگان مذهبش را فراهم بیاورد. همه اش زیر سلطه اموات زندگی میکنند و مردمان زنده امروز از قواننین شوم هزار سال پیش تبعیت میکنند کاری که پست ترین جانوران نمیکنند.

  عوض اینکه به مسائل فکری و فلسفی وهنری بپردازند ، کارشان این است که از صبح تا شام راجع به شک میان دو و سه استعامنه قلیله و کثیره بحث کنند.

  این مذهب برای یک وجب پائین تنه از عقب و جلو ساخته و پرداخته شده. انگار که پیش از ظهور اسلام نه کسی تولید مثل میکرد و نه سر قدم میرفت ، خدا آخرین فرستاده خود را مامور اصلاح این امور کرده!

  تمام فلسفه اسلام روی نجاسات بنا شده اگر پائین تنه را از آن حدف کنیم اسلام روی هم میغلتد و دیگر مفهومی ندارد. بعد هم علمای این دین مجبورند از صبح تا شام با زبان ساختگی عربی سرو کله بزنند سجع و قافیه های بی معنی و پر طمطرق برای اغفال مردم بسازند ویا تحویل بدهند.

  سرتا سر ممالکی را که فتح کردند، مردمش را به خاک سیاه نشاندند و به نکبت و جهل و تعصب و فقر و جا سوسی و دوروئی و دزدی و چاپلوسی و کون آخوند لیسی مبتلا کردند و سرزمینش را به شکل صحرای برهوت در آوردند.
  ...
  اما مثل عصای موسی که مبدل به اژدها شد وخود موسی از آن ترسید این اژدهای هفتاد سر هم دارد این دنیا را می بلعد. همین روزی پنج بار دو لا راست شدن جلو قادر متعال که باید بزبان عربی او را هجی کرد، کافی است تا آدم را تو سری خور و ذلیل و پست و بی همه چیز بار بیاورد.

  مگر برای ما چه آوردند ؟ معجون دل به هم زنی از آرا و عقاید متضادی که از مذاهب و ادیان و خرافات پیشین ، هول هولکی و هضم نکرده استفراق و بی تناسب بهم در آمیخته شده است، دشمن ذوقیات حقیقی آدمی، و احکام آن مخالف با هر گونه ترقی و تعالی اقوام ملل است و به ضرب ششمشیر به مردم زوزچپان کرده اند. یعنی شمشیر بران و کا سۀ گدائی است، یا خراج و جزیه به بیت المال مسلمین بپردازید یا سرتان را میبریم. هر چه پول و جواهر داشتیم چاپیدند. آثار هنری ما را از میان بردند و هنوز هم دست بردار نیستند؛ هر جا رفتند همین کار را کردند.

  پاسخحذف
 8. حرومزاده تو قلب یک ملت دنیا را به تمسخر گرفتی بیشعور کثافت سریع جمعش کن

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. محمد بن عبدالله، یک راهزن بود که کاروان ها را لخت می کرد (اینجا)، از نظر اخلاقی کاملا منحرف بود و کارهای زشتی چون بچه بازی در کارنامه خود دارد (اینجا)، او بشدت زنباره بود و با زنان بسیاری رابطه برقرار کرد (اینجا)، محمد کسی است که بی هیچ شرمی هزار انسان بی گناه را سر برید و زنان و کودکان را نیز به عنوان برده فروخت(اینجا).

   حذف
 9. در جواب مزدوران حرومزاده جمهوری كثيف اسهالی و تروريست پرور ايران

  سرانجام به مدينه فاضله رسيديم!


  سال ها بود كه دلسوزان نظام آرزوی رسيدن به مدينه فاضله را داشتند، همان مدينه ی فاضله ای كه پيامبر اكرم در زمان حيات گرانقدرشان ساخته بودند. خدا شاهد است كه در راه رسيدن به اين رويا از هيچ كوششی فروگذار نكردند، سختی ها كشيدند، مرارت ها ديدند، تهمت ها شنيدند و چه خون دل ها كه نخوردند اما سرانجام همانطور كه خداوند سبحان در قران كريم وعده داده؛ مزد زحمات شان را گرفتند و ايران عزيزمان را تبديل كردند به همان مدينه ی فاضله ای كه سی و سه سال پيش، خمينی كبير وعده اش را داده بود.

  شكر خدا رهبر فرزانه ای داريم كه در دزدی و غارت همچون جد بزرگوارش ماهر و چيره دست است. البته در نظر داشته باشيد كه ايشان فاقد یک دست است و اگر دو دست داشت چه ميكرد؟

  در قتل و كشتار مخالفين كه به حمدالله همچون سيره نبوی عمل كرده ايم و نگذاشته ايم حتی یک مخالف نيز جان سالم به در برد.

  در تجاوز به عنف كه كارنامه درخشانی داريم و بی شک اين يكی از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

  در تهی كردن جامعه از رحم و مروت و عطوفت و جوانمردی فوق العاده استثنايی عمل كرده ايم به طوريكه برادر به برادرش رحم نميكند.

  از رخت بر بستن اخلاق و معنويات از فضای جامعه كه ديگه هر چی بگيم كم گفته ايم. ماشاء الله همين طور دروغ و غيبت است كه از دهان ها بيرون می آيد.

  در اجرای احكام الهی كه بسيار عالی ظاهر شده ايم چنانكه مقامات عربستان نيز به ما رشک ميورزند. خوشبختانه آمار قطع دست و پا، اعدام، سنگسار، شلاق و زندان روز به روز در حال افزايش است.

  در خوار و پست كردن زنان نيز گرچه با دشواری هايی مواجه بوديم اما شكر پروردگار بسيار خوب عمل كرده ايم و خبرهای خوشی از بازار صيغه و ازدواج مجدد به گوش ميرسد.

  در ايجاد فقر و فساد و فحشا و تن فروشی كه بنابر روايت اسناد و مدارک با اختلاف فاحشی از صدر اسلام جلوتر هستيم.

  و البته با تمام اين پيشرفت ها بايستی اذعان كرد كه در زمينه های كشور گشايی، صدور اسلام، تصاحب زنان كفار و مهم تر از همه، هم آغوشی با طفل شيرخواره و ازدواج با دختر شش ساله بسيار ضعيف عمل كرده ايم كه انشاءالله اين نقيصه نيز با تدبير و رهنمودهای حكيمانه ی مقام معظم رهبری بر طرف خواهد شد !

  پاسخحذف
 10. سعید:

  این شخص بنام گمنام اصلا نفهمید منظورم از ارائه سند چیست و رفت متن عربی را اورد و معلوم بود که هدفی جز تهمت و افترا ندرد و هدفی مغرضانه و البته بیدلیل و پوشالی
  ببین جناب فحش دادن هنر نیست که! شما که برای خودت مثلا تشکیلاتی قائلی در فحش دادن با یک اوباش چه فرقی داری؟ وقتی بی هیچ منطقی فحش میدهی؟ارائه سند حدیث رو هم بلد نیستی و حدیث جعلی از یک کتاب نا معتبر و غیر اجماع اوردی

  از بقیه دوستان که اهانت این شخص را قبول دارند خواهش میکنم دیگر اینجا نیایند و پای این چرندیات بی اساس ننشینند چون سپری کردن وقتتان در اینجا مانند نشستن پای صحبتهای ابلیس هست
  من اینجا هستم باطل بودنشو حد اقل برای خودش بر ملا میکنم

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ای سعید ابله پس شما مسلمانان چه کتابی رو قبول دارید.انوارالولاه که ماله خود شیعه ها هست.
   مگر ایین شما یه اقلیت های دیگر احترام میذاره که ما هم به عقایدتان احترام بذاریم
   دین کثیف شما که از کون محمد در اومد هر روز ده ها جوان ایرانی رو به دار میکشه حالا دستی بخواه هستین

   حذف
 11. در 22 منبع معتبر سنی تائید شده که شاش محمد مقدس است و هرکه خورده هرگز تشنه و گشنه نشده:
  شرب دم الرسول: 1ـ في (المصري اليوم) بتاريخ 23/5/2007م (الموقع)

  http://www.almasry-alyoum.com/article2.aspx?ArticleID=61829&IssueID=683

  قال المفتي الشيخ على جمعة: "حينما أعطي النبي لعبد الله بن الزبير شيئا من دمه بعد الحجامة فقال له الرسول ادفنه، فرجع، فرأي النبي عليه شيء، فقال له: أين دفنته؟ قال في قرار مكين. فقال له الرسول: «أراك شربته .. [وأضاف] إن بطنك لا تجرجر في النار». 2ـ جاء ذلك أيضا في كتاب (العلاج بالأغذية والأعشاب لابن حبيب القرطبي ج1 ص 19)

  شرب بول الرسول؟

  (7) شرب بول الرسول: 1ـ جاء في كتاب (البدر المنير في تخريج الأحاديث والأثار الواقعة في الشرح الكبير لابن أحمد الأنصاري ج 1 ص 485) كان النبي يبول في قدح ويوضع تحت السرير، فبال فيه ليلة، ثم جاء فإذا القدح ليس فيه شيء، فقال لامرأة يقال لها بركة كانت تخدمه: البول الذي كان في القدح، ما فعل؟ قالت: شربته يا رسول الله 2ـ وفي (إحياء علوم الدين للغزالي أبو حامد ج 2 ص 366) "شربت أم ايمن بول النبي فقال: يا أم أيمن قومي إلى تلك الفخارة فَأَهْرِيقِي ما بها قُلْت وَاَللَّهِ قد شَرِبْت ما فيها. قالت فَضَحِكَ النبي حتى بَدَتْ نَوَاجِذُهُ ثُمَّ قال أَمَّا وَاَللَّهِ إنَّهُ لا تَبْجَعَنَّ بَطْنُك" 3ـ وجاء في (حاشية الرملي ج 1 ص 13) "بول النبي خير من صلاتكم 4ـ (فيديو)

  عن غائط الرسول؟

  الإجابة: (8) غائط الرسول: 1ـ جاء في (حاشية الرملي ج 1 ص 13) "قال شيخ الإسلام ابن حجر تكاثرت الأدلة على طهارة فضلات الرسول، وعدَّ الأئمة ذلك في خصائصه" 2ـ جاء في (تاريخ جرجان لأبي القاسم الجرجاني ج 1 ص 526) "حدثنا جابر بن عبد الله الأنصاري: قلت للنبي لعل الله يطلعني على ما خرج من جوفك فآكله 3ـ وفي (طبقات الشافعية الكبرى لابن عبد الكافي السبكي ج 10 ص 235) و(كتاب شذرات الذهب في أخبار من ذهب لابن محمد العكري الحنبلي ج2 ص 220) "إن فضلات النبي طاهرة وهو رأي أبي جعفر الترمذي" 4ـ وفي (حاشية إعانة الطالبين على حل ألفاظ فتح المعين لشرح قرة العين بمهمات الدين لمحمد شطا ج 1 ص 82) "أما فضلات النبي فهي طاهرة كما جزم به البغوي وصححه القاضي وغيره" 5ـ وجاء في (المصري اليوم) (الموقع)

  http://www.almasry-alyoum.com/article2.aspx?ArticleID=61829&IssueID=683

  [تحت عنوان] المفتي لـ«المصري اليوم»: كل جسد الرسول طاهر حتي فضلاته. [كتب المحرر] دافع الدكتور علي جمعة، مفتي الجمهورية، عن فتاواه الخاصة بتبرك الصحابة بـ«بول» النبي. وقال المفتي لـ«المصري اليوم»: إن كل جسد النبي في ظاهره وباطنه طاهر، وليس فيه أي شيء يتأفف منه أحد حتي فضلاته، [وأضاف المفتي]: الصحابة كانوا يتبركون بكل شيء من النبي لأن ظاهره وباطنه طاهر. 6ـ وقد عبر الشيخ أبو اسحق الحويني عن مدى الخزي من الحديث عن فضلات الرسول، ولنسمع مرثاته (فيديو)

  پاسخحذف
 12. در جواب مزدوران حرومزاده جمهوری كثيف اسهالی و تروريست پرور ايران

  ای کسانی که ایمان آورده اید سر جدتون ، جان مادرتون کاری به کار کسانی که
  ایمان نیاورده اند نداشته باشید

  ای کسانی که ایمان آورده‌اید، از هر کجا آورده‌اید برید بذارید سر جاش

  ای کسانی که ایمان آورده اید، چرا زحمت کشیدین؟ ما که راضی نبودیم

  ای کسانی که ایمان آورده اید. زود بیاین ببرید تا نریختم توی کوچه

  ای کسانی که ایمان آورده‌اید...ما سفارش نداده بودیم٬زنگ پایینو بزنین

  ای کسانی که ایمان آورده اید. شما مقابل دوربین مخفی هستید

  ای کسانی که ایمان آوردید..این چی چی بود آوردید؟؟ گندشو در آوردید

  ای کسانی که ایمان آورده اید. خودتان را جدی نگیرید ، به بادی بندید

  ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا آنان که با تیغ، ریش می زنند، با آنان که با
  ریش، تیغ می زنند برابرند؟؟؟

  ای کسانی که ایمان آورده اید...آیا ایمانتان با دیدن تار مویی می لرزد؟ همانا
  ..... به ایمانتان

  ای کسانی که ایمان آورده اید..ببرید بذارید سر جاش..صاحابش داره میاد


  ای کسانی که ایمان آورده اید ، گاهی باز گردید و به آنچه ایمان آوردید نگاهی
  دوباره بیندازید

  ای کسانی که ایمان آورده اید، میشه بیشتر توضیح بدید؟

  ای کسانی که ایمان آورده‌اید، بهتر است زندگی کنید

  ای کسانی که ایمان آورده اید نمی خواهید بیندیشید به چی ایمان آورده اید؟

  ای کسانی که ایمان آورده اید اگر سیمان آورده بودید تا حالا مملکت آباد شده
  بود!!!!


  یا ایها الذین آمنوا

  پاسخحذف
 13. آیا می دانستید که امام حسین و یزید با هم فامیل بودند !؟


  نام:یزید

  شهرت:بنی امیه

  نام پدر:معاویه

  نام پدربزرگ:ابوسفیان

  نام جد بزرگ:عبدالمطلب

  —————————–
  نام:حسین

  شهرت:بنی هاشم

  نام پدر:علی

  نام پدربزرگ:محمد و ابوطالب

  نام جد بزرگ:عبدالمطلب

  —————————–
  نتیجه گیری:

  رابطه حسین و یزید: پسر پسرعمو

  رابطه علی و معاویه:پسرعمو

  رابطه معاویه و محمد:پسرعمو

  رابطه ابوسفیان و ابوطالب:برادر

  رابطه محمد و ابوسفیان:ابوسفیان عموی محمد

  رابطه ابوسفیان و علی:ابوسفیان عموی علی

  —————————–
  محرم ماه اول سال قمری است و همه ی عرب های دنیا دقیقا تا 10 محرم جشن میگیرند.

  حالا این وسط ما شدیم کاسه ی داغ تر از آش و از اول تا 10 محرم عزاداری می کنیم !

  حالا به مردم بگو که کدومتون بابک خرم دین ، مازیار ، ابومسلم و غیره رو میشناسید !؟

  به قول مرحوم احمد کسروی تبریزی :

  بدبخت ملتی که تاریخ کشورش را نداند

  شوربخت تر از آن ملتی که نخواهد تاریخ کشورش را بداند

  تیره بخت تر از آن ملتی که تاریخ کشورش را به ریشخند بگیرد

  که هر سه گزینه متاسفانه شامل حال ما می شود

  و یکی از عوامل اصلی بدبختی و تیره روزی و عقب موندگی ما همین موضوع است

  پاسخحذف
 14. خدا يا به حق اصحاب کهف اين جنّتی رو از ما نگير !!!  http://www.youtube.com/watch?v=dpGRyChwlyA&feature=g-all-u&context=G23ffe13FAAAAAAAADAA

  پاسخحذف
 15. سعید:
  اقای گمنام جوابتان چی شد پس؟

  به بقیه خوانندگان هم باید بگویم با فحش و توهین اخه چیزی حل نمیشه عزیز استدلال و مستندات ! فحش فحشه حرفه چیزی رو عوض نمیکنه در واقع یه جور بیان احساساته در قبال یک پدیده شرطی که با شکست مواجه شده اما این را من همینجا بگویم من نماینده هیچ حکومتی نیستم و کار هیچ کدام را اصلا قبول ندارم و چون اینگونه باور من است پس نباید خطاهای حکومتی را بنام دین نوشت .

  پاسخحذف
 16. جناب آقای سعيد روشنفكر مسلمون !!! شما بد جوری دنبال مستندات هستی ؟! بنظر مياد كه مطلب قوم و خويش بودن محمد و حسين و يزيد و جنگ آنان بر سر قدرت برای جنابعالی كافی نيست و بدنبال مستنداتی كه به مذاق شما و هم فكران از قبيل خودتان خوششان مي‏آيد ميگرديد ! دوست عزيز يك مقدار مطالعه كن و اون وقت ميفهمی كه كه اين دينی را بزور توی پاچه ما ايرانيان كرده‏اند همچين آش دهن سوزی هم نيست !!!

  پاسخحذف
 17. کلبي نسابه و ابن روزبهان که از ثقات نزد علماي اهل سنت هستند نقل کرده اند که معاويه فرزند چهار نفر بوده: عماره، مسافر، أبوسفيان و مردي که اسم او را نمي برند.
  راغب اصفهاني در محاضرات و أبن أبي الحديد از ربيع الأبرار زمخشري نقل مي کنند که معاويه را به چهار نفر نسبت مي دادند: مسافر بن أبي عمرو، عمارة بن وليد بن مغيرة، عباس و صباح که مغني عمارة بن وليد بود.
  اما به ظاهر او را معاوية بن أبي سفيان بن حرب مي گويند.
  مخفي نماند که حمامه يکي از جدات معاويه است که در بازار المجاز صاحب پرچم و مشهور بود و از ابوسفیان صخر بن حرب بن امیه از رؤسای قریش در دوران جاهلیت اين جا نسب أبوسفيان هم معلوم مي شود. ادرس: مثالب العرب، أبو المنذر هشام بن محمد بن السائب الكلبي، ص 72، طبق برنامه الجامع الکبیر /از علمای اهل سنت
  ------------------------------------------------------
  از شما خواهشمندم توهین و فحش و ناسزا را کنار بگذارید.
  اما این از نسب که اوردم و متاسفانه ان چیزی که شما گفتید درست نیست .اما حقیقت این هست گناه هر کس به دوش خودش است هابیل و قابیل و همینطور پسر نوح را ببینید .این که دلیل نمیشه .
  اما اینکه میگویید جنگ بخاطر حکومت بوده این اشتباه است برادر عزیز .موضوع چیز دیگریست . معاویه و یزید درسته به خاطر کسب حکومت ظاهری بود اما اصل موضوع :
  ببینید
  سالیان دراز به اقتضای دوران جاهلیت بت میپرستیدند.ساخته های دست خودشان را میپرستیدند.قوانینشان زور بود که ثروتمندان برای حراست از خودشان ساخته بودند اغنیا توجهی به فقرا نداشتند عاطفه طبیعی بشر که بخاطرش دست برادر افتاده اش را میگیره به ضعم این صفاکان به هم ریختن نظم اجتماع محسوب میشد.(البته اینها از خودم نیست و در کتب تاریخ چون طبری و دیگر که مال اهل سنت هستند اومده)در چنین وضع پلیدی در ادامه سنت الهی برای راهنمایی انسانها به حقیقت و فطرت .مردی ظهور کرد مبعوث خداوند.
  پیامبر به ما میاموزد یک خدا را پرستش کنیم .راستگو باشیم. همسایگانمان را چون خودمان دوست بداریم.احسان کنیم .حتی لبخند زدن هم نوعی احسان است . از سواستفاده از زنها جلوگیری کنیم.یتیم ها را نوازش کنیم .راست بگوییم . در امانت حتی به دشمن خود خیانت نکنیم .
  شمارو بخدا وضع رو ببینید کار بجایی رسید که معاویه ای که در کتب تاریخی روایی چه شیعی و چه سنی داریم عرض خواهم کرد.
  معاويه‌ با تغيير سنَّت‌ همون پیامبر رحمت با جعل‌ و تزوير روايات‌ بيشمار و پراكنده‌ شدن‌ آنها در تاريخ‌ و سنَّت‌ اسلام‌ توسّط‌ عاملان‌ اصلي‌ آن‌ همچون‌ كعب‌ الاحبار و وهب‌ بن‌ مُنَبِّه‌ و دست‌ پروردگانشان‌ همچون‌ عبدالله‌ بن‌ عمر، و مغيرة‌ بن‌ شُعْبَه‌، و عمروعاص‌، و عروة‌ بن‌ زبير، و سَمُرَة‌ بن‌ جُنْدب‌ وابوهريره‌، معارف‌ و فلسفۀ اسلام‌ را خراب‌ كرد.طبري‌(کتاب اهل سنت) در حوادث‌ سال‌ پنجاهم‌ از تاريخش‌ با اسناد به‌ محمد بن‌ سليم‌ روايت‌ كرده‌ است‌ كه‌ گفت‌: من‌ از أنس‌ بن‌ سيرين‌ سوال‌ كردم‌: آيا سَمَرة‌ بن‌ جُنْدب‌ كسي‌ را هم‌ كشته‌ است‌؟!

  گفت‌: مگر مي‌توان‌ تعداد كشته‌ شدگان‌ به‌ دست‌ سمره‌ را به‌ حساب‌ آورد؟! زياد بن‌ أبيه‌ در وقتي‌ كه‌ خودش‌ والي‌ بصره‌ و كوفه‌ بود از جانب‌ معاويه‌ به‌ كوفه‌ آمد، وي‌ را جانشين‌ خود در بصره‌ كرد و او در مدّت‌ شش‌ ماه‌، هشتهزار تن‌ از مردم‌ را بكشت‌. زياد به‌ وي‌ گفت‌: آيا نترسيدي‌ از آنكه‌ شايد در ميانشان‌ يك‌ نفر بي‌گناه‌ بوده‌ باشد؟! سَمَرَه‌ گفت‌: اگر هشت‌ هزار ديگر نيز به‌ مقدار آنها مي‌كشتم‌ أبداً باكي‌ نداشتم‌!

  پاسخحذف
 18. ادامه:

  و نيز طبري‌ با اسناد خود از ابوسوار عَدْوي‌ تخريج‌ كرده‌ است‌ كه‌ گفت‌: در يك‌ صبحگاه‌ سَمَرَه‌ از خويشاوندان‌ من‌ چهل‌ و هفت‌ نفر را كشت‌ كه‌ همه‌ جامع‌ قرآن‌ بوده‌اند.

  با وجود این او را بخاري‌ ثقه‌ و أمين‌ در روايت‌ مي‌داند، و دليل‌ خود بر دين‌ الهي‌ قرار مي‌دهد، و در ورقۀ سوم‌ از كتاب‌ «بَدْءُ الْخَلْق‌» از صحيحش‌ بدو احتجاج‌ مي‌نمايد
  با گذشت‏سى سال از رحلت پيامبر(ص) با وجود تلاشهاى حضرت على(ع) و امام حسن(ع) نتيجه سياستهاى غلط پيشين در صحنه حاكميت‏سياسى خود را نشان داد و آن به حكومت رسيدن خاندانى بود كه تا آخرين لحظات حيات شرك، بر مرام بت‏پرستى استوار بوده و بر ضد پيامبر(ص) و اسلام آتش‏افروزى مى‏كرد
  اما وقتی خلافت از معاویه به یزید میرسه دیگه یزید شمشیر رو از رو میبنده و دستور میدهد به والیان که هر کجا که ایشان را یافتید یا بیعت بگیرید یا ایشان را بقتل برسانید .
  ایشان دیگر راهی نداشتند در مکه و هیچ یاوری نداشتند و غریب و تنها با 70 از یارانشان از شهر مکه خارج شدند ایشان را سر راه گرفتند و اب را برویشان بستند .
  شما رو بخدا کدوم عاطفه انسانی این رو قبول میکنه؟ ایشان را که بوصیت همون پیامبر جانشینشان و محل روجوع مردم باید میبودند با چه وضعی گرفتند بقتل رساندنشان .
  این ظلم قلب هر ازاده ای رو درد میاره .حد اقل عاطفه انسان جریحه دار میشه.
  بله عزیز بخاطر چنین بدعت هایی در دین خدا.
  باز هم اگه سوالی بود من در خدمتم و ازتون منصفانه خواهش میکنم توهین و اینها را بگذارید کنار

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. اگر کسی واقعا طلاب زاده نباشد و فقط کمی اهل مطالعه و پویائی داشته باشد مسلما دریچه های مغز خود را به دنیای واقعیت ها باز میکند و خدا را در جای دیگر خارج از این افسانه های دینی مییابد. اگر اهل مطالعه و رشد فکر نباشی بایستی کوتاهترین راه را که همین افسانه های 2000 سال پیش است اختیار کنی و مرتب دروغهای اجداد خود و یا این ملاهای حقه باز را تکرار کنید.دوست عزیز این دلایل و داستانهای شما تکراری است و مدام در منبرها گفته و مردم شنیده اند برای اینکه امثال شما ها باشند که از ملا ها و عقب ماندگی دفاع کنند.ببین بزرگترین نظزیه پردازان مدافع اسلام و شیعه دکتر شریعتی ملا زاده بود رفت فرانسه ولی بجای آموختن علم و پرورش فکر دنبال رشته ای بود که بلکه با آموزش تکنیکهای آن علم بتواند عقاید کهنه پدر ملای خودش را ثابت کند و در فرانسه فاطمه فاطمه است را پیدا کرد.از خودش نپرسید که برای خود محمد که دو دختر دیگرش را به عثمان داد فاطمه چه ارجهیتی داشت. غیر از اینکه چون زن علی بود و شیعیان از علی دفاع میکنند فاطمه فاطمه شد.

   حذف
 19. دوست محقق عزيز ! اينهائی را كه برای تطهير پيغمبر و امامان و مظلوم بودنشون نوشتی مطمن باش كه هيچ ارزشی برای كسانی كه اين دين را از بيخ و بن قبول ندارند ندارد و با كمال تاسف بايد بگم كه وقت خودت را اينجا تلف ميكنی . در ضمن تمام بد بختی های ملت مظلوم و استبداد زده ايران همين دين لعنتی و سردمداران دزد و دروغگوی مملكت هستند كه با ترويج خرافات دينی مملكت ما را به قهقرا كشيده‏اند و آبرويی برای ما در جامعه جهانی باقی نگذاشته‏اند .

  پاسخحذف
 20. دوست عزیزی که دنبال سند و مدرک میگردی. بهتره کتاب دوقرن سکوت مرحوم فروزانفر را بخوانی تا شاید چراغ عقلت کمی کلید بخوره و کمی روشن بشه و بفهمی که اعراب (مسلمانان) در بدو ورود به ایران در مدت دوقرن چه بلایی سر تمدن بزرگ ایرانیها آوردند و فرهنگ بربری خود را جایگزین کردند. فروزانفر خیلی در لفافه حقایقی را بیان میکنه البته اگه روحیه حقیقت جویی در وجودت باشد.

  پاسخحذف
 21. chera khodetono aziyat mikonid in hokomat va tarafdarash maghzeshono akband negah dashtan fekr mikonan geron misheh

  پاسخحذف
 22. سعید:

  جناب:

  من هم معتقدم . وقتی بدست یک نالایق و غاصب که حق حکومت داری سزاوار او نیست چون عمر بن خطاب بخواهد فتح شود و او حکمران باشد از این بهتر نمیشود.
  حکومت از اول اسلام بعد از پیغمبر به دست نا اهلان افتاد

  پاسخحذف
 23. gomnamian ma nbehet ehetram mizaram vali inja ye eshtebah kardi ke in shiee nist ye soniie.plz deght kon.mc az matalebet

  پاسخحذف
 24. به لق لق سگ دریا مردار نمیشود

  پاسخحذف
 25. در اثر توطئه عباسیون، امام نقی بیکار شد و از سر ناچاری به عنوان «بوگیر توالت»، مشغول کار شده بودند!
  هر گاه توالت را بوی گند بر می داشت، ایشان مختصر بول یا غائط می فرمودند و بوی خوش آن، بوی بد را از بین می برد...!

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.